• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tel ve kablolar - demirsiz metaller

Sonuçlar

Tel ve kablolar - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metalden, özellikle tel ve sacdan teknik yapı grubu imalatı. Çelik, yay çeliği ve paslanmaz çelikten yapılmış küçük seriler için de çapı 0, 5 mm ile 14 mm aralığında bulunan tellerin işlenmesi. Vulkaneifel şirketi, 1830 yılından bu yana tel ürünler imal etmektedir. Yaklaşık 200 yıllık bu gelenekte, deneyimli çalışanlarımız 1997 yılından bu yana modern makineler kullanarak Hillesheim'daki tesisimizde tel ve sacdan sepetler ve ızgaralar üretmektedir. Endüstriyel ihtiyaçlar, sanayi tipi mutfaklar, laboratuvarlar, tıp endüstrisi ve ilaç sanayi için tel ve metal ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı, özellikle tel sepetler, ızgaralar ve iskeletler.

 2. EXPERT-CABLE, LLC

  Rusya

  "EXPERT-CABLE LTD." kablo fabrikamız yüksek kaliteli kablo ürünlerinin üretildiği modern bir tesistir. Rusya'nın Orel kasabasında yer almaktadır. 2020 yılı başı itibariyle fabrikamız 25000 m2'den fazla alanı olan bir üretim ve dağıtım tesisi haline gelmiştir. 'EXPERT-CABLE' kablo fabrikası genç yüksek teknolojili ve çok fonksiyonlu bir üretim merkezidir. Bakır üretimi: 8-25 mm çaplı filmaşin seri üretimi organize edilmiştir. Metal haddeleme: Çeşitli şekillerdeki bakır profillerin imalat süreci uygulanmıştır. Bakır baraların seri üretimi GOST 434-78'e göre düzenlendi. Kesit aralığı 200 ila 3800 mm'dir ve genişlik 240 mm'ye kadardır. Kablolar ve kablolama ürünleri: Dünyanın önde gelen üreticilerinin 50'den fazla güncel üretim hattına sahibiz. Ürünlerimiz Rusya ve dünyanın her yerine teslim edilmektedir. Kablo ürünleri işletmelerce yoğun bir şekilde kullanılırken, askeri endüstriyel tesisler, termik enerji sektörleri, yer altı sistemi, ağır sanayi, konut ve toplumsal hizmetler için de kullanılmaktadır.

 3. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Almanya

  Temel ilkemiz, ürünlerimiz yardımıyla insanları korumak ve makinelerle çalışmayı gerçekten emniyetli hake getirmektir. sistemlerimizi veya hizmetlerimizi kullanmaktan yarar sağlayan ve böylece kendinde veya müşterilerinde memnuniyet duygusu yaratan herkese hizmet etmek bizim için her şeyden daha önemlidir. Müşterilerimizi bireyler olarak görürüz. Bu nedenle, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını anlamak ve bunları işbirliği içinde karşılamaya çabalarız. Müşterilerimize karşı sorumluluğumuz vardır. Bu nedenle kalitemizi yüksek tutmamız gerektiğini kabul ederiz, çünkü TIEMANN Schutz-Systeme şirketinde sadece yüksek kaliteli hammaddeler ve test edilmiş bileşenler kullanılır. Uzun vadede bu daima en ekonomik seçenektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama yeteneğinin, çalışanlarımızın takım çalışması, çeşitliliği, becerisi ve yaratıcılığına bağlı olduğunu biliriz.

 4. WÜRTTEMBERGISCHE ALLPLASTIK GMBH

  Almanya

  2012 yılında Allplastik tespit edilebilir Blitzbinder® ürününü geliştirdi. Bu FDA ve EUR 10/2011 standartlarına uygun ürün yelpazesi yenilikçi bir malzeme karışımı ile üretildiğinden bu ürünlerin tespit edilmesi, örneğin gıda sektöründe, mümkündür. ISO 9001: 2008 sertifikalı bir şirket olarak Allplastik yüksek kaliteli hammaddeler, yüksek ürün kalitesi, hızlı ürün temini ve güvenilir teslimat demektir.

 5. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Birleşik Krallık

  ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Germe ürünler - Demirsiz metaller, alaşım tel çekme çubuklar, Germe ürünler - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brierley Hill, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BIRIKIM KABLO

  Türkiye

  BIRIKIM KABLO, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. FILS ET CABLE DE LORRAINE

  Fransa

  FILS ET CABLE DE LORRAINE, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik tel ve kablolar, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Paslanmaz çelik kablolar, Çelik tel ve kablolar, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schoeneck, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. BEKON KABEL GMBH

  Almanya

  BEKON KABEL GMBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır tel ve kablolar, Bakır tel ve kablolar, elektrik kablo ve telleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nuthe-Urstromtal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LLC "TEHPROVOD"

  Ukrayna

  LLC "TEHPROVOD", yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alüminyum teller, bakır teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaporizhzhia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. JINGDA GROUP

  Birleşik Krallık

  JINGDA GROUP, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Fransa

  ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bazeilles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. RESSORTS MASSELIN

  Fransa

  RESSORTS MASSELIN, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petit Quevilly Cédex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ARMACENTRE

  Fransa

  ARMACENTRE, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, binalar için metal armatürler, kirişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colombe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DROME ARMATURES BETON

  Fransa

  DROME ARMATURES BETON, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, beton armatürleri, binalar için metal armatürler, HGV yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eurre, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. EKTRO

  Fransa

  EKTRO, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Kıvırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monistrol-Sur-Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG

  Almanya

  OTTO BERGFELD H.-H. SOHN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çift parete duvarları - Yalıtım malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Ateşe dayanıklı - Malzemeler ve ürünler/maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Altena, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INCOFIL TECH S.R.L.

  İtalya

  INCOFIL TECH S.R.L., yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Kuvars-bazlı yapışkanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pergine Valsugana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PROMETAL

  Fransa

  PROMETAL, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, bina için armatürler, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Betonarme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heimsbrunn, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. AQUITAINE RESSORT

  Fransa

  AQUITAINE RESSORT, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zincirler, Yaylar, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Zincirler, Yaylar, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beychac-Et-Caillau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. LEWIS WIRE LIMITED

  Birleşik Krallık

  LEWIS WIRE LIMITED, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çerçeve oyma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. 2M KABLO

  Türkiye

  2M KABLO, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Elektrik kabloları, Bakır Kablolar, Elektrik kabloları, seramik fayans, koaksiyel kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silivri, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. KÜPER GMBH & CO KG

  Almanya

  KÜPER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Delikli saclar - Demirli metaller, İş makineleri, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Delikli saclar - Demirli metaller, İş makineleri, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TRESSE METALLIQUE J. FORISSIER

  Almanya

  TRESSE METALLIQUE J. FORISSIER, yılında kurulan ve Değerli ve özel metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik tel ve kablolar, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Presli kablolar, Çelik tel ve kablolar, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Elektrik ve telefon kablo ve telleri, Presli kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BÄNNINGER-TRADE GMBH

  İsviçre

  BÄNNINGER-TRADE GMBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Erkek giysileri, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Giyim sanayi - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel dikiş makine ve aksesuarları, Erkek giysileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winterthur, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. REINHOLD HEPP PRÄZISIONSDREHTECHNIK E.K.

  Almanya

  REINHOLD HEPP PRÄZISIONSDREHTECHNIK E.K., yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Motorsuz el aletleri, Veteriner ürünleri/maddeleri, Kauçuk ve plastik - işlemler, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Motorsuz el aletleri, Veteriner ürünleri/maddeleri, Kauçuk ve plastik - işlemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oggelshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. NESTLER GMBH DRAHTERZEUGNISSE

  Almanya

  NESTLER GMBH DRAHTERZEUGNISSE, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Yaylar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Yaylar, Sıkma/bağlantı - Malzeme, Cıvata ve somun sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ehrenfriedersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. H.SELISKAR METALLBAU

  Almanya

  H.SELISKAR METALLBAU, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller, Izgaralar, kafesler, tel ağlar/örgüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. FAHR-HEBETECHNIK INH. JENS KRUKEMEIER

  Almanya

  FAHR-HEBETECHNIK INH. JENS KRUKEMEIER, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Zincirler, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hameln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. J & W METALL UND DRAHTVERARBEITUNGS GMBH

  Almanya

  J & W METALL UND DRAHTVERARBEITUNGS GMBH, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Endüstriyel yapı inşaatı, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Endüstriyel yapı inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Klingenthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MEVACO AG

  İsviçre

  MEVACO AG, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Çelik, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aarau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tel ve kablolar - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

976 Şirketler