• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kuş yemi

Sonuçlar

Kuş yemi - Ithalat/Ihracat

 1. GRANOSA AG C/O SILO MANNHEIM

  Almanya

  Verified by europages badge

  GRANOSA AG sahibi tarafından yönetilen bir aile şirketidir ve Caleb AG ile %100 kardeş şirkettir.Besin veya yem üreticileri için dünya çapında her türlü tarım mamullerini sunmaktayız. İster geleneksel ister BIO, deneyimli bayilerimiz ve görevlilerimiz ilgi çekici ve güncel tekliflerin yanı sıra sorunsuz lojistik destek de sağlamaktadır. İsviçre piyasasındaki lider konumumuzu buna borçluyuz.

 2. CHICO BIRD FOOD

  Türkiye

 3. SD-BEKS, LLC

  Rusya

  SD-Becks, çiftlik hayvanları ve kümes hayvanları için hayvan yemi, biyolojik olarak aktif yem katkı maddeleri, kümes hayvanları ve her tür hayvancılık için ekstrüde hepsi bir arada yem ve karma yem katkı maddeleri üretmektedir. Şirketin ürün yelpazesinde çift amaçlı tavuk, etlik piliç ve bıldırcın yemleri bulunur; ördekler ve diğer su kuşları için yem; atlar için yem katkı maddeleri. Ekstrüzyon, hücre duvarlarını bozmayı, kimyasal bağları kırmayı ve daha faydalı, besleyici ve kolayca sindirilebilir hayvan yemi oluşturmak için ham maddelerin fiziksel ve moleküler yapısını değiştirmeyi mümkün kılar. Şirketin herhangi bir ürününde büyüme uyarıcıları ve antibiyotik bulunmaz. Şirket, bilimsel gelişmeler ve yem endüstrisinde ileri teknolojilerin uygulanması konusunda Kuzbass Devlet Tarım Akademisi ile yakın işbirliği içinde çalıştığından, SD-Becks yemleri bilimsel temellere dayanmaktadır. SD-Becks, tam olarak formüle edilmiş yemler üretmek için özelleştirilmiş yazılım kullanır.

 4. MADINKA GIDA TARIM ITH.IHR. LTD. STI.

  Türkiye

  2019 yılında kurulan firmamız orta asya , ukrayna ve hindistandan hammadde ithalatı yapmakta ve işlemektedir. lütfen e mail ve telefonla irtibata geçip bilgi alınız.

 5. OSMAN SOGUTLU GIDA TARIM LTD

  Türkiye

  Faaliyetlerinizi Türkçe yazın.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ÇEVIK TARIM

  Türkiye

  kuş yemi üretimi Hububat ve tahıllar / organik ürünler / hayvan yemleri / Triticale (buğday/çavdar / Kılçıksız yulaf / Arpa/ kahverengi, sarı / mavi /beyaz/ Haşhaş / kuru soğan/

 2. GSSE GROUP

  Ukrayna

  GSSE GROUP, yılında kurulan ve Kuş yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. darı, sorgum sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyrylivka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. HESS VERTRIEB UG

  Almanya

  HESS VERTRIEB UG, yılında kurulan ve Kuş yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Geilenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CHEMI - VIT S.R.L.

  İtalya

  CHEMI - VIT S.R.L., yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuş yemi, Köpek maması, Kuş yemi, Köpek maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Quattro Castella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KMS FOODS LTD

  Bulgaristan

  KMS FOODS LTD, yılında kurulan ve Kuş yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. işlenmiş ayçiçek çekirdeği, keten tohumları, kişniş sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Yambol, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. ALSO SRL

  İtalya

  ALSO SRL, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kedi maması, Kuş yemi, Kedi maması, Kuş yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Messina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ANIMALIS PET SHOP

  Belçika

  ANIMALIS PET SHOP, yılında kurulan ve Kuş yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Evcil hayvan yemleri, Evcil hayvan yemleri, evcil hayvanlar için kafesler, güvercinler için besin takviyeleri, atlar için besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eghezée, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. AVES-9 LTD

  Bulgaristan

  AVES-9 LTD, yılında kurulan ve Kuş yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Pazardzhik, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 2. ALBERT E.JAMES & SON LTD

  Birleşik Krallık

  ALBERT E.JAMES & SON LTD, yılında kurulan ve Kuş yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. NATURSCHUTZCENTER

  Almanya

  NATURSCHUTZCENTER, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Evcil hayvan yemleri, Kuş yemi, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Çiftlik hayvanları yemi, Evcil hayvan yemleri, Kuş yemi, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GABRIELA SCHEIBEL - GABY´S ZOO

  Avusturya

  GABRIELA SCHEIBEL - GABY´S ZOO, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Balık, Çiftlik hayvanları yemi, Evcil hayvan yemleri, Kuş yemi, Balık, Çiftlik hayvanları yemi, Evcil hayvan yemleri, Kuş yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. AQUARISTIK-MANTEL

  Almanya

  AQUARISTIK-MANTEL, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Balık, Çiftlik hayvanları yemi, Evcil hayvan yemleri, Kuş yemi, Balık, Çiftlik hayvanları yemi, Evcil hayvan yemleri, Kuş yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. RIECHMANN`S TOP SECRET GMBH & CO.KG

  Almanya

  RIECHMANN`S TOP SECRET GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, Çiftlik hayvanları yemi, Evcil hayvan yemleri, Kuş yemi, Balık, Çiftlik hayvanları yemi, Evcil hayvan yemleri, Kuş yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GRAF GMBH

  Almanya

  GRAF GMBH, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik hayvanları yemi, Evcil hayvan yemleri, Kuş yemi, Mermer ve doğal taşlar, Çiftlik hayvanları yemi, Evcil hayvan yemleri, Kuş yemi, Mermer ve doğal taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burghaslach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. IMPERIAL 21 LTD.

  Bulgaristan

  IMPERIAL 21 LTD., yılında kurulan ve Kuş yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Silistra, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. AQUARIENBAU HEINZ JEBRAMEK

  Almanya

  AQUARIENBAU HEINZ JEBRAMEK, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Çiftlik hayvanları yemi, Kuş yemi, Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Balık, Çiftlik hayvanları yemi, Kuş yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GASCO SA

  Fransa

  GASCO SA, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuş yemi, Kuş yemi, evcil hayvanlar için aksesuarlar, hayvanlar için kroket sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mirande, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. VOYADA MALDIVES

  Maldive Adaları

  VOYADA MALDIVES, yılında kurulan ve Kuş yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Feydhoo, Maldive Adaları 'de bulunmaktadır.

 4. CICHLIDEN-KELLER

  Almanya

  CICHLIDEN-KELLER, yılında kurulan ve Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık, Çiftlik hayvanları yemi, Evcil hayvan yemleri, Kuş yemi, Balık, Çiftlik hayvanları yemi, Evcil hayvan yemleri, Kuş yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruppertshofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AVICENTRA S.R.O.

  Çek Cum.

  AVICENTRA S.R.O., yılında kurulan ve Kuş yemi sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Hrotovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 6. GARDIF OISILLON

  Fransa

  GARDIF OISILLON, yılında kurulan ve Kuş yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Saint-Fargeau-Ponthierry, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. BEFOOD S.R.L.

  İtalya

  BEFOOD S.R.L., yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuş yemi, Kedi maması, Kuş yemi, Kedi maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Acquasparta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. BEYAZDEGIRMEN

  Türkiye

  BEYAZDEGIRMEN, yılında kurulan ve Kuş yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Muhabbetkuşyemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tekirdag, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. PROGETTO EUROPA

  İtalya

  PROGETTO EUROPA, yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuş yemi, Kedi maması, Kuş yemi, Kedi maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rovigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. CUCCIOLANDIA S.R.L.

  İtalya

  CUCCIOLANDIA S.R.L., yılında kurulan ve Evcil hayvan yemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Kuş yemi, Kedi maması, Kuş yemi, Kedi maması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Faenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz