• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kurutulmuş sebzeler

Sonuçlar

Kurutulmuş sebzeler - Ithalat/Ihracat

 1. EG ORGANIC HERBS

  Mısır

  Verified by europages badge

  2000 yılında, artan talepler doğrultusunda büyük miktarlarda tedarik edebilmek için yeni üretim hatları geliştirip ekledikten sonra ürünlerimizi doğrudan dış pazarlara ihraç etmeye başladık. 2001 yılında yüksek kaliteli ürünlerimiz ve rekabetçi tekliflerimiz sayesinde ürünlerimizi birçok Avrupa ülkesine ihraç ettik. Fabrikamız, Mısır'da Otlar, Baharat Tohumları ve Sebzelerin bulunduğu EFAYOUM'da (üretim alanı) yerleşiktir ve bu bize makul fiyatlarla satmak için en iyi hammaddeleri sağlar. Fabrikamız ve depolarımız 4000 metrekareden büyük olup, 2006 yılında bir kerede beşten fazla ürün üretmemize izin vererek, ürünlerimizi Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Latin Amerika ve Afrika pazarlarına ihraç etmeyi başardık. Günümüzde ürünlerimiz dünya çapında 28 ülkede bulunmaktadır. Üretimlerimiz: -Baharat yaprakları -Ot tohumları -Bitkisel kurutulmuş demetler -Kuru otlar ve sebzeler -Tuz. İşletmemiz, yüksek kaliteli ürün ve güvenilir müşteri hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Web sitemizi ziyaret etmekten ve ürünlerimizi kullanmaktan, bizim onları sunmaktan keyif aldığımız kadar keyif alacağınızı umuyoruz. Tüm şirket eylemlerimiz doğaya saygılıdır. Doğaya bağlılık, kaynaklara özen göstererek ve plantasyonları uygun şekilde ele alarak çevreyi korumamızı sağlar. Müşterimiz, ister ziyaret ederek, ister yazarak, ister arayarak iletişim kursun, şirketimiz için en önemli kişidir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında diğer bilgiler için, size her zaman hizmet vermek üzere buradayız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. HUBCYCLE

  Fransa

  Verified by europages badge
 3. TRO-KOST GEMÜSETROCKNUNGS- UND NAHRUNGSMITTEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRO-Kost GmbH şirketi gıda, hayvan yemi ve ilaç sanayileri için önde gelen kurutulmuş sebze, ot ve mantar üreticilerinden biridir. Müşterilerimiz en iyi kaliteyi cazip ve rekabetçi fiyatlarla bekleyebilirler. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, müşteri taleplerine ve tariflere göre çeşitli kesimler (pullar, küpler, granüller, tozlar) veya bireysel karışımlar sunmaktayız. Kültivasyondan işlenmeye kadar her şeyi tek bir elden sunmaktayız.

 4. KURUNE GIDA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Kurune Gıda, Türkiye merkezli profesyonel bir kuru meyve ve sebze üreticisidir. Gıda boyası ve katkı maddesi içermeyen bir ürün yelpazesi sunarak sağlığınıza öncelik veriyoruz. Misyonumuz, daha iyi bir yarın için bugün daha sağlıklı seçimlere ilham vermektir. Türkiye'nin farklı iklimlerinden ve verimli topraklarından yararlanarak, ürünlerimizi ülkenin dört bir yanındaki sağlıklı ve kaliteli çiftçilerden temin ediyoruz. Son teknoloji ürünü kurutma işlemimiz temiz, hijyenik bir kapalı ortamda gerçekleşiyor. Kuru Gıda İşleme Teknolojisini kullanarak toz, mikrop ve küf gibi kirletici risklerini ortadan kaldırıyoruz. Ürünlerimiz doğal olarak kurutulmakta, güneşe maruz kalmadan veya dış mekan temasına dayanmadan doğal faydalarını korumaktadır. Neden bizi seçmelisiniz? Kurutulmuş gıda ürünleri üstün dayanıklılık sağlar ve daha uzun süre saklanabilir, bu da onları çeşitli tarifler, atıştırmalıklar, sporcular için sağlıklı ve yüksek lifli gıdaların yanı sıra kamp ve seyahat için çok yönlü bir alternatif haline getirir. Kurune Gıda olarak taze, yüksek kaliteli malzemelerin kullanımına, hijyen kurallarına ve uygun üretim yöntemlerine sıkı sıkıya bağlı kalmaya önem veriyoruz. Kurune Gıda, tamamı gıda boyası ve katkı maddesi içermeyen geniş bir kurutulmuş meyve ve sebze yelpazesi sunmaktadır. Ürün yelpazemiz elma, çilek, muz, portakal, domates ve daha birçok sağlıklı meyve ve sebzeler gibi farklı tatları içermektedir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 5. TAREGE TRADE HOUSE

  Türkiye

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BIOGUMUS FARM

  Özbekistan

  Verified by europages badge

  Biogübre çiftliği, Avrupa'ya sebze, meyve ve kuruyemiş üretimi ve ihracatında 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. En iyi, sağlıklı ve organik ürünlerin teslimatını sunuyoruz ve koruyucu madde içermeyen ürünlerin teslimatını garanti ediyoruz. Üretimimiz şu sertifikalara sahiptir: Ecocert Organik, EOS Organik, KOSHER, ISO22000: 2018. Tüm değer zincirini yönetiyoruz, tohum seçiminden ekime, hasada, kuru ürünün hazırlanmasına, paketlenmesine ve alıcıya teslimine kadar sürecin her adımından sorumluyuz.

 2. KESSLER ZOOLOGIEGROSSHANDEL GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KESSLER ZOOLOGIEGROSSHANDEL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Köpek maması sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evcil hayvan yemleri, Kuru yemişler, zootekni gıdaları, atlar için besinler, kuşlar için yağlı hamurlu yemler, kurutulmuş sebzeler, hayvan gıda malzemeleri, Evcil hayvan yemleri, Kuru yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altrip, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HENRY LAMOTTE FOOD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HENRY LAMOTTE FOOD GMBH, yılında kurulan ve Kurutulmuş sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. IMPORT & EXPORT SOLEIL / SOLEILFOOD

  Almanya

  Verified by europages badge

  IMPORT & EXPORT SOLEIL / SOLEILFOOD, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kurutulmuş sebzeler, Baharatlar, Kuru yemişler, Pirinç, Kurutulmuş sebzeler, kuru meyveler, Baharatlar, Kuru yemişler, Şarküteri ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VÉGÉPACK

  Belçika

  Verified by europages badge

  VÉGÉPACK, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mantarlar, Meyveler, Mantarlar, sebzeler, İnce dilimlenmiş sebzeler, salatalar, Hazır yemekler, Wok tavada kavurmaya uygun sebzeler, Meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arlon, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. LA MYA

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA MYA, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kurutulmuş sebzeler, yer fıstığı,  palet zincirli motorlu kamyon, toptan biyolojik gıdalar, Kurutulmuş sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arras, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ZE IMPORT & EXPORT

  Türkiye

 1. BARIA TEK. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Merhaba biz Antalya Türkiye'de gıda ve tekstil üzerine çalışan çok kollu bir şirketiz. Şehrimizin meyve ve sebze üretimi konusundaki konumu da dikkate alınırsa ihracat kollarımıza ekleme kararı aldık. Firmamız kaliteli ürün, uygun fiyat ve doğru zamanda doğru ürün tedariğini prensip edinmiştir. Portföyümüz oldukça geniştir kuru meyve ve sebze, yaş meyve ve sebze, tahıllar ve kuru yemiş gibi oldukça fazla ürün seçeneğimiz mevcut. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek açısında sürekli sahada araştırma ve çalışma içindeyiz. Sizler ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra iletişime geçtiğiniz taktirde sizin için kesinlikle sizleri memnun edecek bir çözümümüz vardır. Ürün seçiminiz ve paketleme seçiminiz ne olursa olsun muhakkak talebiniz en iyi şekilde karşılanacaktır. istediğiniz miktar ve şekilde ürün paket ve sevkiyatınız yapılacaktır. sebze, meyve, tahıl kuru yemiş ve benzeri ihtiyacınız ne olursa olsun muhakkak bizden fiyat ve teklif alınız sizi memnun etmek bizleri memnun edecektir. Saygılarımızla.....

 2. EKOTEC ENERGY

  Türkiye

  Who is Ekotec Energy? Ekotec has been working in the renewable energy sector since 1999. Ekotec which provides housing heating and cooling services in Austria, move the renewable energy education from Europe to Turkey and it has set out to become an important player with European experience in the heating and cooling sector in our country. Ekotec Energy Import Export Marketing Industry and Trade limited company were established In August 2009, in Sakarya. Ekotec Energy always aims to produce and sell its own brand by taking own patent of its own brand as of the year it was founded. Ekotec branded freight production which is like air source heat pump, water source heat pump, ground source heat pump, water to the air heat pump for the air conditioning sector from abroad. With 18 years of sector experience, we bring comfort to the places we offer by offering quality heat pumps to our customers. Is Domestic Production Heat Pump? Ekotec, relying on experience and knowledge in the sector, completed R & D work and produced the first domestic production of heat pumps in the first half of 2014 in Turkey. Completed domestic production monobloc water-to-air heat pumps are used in shopping malls, poultry farms, factories, greenhouses, schools, hospitals, the need for heating and cooling of large space places. The only water-to-air heat pump in the heat pumps is the most efficient device for blowing the temperature of the gas directly to the center of the place.

 3. BARIA TEKSTIL TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Şirketimiz 2012 yılında kurulmuş olup tekstil ve gıda üzerine çalışmaktadır. Firmamız ve bünyemizdeki ortaklarımızla beraber çeşitli ülkelere gıda ve tekstil ürünleri ihracatı yapmaktayız. Globalleşen dünyaya ayak uyduran firmamız ihracat kalemlerini her geçen gün artırmakta ve kaliteli hizmeti siz değerli müşteri ve müşteri adaylarımıza makul fiyatlarda sunmaktadır. Ürün portföyümüz her geçen gün daha da genişlemekte olup ana kalem olarak meyve sebze kurusu, aromatik bitkiler, yaş sebze ve meyve, çerez ve hububat ( pirinç, bulgur, nohut, kuru fasulye, buğday, arpa, çavdar ve benzeri) gibi ürünlerimiz bulunmaktadır. Yoğun olarak ürünlerimiz özellikle aromatik bitkilerde dağ köylerinde yetişmiş doğal organik ürünlerdir. Ekleyemediğimiz ancak talebiniz olan her türlü gıda ürünü için iletişime geçmeniz durumunda temini konusunda mutlaka yardımcı olabileceğimizi bilmenizi isteriz. Sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtir , kaliteli bir ticari ilişkide bulunmayı temenni ederiz Bol kazançlar dileriz... Saygılarımızla...

 4. ENSA PISTACHIO FOOD COMPANY

  Türkiye

  Ensa Fıstık olarak Antep fıstığı sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız. Ensa Fıstık ; Kadın girişimci ve Gıda Mühendisi olan Seda Akfırat tarafından kurulmuştur.Girişimcisi ve tüm çalışanları kadınlardan oluşan, bölgede mevcut sektörde kadın gücünü öne seren ilk ve tek firmadır. Tesisimiz Antep fıstığının anavatanı olan en lezzetli fıstıkların yetiştiği Gaziantep’in Nizip ilçesinde hizmet vermektedir. Firmamız insan sağlığına, gıda güvenliğine, kaliteye ve mevzuatlara önem veren, temel politikası “Sıfır Hata”olan bir kuruluştur. Hammadde kabulünden son ürün sevkiyatına kadar üretimin her aşaması detaylı olarak kontrol edilip, en sağlıklı biçimde tüketiciye sunulmaktadır. Ensa Company has been founded in the pistachio sector.The owner of this company is a Food Engineer.Our company is located in Nizip, Gaziantep of Turkey known as the region where the most delicious and best pistachios grow.Our mission is to provide human health , food safety , highest quality , regulations and marketing ‘Zero Mistakes’.All proceses we are controlling everything detailed in order to offer our costumers the most healthy products.

 5. EKOTEC ENERJI ITH.IHR. PAZ.SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Ekotec Enerji Kim? 1999 yılından beri Ekotec yenilenebilir enerji sektöründe çalışmalar yapmaktadır. Avusturya’da konut ısıtma soğutma konusunda hizmet veren Ekotec, Avrupa’ daki yenilenebilir enerji eğitimlerini Türkiye’ ye taşımak ve ülkemizin ısıtma soğutma sektöründe Avrupa deneyimi ile önemli oyuncusu olmak için yola çıkmıştır. Ağustos 2009 yılında Sakarya’ da Ekotec Enerji İthalat İhracat Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurulmuştur.Ekotec Enerji kurulduğu sene itibariyle kendi markasının patentini alarak daima kendi markasıyla üretim ve satışı hedeflemiştir. İklimlendirme sektörüne yönelik hava kaynaklı ısı pompası, su kaynaklı ısı pompası, toprak kaynaklı ısı pompası, sudan havaya ısı pompalarında hem Ekotec olarak hemde fason üretim yaparak kendini kalitesiyle kanıtlamıştır. 18 yıllık sektörel deneyimi ile ısı pompalarını müşterilerine sunarak kurduğumuz yerlere konfor getiriyoruz.Isı Pompası ile gıda kurutma sistemini geliştirerek Endüstriyel Kurutma Sistemlerini de ürün gamına eklemiştir. Demonte Kabinli Kurutma Sistemi ile kurulum kolaylığı. Plc Kontrol Sistemiyle de kullanım kolaylığı sağlayan ısı pompalarımız ile yerli üretime katkı sağlıyoruz. Ürünlerimiz ; Havadan Suya Isı Pompası , Sudan Suya Isı Pompası , Topraktan Suya Isı Pompası , Hijyenik Boyler , Yüksek Kapasiteli Isı Pompaları , Sudan Havaya Isı Pompası Monoblok , Havuz Isı Pompası , Mini Chiller, Merkezi Soğutma Sistemleri , Kurutucu Isı Pompası , Endüstriyel Kurutma Sistemleri satışını yapıyor.

 6. AKDENIZ EFE

  Türkiye

 7. ÇITIRIKA

  Türkiye

 8. ATILIM BOR GIDA SAN. TIC. AS.

  Türkiye

  Hello there, We, Atilim Bor Gida San. A.S. / Cappadocia Dried Fruits and Vegetables, are the manufacturer and exporter of dried fruits and vegetables. Our company is located in Niğde, Turkey and dealing the business since 1992. Enclosed you’ll find our detailed company introduction informing who we are, what we do, working terms, and product catalog. I’ve checked your website and see that our businesses are relevant, I’d like to make our offer to you. If you would be interested, I’d be happy to send you any further information you may need. Thanking you for your kind interest and I look forward to your early reply. Best Regards, Instagram and Website Adress are giving below: https: //www.cappadociadf.com/ https: //www.instagram.com/cappadocia_dried_fruits/

 1. AWYA FOOD AND AGRICULTURE

  Türkiye

  Awya Food And Agriculture Industry Trading Limited Company. Awya Company is produces dried fruits, vegetables and powder . Our produce natural, high fiber and no sugar.We pack in 15 kg boxes or 250, 100, 50 g packets. Our produce dried vegetables natural and according to customer's request powder or other.Our have dried carrots powder, spinach powder, strawberry powder and else.Dried vegetables is packaged according to the customer's request. Every Time Best Quaility

 2. EKIN DOGAL YEM GIDA DIS TIC LTD STI

  Türkiye

 3. KURUCUM GIDA

  Türkiye

  Firmamız kurucum gıda markasıyla kurutulmuş meyve, kurutulmuş sebze ve kurutulmuş gıda sektörüne de hitap etmektedir. Firmamız aşağıdaki ürünlerin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Kurutulmuş Meyveler: Kurutulmuş Elma, Kurutulmuş Küp Kesim Elma, Kurutulmuş Muz, Kurutulmuş Çilek, Kurutulmuş Şeftali, Kurutulmuş Kiraz, Kuru Yaban Mersini, Kuru Çekirdekli Vişne , Kurutulmuş Ahududu, Kuru Böğürtlen, Kuru Yeni Dünya, Kurutulmuş Kara Dut ve beyaz dut , Kurutulmuş Dilimli Mandalina, Kuru dilimli Portakal , Kurutulmuş Tanelenmiş Nar, Kurutulmuş Kavun, Kurutulmuş Karpuz, Kuru Çerikdekli Erik, kurutulmuş Armut, Kuru dilimlenmiş Kivi, Kesilmiş kuru kayısı, kesilmiş kuru elma, kesilmiş kuru incir, kuş üzümü, üzüm. For english information pls visit us http: //www.dried-foods.net

 4. AGRO SUN FOOD LTD.

  Türkiye

  Located in Bursa, Turkiye, Agro Sun Food is a BRCGS BROKER CERTIFIED customer-oriented global trader and supplier to the food distribution industry. Instead of searching one by one for the product you need in an unfamiliar country, we find and deliver the right product for you from our reliable supplier network in best possible way. It will be enough to tell us the product you need and the quality standards you want. We utilize our local network of producers to deliver their diverse variety of preserved, dried and frozen vegetables and fruits to the food manufacturing industry, foodservice and retail. Our product range includes mainly conventional Dried Tomatoes, Sauces, Pickles, and IQF, Freeze-Dried and Oven Dried Vegetables and Fruits. Our custom-made products are produced in different cuts and specialties according to the desired specifications of our clients. OUR PRODUCTS 1DRIED TOMATOES (SUN DRIED-OVEN DRIED/SALTED/SULPHURED) 2SEMI DRIED TOMATOES (IN OIL IN JARS) 3SAUCES 4PICKLED VEGETABLES, CAPERBERRIES, GARLIC, VINE LEAVES IN BRINE 5OLIVES, (PITTED, STUFFED WITH JALAPENO, GARLIC) 6ROASTED VEGETABLES (RED ROASTED PEPPERS, ROASTED EGGPLANTS) 7GRILLED VEGETABLES (ZUCCHINI, EGGPLANT, PEPPER) 8DRIED FRUITS AND VEGETABLES 9IQF FRUITS AND VEGETABLES 10FREEZE-DRIED FRUITS AND VEGETABLES

 5. ELBIZ EXPORT

  Türkiye

  Elbiz Export, Kayseri Develi merkezli olarak faaliyet gösteren bir şirkettir ve kabak çekirdeği, elma ve kurutulmuş meyve ihracatı konusunda uzmanlaşmıştır. Aynı zamanda mermer ve seramik gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olup, kaliteli üretimimizle uluslararası pazarda önemli bir konuma sahibiz. Misyonumuz, yüksek kaliteli ve doğal ürünlerimizi dünya çapındaki müşterilere sunmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Elbiz Export olarak, müşterilerimize en taze ve besleyici kabak çekirdekleri, lezzetli elma çeşitleri ve vitamin dolu kurutulmuş meyveler sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimizin doğallığı, işbirliği yaptığımız yerel çiftçilerin özenli çalışmaları ve modern üretim tesislerimizle sağlanmaktadır. Elbiz Export olarak, yalnızca müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakla kalmayıp aynı zamanda ihracat hacmimizi artırmak için yurtdışında işbirliği yapabileceğimiz potansiyel firmalarla da işbirliği yapmaktayız. Güvenilir ve uzun vadeli ilişkiler kurarak, ürünlerimizi daha fazla müşteriye ulaştırmak ve sektördeki varlığımızı güçlendirmek hedeflerimizin bir parçasıdır. Elbiz Export olarak, müşterilerimize değer veriyor ve işbirliği yapmak isteyen herkesi ailemize katılmaya davet ediyoruz. Güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle, uluslararası pazarda büyümeye ve başarıya ulaşmaya kararlıyız.

 6. FERİŞTE GIDA

  Türkiye

  14 Farklı Çeşitte, Doğal Katkısız Gerçek Sebzelerden El Yapımı İtalyan Makarna, Köy Erişte, Bebek Tarhana, İlikli Kemik Suyu, Bebek Salça, Sebze Toz, Baharat Ve Organik Bal İmalatı Yapıyoruz.Tüm Ülkelere İstenilen Dilde Etiket Çeviri Yapılır. Private-Label Üretim Yapılır. Tüm Ülkelere Ve Türkiyenin Her İline Bayilik Vermeyi Düşünüyoruz. Detaylar İçin Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin.

 7. NIKNUT GIDA

  Türkiye

  Niknut fındık Giresun/Turkey' de kurulmuş olup faaliyetlerini butik fındık ve fındık yan ürünleri, özel kurutma makinelerinde hijyenik koşullarda, doğal meyvelerden hazırlanmış kurutulmuş meyve kuruları , satışını yaparak gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz tamamen katkısız doğal ürünlerdir. Üretim firmamız çok uzun yıllardır fındık sektöründe yer almaktadır. Niknut Fındık satış ve pazarlama markası olarak yeni kurulmuş olup 1 yıldır piyasada markası ile yer almaktadır.Fındık ve yan ürünleri içerdiği besin öğeleri açısından insan sağlığına son derece faydalı olan yeni mahsul 1.sınıf Giresun fındığından üretilmiştir. Ürünlerimizde fındık , tuz ve pancar şekeri dışında herhangi bir katkı maddesi yoktur. çerez olarak günlük beslenmenizde tüketmeniz tavsiye edilir. Kurutulmuş ürünlerimiz Meyve&Sebze Gurusu markası altında %100 doğal ürünlerden olup hiçbir katkı maddesi içermez.Tüm meyve ve sebzeler Karadeniz bölgesinin gübresiz doğal ortamlarında yetişen ağaçlarından elde edilir.

 8. LEZZET KURUSU - DEHYDRATED VEGETABLES

  Türkiye

  2008 yılından bu yana endüstriyel ihtiyaçlar için gerçekleştirmiş olduğumuz kurutulmuş meyve sebze hizmetini artık online olarak da satışını gerçekleştirmek için "LEZZET KURUSU" markası ile yola çıktık. Bu süreci kalitemizden ödün vermeden, sağlıklı ve doğal olarak kuruttuğumuz ürünlerimizi toptan ve online olarak iki kanaldan satışına devam etmek en büyük hedefimiz. Kurutmuş olduğumuz ürünlerin tamamı mevsiminde toplanan sebzelerin gelişmiş kurutma teknolojisi kullanılarak Ankara - Beypazarı'ndaki üretim tesislerimizde üretilmektedir. Üretmiş olduğumuz ürünler ; Kurutulmuş alaca biber Kurutulmuş bezelye-mısır Kurutulmuş brokoli Kurutulmuş dereotu Kurutulmuş domates Kurutulmuş feslegen Kurutulmuş havuc Kurutulmuş ıspanak Kurutulmuş Kapya Biberi Kurutulmuş karnabahar Kurutulmuş kereviz Kurutulmuş lahana Kurutulmuş limon Kurutulmuş Mantar Kurutulmuş Maydanoz Kurutulmuş Mercimek Tozu Kurutulmuş pancar Kurutulmuş patlıcan Kurutulmuş Pırasa Kurutulmuş Portakal Kurutulmuş Sarımsak flake Kurutulmuş soğan flake Kurutulmuş Soğancık Kurutulmuş Turp Ürünlerimizde koruyucu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. 100% doğal ürünler Doğal olanı en doğal yöntemlerle işleyip sofranıza getiriyoruz.

 9. FX FOOD FONKSIYONEL URUNLER

  Türkiye

  Hakkımızda · Uzun bir planlama ve kuluçka döneminin ardından Fx Food, bu coğrafyanın en iyi meyve ve sebzelerinin bulunduğu Antalya’ da kuruldu. · Bizi bu serüvene yanlış beslenme, sağlıksız gıdalar ve bunların insanlara verdiği zararlar dahil etmiştir. · Fx Food olarak her canlının bir fonksiyonu olduğuna inanıyoruz ve bu inanç ile ürünlerimizi üretip fonksiyonlarını ortaya çıkarıyoruz. · Sağlıklı ve huzurlu olmanın sağlıklı beslenmeden geçtiğini bilerek bu hassasiyetle ürünlerimizi en doğal, en katkısız ve elimizden geldiğince de endüstriyel süreçlerden uzak durarak üretmeye çalışıyoruz.

 10. DOGANOGLU TARIM VE KURUTULMUS TICARET SAMI DOGAN

  Türkiye

  DOĞANOĞLU, geniş ürün yelpazesi ve her türlü siparişe hemen cevap verecek kapasitede olup, Kurutulmuş Gıda sektöründe lider olmak ve dağıtımda müşteriye en yakın isim olmak için kurulmuştur. KURUMİS markası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.Her geçen gün gerek ürün gerekse müşteri portföyünü genişletip, sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilerlemektedir. Firmamız Çorba, Et-Tavuk Kombinecileri, Aromacılar ve Hazır Gıda üreticilerine kaliteli ürün ile hizmet etmektedir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz