• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mahsul biçme

Sonuçlar

Mahsul biçme - Ithalat/Ihracat

 1. ZE IMPORT & EXPORT

  Türkiye

  Lavender&Lavender Oil, Rosebud&Rose Oil, Chamomile&Chamomile Oil, Golden Grass, Calendula, Olive&Olive Oil, Fresh&Dried Bay Leaves, Turkish Tea, Sage, Fresh&Dried Natural Herbal Teas, Our 12 types of Spices, White&Gold&Red&Black Sesame varieties, Dried&Sliced Lemon Varieties, White&Pink&Blue Salt varieties, Our pulse varieties; (Kidney Beans&Beans&Lentils&Lupines&Chickpeas), Sliced&Powdered&Dried Onions and Garlic, Fresh&Dried Basil, Fresh&Dried&Sliced Hot Peppers, Fresh & Dried, Sliced&Oiled and Shredded; Parsley, Mint&Mint oil, Dill&Dill Oil, Oregano, Marjoram, Rosemary, Lemon grass, Molochia, Moringa, Cemen grass, Anise, Black cumin, Cinnamon, Ginger, Turmeric, Clove, Fennel, Cumin, Liquorice, and 15 types Natural Seeds; (Basil, Dill, Thyme, Coriander, Fennel, Flax, Caraway, Cumin, Fenugrek, etc.), Our products like Saffron, Mitinzora, Zidovera etc.

 2. AGRO TIGER - ELIBOLLAR

  Türkiye

  We Are Elibol - Agro Tiger Company En Turquie Pour La Fabrication Et La Vente De Machines Et Outils Agricoles Our Company Started Serving In This Sector In 1960, Manufacturing Is Certified Using The Latest, Machinery, Research And Development. We Produce * Machines For Making Hay And Assembling Stems * String Twine Baler * Roller String Twine Bale * Corn Harvest Heads * Sunflower Harvest Heads * Mixing And Distributing Machines For Livestock * Solid And Liquid Fertilizer Dispensing Machines * Trailers Fertilizing Gardens And Collecting Fruits * Stone Crushing Machines And Stone Collecting

 3. HSB TURKEY

  Türkiye

 4. PERSIAN SPIICE

  Almanya

  PERSIAN SPIICE, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Baharatlar, Baharatlar, safran, havyar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TOSK GLOBAL VENTURES LIMITED

  İrlanda

  TOSK GLOBAL VENTURES LIMITED, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Hububat ve tahıllar, Hububat ve tahıllar, susam tohumları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dublin, İrlanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NOUCA

  İspanya

  NOUCA, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru yemişler, Kuru yemişler, biyolojik tarım, ceviz sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Golmés (lérida), İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. LOONBEDRIJF VERVAET

  Hollanda

  LOONBEDRIJF VERVAET, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Zeeland, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. JOBDA SRL

  Almanya

  JOBDA SRL, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Roman / Rumänien, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SAINTENOY BERNARD ET FILS

  Belçika

  SAINTENOY BERNARD ET FILS, yılında kurulan ve Ekilebilir tarla hazırlığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mahsul biçme, Mahsul ekimi ve koruma, Tarım - makineler ve malzemeler, Mahsul biçme, Mahsul ekimi ve koruma, Tarım - makineler ve malzemeler, tarım traktörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rouveroy, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. HMEZAD EXIM D.D.

  Slovenya

  HMEZAD EXIM D.D., yılında kurulan ve Bira sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, Mahsul biçme, malt, içki endüstrisi için maltlar, Mahsul ekimi ve koruma, Mahsul biçme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zalec, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 1. ERNTEHELFER GESUCHT - JOBDA AGRAR PERSONALVERMITTLUNG

  Romanya

  ERNTEHELFER GESUCHT - JOBDA AGRAR PERSONALVERMITTLUNG, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Roman, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. AFRIKA BIZ INVESTMENTS LTD

  Birleşik Krallık

  AFRIKA BIZ INVESTMENTS LTD, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. STIF EASTERN EUROPE

  Fransa

  STIF EASTERN EUROPE, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mahsul biçme, Mahsul biçme, elevatör kepçeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Za De La Lande, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BMV CONSTRUTORA LTDA

  Brezilya

  BMV CONSTRUTORA LTDA, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Caieiras-São, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 3. CALEYA FORRAJES

  İspanya

  CALEYA FORRAJES, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hayvan yemleri, yem karışımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olivenza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. ABC GLOBALBUSINESS, LLC

  Amerika Birleşik Devletleri

  ABC GLOBALBUSINESS, LLC, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. mısır sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MIAMI, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. SNE SCHWÄBISCHE NATURENERGIE GMBH

  Almanya

  SNE SCHWÄBISCHE NATURENERGIE GMBH, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir. Mahsul hizmetleri, Mahsul ekimi ve koruma, Mahsul biçme, Mahsul hizmetleri, Mahsul ekimi ve koruma, Mahsul biçme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dillingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. AKOTOM CROP CONVEYOR BELTS

  Türkiye

  AKOTOM CROP CONVEYOR BELTS, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Selçuklu/konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. MARKETBOOK ESPAÑA

  İspanya

  MARKETBOOK ESPAÑA, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. RUSSELL LOVEDAY

  Kanada

  RUSSELL LOVEDAY, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zootekni için mısır unu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calgary, Kanada 'de bulunmaktadır.

 1. ETABLISSEMENTS BRUNE

  Fransa

  ETABLISSEMENTS BRUNE, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Mahsul biçme, Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları, Mahsul biçme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chatillon Sur Seine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. LOONBEDRIJF GEBR. POPPINK B.V.

  Hollanda

  LOONBEDRIJF GEBR. POPPINK B.V., yılında kurulan ve Mahsul ekimi ve koruma sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ekilebilir tarla hazırlığı, Mahsul biçme, Ekilebilir tarla hazırlığı, Mahsul biçme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reutum, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. CAFETO MD

  Moldavya

  CAFETO MD, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chisinau, Moldavya 'de bulunmaktadır.

 4. ALFONSO GARCÍA PIAZUELO

  İspanya

  ALFONSO GARCÍA PIAZUELO, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Caspe, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ISI AGRO

  Bulgaristan

  ISI AGRO, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mahsul biçme, Mahsul biçme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. FST GROUP

  Peru

  FST GROUP, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lima, Peru 'de bulunmaktadır.

 7. ALIJARDE SPANISH GROUP, SL

  İspanya

  ALIJARDE SPANISH GROUP, SL, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. LA SEMILLA AUTOMATICA

  İspanya

  LA SEMILLA AUTOMATICA, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Torrent, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. PURE GUM

  Birleşik Krallık

  PURE GUM, yılında kurulan ve Mahsul biçme sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. arap zamkı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glasgow, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. AGRICULTURA Y EXPORTACION SL

  İspanya

  AGRICULTURA Y EXPORTACION SL, yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mahsul biçme, Mahsul biçme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torre-Pacheco, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz