• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mantarlar

Sonuçlar

Mantarlar - Ithalat/Ihracat

 1. BERRY MARKETPLACE CONSULTING LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  BERRY MARKETPLACE CONSULTING Bulgaristan menşeli seçkin ürünlerin yetkili distribütörü ve satıcısıdır. Geleneksel toptan ticarette 40 yılı aşkın bilgi birikimine sahip olan BERRY MARKETPLACE CONSULTING, Bulgaristan merkezlidir ve 10 premium ürünün zanaatkar ve endüstriyel üretim sektöründeki oyuncuların, Bulgar menşeli bu ürünleri AB'nin her yerine kararlı bir şekilde ihraç etmelerini sağlar. Sevkiyatı yapılan ve ihracata yönelik satılan ürünlerimiz: Havyar, mantar (Kep tipi, vb.), Kuruyemişler (antep fıstığı, badem vb.), Yabani Somon Alabalık, Safran, Yer Mantarı, Kaz Ciğeri, Bal, Esansiyel Yağlar (Bulgaristan'dan Gül ve Lavanta) ve mükemmel Bulgar şarapları. Neden BERRY MARKETPLACE CONSULTING şirketini seçmelisiniz? - Tüm ürünlerimiz için CE kalitesi - Üreticilerin ve hasatçıların ustalıkları - Endüstriyel entegrasyon: Karbon ayak izi, %100 BULGARİSTAN'DA ÜRETİLMİŞTİR - Çevreye bağlılık: endüstriyel proses sırasında ve pazarlama sonrasında ürünlerin geri dönüştürülebilir ambalajları - Önce kalite: Ürünler, üretim süreci boyunca ve uygulanan kalite kontrol süreçlerinin takibiyle testlere ve analizlere tabi tutulur. - Sosyal Sorumluluk: Birinci sınıf ürünlerimiz küçük yerel üreticiler tarafından yetiştirilir ve çeşitli Bulgar topluluklarında istikrarlı üretim ve ekonomik kalkınmayı garanti eder. Bizimle iletişime geçin!

 2. MYCOTRITION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz tıbbî mantarların yetiştirilmesinde ve işlenmesinde 40 yılı aşkın deneyime sahiptir. İlkelerimiz: •Ham maddelerimizin üstün kalitesi •Yetiştirmeden sevkiyata kadar şeffaf ve güvenilir izlenebilirlik •Akredite Alman laboratuvarları tarafından yapılan sürekli kontroller •Almanya ve Avusturya'daki üretim tesislerimizde işleme •Müşteriye özel müşteri hizmetleri Her teslimatta, gıda kalitesi ve / veya organik sertifikasyon açısından pazarlanabilirliği kesin olarak doğrulayan ayrıntılı analizler ve sertifikalar alırsınız. En yüksek düzeyde kalite kontrol ve analiz Mal giriş denetimi ve kalite güvence, Almanya'da GMP-SOP yeterlilik ve doğrulamasına göre gerçekleştirilmektedir. Hammaddeler, ağır metaller, pestisitler ve mikro biyolojinin yanı sıra radyoaktivite ve polisiklik aromatik hidrokarbonlar yönünden toplam 250'den fazla parametre ile test edilmektedir.

 3. ELISTA PRODUCTS SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  ELISTA PRODUCTS SL, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İthalat/İhracat - acentalar, Şaraplar - İspanya, Zeytin, Zeytinyağı, Meyve konserveleri, Makarna, Çorbalar, Salçalar, soslar, İthalat/İhracat - acentalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puntal, El (espinardo), İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. EUROCORK

  Belçika

  Verified by europages badge

  1987'den beri ve EUROCORK N.V. ve EUROCAP N.V. şirketleriyle kazandığımız köklü deneyim sayesinde, müşterilerimize çeşitli kapatma tiplerinin kullanımı üzerine profesyonel danışmanlık hizmeti sunabiliyoruz. EUROCORK şirketi şarap, bira, elma sirkesi ve köpüklü şarap şişeleri mantar tıpalarının üretim ve satışı konusunda uzmandır. Sizlere üst düzey ürünler, teknik destek ve profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

 5. PANFRUIT

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PANFRUIT, yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Küçük yumuşak meyveler, Dondurulmuş kuru meyveler, Dondurulmuş kuru sebzeler, Organik - gıda, Çorbalar, Mantarlar, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Küçük yumuşak meyveler, Minibüs donatımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LA CORRÉZIENNE

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA CORRÉZIENNE, yılında kurulan ve Esnaflar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Özel tadımlıklar, Oyunlar ve oyuncaklar, dekorasyon objesi, takılar, Özel tadımlıklar, elma, mantarlar, paslanmaz çelik şarap konteynerleri, pastalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brive La Gaillarde, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. A.C.L. CORK, LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  A.C.L. CORK, LDA, yılında kurulan ve Mantar - Ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mantar, şarap tapaları, komate liège tapası, viski, cin, burbon, Ahşap başlıklı kapaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Maria De Lamas, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. MICOTEC SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MICOTEC SRL, yılında kurulan ve Mantarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şitaki mantarı, Paris mantarları, yer mantarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gravina In Puglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VÉGÉPACK

  Belçika

  Verified by europages badge

  VÉGÉPACK, yılında kurulan ve Taze sebze sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mantarlar, Meyveler, Mantarlar, sebzeler, İnce dilimlenmiş sebzeler, salatalar, Hazır yemekler, Wok tavada kavurmaya uygun sebzeler, Meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arlon, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MADJAROV 92

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  MADJAROV 92, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İyileştirici bitki ve otlar, Mantarlar, Kaz ciğeri, Ağaç ürünler, Kuru yemişler, lavanta, safran, ceviz, fındık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kubrat, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. BARIA TEK. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Merhaba biz Antalya Türkiye'de gıda ve tekstil üzerine çalışan çok kollu bir şirketiz. Şehrimizin meyve ve sebze üretimi konusundaki konumu da dikkate alınırsa ihracat kollarımıza ekleme kararı aldık. Firmamız kaliteli ürün, uygun fiyat ve doğru zamanda doğru ürün tedariğini prensip edinmiştir. Portföyümüz oldukça geniştir kuru meyve ve sebze, yaş meyve ve sebze, tahıllar ve kuru yemiş gibi oldukça fazla ürün seçeneğimiz mevcut. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek açısında sürekli sahada araştırma ve çalışma içindeyiz. Sizler ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra iletişime geçtiğiniz taktirde sizin için kesinlikle sizleri memnun edecek bir çözümümüz vardır. Ürün seçiminiz ve paketleme seçiminiz ne olursa olsun muhakkak talebiniz en iyi şekilde karşılanacaktır. istediğiniz miktar ve şekilde ürün paket ve sevkiyatınız yapılacaktır. sebze, meyve, tahıl kuru yemiş ve benzeri ihtiyacınız ne olursa olsun muhakkak bizden fiyat ve teklif alınız sizi memnun etmek bizleri memnun edecektir. Saygılarımızla.....

 2. EKOTEC ENERGY

  Türkiye

  Who is Ekotec Energy? Ekotec has been working in the renewable energy sector since 1999. Ekotec which provides housing heating and cooling services in Austria, move the renewable energy education from Europe to Turkey and it has set out to become an important player with European experience in the heating and cooling sector in our country. Ekotec Energy Import Export Marketing Industry and Trade limited company were established In August 2009, in Sakarya. Ekotec Energy always aims to produce and sell its own brand by taking own patent of its own brand as of the year it was founded. Ekotec branded freight production which is like air source heat pump, water source heat pump, ground source heat pump, water to the air heat pump for the air conditioning sector from abroad. With 18 years of sector experience, we bring comfort to the places we offer by offering quality heat pumps to our customers. Is Domestic Production Heat Pump? Ekotec, relying on experience and knowledge in the sector, completed R & D work and produced the first domestic production of heat pumps in the first half of 2014 in Turkey. Completed domestic production monobloc water-to-air heat pumps are used in shopping malls, poultry farms, factories, greenhouses, schools, hospitals, the need for heating and cooling of large space places. The only water-to-air heat pump in the heat pumps is the most efficient device for blowing the temperature of the gas directly to the center of the place.

 1. EKOTEC ENERJI ITH.IHR. PAZ.SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Ekotec Enerji Kim? 1999 yılından beri Ekotec yenilenebilir enerji sektöründe çalışmalar yapmaktadır. Avusturya’da konut ısıtma soğutma konusunda hizmet veren Ekotec, Avrupa’ daki yenilenebilir enerji eğitimlerini Türkiye’ ye taşımak ve ülkemizin ısıtma soğutma sektöründe Avrupa deneyimi ile önemli oyuncusu olmak için yola çıkmıştır. Ağustos 2009 yılında Sakarya’ da Ekotec Enerji İthalat İhracat Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurulmuştur.Ekotec Enerji kurulduğu sene itibariyle kendi markasının patentini alarak daima kendi markasıyla üretim ve satışı hedeflemiştir. İklimlendirme sektörüne yönelik hava kaynaklı ısı pompası, su kaynaklı ısı pompası, toprak kaynaklı ısı pompası, sudan havaya ısı pompalarında hem Ekotec olarak hemde fason üretim yaparak kendini kalitesiyle kanıtlamıştır. 18 yıllık sektörel deneyimi ile ısı pompalarını müşterilerine sunarak kurduğumuz yerlere konfor getiriyoruz.Isı Pompası ile gıda kurutma sistemini geliştirerek Endüstriyel Kurutma Sistemlerini de ürün gamına eklemiştir. Demonte Kabinli Kurutma Sistemi ile kurulum kolaylığı. Plc Kontrol Sistemiyle de kullanım kolaylığı sağlayan ısı pompalarımız ile yerli üretime katkı sağlıyoruz. Ürünlerimiz ; Havadan Suya Isı Pompası , Sudan Suya Isı Pompası , Topraktan Suya Isı Pompası , Hijyenik Boyler , Yüksek Kapasiteli Isı Pompaları , Sudan Havaya Isı Pompası Monoblok , Havuz Isı Pompası , Mini Chiller, Merkezi Soğutma Sistemleri , Kurutucu Isı Pompası , Endüstriyel Kurutma Sistemleri satışını yapıyor.

 2. HAYGER OYSTER MUSHROOM

  Türkiye

  2007 Yılında HAYALDEN GERÇEĞE sloganıyla Hayger Organik Gıda LTD şirketi adı altında tarımsal üretim ve ihracatı amacıyla Muhammet YAKAR tarafından Denizli’de kurulan şirketimiz farklı markalarıyla (HAYGER. XAYME ) ürün çeşitliliğini artırarak başarılı hikâyesini devam ettirmektedir. Yıllardır emek verdiğimiz istiridye mantarı sektöründe Firmamız teknoloji, deneyim ve güven unsurlarını bir araya getirerek mantar satışı, Kompost satışı, anahtar teslim istiridye mantarı üretim çadırları, tesisleri de kurarak, sektörün hızlı büyümesini katkı sağlamış ve daha nice 10 yıllar daha sağlamayanda devam edecektir. ÜRÜNLERİMİZ İstiridye Mantarı Pembe İstiridye Mantarı Sarı Taze istiridye mantarı Kurutulmuş İstiridye Mantarı Salamura istiridye mantarı Özel soslu istiridye mantarı Şirketimiz kurumsallaşmaya önem vermekte yeni yatırımlar yapmaya ve üreticileri teşvik etmeye devam etmektedir. Bu amaçla firmamız yeni girişimcilerimize yön vermekte, istiridye mantarının tanıtımı ve üretimini artırabilmenin azami gayreti içerisindedir. İşimize ve kaliteye verdiğimiz önemin göstergesi olarak sahip olduğumuz ISO 9001: 2000 ve ISO 22000: 2005 kalite yönetim belgelerimizi gösterebiliriz. BİZ: “Hayal kurar, gerçekleştirmek için çaba sarf eder ve gerçekleştiririz”

 3. BOKSOR MANTAR

  Türkiye

 4. RE PORCINO

  İtalya

  Genç ama çok dinamik şirketimiz ürünlerinin doğasıyla ve değerleriyle, en talepkar tüketicilerin talebini karşılayan ürünler vererek, organize toplu dağıtım ve perakende ticareti uzman ticaret şirketlerine yönlenmektedir.

 5. BIZ CONSULTING LLC

  Türkiye

 6. SERHAT SOGUTMA LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  İşletmemiz günlük 2 ton 1.kalite beyaz kültür mantarı üretimi yapmaktadır.

 7. YUKSELOGLU MANTAR

  Türkiye

  Her türlü istiridye mantarı üretimi ve ihracatı yapılır 15 yıllık bir tesis ve insanlara kaliteli mantar yetiştirme hedefinde olan büyük ölçekli bir firma

 8. NY CORK TEKSTIL ITH IHR SAN VE TIC AS

  Türkiye

  NY CORK TEKSTIL ITH IHR SAN VE TIC AS, yılında kurulan ve Lüks maroken İşlerİ sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mantar, Prefabrik soğuk depolama odaları inşaatı, Çanta imalatçısı, Deri cep telefonu kılıfları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. LTD. LIGAZA

  Rusya

  LTD. LIGAZA, yılında kurulan ve Mantarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda özleri, Sarıkız mantarı, Taş mantarları ve ayı mantarları, Gıda özleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ekaterinburg, Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. ONISS

  Ukrayna

  ONISS, yılında kurulan ve Konserveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantarlar, sebze koruyucusu, Mantarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. H.J.GABATHULER AG

  İsviçre

  H.J.GABATHULER AG, yılında kurulan ve Mantarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kuru mantar, dondurulmuş mantarlar, toptan mantar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Au (sg), İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. GRASS LLC

  Rusya

  GRASS LLC, yılında kurulan ve Mantarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Organik - gıda, Organik - gıda, toptan mantar, paketlenmiş mantar, dondurulmuş mantar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Krasnoyarsk, Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. AROMAS E BOLETOS

  Portekiz

  AROMAS E BOLETOS, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mantarlar, taze mantar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. TÖLLE HANDELSKONTOR

  Almanya

  TÖLLE HANDELSKONTOR, yılında kurulan ve Mantarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Schieder-Schwalenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TRUFFES CHAM'PAÏS

  Fransa

  TRUFFES CHAM'PAÏS, yılında kurulan ve Şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yer mantarı, Beyaz trüf mantarı, Kara trüf mantarı, mantarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bauduen, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. STAROBINSKY POGREBOK LTD.

  Beyaz Rusya

  STAROBINSKY POGREBOK LTD., yılında kurulan ve Dondurulmuş meyveler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yabanmersini, mantarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Starobin, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 9. HAYGER MANTAR

  Türkiye

  HAYGER MANTAR, yılında kurulan ve Mantarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İş hediyeleri, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, İş hediyeleri, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Şirketler için kurumsal hediyeler, kuru mantar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saraykoy, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. KING OF TRUFFLES - SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMI S.R.L.

  İtalya

  KING OF TRUFFLES - SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMI S.R.L., yılında kurulan ve Mantarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yermantarlı baharat, Lüks eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Mantarlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.667 Şirketler