• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • madencilik hizmetleri

Sonuçlar

Madencilik hizmetleri - Ithalat/Ihracat

 1. MUSA YAPI DIS TICARET

  Türkiye

  We are MUSA YAPI Dış Ticaret-Teoman Öztüfenk and we specialize in the export of high guailty raw materials and bulding producst from Turkey Our company is located in izmit, Koaceli Turkey. With a strong background on supplying information to our customers, we provide professional consultancy on export processes such as detailed information about about quality raw materials and products and port availability and logistics for major export-import ports of Black Sea, Marmara, Aegean and Mediterranean region Mediterranean regions by offering a repid responnse to marketet needs and ensuring immediate availability MUSA YAPI was established with a strong network of suppliers, each carrying TSE and CE European Union Conformity Certificates. Our objective is to ensure that Buyers are well informed about the reliability, current production schedule and financial compliance of the major suppliers in Turkey. We have worked with each of our suppliers for a number of years and have developed a close personal relationship. We will make the deal as kosher as possible for the Buyer and guide the Buyer through the deal from the start to finish to make sure the Buyer is satisfied with our suppliers' performance. Origin Turkey Products : Bauxite ore, Basalt Stone, Gypsum Stone, Marble chips, Feldspar, Dolomite, Quartz , Cement, Clinker, Limestone, Slaked lime, quicklime, Calcite Micronized calcite (CaCO3 in today’s industry "Calcium carbonate'')

 2. ORGLOBAL MACHINERY ROCK DRILL AND DRIFTER SERVICE SPARE PARTS

  Türkiye

  We are mining equipment spare parts ( GTIP HS CODE: 89.31 ) manufacturer in Turkey. Our Product’s : Driver , Chuck Bushing , Side Bolt , Dome Nut , Front Head , Coupling , Sleeve , Piston , Piston Guide , Telescope , Holder , Sliding Piece , Diaphragm , Accümülatör , Valve , Selenoid Valve , Main Pump etc.. "BOOMER 282 281 L2D" "ROC D7 T35 F9 L8" " DX700 DX800 PANTERA1000 PANTERA 1500 AXERA06 07 " HCR1200 HCR1500 etc.. Note: Our stocks and production capacity are rich. ! ! ! Please check in Our Catalog And Product Pictures . We ship our products worldwide and we export them. ( DHL EXPRESS / FEDEX ) COP3060 COP4050 VL140 COP1132, COP1238 COP1240 COP1838ME COP1838HD COP1838HDPlus COP1840 COP1840HEX COP1840PLUS COP1840EX COP2160EX COP2150 COP2160 COP2550 COP2550CR COP2560EX 3115158200 3115297100 3115026200 3128047510 RD520 RD314 RDX5 RD525 HLX5 HLX5T HL500 HL510 HL550 HL600 HL638 HL650 HL700 HL710 HL800T HF820T HL1000 HL1010 HL1500 HL1560T HC80 HC109 #HC120RP HC158RP YH65 YH70 YH80 YH135 HD615 HD709 HD712 HD715 HD836 RocD7 RocT35 RocL8 PowerrocT35 SmartrocT40 FlexirocT45 RocT25 RocF7 RocF7CR Roc742 Roc748 RocketBoomer281 RocketBoomer104 RocketBoomerL2D SimbaBoomer Axera5 Axera6 Axera7 Axera8 DD321 DX700 DX800 Pantera1100 Pantera1500 Leopard RocketBoomer282 BoomerS1D Pantera500 Pantera600 Pantera700, Cha500 Cha680

 3. RENAT GLOBAL INŞ. IHR. ITH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  İnşaat Malzemeleri, Yapı Kimyasalları, Mermer, Fayans, Fayans, Seramik, İç ve Dış Cephe Boyaları, Yalıtım Malzemeleri, Su Yalıtım Malzemeleri, Isı Yalıtım Malzemeleri, Zemin Sistemleri, Harç ve Beton Katkıları, Derz Dolguları, Astarlar, Seramik Yapıştırıcılar, Silikonlar gibi birçok yapı malzemesinin ihracatını yapmaktadır. sakız, klozet, sarnıç, Dünyanın en kaliteli Madenleri arasında yer alan Zeolit ​​/ Klinoptilolit, Kaolin ve Perlit Madenlerini Balıkesir bölgemizde Hammadde, Yarı Mamul, Mamul olarak istenilen ebat ve ebatlarda ihraç etmek. KOBİ'lerimizin ürettiği değerli ürünler olan Zeytin Ağacı Kesme ve Sunum Tahtaları, Ceviz Ağacı Kesme ve Sunum Tahtaları. Dünya Global Pazarlarına termos ve termos çeşitleri, Mataralar, Özel Baskılı Seramik Tabaklar, Kaseler, Servis ve sunum ev araç ve gereçleri ihraç etmektedir. Dünya Global Şirketlerinin Türkiye'den Almak İstedikleri Ürünlerin Lojistik ve İhracatını iç piyasa araştırması yaparak, en uygun fiyat ve kaliteli ürün tedariği sağlayarak gerçekleştiren Danışmanlık Hizmetini de sağlamaktayız. Ayrıca Renat Global, Fransız CGP Europe firmasının OPTİFORM markalı F2X, SLX, FXT, B2X Termoplastik ürünlerinin Türkiye Tanıtım, Pazarlama, Satış ve Dağıtım Distribütörlüğünü yapmaktadır.

 4. MZ TARIM VE INSAAT

  Türkiye

  Mz Agricultural Construction is a full-Service construction company that builds irrigation ponds, water delivery channels, and irrigation systems, as well as insulation in the field of roofing, and mine waste landfills.We provide quality service with EPDM, PVC, TPO/FPO, HDPE geomembrane and geotextiles materials in waterproofing projects. Our company carries out projects all around the world especially in Turkey, Uzbekistan, and Azerbaijan by providing large-sized ponds and roof insulation which is constructed by geomembrane. Mz Tarım ve İnşaat, Sulama göletleri, su dağıtım kanalları ve sulama sistemlerinin yanı sıra çatı kaplama alanında yalıtım ve maden atık depolama sahaları inşa eden tam hizmetli bir inşaat şirketiyiz. Su izolasyon projelerinde EPDM, PVC, TPO/FPO, HDPE geomembran malzemeler ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Firmamız başta Türkiye, Özbekistan ve Azerbaycan olmak üzere dünyanın dört bir yanında büyük ölçekli göletler ve geomembran ile inşa edilen çatı-teras su yalıtımı, temel perde yalıtımı gibi su yalıtımı projeleri gerçekleştirmektedir.

 5. GRAFIT MADENCILIK SANAYI VE TICARET A.S

  Türkiye

  Our company is in mining sector for 6 decades. We have started our mining operations with underground graphite mining in aegean region almost sixty years ago then we have switched to emery miningin the last decade. Nowadays we are producing micronized emery in our own facilities and exporting almost all our emery product to overseas.We are using the emery we mine from our own quarries. Along with emery business we also carry bauxite mining business where we get the bauxite from our own mines in aegean and south eastern turkey. Our products are being consumed in various areas such as aggregate for aluminated cement production, surface hardener for airport runways, surface hardners for roads, production of high densityconcrete, millstone manufacturing, emery cloth production, etc. Our main advantage is that we are obtaining the raw material from our own mines and therefore we have no dependence to any other entity. We have an important share in world market in micronized emery. Our three quarries in aegean region are fully operationalwith all the legal requirements and permits completed and updated. The location of our emery quarries is mugla-yatagan-milas. We are producing thermostabile bauxite from our rich deposited bauxite quarries in the same region.And from gaziantep-islahiye region from turkey’s largest bauxite deposited quarry.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VAN MERMER

  Türkiye

  Van Mermer Madencilik A.Ş. Doğu Anadolu Bölgesi'nin doğal kaynaklarının doğru ve etkili bir şekilde değerlendirilmesi amacıyla 2011 yılında Van'da kurulmuştur. Doğaltaş yönünden zengin ve verimli olan bölgemizde, çoğunluğu Van ve çervesinde olmak üzere çok sayıda mermer ocağına sahip firmamız, bu ocaklardan elde ettiği hammaddeyi blok, plaka ve ebatlı ürünler olarak değerli müşterilerimizin beğenilerine sunmaktadır. Gelişime ve yeniliklere açık, müşteri odaklı, çalışana değer veren, üretken, çevre ve topluma duyarlı firmamız, bu değerlerinden ödün vermeden hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız, Vanmer markasıyla sektörde onlarca yıllık iş deneyimine sahip eğitimli ve uzman kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir. Vanmer olarak hedefimiz; doğadan aldığımız ilham ve teknolojimizin verdiği güven ile yerel, küresel ölçekte ekonomiye olumlu katkı sunmak, yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap vermektir.

 2. SET-A MAKINA TICARET SAN. A.Ş

  Türkiye

 3. ABG ENTERPRISE

  Türkiye

  Ankara’da bulunan madenlerimiz ile bentonit madenciliğine adım atan ABG Grup, ayrıca Amerika, Fransa ve Dubai’de bulunan iş ortaklarımız ile farklı özellik ve kimyasal yapıda, farklı uygulama amaçları için bentonit ihtiyacınızı karşılıyor. Singapur’da bulunan Asya ofisimiz, Ukrayna’da bulunan Kuzey Avrupa ve Türki Cumhuriyetler ofisimiz ve Belçika’da bulunan Avrupa ofisimiz ile, yerel madencilerimizin uluslararası piyasalara ulaşmasını ve ürünlerini tüm dünyada temsil ederek portföy ve satış hacminin artmasını sağlıyoruz.

 4. OZSOYLAR NATURAL STONE

  Türkiye

  10 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimiyle birlikte müşterilerimizin DOĞAL KAYRAK TAŞ'ına en iyi şartlarda güvenilir bir şekilde ulaştırmak için hem ambalaj hemde lojistik destek vermekteyiz.Günümüz rekabet ortamında size ek bir işçilik maliyeti oluşturmamak için tüm ürünlerimiz özenle paletlenip sizlere ulaştırılmaktadır.Şirketimiz, 1990 yılından beri Kayrak Taşı İşlemeciliği, Üretimi ve İhracatında faaliyet göstermektedir. Fosilli Kayrak Taşı'nın estetik ve farklı bir yapı malzemesi olması sebebiyle yurtiçi ve yurtdışındaki bireysel ve kurumsal müşteriler tarafından yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Muğla'daki ocağımızdan özenle çıkarılan doğanın eşsiz armağanı 'Fosilli Kayrak Taşı'nı yapılarınızla buluşturmak ve bu güzelliği sizlere de yaşatmak istiyoruz. Her türlü yapı sektörünün iç ve dış duvar kaplamalarında, yaya ve araç yolları ile park ve bahçe düzenlemelerinde bir yapı malzemesi olarak kullanılan Kayrak taşı kullanıldığı her yere sağlamlık, uzun ömür ve estetik değerler katmaktadır. Şirketimiz bünyesinde bulunan nakliye filomuz vasıtasıyla Türkiye'nin her yerine Kayrak Taşı sevkiyatı yapabilmekte, yeni kurulan taş kesme atölyemizde Kayrak Taşı'nı siparişlerinize uygun olarak şekil ve biçim verebilmekteyiz.

 5. UMPX

  Türkiye

  Bitlis Tütüncüler Derneği olarak Bitlis'te yetiştirilen tütünleri Türkiye'nin her tarafına en iyi kaliteyle ve en uygun fiyatla ulaştırmayı hedefliyoruz. İster Telefon ile ister email yolu ile siparişlerinizi güvenle bize ulaştırıp dilediğiniz sertlikte ve miktarda tütün siparişi verebilirsiniz. Tütünlerin Yetiştirme köyleri ve sertlik özelliklerine göre fiyatları değiştiğinden toptan tütün fiyatlarımız için lütfen telefon ile iletişim sağlayabilir, yada e-mail atarak iletişim bilgilerinizi bırakmanız dahilinde size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Siparişleriniz size özel olarak hazırlancak, En güvenli şekilde kargo ile dilediğiniz adrese teslim edilecektir. Dünyanın her yanına siparişte bulunabilirsiniz. Bitlis tütüncüler derneği güvencesi ile sağlıklı günler dileriz Unutmayınki Tütün ve tütün Mamülleri Sağlığa Zararlıdır.

 1. ÖZERLER MERMER

  Türkiye

  Bilecik Osmaneli'de 17.000 m2 alanda senelik 350.000 m2 taş işleme kapasitesi ile kendi ocaklarımızdan ve diğer seçkin ocaklardan temin ettiğimiz blokları en iyi şekilde işleyerek mermere hak ettiği değeri vermeye çalışıyoruz. İstanbul Pendik'te bulunan uygulama merkezimizde teknik kadromuz ile projelendirme ve proje uygulama hizmetlerinin takibini ve yürütmesini yapıyoruz. Aynı zamanda Bilecik'te bulunan iki adet mermer ocağımız ile senelik 20.000 m3 blok üretimi yapabilmekteyiz. Üretilen blokları Çin ve Hindistan gibi blok ihtiyacı olan pazarlara ihrac etmekle birlikte Bilecik/Osmaneli'de bulunan fabrikamızda ebatlı ve plaka imalatı ile iç pazar, Suudi Arabistan, Almanya, Singapur, Rusya Libya, Gürcistan, Mozambik ve Moritanya gibi ülkelere ihrac ediyoruz.

 2. NITCO TRADING CO.

  Türkiye

  NITCO was established as a Turkish Foreign Trade Company, which has adopted its own task to play an active role in the development of Turkey’s exports. NITCO has been providing import-export, engineering, consultancy and project development to Turkish and foreign companies. Today, NITCO which has become a leading provider of these services, is dedicated to serving especially the needs of mining, construction, aviation and energy industries. Since its foundation, it has been expanding its field of operation and specialized in the region that includes especially The CIS countries and The Balkans. Our main principles are aim to be “the best” in our customer focused business strategy, value our most important asset of human resource, aim to create value for development, pursue our business with business ethics and integrity, and always be a world player to strengthen our country.

 1. LAVIOSA SAN VE TIC LTD

  Türkiye

  Laviosa Grubuna bağlı ve Türkiye’de tescilli olan şirketimiz 2008 yılından bu yana Karadeniz’de bir ilçe olan Fatsa’da faaliyet göstermektedir.Şirketimizin temel faaliyeti, bölgeye has ve değerli bir kil minerali olan beyaz Bentonit kaynaklarının madencilik operasyonları kapsamında işletilmesi ve bu Bentonitlerin fabrikamızda aktivasyon, kurutma, boyutlandırma, öğütme gibi prosesler ile granül veya mikronize formlarda dünya çapındaki endüstriyel pazar ve tüketici piyasalarına sunulmasıdır.Şirket, Grup içinde ve gerek yurt içi gerekse dünya genelindeki müşterilerine, Kedi Kumu, Kağıt, Deterjan, Petrol & Gaz Sondajları, Tünel açma, İnşaat ve Dökümcülük alanlarına yönelik ürünleri sunmada stratejik bir konuma sahiptir.

 2. SEHA STONE

  Türkiye

  Seha Stone Group, dünyada marka olmu? Burdur Beji’nin anavatan? olan Burdur’da 2011 y? l? nda kurulmu? tur. Faaliyetlerine in? aat sektöründe projeler üreterek ba? lam? ? ve ya? ad? ? ? sorunlardan edindi? i tecrübeleriyle birlikte madencilik sektörüne, sorunlar? çözen, optimal çözümler üreten bir kurulu? olma hedefiyle yola ç? km? ? , üretici, tedarikçi ve proje üstlenici bir kurulu? tur. ? n? aat sektöründe yapt? ? ? yat? r? mlarla, sektöründe güven vermi? , mü? terilerinin memnuniyetini ön planda tutmu? tur. Bu sektörde ya? anan sorunlar? bizzat tecrübe ederek, madencilik sektöründe 1996’dan bu yana faaliyet gösteren ve 3. Ku? a? ? n? ya? ayan bir kurulu? la birle? ime giderek, direkt olarak çözüm odakl? çal? ? may? kendisine misyon edinmi? tir. Ana hedefi, do? alta? ve mermerle ilgili bütün sorunlara gerçek çözümler ve minimum maliyetler üretebilmektir. Madencilik sektöründe, ba? ar? l? olabilmenin gereklerini en iyi bilen, sorun de? il çözüm üreten firmalarla i? birli? i içerisinde olan grubumuz, 7’den farkl? üretim noktas? yla, madenden, ? antiyeye kadar her bir noktay? dü? ünerek, üstün mühendislik teknolojileri ve hesaplamalar? yla çal? ? maktad? r. Genç ve dinamik kadrosuyla, konusunda uzman ki? ilerden olu? an ekibimiz, Türkiye’nin ve ? ran’? n dört bir yan? nda madenleri ara? t? r? p, dünyan? n bütün renklerini en uygun maliyetlerle lüks ve prestijli projelere tedarik etmek amac? yla çal? ? ? r.

 3. AKDENIZ MINERAL KAYNAKLARI A.S.

  Türkiye

  Akdeniz was established in 1993 solely as a Raw Magnesite producer & trader. In December 2004 AMK acquired from the Turkish group Cukurova part of ex Comag`s assets (concessions, beneficiation and calcination facilities). During the first years, significant Investments were implemented totaling more than 4 million Euros. Major investments concentrated on the acquisition of new concessions, the opening of new mining pits for large scale (non selective) mining, new (pre) beneficiation installations & techniques, yielding higher productivity and mineralization and the renovation of both shaft kilns with new linings, burners and the installation of natural gas, leading to increased production.

 4. KOLE MARBLE & MINING CO.

  Türkiye

  Denizlide traverten, eskitme ve doğaltaş üretim ile ihracatını yapan bir firmayız. Fabrikamız 4000 m2 kapalı alana kurulmuş olup günde 3 vardiya ile üretimini sürdürmektedir. Bu çalışma kapasitesine bağlı olarak aylık üretim kapasitesi 15000 m2 nin üzerine çıkmaktadır. Firmamızın temel prensibi yerleşik traverten kalite kapasitesinin üzerine çıkabilmek ve gerek Denizli gerek Türkiye gerekse Dünya da traverten üretiminde ilk sıralarda olabilmektir. Fabrikamız Firmamıza ait 4 mermer ocağından gelen molaz ve bloklarla bazende yerel diğer firmalara ait ocaklardan getirtdiğimiz bloklar ile Üretimine hız kesmeden devam etmektedir. Ürettiğimiz malları ABD başta olmak üzere Dünya nın bir çok ülkesine ihraç etmekteyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda istenilen ebatlarda istenilen seleksiyon da, tecrübeli personelimiz, güleryüzlü kadromuz, İşini severek yapan idari ofisimiz, bir çok renk de seleksiyon çıkartan ocaklarımız ile Denizli Organize Sanayi Bölgesinde hizmetinizdeyiz.

 5. LAZOLINI MADENCILIK

  Türkiye

  Kayseri’de Bazalt ve Andezit ürünleri ile sektörünün son teknolojisiyle kurulmuş ve geçen yıllar boyunca da daima yenilikleri takip edip yatırımlar yaparak hep modern ve yeni kalmış fabrikasında kendi ocaklarından elde ettiği Bazalt, ve Andezit bloklarını işleyerek müşterilerine geniş bir ürün yelpazesini her zevke hitap edecek şekilde sunmaktadır. Günümüzde dayanıklı ve prestijli yapı malzemesi olan Bazalt, ve Andezit inşaat sektörünün ülkemizdeki gelişmesine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Bazalt Stone firması günümüzün modern yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda taşa şekil vermektedir. 15 yıllık tecrübesiyle ve kaliteli üretimiyle rakipleri arasında kendini ispat etmiştir. Özellikle bazalt taşı kullanılan Cumhurbaşkanlığı Projesinde mükemmel bir iş çıkartılmıştır. Mersin arena projesi bazalt sektörü açısından örnek seviye teşkil etmektedir. Yaptığı ihracatlarla ülkenin milli gelirine katkıda bulunmakta ve mermer sektörünün özellikle Kayseri Bazaltı'nın yurt dışında tanınmasına yardımcı olmaktadır.

 6. ERGA GRUP

  Türkiye

 7. PERLITSAN INDUSTRIAL RAW MATERIAL & MINING INC.

  Türkiye

  Perlitsan Endüstriyel Hammadeler Maden San.ve Tic. A.Ş. ünvanıyla, İzmir'in Bergama ilçesinde Zeytindağ mevkii'nde üretim faliyetlerine Mayıs 2014 ‘te başlamış olup yıllık 50.000Mt üretim kapasitesine sahiptir. Kendi ocaklarımızdan çıkardığımız ham perlit cevherini yine kendi fabrikamızda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen kalite ve ölçülerde boyutlandırarak zamanında teslim ve rekabetçi fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

 8. KORKMAZLAR MINIG CO

  Türkiye

  Milas Güllük Limanindan teslim FOB sodyum feldspatın ton fiyati 18 $ www.korkmazlarmaden.com ayrintili bilgi icin Ahmet Korkmaz +90 5324208795 Kimyasal analizimiz internet sitesinde yer almaktadir. Istenilen tonajda sodium feldspar temin edilir.

 1. UTELKA DERI SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Isletmemiz zengin kaolin maden ocaklarimizi isletir ve kaolin pazarlamasi yapar. Kaolin hem tuvenan olarak hem de kirilmis olarak satilir. Makine parkimiz mevcuttur. Gunluk uretimimiz 1000 ton olabilir.

 2. SERDAR ÖZŞENLER

  Türkiye

  Mikronize minerallerde özellikle Amorf Dolomit Kaolin Talk Bentonit kedi kumu madenlerinde 40 yılı aşan tecrübe ile çözüm ortağınız olmaya gururla devam etmekteyiz Kaliteli Diatomit Zeolit Kalsit ve Kristal Dolomit minerallerinde de yüksek saflıkta bir ürün arıyorsanız bizimle kontakt kurabilirsiniz

 3. NADU MINING INC

  Türkiye

  Şi̇rketi̇mi̇zi̇n ankara'nin çubuk i̇lçesi̇nde bulunan maden sahasindan çikarilan perli̇t, 22 km uzaklikta yi̇ne çubukta bulunan fabri̇kamizda tasni̇f edi̇li̇p, yurt i̇çi̇ ve yurt dişi pi̇yasasinda satilmaktadir. Ankara'daki̇ sahamizda çikarilan perli̇t 1.Sinif kali̇tede olup, genleşme orani ve veri̇mi̇ i̇le bi̇r çok müşteri̇ni̇n i̇lgi̇si̇ni̇ çekmi̇şti̇r.

 4. ŞIMAL MADENCILIK EMLAK GIDA A.Ş

  Türkiye

  Madenci̇li̇k sektöründe yurti̇çi̇ ve yurtdişi pi̇yasalarina yön verebi̇lecek , ni̇teli̇kli̇ , güçlü , güveni̇li̇r , kali̇te hedefleri̇ doğrultusunda çalişan , sürekli̇ kendi̇ni̇ yeni̇leyen bi̇r dünya markasi olmayi vi̇zyon olarak beni̇msi̇yoruz. Şi̇rketi̇mi̇zi̇n 600 hektar olan maden sahasinda yüksek tenörlü ( fe %60 ) manyeti̇t , hemati̇t , bentoni̇t üretmekteyi̇z .

 5. BENTONITE WORLD

  Türkiye

  Doğal Taş Ve Madencilik Sektöründeki 30 yıllık Tecrubemize Bentonit Ve Türevlerini Ekleyerek Yeni Bir İş Kolu Açmış olduk Bentonit in Başlıca Kullanım Alanlar Kedi Kumu Sondaj Sanayii, döküm Sanayii, Kağıt Karton, Seramik Sanayi, Hayvan Yemi Yapımı, BArajaların Yapım Esnasında Oluşan Çatlakların Kapatılmasında Gıda Filtreleme Ve Bir Çok Alanda Kullanılmaktadır

 6. NBA MADENCILIK

  Türkiye

 7. ORGANIK MADENCILIK A.Ş.

  Türkiye

  Organik Madencilik, 2004 yılından bu yana Türkiye’deki vermikülit madenciliğinin öncüsü olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü (MTA) tarafından tespit edilen Karakoç vermikülit yatağını bünyesine katan Organik Madencilik, üretim yaptığı 5 bin metrekare kapalı alanıyla 30 ülkeye vermikülit ihracaatı yapmakta ve ülkemizin ihtiyacı olan vermikülitin yerli kaynaklardan tedariğinin sağlanması için çalışmaktadır

 8. GENÇ ANADOLU

  Türkiye

  20 yıllık amorf dolamit üretimi tecrübemizle siz değerli müşterlerimize hizmet vermekden gurur duyarız. Amorf dolamitin işlenmesi mikronize edilmesi konusunda önemli bir yere gelen şirketimiz sorunsuz tedarikle birlikde dünyanın heryerine gönderim sağlamakdadır.

 9. OZCENGIZ AS

  Türkiye

  Madencilik ve bentonit konusunda uzman kadromuz ile #01cat yüksek kalite kedi kumu üretimi yapmaktayız.

 10. CETAŞ GRUP

  Türkiye

  Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda Renkli arduaz kumu , Şıngıl için renkli kum , Bazalt tozu , Bazalt pudra, kumlama kumu , raspa kumu üretimi yapılmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz