• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • makine mühendisliği ithalat - ihracatı

Sonuçlar

Makine mühendisliği ithalat - ihracatı - Ithalat/Ihracat

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lödige Industries Grubu 1948 yılında kurulmuştur ve Hong Kong, Londra, New York ve Doha (Katar) şehirlerinde bağımsız ofislere ve sayısız bağlı şirketlere sahiptir. Aile şirketinin şu anda dünya çapında 900 çalışanı bulunuyor ve bunların üçte biri Almanya'da çalışıyor. Lödige, geniş bir sektörel yelpazede konveyör teknolojisi çözümleri sunar ve lojistik işleri için kompleks malzeme akışı sistemlerinde uzmandır. Şirket, kargo işleme terminalleri alanında dünya piyasasında liderdir. Ürün yelpazesinde yük asansörleri, binek araç asansörleri, vinçler ve depolama ve alma ünitelerinden tam otomatik araç park sistemleri, havayolu kargo sistemleri ve depo yönetimi için yazılım çözümlerine kadar engelsiz yapı (merdiven asansörleri, platform asansörleri) çözümleri yer alır. Lödige servisi Lödige ve diğer üreticilerin asansör, vinç ve endüstriyel sistemleri için bakım, modernizasyon, onarım ve yedek parçalarını kapsar.

 2. NARA MACHINERY CO. LTD. ZWEIGNIEDERLASSUNG EUROPA

  Almanya

  Verified by europages badge

  Nara Machinery CO., LTD. Avrupa şubesine hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Bizimle iletişime geçin! Öğütme, kurutma ve nanoteknoloji alanlarında, sizlere yeni ve optimize edilmiş süreçler sunabilmek için, araştırmalarımızı her gün bir adım daha ileri götürmekteyiz.

 3. ENA ENERGIETECHNIK UND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ENA Energietechnik und Anlagenbau GmbH olarak sistem işletmecileri içi dünya çapında çözümler sunuyoruz. Şirketimiz hem tesis ve regülasyon teknolojisi alanında kapakları, sürgüler ve kompensatörler gibi kendi ürünlerini üretiyor hem de çelik konstrüksiyonlarda sipariş üzerine üretim yapıyoruz. Ürünlerimiz: Çelik bacalar, havalandırma teknolojisi için kapaklar, eksantrik kapakları, çift sarkaçlı kapaklar, mafsal kapakları, regülatör kapakları, duman kapakları, patlama koruması için hızlı kapatma kapakları. Ürünlerimiz 30'dan fazla ülkede çeşitli brabşlarda endüstriyel tesislerde kullanılmaktadır.

 4. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine gamı şunları içerir: Halka merkezli sarım makineleri ve otomatları; Stator sarım makineleri ve otomatları; Kombine tel ve bant sarım sistemleri; Bandaj makineleri ve yarı otomatları; Tel frenleri; bant sarım makineleri; Jeneratör çubukları için bandaj makineleri; Isıtma şeridi ve spiral sarım makineleri; Spiral sarım makineleri; Katman sarım ve halka sarım makineleri. Şirketin performans profili şunları içermektedir: Kullanılmış sarım makinelerinin ve sistemlerinin en modern standart, teknoloji ve kumanda ile yenilenmesi. Makine mühendisliğinde kullanılan tüm yaygın malzemelerin mekanik olarak işlenmesi. Mekanik veya elektro mekanik bileşenlerin montajı. PLC programlama. Şirket, müşterilerine sarım işlerindeki sorunların çözülmesi için kapsamlı danışmanlık ve yardım sunmaktadır. Bundan 20 yıldan daha uzun bir süre önce Berlin'de CWIEME'nin açılmasından bu yana, F.U.R. daima orada bulunmuş ve ulusal ve uluslararası katılımcılara her yıl yeni nesil makinelerini sunmuştur.

 5. CHIRON WERKE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tuttingen merkezli CHIRON Group, CNC kumandalı, dikey freze ve torna işleme merkezleri konusunda uzmanlaşmıştır. Grubumuz tüm dünyada üretim ve geliştirme merkezleriyle, satış ve servis şubeleriyle faaliyet göstermektedir. Neredeyse 2.000 çalışanıyla şirketler grubumuz yakl. 460 milyon Euro ciroya sahiptir. Satılan makinelerin ve çözümlerin yaklaşık üçte ikisi ihraç edilmektedir. Ürünlerimizi kullanan ana sektörler otomotiv endüstrisi, makine imalatı, tip tekniği ve hassas teknik ürünler, havacılık ve uzay teknolojisi sektörleridir. CHIRON Group üç takım tezgahı markasına sahiptir: CHIRON, STAMA, SCHERER. Ayrıca geriye dönük uygulamalar için CMS markası da kullanılmaktadır. CHIRON her şeyden önce dinamik ve hassas ürünlerde, STAMA rijit freze tezgahları ve talaşlı işlemede, SCHERER ise çok fonksiyonlu dikey alma torna işleme merkezlerinde öne çıkar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Elektrikli motor imalat endüstrisinin ve tam otomatik üretim sürecinin güçlü ve güvenilir bir geliştirme ortağıyız. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH, stator üretimi için makine ve aletlerin planlanması, tasarımı, üretimi ve montajı alanında güçlü bir bilgi birikimine sahiptir. Müşterilerimiz, ayrıca komple ürünleri ve üretim hatlarını optimize etmedeki sorunlar ve görevler için ileri düzeyde danışmanlıktaki uzmanlığımızı takdir etmektedirler. Yakın işbirliği sayesinde, uzmanlıkla uyarlanmış ve yenilikçi bilgilerimizle, sarım ve çekme teknolojisi, stator şekillendirme ve bantlama, makineler ve tüm imalat alanları için komple takım oluşturmada optimum şekilde uyarlanmış çözümler yaratmaktayız.

 2. THOMSON MACHINERY BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Thomson Machinery BV olarak, bina inşaatı, deniz inşaatı, kazı, beton/yol çalışmaları, yüzey & yeraltı madenciliği, arazi geliştirme, tarım, kamyon taşımacılığı ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için geniş bir ekipman yelpazesi tedarik ve ticareti konusunda uzmanız. Amacımız, tüm ekipman gereksinimleri için tek başvuru noktanız olmaktır. Sattığımız her makinenin gerçek durumunu doğru bir şekilde göstererek tam olarak ihtiyacınız olanı almanızı sağlamaya kararlıyız. Tüm marka, model ve yıllara ait ekipmanların alım ve satımındaki uzmanlığımızla, ister satmak ister satın almak istiyor olun, size yardımcı olmak için buradayız. Ekipman finansmanı seçeneklerimiz hakkında da bilgi almayı unutmayın. Kapsamlı hizmet yelpazemiz ve katma değerli özelliklerimiz bizi piyasada farklı kılmaktadır. Kişiselleştirilmiş ve titiz hizmetlerimiz, bizi pazar lideri yapan en son fiziksel ve dijital araçları kullanır. Çeşitli kategorileri kapsayan endüstriyel makine işlemleri aracılığıyla uzman ticaret yardımı sağlıyoruz: Metal İşleme Makineleri, Ağaç İşleme Makineleri, Baskı Makineleri, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Tahrik & Taşıma Teknolojisi, Forkliftler & Endüstriyel Kamyonlar, Gıda İşleme Makineleri, İnşaat Makineleri ve Malzeme Taşıma. İhtiyaçlarınız bizim önceliğimizdir. Hizmetlerimiz, endüstriyel makinelerinizin tavsiye, tanıtım, satın alma ve satışını kapsayan tüm süreç boyunca kapsamlı destek sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 3. RUF MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RUF firması, ikinci nesil tarafından işletilen bir aile şirketidir ve 35 yıldan fazla süredir briketleme sistemlerinin geliştirilmesi ve üretimi üzerine uzmanlaşmıştır.

 4. NORELEM NORMELEMENTE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her başarı bir fikirle başlar. Bu nedenle, makine ve tesis yapımında hedeflerinizi gerçekleştirmeniz amacıyla, norelem sizi standart parçalar ve bileşenlerden oluşan benzersiz bir ürün paletiyle desteklemektedir. Bunun için, THE BIG GREEN BOOK tasarımcılara ve teknisyenlere kaliteli parçalardan oluşan kapsamlı ürün yelpazesine genel bir bakış sunmaktadır. Projenize, yetkin bir danışmanlık, eksiksiz bir CAD veritabanı ve hızlı teslimatla, başından sonuna kadar eşlik etmekteyiz.

 5. CENTER GLOBAL SOLUTIONS LLC

  Amerika Birleşik Devletleri

  Verified by europages badge

  Şirketimiz, 20 yılı aşkın bir süredir endüstriyel bileşenlerin ve malzemelerin geliştirilmesinde öncü olmuş ve dünya çapında 450'den fazla projeye hizmet vermiştir. Öncelikli hedefimiz, siz değerli müşterilerimize herhangi bir ek ücret ödemeden sorunsuz tedarik süreçleri sunarken, işletmelerin maliyet azaltma ve kalite iyileştirme elde etmelerine yardımcı olmaktır. Uzmanlığımız, kişiselleştirilmiş ilgi ve sürekli iyileştirmelere güçlü bir şekilde odaklanarak yüksek kaliteli parça ve bileşenlerin tedarikinde yatmaktadır.

 1. FLAIG TE MAGNETSYSTEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  Modern endüstri tipi yeşil mıknatıslar. Güzel Kara ormanlarında bulunan uzmanlarımız, kalıcı ve elektropermanent manyetik sistemlerin önde gelen üreticisinden en iyi danışmanlığı sunmaktadır. Magnet kaldırma alanında FX Serisi ve Manyetik sıkma teknolojisinde FXL Serisi gibi geniş standart ürün yelpazesi sunmamızın yanı sıra, manyetik yardımcı, sıkma ve kaldırma araçlarında geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz ve bir adet veya OEM olarak ihtiyacınıza göre özel çözümler üretiyoruz.

 2. SUGINO EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SUGINO EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eschborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HEUN FUNKENEROSION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEUN FUNKENEROSION GMBH, yılında kurulan ve Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kahl Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AKROMAK METAL DIŞ TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AKROMAK METAL DIŞ TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Dökme çelik sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, hassas döküm işleri, alüminyum ergitme, sızdırma, Metal işi, Alüminyum serbest döküm, sürekli akışlı ergitme hatları, metal ergimesi, paslanmaz çelik füzyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. FRIESS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FRIESS GMBH, yılında kurulan ve Makine mühendisliği ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Monheim Am Rhein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. O-MEGA AUTOMOTIVE

  Türkiye

  O-MEGA OTOMOTIV LTD. ŞTI. otomotiv yedek parça üretimi yapmak amacıyla 1995 yılında Bursa Beşevler Küçük Sanayi Sitesi içinde 200 m²lik bir işletmede işe başlamıştır. Yıllar içerisinde Fiat, Maysan Mando, Bosch ve Valeo gibi otomotiv sektörünün önemli kuruluşları ile proje bazlı, seri üretim, kontrol aparatları gibi özel tasarım parçaları üzerinde iş partnerlikleri yapmış ve yapmaya devam etmektedir. 2006 yılında başlayan debriyaj ve direksiyon hidroliği ile ilgili yurtdışındaki firmalardan gelen taleplere uygun olarak ek makine tesis ve personel yatırımları yapılmış ve firma 2007 yılında Bursa Organize Sanayi Bölgesindeki toplam kapalı alanı 1300 m² olan yeni üretim birimine taşınmıştır. O-MEGA OTOMOTIV bugün yaklaşık 50 kişilik çalışan kadrosu ile cirosunun %60’ını ihracattan karşılayan ve özellikle yurtdışı pazarda sürekli büyümekte olan bir firma konumundadır.

 5. OVEOMAK MAKINE SANAYI VE TICARET LTD

  Türkiye

  We invite you to a world where exceptional design and creativity converge. With our high-quality products, innovative solutions, and uninterrupted service, we elevate your business a step further. As pioneers in technology, we offer solutions ranging from mold and machine design to precision machining, optimizing industrial processes. Our experienced team brings your projects to life, using the latest simulation and assembly techniques to exceed customer expectations. Discover the potential that awaits you with Oveomak; let's bring your designs to life together. Oveomak specializes in innovative and customized approaches to mold and machine designs. Our experienced team of engineers works to exceed industry standards and meet customer needs. We closely follow technology trends and utilize the latest design tools to create high-quality and functional products. Our commitment is to deliver solutions that go beyond expectations, ensuring our clients' success. Sheet Metal Molds Plastic Injection Molds Cold Forging Dies Hot Forging Dies Customized Automation Machines Apparatus Fixtures Serial Production & Testing Machines

 6. GRENTE LEMAITRE MACHINES METAUX

  Fransa

  GRENTE LEMAITRE ikinci el metal makineleri ihracatında uzmanlaşmıştır. Size geniş bir ikinci el işleme makinesi seçeneği sunuyoruz. Sürekli olarak yenilenen 400 makineye sahibiz. İkinci el işleme makineleri. Metal makineleri. İkinci iş sac yapım makinesi. Tüm markalardan istisnai makineler. Çelik ve metal delme. Çelik ve metal presleme. Frezeleme. Çelik ve metal presi. İkinci el gıda makinesi. Tüm markalardan istisnai işleme makineleri. İkinci el makineler ve aletler. İkinci el istisnai makine. İkinci el ahşap makinesi alımları. İkinci el ahşap makinesi satışı. ikinci el işleme makinesi alım ve satımı. Fransa'da, Avrupa'da ve dünyanın her yerinde komple konteyner toptan veya parça halinde satış.

 7. CERAMIC AND STEEL TECHNOLOGY GERMANY GMBH & CO. KG

  Almanya

  CAST Germany®, takım ve kalıp yapımı, mekanik ve tesis mühendisliği alanlarında ve sektörler arası seramik, çelik ve demir dışı metal endüstrisi konularında faaliyet gösteren tanınmış firmaların tedarikçisi konumundadır. Eczacılık, kozmetik ve gıda sektörü gibi sektörler için münferit çözümler geliştiriyor ve üretiyoruz.. Özel olarak geliştirdiğimiz birçok sistem dünya çapında çeşitli tesislerde bulunmaktadır. Alman Marka ve Patent Ofisi'nde ulusal ve uluslararası tescilli bir marka olarak, ilaç, kozmetik ve gıda endüstrileri için özel çözümler sağlayabiliriz.

 8. AVRUPA ZINCIR SANAYI TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Avrupa Zincir 16 yıllık deneyim ve tecrübe sonucu 2023 yılında Emre Ceylan tarafından Türkiye'de ticaretin ve sektörün en önemli ticari noktası kabul edilen Karaköy'de kurulan bir ithalatçı ve toptancı şirkettir. Sektörde uzun yıllar deneyim kazanıp kendi firmasını kurması ile birlikte ithalat alanında kazandığı deneyim ile Uzakdoğu ve Avrupa ülkelerinden sektör ile alakalı tüm zincirlerinin ithalatını ve ihracatını yapmakta bununla beraber özel ölçülü zincirlerin ise hem yurtdışında hem de yurtiçinde imalatını yapmaktadır. Ürün gamında önemli yer tutan başlıca ürünleri; PIV Varyatör Zincirleri, Sessiz Zincirler, Sondaj Zincirleri, Kulaklı Zincirler, Forklift Zincirleri, Paslanmaz Zincirler ve Pim Delikli Konveyör Zincirleri'dir. Aile şirketi olan firmamız ithal ettiği zincirlerin kalite ve tedariği konusunda hassas olup Avrupa ve Uzakdoğu'dan ithal ettiği zincir, dişli ve diğer sektör ürünlerini genellikle Asya ve Afrika pazarına ihraç etmeyi misyon edinmiştir. Zincir, dişli ve diğer tüm sektör ürünleri ile ilgili bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir, iletişim kanalları ile bize çekinmeden ulaşabilirsiniz.

 1. ROTH COMPOSITE MACHINERY GMBH

  Almanya

  Roth Composite Machinery, özel makine yapımında uluslararası bir uzmandır. Şirket Filament Sargı & Prepreg, Plise & Kaplama ve Fırçalar & Süpürgeler alanlarında üniteler, makineler ve tüm üretim hatları planlamakta, tasarlamakta ve üretmektedir. Özel uyarlanmış makine tasarımı Roth'un en güçlü yönlerinden biridir. Ürün yelpazesi, hafif uygulamalara yönelik elyaf takviyeli stabil plastik ürünlerin üretimi için elyaf sarma makineleri (filaman sarımı) içerir. Yarı mamul elyaf kompozit ürünler prepreg sistemleri ile üretilmektedir. Filtre katlama makineleri, otomotiv endüstrisinde hava, su veya yağ filtrelerinin yanı sıra havacılık, hidrolik, havalandırma ve tıbbi teknolojide de kullanılır. Roth kaplama ve emprenye sistemleri kağıt, folyo, laminat ve kumaşları işlemek için kullanılır. Roth karuzel, üniversal ve kesme makineleri, ev ve sanayi için fırça ve süpürge üretimi için uygundur.

 2. AYKARKORDON MAKINA

  Türkiye

  AYKARKORDON MAKİNA, ayakkabı sektöründe bağcık üretimi yapan, makine çeşitlerini üreten ihracatçı firma.17seneden aşkın, firmamız uluslararası standartlara uyğun mal üretmekte.Firmamız yurt dışı ve yerli müşterilerimiz olmak üzere, makine pazarında, Russya, Ukraina, Beyaz Russya, Orta Asya ve Avrupa ülkelerinde ciddi iş birliktelik ve ihracat yapmaktadır.Firmamız yurt dışında Hollanda, Fas, Ukraina ve Kazakistanda bayilik bulundurmaktadır.Bizimle çalışmak istyen herkesi, kaliteli ve verimli makineler beklemektedir.

 3. WEMA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  WEMA 1992 yılının Temmuz ayı içinde Olbernhau'da kuruldu ve 1 Ağustos 1992 tarihinde Gerbergasse 4 + 5 adresinde 8 çalışan ile faaliyete başladı. Bu tarihten sonra kısa bir süre içinde ağaç işleme sanayi için kendi ürün yelpazesini geliştirdi. Yüksek nitelikli ve motivasyonlu 15 çalışandan oluşan ekibimiz bugün şunları üretmektedir: Seri üretim için CONQUEST ve küçük parçalar için üç ayrı büyüklükte MINIMAT 25, MINIMAT 45, MINIMAT 65 tam otomatik torna makineleri; İsteğe bağlı olarak PLC kumandalı çift kopyalayıcı veya CNC opsiyonlarıyla, JOKER 7000 ve JOKER 7000 CD geleneksel kopya torna tezgâhları; JOKER 7000 CNC ve JOKER 8000 CNC torna ve freze makineleri; Torna ustaları ile işbirliği içinde geliştirilen, sağlam gri dökme demir gövdeli ALPHA 200/250, BETA 250, GAMMA 250/300 ve ALPHA OPTIMO manüel torna tezgâhları; PROFI-S (profil taşlama makinesi) ve BLITZ takım taşlama tezgâhları, PROFISANDER profil taşlama tezgâhı ve ZENTRIERBOHRMASCHINE matkap makinesi; MINIMAT TRU TROMME üniversal kesici takım bağlama aparatı; Özel makine imalatı

 4. TMT MAKINE SAN. VE TIC. LTD. ŞTI

  Türkiye

  TMT Makine Gerardi firmasının Açılı Kafa, Hız Kafası, ve Tahrikli takımlarının satışını ve teknik destek hizmetlerini vermektedir. Talaşlı imalat sektörü için, MT Tahrikli takımlar, MST Hassas Shrink takımları, Anti vibrasyon kater ve tutucu sistemleri Tigon Parmak Frezeler bünyesinde yer almaktadır. Bunun yanında Akıllı depolama sistemi olan Dikey Depolama Sistemleri, Döner Depolama Sistemleri, ASSR Depolama, Akıllı Dosya Depolama Sistemleri, Modüler Eksenli Depolama Modüler Eksenli Depolama ve Alma Sistemi üretimini yapmaktadır. Açılı Kafa, Açı Ayarlanabilir kafa, Sabit Açılı kafa, 90 Dereceli kafa ve özel açılı kafalar konusunda dünyanın lider markası Gerardi SPA Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Türkiye içerisinde en çok AÇILI KAFA satışı yapılan marka olarak ta bilinmektedir. 150 aşkın Açılı Kafa referansı bulunmaktadır.

 5. BOLTES MAKINA

  Türkiye

  Her türlü makine imalatı ve yedek parça imalatı, tamiratı yapmak Her türlü çelik mamuller almak satmak, pazarlamasını yapmak Her türlü metal ürünler almak satmak, pazarlamasını yapmak Her türlü makine almak satmak, pazarlamasını yapmak Her türlü makine yedek parçası almak satmak imalatını yapmak Her türlü makine montajı ve demontajı yapmak, yaptırmak Her türlü bilumum ebatta ve boyda civata, hırdavat üretimi yapmak Her türlü tesisat ve izolasyon işleri yapmak Her türlü mühendislik müşavirlik kontrolü, plan ve proje hizmetleri yapmak

 6. STEYA

  Türkiye

  Treyler ve Kamyon Üzeri Üstyapı Satış, Treyler ve Üstyapı ihtiyaçlarınızı her tür ölçü ve tasarıma uygun üretim projelerinizi beraber yönetelim. Yedek Parça Satış, Her türlü Treyler, Kamyon üzeri Üst yapı yedek parça alımlarınıza uygun, doğru ve ekonomik profesyonel çözüm bulalım. Üretim Tesis Hatları kurulum ve Yönetim Danışmanlık, Üretim tesislerinizi layoutları ve hatları en verimli hale dönüştürelim.Ar&Ge, Sektörün gelecek trendlerini takip eden şirketimiz, ArGe çalışmalarında 5 temel ekseni baz alarak projeler geliştirmektedir. Düşük maliyet, daha az gürültü, Daha hafif, Uzun ömürlü, Lojistikte verimlilik. Taşımacılık ve Lojistik Sisteminin önemi, teknoloji geliştikçe daha da artmaktadır. Bu durum gelişmekte olan ülkelerle, gelişmiş ülkeler arasında ki hem üretim hem de tedarik zinciri alanında ciddi uçurum oluşturmaktadır Steya ailesi olarak bu iki denklem arasında ki dengenizi sağlamlaştırmak ve koruyabilmek için üzerimize düşen görev ve sorumluluğun, aynı zamanda tecrübemizin de farkındayız.İşletmenizin üretime dayalı tüm adımlarınızı verimliliği yakalamak, kaliteden ödün vermemek, zamanında teslimatı gerçekleştirebilmek istiyorsanız; Uluslararası veya Ulusal tedarik zincirinde yaşanacak her türlü aksaklıkları kaygı duymadan aşabilmek istiyorsanız; Lojistik alanında, Sağlam, Kaliteli, Ekonomik ölçüde Treyler ve Kamyon üstü Üstyapı Araç yatırımlarınız için doğru adres arayışında iseniz; Steya ailesine hoşgeldiniz.

 7. OZONIST IMK ITH.IHR.LTD.STI

  Türkiye

  İstanbul Makine Kimya Ozon sistemlerinin imalatı, satışı ve satış sonrası teknik servis hizmeti verilmesi amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sürekli Ar-Ge çalışmalarıyla Türkiye’nin CE sertifikası olan ilk yerli üretici firmasıdır. İstanbul Makine Kimya ISO 9001 ve ISO 22000 kalite belgelerine de sahiptir.Müşterilerimizin istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarına özel; hızlı, kaliteli, güvenilir ve ekonomik çözümler üretmek temel ilkemizdir. Hitap ettiğimiz sektördeki firmaların sürdürülebilir kaliteyle elde ettikleri kazançları ortak kazanç olarak görmekteyiz. Bunun nedeni, ürünlerimizin geleceğe duyarlı üretimlere maliyet ve sağlık avantajlarıyla destek olmasıdır.Ülkemizin birçok seçkin otellerinde, havuzlarda, kapalı alanlarda, gıda üretiminde, hayvancılıkta, su tüketiminde, hastanelerde, kuaför ve güzellik salonlarında, seralarda ve daha birçok sektörde kullanılan İstanbul Makine Kimya Ozon Sistemleri; yüzey bakterilerini yok eder, küf oluşumunu önler, kötü kokuların giderilmesini sağlayarak temiz hava oluşturur. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra birçok özelliği içinde barındıran İstanbul Makine Kimya Ozon Sistemleri talebi, hem ulusal hem de uluslar arası alanda, artmaya devam etmektedir.Firmamız teknolojik danışman olarak Uludağ Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümüyle çalışmaktadır.

 8. OSKARMAK

  Türkiye

  Firmamız Oskar Makina Sanayi olarak 1996'da Kuruldu . Firmamızın kuruluş amacı dolum sektörüne getireceği yenilik ve ileri teknolojik yatırımlarla liderliği hedeflemektir. Yurt içi ve yurt dışında önemli bir yer edinmek amacıyla teknolojik gelişimleri en iyi şekilde uyarlamak ve tatbik etmek kaçınılmazdır. İlerleyen ARGE çalışmalarımız sonucunda Firmamız 2000 yılında Pet Şişe şişirme makinaları ve üretimiyle daha ileriye yönelik hizmet kalitesi sunmaktadır . 2001 Yılında Teneke kapatma makinaları ile 2002 yılında kutu kola kapatma makinaları üretim ağını genişletmeye 2003 yılında süt pişirme kazanı mikser imalatı ile üretime devam etmekteyiz. Misyonumuz ; Makine Sanayi ürünleri ve teknolojileri ileinsanların günlük hayatta kullandıkları ürünleri son teknoloji ile üretiyoruz.amacımız günlük hayatı kolaylaştırmak ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmakVizyonumuz ; İnsanların yaşam kalitesini artırabilmek amacıylazamanla gelişen ve değişen ihtiyaçlarına yönelik üretim yapmak ..

 9. VEMFO ENGINEERING MACHINERY AND FOREIGN TRADE CO.,LTD.

  Türkiye

  Bisküvi Şekillendirme, Bisküvi Kremalama makinesi, Şeker Pudra Değirmeni Bisküvi, Pişirme Fırını, Hamur Hazırlama Mikseri, Iskarta makinesı, Keski Silindir Grubu, Stok Kazanı, Pişirme Kazanı, Yağ Eritme Kazanı, Çikolata Dolum Depozitörü, Turbo Mikser, Depozitör, Çikolata Hazırlama Mikseri, Çikolata Soğutma Tüneli, Çikolata Kaplama Makinesi, Çikolata Ön Hazırlama Makinesi, Tablet Dolum Hattı, Gofret Soğutma Kabini, Krema Hazırlama Mikseri, Otomatik Gofret Pişirme Fırını, Gofret Hamuru Hazırlama Mikseri, Gofret Yaprağı Soğutma Bandı, Otomatik Kremalama Makinesi, Gofret Kesim Makinesi, kek Pişirme Fırını, Kek Dolum Depozitörü, kek Hamuru Hazırlama Mikseri, Kek Tava Temizleme Fırçası, Kek Alma ve Vakumlama Makinesi, Kek Tava Yağlama Makinesi, Dikey Paketleme Makinesi, Yatay Paketleme Makinesi, Kulaklı Yatay Paketleme Makinesi, Zarf Tipi Paketleme Makinesi, Shrink Ambalaj Makinesi, Koli Bantlama Makinesi, Süt – Ayran makineleri

 10. KARPROSES INC.

  Türkiye

  Who are we ? Our company started the sector of manufacturing special machinery in the year 2016 inTurkey . We exports 70 % of our production to the foreign market , and 30 % to the internalmarket . Our company has made a considerable difference in our country by manufacturingmachines that require industrial knowledge and engineering by making huge differences ina very short time . Our products are Styrofoam machines , Tile adhesive machines , construction chemicals machines , Styrofoam Jamb machines , XPS machines , Stone Woolmachines , Food machines , Marble machines . Our company which performs Turnkeyfactory setup of all of them , Entered the E-Marketing in 2019 by keeping up with thedigital age . The machines and equipment we produce have " CE " certificates and arecompliant with all European standards . Our machinery and equipment developed in ourfacility are always subject to general production tests , and it is delivered to our customerswith the best performance .Karposes INC .'Quality policy’As KARPROSES; Always Quality is Priority for Us. Every Equipment Sold Every Product Is AnOpportunity To Carry Our Quality One Step Further For Us. Our company, which is always aware of this, has its products with high precision and firstUsing Class Materials, It Produces In The Highest Quality, Receives TheRequired Certificates And Tests It Under The Most Severe ConditionsOur principle is to bring our machines and equipment to you, our valuablecustomers, at the best price and best ser

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Makine mühendisliği ithalat - ihracatı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.761 Şirketler