• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • konserveler

Sonuçlar

Konserveler - Ithalat/Ihracat

 1. ENVASES ÖHRINGEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUBER Packaging Group kısa süre önce dünyaca ünlü Envases Group'un bir parçası oldu ve şu anda Danimarka merkezli Envases Europe A/S şirketinin bir parçasıdır. Envases şirketler grubunun bir parçası olarak, adımızı ve logomuzu değiştirerek ve grubun tek tip kimliğiyle bağlılığımızı onayladık. 1. Nisan 2021'de diğer tüm HUBER Packaging şirketleri isimlerini "Envases" olarak değiştirdi. Şirket, boyalar ve vernikler, kimyasal ürünler ve gıda için teneke ambalaj üretmektedir. İÇECEK bölümünde, Envases Öhringen tenekeden yapılmış 5 litrelik parti fıçılarının üretiminde uzmanlaşmıştır ve bu pazar segmentinde dünya pazar lideridir. Envases aynı zamanda tehlikeli malların taşınması için tehlikeli madde ambalajı alanında lider sağlayıcıdır. İsviçre'deki Aesch tesisinde üflemeli plastik ambalajlar da üretilmektedir. Online alışveriş sadece Almanya içinden mümkündür.

 2. AZA GLOBAL IMPEX B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  AZA Global Impex BV, dünyanın dört bir yanından temin edilen çok çeşitli ürünlerin ithalatında uzmanlaşmıştır. İster benzersiz bir konsepti hayata geçirmek istiyor olun, ister belirli bir ürünün üretimi konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, özel ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. 'Hayır' kelimesi sözlüğümüzde yoktur; gereksinimlerinize tam olarak uyan özel çözümler bulmaya kararlıyız. Yeteneklerimiz, yalnızca sizin yararınıza özel ürünler tedarik etmeye uzanmaktadır. Çok çeşitli ürün portföyümüzde çiçekler, kozmetikler, Noel paketleri ve Hızlı Tüketim Malları (FMCG) gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Herhangi bir şirketin benzersiz özelliklerine hitap eden anlaşmaları müzakere etmekte ustayız. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızla geri dönüşümde de önemli bir rol oynuyoruz. Kullanılmış giysileri çanta veya özelleştirilmiş giysiler gibi yeni ve yenilikçi ürünlere dönüştürüyoruz. Tıbbi ve dental cihaz ihtiyaçlarınız için, tüm gereksinimlerinizi karşılayacak özel departmanımıza güvenebilirsiniz. Gıda ürünleri alanında, departmanımız sebze ve balık da dahil olmak üzere hem dondurulmuş hem de taze geniş bir ürün yelpazesini tedarik edecek donanıma sahiptir. Sadece etik olarak üretilen, çocuk işçiliği içermeyen ve ilgili tüm işçiler için adil ücretler garanti eden ürünlerle ilgileniyoruz. Bunun ötesinde, aileler için istihdam fırsatları yaratmak ve faaliyet gösterdiğimiz bölgelerin ekonomik büyümesine katkıda bulunmak için aktif olarak çalışıyoruz.

 3. DELFINO BATTISTA

  İtalya

  Verified by europages badge

  İkinci Dünya Savaşından sonra Pasquale Battista, Cetara'da küçük bir gıda konserveleri laboratuvarı kurdu ve onu 90'lı yıllara kadar şevk ve gururla yönetti. Üretim süreci aşamaları ve hammaddelerin dikkatli seçimi gibi, zaman içinde ürünlerimizin tadı da asla değişmedi. Tüm bu aşamalar, üretim standartlarına ve mevcut yasalara uygunluğun sağlanması amacıyla titizlikle yürütülmektedir.

 4. LA CASARECCIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Merkezi Via Stabia a Sant' Antonio Abate (NA) adresinde bulunan La Casareccia, azami özen ile seçilen ve ambalajlanan domatesten baklagillere ve sebzelere kadar çeşitli gıdaların muhafaza edilmesi alaında faaliyet gösteren bir firmadır. Firma UNI EN ISO 9001 – ACCREDIA – CERMET – BRC FOOD belgeleri için gerekli standartları yerine getirir.

 5. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FOOD BROKERAGE ITALIA tüm dünyaya İtalyan Ürünlerini tedarik eder. Muhteşem İtalyan makarnası, dondurulmuş pizza, domates (posa, soyulmuş domates, hazır soslar, vs.), kuru yemiş ürünleri, meyve suları ve özel makarnalar (glutensiz makarna, kılçıksız buğday makarnası, organik makarna, bakliyat makarnası). 30 yıldır özenle ilgilendiğimiz müşterilerimize üstün kaliteli ürünler, etkin ticari hizmet ve destek sağlıyoruz. Uluslararası ticaret gerekliliklerini yerine getiren, ISO, IFS, BRC, vb. belgelerine sahip firmalar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAISON ANETH

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON ANETH, yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserveler, Şarküteri, Salçalar, soslar, Konserveler, Şarküteri, Salçalar, soslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vincennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. COPPOLA S.P.A.

  İtalya

  Verified by europages badge

  COPPOLA S.P.A., yılında kurulan ve Konserveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, meyve özü, gıda ürünleri ihracatı, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scafati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CLAC

  Fransa

  Verified by europages badge

  CLAC, yılında kurulan ve Konserveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. BİYOLOJİK TARIM, Çorbalar, Esnaflar, Bakliyat, BİYOLOJİK TARIM, Çorbalar, Şarküteri ürünleri, ahşap dekoratif ürünler, Bitirme işi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cournon D'auvergne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CNG CENGIZ SUPPLY FOREIGN TRADE INC

  Türkiye

  CNG Cengiz AS, established in 1956 for food trade and today under third generation’s management continues its 65-year commercial adventure as a group of companies consist of three companies in canned food & ready meal production and especially realizing consecutive investments in food sector. In 2015 started to the production of canned food and ready meal packages in addition to the “HALAL” meat processing activities under the name of “ZEL” trademark. During this period CNG developed marrow bone broth mass production and improved first marrow bone broth and the soups made from marrow bone broth as well as collagen-containing coffee and collagen-containing cold drinks. Against the high interest and demand, these new products quickly became very popular and took their permanent places in all chain stores in whole domestic market. CNG became an approved supplier of NATO and United Nations for ready meals.

 5. KARA ZEYTINCILIK

  Türkiye

  Kara Olive Products Ltd. (Kara Zeytincilik Ltd), founded in 1989, is a company focused on manufacturing and supplying olive and olive-derived products to both domestic and foreign markets. At Kara Zeytincik we supply a variety of establishments including retailers, cash and carry spots, wholesalers, charcuteries, catering companies, chain supermarkets, gross markets, local grocery stores, export-import merchants, and bazaar stalls. We provide a wide range of products including various varieties of black olives, green olives, olive paste, pepper stuffed, grilled, sliced, pitted, sauced olives, as well as olives in salad form and much more. Our packing options start from 250 GR to 220 LT barrels. Metal tin packages, vacuum packages, plastic bucket packages, and bigger barrels are some of the package forms that Kara Zeytincilik provides. Private branding is available exclusively for importers. info@karazeytincilik.com Landline: +90 212 437 1314 Mobile: +90 532 793 5750 Mobile: +90 532 064 1258 Mobile: +90 543 929 0058

 1. MARMARA MAKINA KALIP MUH. VE MUM. SANAYI TIC. A.S

  Türkiye

  1974 yılında Istanbul Silivride kurulan firmamız 1987 yılından bu yana teneke kutu imalatı için makine, kalıp, takım ve yedek parça tasarlamakta ve üretmektedir. Firma yıllar içinde plastik şişe ve kavanoz kapağı üretimine yönelikte hizmet vermeye başlamıştır. MARMARA MAKİNA KALIP tasarım, imalat, otomasyon ve montaj aşamalarında en ileri teknoloji yazılımları ve en hassas tezgahları kullanmaktadır. MARMARA MAKİNA KALIP Amerika Birleşik Devletleri ve Fransa'nın yanı sıra pek çok ülkeye makine, kalıp, takım ve yedek parça ihraç etmektedir. Firmanın ürettiği makinelerin arasında tam otomatik zigzag kapak makası, yüksek hızlı tam otomatik tris yediricili kapak presi, yüksek hızlı tam otomatik levha yediricili cnc kapak presi, tam otomatik aerosol kapak transfer presi, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak körling makinası, tam otomatik yuvarlak ve köşeli kapak contalama makinası, tam otomatik kapaklar için dik kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi duble makası, tam otomatik kutu gövdesi dikiş lakı kurutma fırını, tam otomatik kutu gövdesi kesme makinası, tam otomatik kutu gövdesi boğum makinası, tam otomatik kutu gövdesi kordon makinası, tam otomatik kutu paletizörü, tam otomatik kutu delik test makinası, tam otomatik kutu gövdesi köşelendirme makinası, tam otomatik kapak punta kaynak ve delik delme makinası, tam otomatik kavanoz kapağı kapatma makinası ve başka isteğe özel makinalarda bulunmaktadır.

 2. TADIMÂLÂ

  Türkiye

  İki Bin Yılından Beri Ege Bölgemizin Gözdesi Zeytin, Zeytinyağı ve Alaşehir’in Dünyaca Ünlü Sultaniye Çekirdeksiz Üzümü Üretimi İle Uğraşan Aile Büyüklerimizden Aldığımız İlham ile Başladı TadımÂlâ’nın Hikayesi. Ülkemizde Binbir Emekle Üretilen ve Sofralarımıza Ulaşan Ürünlerin Tüm Süreçlerinde Kaliteyi ve Şeffaflığı Sağlayarak Temiz ve Sağlıklı Gıdaya Herkesin Ulaşması Hedefiyle Yola Çıktık. TadımÂlâ Ailesi Olarak Geçmişimizden Gelen Bilgi ve Tecrübe ile Üretilen Ürünlerimizin Lezzet ve Kalitesini Dünya Ülkelerine Sunarak, Ülkemizin Uluslararası Piyasalarda Rekabet Gücünü Arttırmak ve Ülkemize Katma Değer Katarak Tüm Paydaşlarımızla Beraber Bu Yolu Yürümek Hayalindeyiz. Ürettiğimiz ürünlerin en kalitelisini seçerek ve depolayarak siz değerli müşterilerimize en iyi ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz. TadimÂlâ olarak üretimin ilk çiçeğinden başlayarak süregelen ve en nihayetinde mucizevi ve sağlıklı ürünlerimizi sürekli analiz ve kontrol ediyor paketleme aşamasında da son kontrolden geçerken siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Her Adımda En İyiyi Hedefleyen Farklı Bir HizmetAyrıca

 1. GOURMELID

  Türkiye

  Since 1970, we continue our work by developing and renewing our organic production potential in our own lands and contracted manufacturers. All areas in our facilities are designed according to food safety standards. Under hygienic conditions, production is made by a professional team. Our company, which aims to bring high quality products with our customers, has all the necessary certificates in food safety and facility areas. With our latest technology machines, we make all kinds of packaging between 150 gr and 12.7 kg. Alibaba.com shop: https: //tr29015452705rngd.trustpass.alibaba.com/? spm=a2700.7756200.0..55351afaM3a2qJ

 2. SUBANA FOREIGN TRADE CO LTD / TURKEY

  Türkiye

  We are a Turkish Foreign Trade company engaged in international trade and prioritizing customer satisfaction. With more than 25 years of experience in this field, we ensure that our products reach our valued customers in the fastest and most reliable way. Especially Chemical Raw Materials, Industrial Products, Medical Protective Equipments are our area of expertise. Apart from this, we also provide you with the most suitable conditions by researching the products you need from Turkey. Check our product list, order the product you need and get acquainted with our quality products and services.

  Tüm ürünler arasında "konserveler"
 3. WECK EUROPE

  İtalya

  Komple WECK® kavanoz ve aksesuarları (conta, paslanmaz çelik kelepçeler, kapaklar, kavanoz açacakları, ev tipi sterilizasyon cihazları, vb.) Fransa'da yetkili perakende satış şirketi MCM EMBALLAGES tarafından dağıtılmaktadır. Kavanoz markası WECK® aynı zamanda tüm Avrupa genelinde temsil edilmektedir. Cam saklama kavanozunu icat eden WECK® şirketi, 100 yılı aşkın deneyimiyle gıda ürünü koruması alanında tüm Avrupa'nın tanıdığı bir lider konumuna gelmiştir. Çok uzun kullanım ömrü sayesinde WECK® kavanozlarıyla tasarruf edeceksiniz.

 4. TALIA GIDA A.S.

  Türkiye

  Közlenmiş, kurutulmuş ve iqf sebze ve meyve üretimi yapmaktayız. Ürunlerimizin arasında közlenmiş patlıcan, közlenmiş kırmızı biber, kurutulmuş domates, yarı kuru domates, jalapeno, pepperoncini, muz biber, harissa, sambal oelek, gümüş soğan, enginar kalbi, zeytinyağı, grill kabak, karnabahar turşusu, giardiniera gibi ürünler bulunmakta. Teneke, pet, vakum, kavanozdolumu yapabiliriz. BRC ve Ecocert organik sertifikasina sahibiz

 5. AGROBAYS

  Türkiye

  Agrobays Trade Mark produces a wide spectrum of products manufactured with modern systems, such as tomato paste, canned products (vegetables, delicatessen, pulses, ready meals), pickled vegetables, jams, sauces (ketchup, mayonnaise, hot pepper sauce, breakfeast souce) and frozen products. Agrobays products are manufactured with a consumer satisfaction principle under the quality assurance systems such as TSE-EN-ISO 22000. Agrobays, has also acquired BRC (British Retail Consortium) and IFS (International Food Standard) certificates. Setting out with the motto “food safety starts on the field”, Agrobays has been a strong food brand providing delicious, healthy and quality goods to consumers since our establishment. Agrobays obtains raw groceries by “controlled agriculture system”.

 6. DENIMEKS FOOD

  Türkiye

  Denimeks Gıda San.Tic.Ltd.Şti 1991 Yılında Gaziantep te kurulmuş, 10.000 m2 kapalı Toplam 20.000 m2 alanda üretim yapmakta olan konserve ve tarımsal ürünlerin üretimi ve ihracatında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Denimeks Gıda; En iyi kaliteyi ve en lezzetli ürünleri üretebilmek için, gerekli olan tüm tecrübe ve son teknolojik üretim yöntemlerini harmanlamaktadır. Müşteri memnuniyeti, Çevre dostu üretim, hijyen ve kalite firmamızın ürünlerimizde dikkat ettiği en önde gelen kriterlerdir. Modern ve Teknolojik donanıma sahip üretim proseslerimiz aynı tesis içerisinde entegre olarak hizmet vermekte ve gıda üretimi konusunda tecrübeli ve seçkin personellerimizce denetlenmektedir. Firmamız Tescilli markası olan DENTAD ın yanında dünyaca ünlü markalar için de Private Label üretim yapmaktadır.Başlıca Üretimlerimiz Üretim Kapasitemiz -Kapari 1000 ton / Yıllık

 7. DI GIUSEPPE PORCELLI

  İtalya

  Geleneksel ve artizanal usullerle üretim faaliyetlerini sürdüren kuruluş kontinü sistem üretim prosesleri ve gelişmeyi sağlayacak olanın sürekli arkasından giderek, uzun vadeli bir başarıya ulaşmak ve ürünlerini ülke dışında da pazarlamak amacıyla ürün yelpazesini genişleterek yeni pazarlara açılma arzusuyla ufuklarını genişletme arayışı içindedir. Girişimcisinin tutkusundan doğan ve şu anda üçüncü nesil tarafından yönetilen Livasì gerçek bir aile işletmesidir.

 8. ERTIRYAKI TARIM URUNLERI

  Türkiye

  2001 yilindan bu zamana kuru domates, kozlenmisbiber, közlenmispatlican , salamura biber, salca, ketcap, mayonez vb gida urunlerini fason hazirlayip teslim eden firmayiz .Yurt ici yada yurt dısı firmalarinin isteklerine göre ürünler hazirlanir Dokme yada palet ustu kolide Degerli siparislerinizi beklerim.

 1. HELIKOTURCA

  Türkiye

 2. MEDITERRANEA BELFIORE SRL

  İtalya

  Mediterranea Belfiore şirketi, Livorna (İtalya) şehrinin banliyösünde Cecina bölgesinde yer alan tarım çiftliği.

 3. GRD FOOD FOREIGN TRADE LTD STI

  Türkiye

  GRD FOOD FOREIGN TRADE LTD STI, yılında kurulan ve Konserveler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. GOUT DE CANARD LTD

  Bulgaristan

  GOUT DE CANARD LTD, yılında kurulan ve Konserve etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pate (Börek), Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Köpek maması, Konserveler, Pate (Börek), Hayvansal yağlar ve yağlı maddeler, Köpek maması, Konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rakovski, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. WECK UNITED KINGDOM

  Fransa

  WECK UNITED KINGDOM, yılında kurulan ve Cam şişeler ve kavanozlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Konserveler, Konserveler, Teknik seramik, Konserveler, Konserveler, konserve için cam kavanozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geispolsheim Gare, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. ANCHOAS DE SANTOÑA

  İspanya

  ANCHOAS DE SANTOÑA, yılında kurulan ve Konserveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hamsi, zeytinyağlı marine ançüez, konserve ançüez sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santoña (cantabria), İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. ONISS

  Ukrayna

  ONISS, yılında kurulan ve Konserveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantarlar, sebze koruyucusu, Mantarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 8. EDELWEISS GROUPE

  Fransa

  EDELWEISS GROUPE, yılında kurulan ve Ayçiçeği çekirdeği sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yiyecek ve içecek bileşenleri, Votka, Konserveler, Yiyecek ve içecek bileşenleri, Votka, Rafine ayçiçek yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geispolsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. WECK® FRANCE

  Fransa

  WECK® FRANCE, yılında kurulan ve Cam şişeler ve kavanozlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Konserveler, konserve kavanozları, WECK kavanozlar için aksesuarlar, konserve için cam kavanozlar, Konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geispolsheim-Gare, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. FORMED EQUIPMENTS

  Fransa

  FORMED EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Konserveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Puget-Sur-Argens, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Konserveler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

12.773 Şirketler