• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • madeni variller ve fıçılar kaplar

Sonuçlar

Madeni variller ve fıçılar kaplar - Ithalat/Ihracat

 1. HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS

  Fransa

  Verified by europages badge

  HAZOTTE EMBALLAGES INDUSTRIELS, yılında kurulan ve Plastik ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Madeni variller ve fıçılar/kaplar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Gıda ambalajları, Madeni variller ve fıçılar/kaplar, Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri, Gıda ambalajları, Metalik paketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dombasle Sur Meurthe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. CARL MOSER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARL MOSER GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waiblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. LAGERCONTAINERXXL BY ELEKTRONIK POINT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LAGERCONTAINERXXL BY ELEKTRONIK POINT GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Mühlhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DECKER-CONTAINERBAU GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DECKER-CONTAINERBAU GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Sankt Wolfgang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RINGOPLAST GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RINGOPLAST GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ringe, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PETER BARTHAU FAHRZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PETER BARTHAU FAHRZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wettringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LT CASES GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LT CASES GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ICON INTERNATIONAL CONTAINER SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ICON INTERNATIONAL CONTAINER SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LIQUICON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LIQUICON GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Münsing, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WERIT (SCHWEIZ) AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  WERIT (SCHWEIZ) AG, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Regensdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. CONTAINERPRODUKTION MONZA DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CONTAINERPRODUKTION MONZA DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Paderborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GALORE-FLIGHTCASE OHG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GALORE-FLIGHTCASE OHG, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rehburg/loccum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DIPPL STAHLGITTERBOXEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIPPL STAHLGITTERBOXEN GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eslarn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BTRALOG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BTRALOG GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kleinblittersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. B. & F. TAMMLING

  Almanya

  Verified by europages badge

  B. & F. TAMMLING, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALBERT DAUB GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALBERT DAUB GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wilnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TONELERÍA MANUEL CABELLO

  İspanya

  Gelenek, deneyim ve yenilik. Bu kelimeler, Montilla-Moriles şarap bölgesinde kuruluşundan beri büyük prestije sahip olan Tonelería Manuel Cabello Márquez şirketinin anahtar kelimeleridir. Kırk yıllık deneyimi ve tüm üretim süreçleri boyunca yüksek kalitede hammadde kullanımı sayesinde şirket Amerikan ceviz ağacından imal edilmiş eksiksiz bir varil koleksiyonunu satışa sunmuştur.

 6. BECZKOPOL SP. Z O.O. WYTWORNIA OPAKOWAN BLASZANYCH

  Polanya

  WOB Beczkopol işletmesi çelik variller sunuyor: - sabit kapaklı variller, hacimler: 15 - 250 dm3- açılabilir kapaklı variller, hacimler: 210 - 212 dm3- açılabilir kapaklı konik variller, hacimler: 30 - 60 dm3 ve varil çemberleri. Tüm varillerimiz UN sertifikalıdır ve ADR, RID, INDG-Code, IATA-DGR normlarına tabi tehlikeli malzemelerin ambalajlanmasında, depolanmasında ve taşınmasında kullanılmaktadır. Beczkopol işletmesi 2002 yılından beri ISO 9001: 2008 kalite sertifikasına sahiptir.

 7. FAGSI VERTRIEBS- UND VERMIETUNGS-GMBH

  Almanya

  FAGSI VERTRIEBS- UND VERMIETUNGS-GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Morsbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ERNST HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  ERNST HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Pliezhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SKUFA-GMBH

  Almanya

  SKUFA-GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alveslohe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CDS CONTAINER DEPOT STUTTGART GMBH

  Almanya

  CDS CONTAINER DEPOT STUTTGART GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Weinstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GRIEPE CONTAINER GMBH

  Almanya

  GRIEPE CONTAINER GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LATTNER METALLTECHNIK GMBH

  Avusturya

  LATTNER METALLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mühlgrub, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ABC CONTAINER

  Almanya

  ABC CONTAINER, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neubiberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ETILOG GMBH

  Almanya

  ETILOG GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stamsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LEAN PRODUCTION SHOP INH. MARCEL KINDERMANN

  Almanya

  LEAN PRODUCTION SHOP INH. MARCEL KINDERMANN, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PLASTFORMA GMBH

  Almanya

  PLASTFORMA GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nordhorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. ISL VERPACKUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  ISL VERPACKUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Serba, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MTS MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  MTS MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Madeni variller ve fıçılar/kaplar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mengen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz