• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kedi maması

Sonuçlar

Kedi maması - Ithalat/Ihracat

 1. NUOVA FATTORIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Nuova Fattoria SRL, mısır, domuz eti unu, domuz yağı, vitaminler ve minerallere dayalı, "%100 İtalya Malı" sertifikalı komple kedi ve köpek mamaları üretmektedir. Seçici ekstrüzyon teknolojisinden faydalanan üretim başlıca olarak NUOVA FATTORIA markası ile gerçekleşir. Şirket, sahip olduğu know-how ve üretim teknolojilerini özel markaların yaratılması için kullanıma sunmaktadır.

 2. CBR RESEARCH

  Fransa

  Verified by europages badge

  CBR RESEARCH, yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kedi maması, Evcil hayvan gereçleri, hayvanlar için kroket, hayvan firmaları, köpekler, hayvanın güzelliği ve sağlığı için ürünler, doğal ürün, kenevir, köpekler için kroketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CERNUNOS

  Fransa

  Verified by europages badge

  CERNUNOS, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kedi maması, Evcil hayvan gereçleri, Kedi maması, Evcil hayvan gereçleri, hayvanlar için kroket, hayvan firmaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. SDGA CROQUETTES

  Fransa

  Verified by europages badge

  SDGA CROQUETTES, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Köpek maması, Kedi maması, Köpek maması, Kedi maması, Köpek aksesuarları, köpekler için doğal besin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Genest-Lerpt, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PRIMOFOOD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PRIMOFOOD GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpek maması, Kedi maması, zootekni gıdaları, hayvan yemi, köpekler için integratörler, Köpek maması, Kedi maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rottenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COLONEL GUSTAVE

  Belçika

  Verified by europages badge

  COLONEL GUSTAVE, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Köpek maması, Kedi maması, hayvanlar için kroket, köpekler için kroketler, kediler için kroketler, hayvanlar için doğal besin, Köpek maması, kediler için yaş gıdalar, köpekler için yaş gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landenne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. HILAL CANTA PROMOSYON TEKSTIL SANAYI VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Hilal Çanta olarak, Sedex üyesi ve SMETA sosyal uygunluk şartlarını yerine getiren, çocuklar, anneler ve yetişkinlere yönelik polyester çanta üretimi yapmakta olan bir firmayız. Polyester okul çantaları, yetişkinlere yönelik sırt çantaları ve seyahat çantalarının yanı sıra askeri amaçlı çanta üretimi de yapmaktayız. 2001 yılından beri faaliyette olan firmamızın fabrikası Ordu'da, genel müdürlük binası ise İstanbul'da bulunmaktadır. Fabrikamızda 150 kişilik uzman bir ekibimiz, genel müdürlük binamızda ise tasarım, modelhane, showroom, satış ve idari birimlerimizle hizmet vermekteyiz. Üstün sağlık ve güvenlik kriterlerini karşılayan ürünlerimiz bağımsız uluslararası laboratuvarlar tarafından düzenli olarak test edilmektedir. Hem tescilli markalarımızla hem de private label ve fason üretim konusunda hizmet vermekteyiz.

 3. PETMAMASHOP.COM

  Türkiye

  Petmamashop.com size sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını temin edebileceğiniz, kaliteli ürünleri ekonomik fiyata satın alabileceğiniz, güvenli ve hızlı, aradığınız ürünü yorulmadan bulabileceğiniz, satın aldığınız ürünün kısa sürede adresinize teslim edileceği bir web imkanı sunuyor. Sitemizden kedileriniz için en kaliteli kedi maması markalarının yavru ve yetişkin kedi maması çeşitlerinin hem kuru mama hem de konserve yaş mama çeşitlerini bulabilirsiniz. Yine, köpeğiniz için tüm köpek maması markalarının tahılsız köpek maması yada düşük tahıllı köpek maması çeşitleri olmak üzere kuru mama ve konserve yaş mama çeşitlerini bulabilirsiniz. Satışını yaptığımız kedi ve köpek maması markaları arasında Acana, Benefit, Bosch, Bozita, Brit Care, Dog Chow, Eukanuba, Golosi, Happy Dog, Hills, Lavital, Nd Farmina, Orijen, Petcurean, Proplan, Sanabelle, İams, Matisse, Animonda, Chefs Choice, Plasir, Profine, Royalist, Royal Canin önde gelmektedir. Bunun haricinde kedi ve köpekleri ihtiyacı olan başta kedi kumu, kedi köpek taşıma çantaları, köpek tasması, kedi tasması, kedi oyuncağı, köpek oyuncağı, kedi vitaminleri köpek vitaminleri, kedi köpek şampuanları, köpek eğitim ürünleri gibi bakım sağlık ürünleri ve kedi köpek aksesuar ve ödüller çeşitli markalar altında satılmaktadır. Petmamashop.com kedi köpek maması başta olmak üzere dostlarımızın temel ihtiyaçlarının temin edildiği ülke çapında online satış yapan Türkiye'nin en büyük ve en tanınan E-ticaret petshop siteleri arasında yer alır.

 4. TGPET

  Türkiye

  Founded in 2006, TGPET has been a trusted name in the pet industry, specializing in the production of high-quality pet products. Our focus lies in the design and manufacturing of custom pet bowls and feeding stands using materials such as metal, plexiglass, and MDF. With a commitment to both aesthetics and functionality, TGPET offers a unique range of solutions for pet owners, emphasizing comfort and style. As we expand our presence into the European market, our goal is to establish ourselves as a leading provider of pet accessories, with an emphasis on eco-friendly and innovative designs. Our in-house design and production team allows us to be flexible in meeting customer needs, creating bespoke products upon request. Discover the TGPET experience and provide your pets with the best in quality and design. Message us for Wholesale and special design opportunities.

 5. CAGDAS KALIP MAKINE SANAYI

  Türkiye

  Firmamız 1982 yılında Tek. Öğr. Mehmet YILMAZKARA tarafından kurulmuştur. 38 yıldır kesintisiz üretim yapan firmamızda; Metal işleme, özel tasarım makine imalatı ve her türlü makinenin yedek parça imalatını yapmaktayız. Firmamızın üretim portföyünde bulunan bazı ürünler ve işleme kalemleri şunlardır; - Yüksek Basınçlı Likit Oksijen Pompası, - Balık Yemi Ekstruder Kalıpları, - Kedi ve Köpek Maması Ekstruder Kalıpları, - Plastik Enjeksiyon Kalıpları - Sac Kesme ve Şekillendirme Kalıpları, - Tekstil ve Mermer Yedek Parçaları, - Tüm Endüstriyel Makinelerin Yedek Parçaları, - Yem ve Pelet Makineleri Yedek Parçaları, - Özel tasarım makine, makine parçaları ve ekipmanları.. Ayrıca firmamızda Fason CNC Freze, Torna ve Fason üretime dahil olan tüm metal parçaların işlemesi yapılabilmektedir.

 1. OZIDEAL AHMET AYRANCI

  Türkiye

  1994 yılında avcı köpeklerinin ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla İzmir’in Tire ilçesinde kurulan firmamız 2017 yılına dek hiç durmadan yoluna devam etmiş, imalattaki ürün skalasını genişleterek bugünlere gelmiştir. Hala yönetim merkezini ve ana depolarını İzmir’in Tire ilçesin de bulunduran firmamız genişleyen ürün yelpazesi ile 2006 yılından sonra pet sektöründe ülkemize ve komşu ülkelere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla İstanbul Toptancılar Çarşısında şubeler açmış, bu sayede hem ülkemizin 81 vilayetine hem de komşu ülkelerle birlikte 25 ülkeye hizmet vermeye başlamıştır. Bugün skalamızda 5000'e yakın ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Kendi imalatımızda olan deri ve bez tasma ürünleri, bahçe zincirleri ve fason olarak yaptırılan diğer saraciye malzemeleri bunun yanı sıra ithalatın yaptığımız binlerce çeşit evcil hayvan malzemeleri ile kaliteyi siz değerli bayilerimize en uygun fiyatlarla sunmaya devam etmekteyiz. Gayet geniş bir servis ağı bulunan Ozideal firması Türkiye’nin her bölgesine periyodik olarak servisler yapmaktadır. Bunun dışında Dünya'nın bir çok noktasına da ürünlerimizin ihracatını gerçekleştirip, müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız. Firma hedefimiz evcil hayvan malzemeleri konusunda ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip, sektörümüzle ilgili yenilikleri çabuk ve kaliteli bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır, müşterilerimizin memnuniyeti hassasiyetimizdir.

 2. SOMALI TURIZM ORGANIZASYON SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türkiye

  COMPANY OVERVIEW: The story of AGTT started in 2015 with a vision to realize the dreams of many importing companies worldwide by supplying them of high quality Turkish products with reasonable local Turkish market prices with in a skilled trading infrastructure. AGTT is headquartered in Antalya, TURKEY. AGTT is active in Middle East, East and Europe Zone through its network of companies AGTT encompasses a variety of activities and diverse interests giving customers wider options to services and products. Every trading divisions offer comprehensive products at competitive prices ranging from PETFOOD, VITAMIN, BETAGLUCAN, GLUCOSAMINE SUPPLEMENTS FOR BIRDS, CATS, DOGS AND OTHER ANIMALS.

 1. MACKAFOOD

  Türkiye

  Mackafood sağlıklı, leziz, katkı maddesiz ve %100 doğal mamalar üretmek için kurulmuştur. Firmamız izmir ve aydın menşeilidir. Hayvan mamalarında ki özensiz üretimler raf ömrü uzatmak için koyulan katkı maddeleri maliyet azaltmak için kullanılan tahıllar can dostlarımızın kısa vadede çeşitli hastalıklar geçirmesine konuşup bizlere dertlerini anlatamayan dostlarımızın zorluklar çekmesine sebep oluyor ve uzun vadede ömürlerinden çalıyor. Mackafood olarak yüksek kalite anlayışı ile dostlarımızın sağlıklı ve uzun ömürlü olabilmesi için katkı maddesi ve tahıl kullanmadan ürünlerimizi paylaşmak dan gurur duyuyoruz.

 2. EVCIL PET MARKET

  Türkiye

  Evcilpetmarket.com; kedi ve köpek maması başta olmak üzere birçok kategorideki aktif stoğunda 1000' civarı farklı pet ürünleriyle internet üzerinden kedi ve köpeklerin bütün ihtiyaclarını en uygun fiyatlardan karşılamak amacıyla müşteri odaklı online petshop sitesidir. En kaliteli ve en çok tercih edilen kedi ve köpek mama markalarını ucuz fiyatlardan satın alabilirsiniz. Pro Plan, Hills, Acana, Orijen, N&D, Brit Care, Bozita Naturals, Hills Ideal Balance gibi markaların en yeni ve bütün mamalarına ulaşabilirsiniz. Kedi ve köpeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun mamayı evcilpetmarket.com'dan temin edebilirsiniz. Aynı gün kargo imkanı ile Türkiye'nin her yerine Aras Kargo ve Yurt içi kargo ile gönderim sağlanır. Kapıda ödeme, Kapıda nakit, Kapıda kredi kartı, Havale (Ekstra %5 İndirim), Kredi kartı, Kredi kartı taksit (Peşin fiyatına 3 Taksit) ödeme seçenekleri ile kedi ve köpeğinizin ihtiyaçları kapınıza kadar gelsin.

 3. MOBILMAMA.COM

  Türkiye

  Evlerinde evcil hayvan besleyenler genellikle mama ihtiyaçlarını internet üzerinden sağlamaya çalışıyor. Hayvanseverlere bu konuda en büyük kolaylığı sağlayan online satış sitesi ise www.mobilmama.com Kolay kullanımı ve güvenilirliği ile hizmet veren Mobilmama, evcil hayvan sahiplerinin en çok tercih ettiği Pro plan, Acana, Orijen, Hill’s ve Fromix gibi markaları taptaze olarak hem de çok uygun fiyatlarla ücretsiz kargo ile kapınıza kadar getiriyor. Mobilmama üzerinden sipariş verilen ürünler kendi stoklarından aynı gün kargoya veriliyor. Ayrıca siparişinizi yine siteden tüm kargo aşamalarını takip edebiliyorsunuz.Sitede ürünlerle ilgili tüm detayları incelemek de mümkün. Hayvanseverlerin güvenle alışveriş yaptığı sitede en kaliteli köpek maması ve kedi maması çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirken, bu ürünlerin detaylı içerik ve analiz tablolarını inceleyebiliyorsunuz.

 4. DFC PET IC VE DIS TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  DFC PET IC VE DIS TIC.LTD.STI., yılında kurulan ve Köpek ve kediler için malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kedi maması, Köpek maması, Evcil hayvan yemleri, Kedi maması, Köpek maması, Evcil hayvan yemleri, Molly sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. FITMIN

  Çek Cum.

  FITMIN, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kedi maması, Köpek maması, Kedi maması, Köpek maması, atlar için besinler, küçük hayvanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zamberk , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. EFFEFFE PET FOOD TURKIYE

  Türkiye

  EFFEFFE PET FOOD TURKIYE, yılında kurulan ve Kedi maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hayvanlar için kroket sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. HOURAL'S FOOD

  Fransa

  HOURAL'S FOOD, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Köpek maması, Kedi maması, Köpek maması, Kedi maması, köpekler için gıdalar, Köpek aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vouneuil Sous Biard, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. AVALON PETFOOD

  Hollanda

  AVALON PETFOOD, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kedi maması, Köpek maması, Evcil hayvan gereçleri, hayvan firmaları, Kedi maması, Köpek maması, Evcil hayvan gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boxtel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. FEDOR® PREMIUM TIERNAHRUNG

  Avusturya

  FEDOR® PREMIUM TIERNAHRUNG, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Köpek maması, Kedi maması, Köpek maması, Kedi maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaindorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. HILL'S PET NUTRITION

  Belçika

  HILL'S PET NUTRITION, yılında kurulan ve Kedi maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Köpek maması, Köpek maması, kediler için gıdalar, köpekler için gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. TELEPIENSO

  İspanya

  TELEPIENSO, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kedi maması, Evcil hayvan yemleri, Kedi maması, Evcil hayvan yemleri, köpekler için gıdalar, köpek bisküvisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, BARCELONA, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. DR PET

  İspanya

  DR PET, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kedi maması, Evcil hayvan yemleri, Kedi maması, Evcil hayvan yemleri, köpekler için gıdalar, köpek bisküvisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MALAGA, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. MCPRO GIDA

  Türkiye

  MCPRO GIDA, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kedi maması, Köpek maması, ihracat, Kedi maması, Köpek maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. BOSNET GROUP DOO

  Bosna Hersek

  BOSNET GROUP DOO, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık yetiştiriciliği için yemler, Kedi maması, Balık yetiştiriciliği için yemler, Kedi maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarajevo, Bosna Hersek 'de bulunmaktadır.

 7. BUCHA PET SHOP

  Ukrayna

  BUCHA PET SHOP, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kedi maması, Köpek maması, Kedi maması, akvaryum balıkları gıdaları, kemirgenler için gıdalar, Köpek maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucha, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. ALSO SRL

  İtalya

  ALSO SRL, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kedi maması, Kuş yemi, Kedi maması, Kuş yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Messina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. TIERBEDARF-HEMA

  Almanya

  TIERBEDARF-HEMA, yılında kurulan ve Hayvan esaslı muhtelif ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Köpek maması, Kedi maması, hayvan yiyecekleri, hayvanın güzelliği ve sağlığı için ürünler, Köpek maması, Kedi maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Recklinghausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. JOSERA GMBH & CO KG

  Almanya

  JOSERA GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evcil hayvan yemleri, Köpek maması, Kedi maması, Evcil hayvan yemleri, Köpek maması, Kedi maması, atlar için besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kleinheubach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz