• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mekanik kavrama aletleri

Sonuçlar

Mekanik kavrama aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. AVK REWAG

  Hollanda

  Verified by europages badge

  AVK REWAG, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. özel yapım dövme parçalar, boru bağlantısı, boru tamir kelepçeleri, tamir kelepçesi, tamir bağlantıları, tamir bağlantısı, bant onarım kelepçesi, paslanmaz bant tamir kelepçesi, tırnaklı rakor sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaassen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. PMAX - HYDRAULIKTEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PMAX - HYDRAULIKTEILE GMBH, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Riegelsberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. H. C. SCHMIDT GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  H. C. SCHMIDT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bremen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MAYR KUPPLUNGEN AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MAYR KUPPLUNGEN AG, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neuhausen Am Rheinfall, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. LAESSER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  LAESSER AG, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Aarburg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. 3 TRANSMISSIONS

  Fransa

  RATHI EUROPE GMBH'nin ortağı olan 3Transmission, motor kaplinlerinin dağıtımında uzmanlaşmıştır ve çok çeşitli endüstriyel mekanik şanzıman ürünleri sunmaktadır. 30 yıllık tecrübeye sahip 3Transmission, mekanik, zincir, kayış, lineer, dairesel, pistonlu, titreşimli, elastik vs. transmisyon sistemlerinizin tanımında size danışmanlık sağlar. Teknik satış ekibimiz, en karmaşık mekanik şanzıman uygulamalarınıza yanıt vermek için hazırdır. 3Transmission ayrıca RATHI Transpower ofislerinde uzman mühendislerden oluşan bir ekiptir. Her zaman daha yüksek kaliteyi garanti etmek için, RATHI kaplinlerimiz ISO sertifikalıdır ve istek üzerine ATEX sertifikasından faydalanır. Doğrudan fabrikadan gelen geniş ürün stoğumuz sayesinde, müşterilerimize her zaman makul bir fiyata kaliteli hizmet ve ürünler garanti etmek için yakın ilişkiler geliştiriyoruz.

 2. LLC SMARTSERVICE

  Rusya

  SmartService LLC, kompozit parçaların üretimi için cam elyaf ve karbon elyaf ürünlerin (preformlar) kalıplanmasını gerçekleştiren bir araştırma ve üretim kuruluşudur. Üretici, karbon ve cam fitilden yapılmış dikişsiz takviye preformları tasarlamakta ve üretmektedir: katı karbon fiber preformlar, ince duvarlı takviye dolguları, çeşitli şekillerde dikişsiz preformlar, geometrik olarak karmaşık parçalar için katı dikişsiz preformlar, somunları ve cıvataları sabitlemek için preformlar (ultra sağlam ve astronotik ve uçak yapımı için ultra hafif cıvatalar ve somunlar). Üretici, tek bir üretim sürecinde kesintisiz bir 3D takviyeli preform sağlayan 3D dokuma teknolojisini kullanıyor. İnşaat endüstrisi için üç boyutlu güçlendirilmiş kompozit parçalar, yüksek hızlı kararsız termal yükler altında lamine yapıların katmanlara ayrılmasını önler.

 3. HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  HBE BAGLANTI ELEMANLARI SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Pnömatik bağlamalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik kavrama aletleri, Mekanik kavrama aletleri, reküperatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SIBRE FRANCE

  Fransa

  SIBRE FRANCE, yılında kurulan ve Vinç ve taşıma köprüsü sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik kavrama aletleri, endüstriyel frenler, Mekanik kavrama aletleri, sanayi amortisörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DYNA SHOCK SYSTEM - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Almanya

  DYNA SHOCK SYSTEM - VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TECHNISCHER FACHHANDEL 24 TEFA24 INH. STEFAN HAGGE

  Almanya

  TECHNISCHER FACHHANDEL 24 TEFA24 INH. STEFAN HAGGE, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Husum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NMH EUCODER GMBH

  Almanya

  NMH EUCODER GMBH, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HERBER HYDRAULIK GMBH

  Almanya

  HERBER HYDRAULIK GMBH, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reiskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. RINGSPANN GMBH

  Almanya

  RINGSPANN GMBH, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Homburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MUPESA TRANSMISIONES MECÁNICAS

  İspanya

  MUPESA TRANSMISIONES MECÁNICAS, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik transmisyon - bileşenler, Mekanik kavrama aletleri, Mekanik transmisyon - bileşenler, Mekanik kavrama aletleri, Transmisyonlar ve mafsal bileşenleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rubí-Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. KEE CONNECTIONS LTD

  Birleşik Krallık

  KEE CONNECTIONS LTD, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Nakış ve dantel, endüstriyel uygulamalar için rakor ve supaplar, Vanalar ve bağlantı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prescot, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. AVD BELGIUM

  Belçika

  AVD BELGIUM, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Havalı frenler, Havalı frenler, endüstriyel aktarma sistemleri, sınai tartma için teraziler ve sistemler, hareketli köprü vinçler için aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nivelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. JBJ TECHNIQUES LTD

  Birleşik Krallık

  JBJ TECHNIQUES LTD, yılında kurulan ve Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Mekanik kavrama aletleri, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Mekanik kavrama aletleri, Vites kutuları, hidrolik soğutucu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Redhill, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. PETER RENZ SP. Z O.O.

  Polanya

  PETER RENZ SP. Z O.O., yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Taşıt balataları, Direksiyon simitleri ve kolonları, eşeksenli redüktörler, Taşıt balataları, Direksiyon simitleri ve kolonları, otomobiller için elektrik ve elektronik bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grójec, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. SOCIEDAD INDUSTRIAL DE TRANSMISIONES SA

  İspanya

  SOCIEDAD INDUSTRIAL DE TRANSMISIONES SA, yılında kurulan ve Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mekanik kavrama aletleri, Mekanik kavrama aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Sebastian, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. PT COUPLINGS CO., LTD.

  Güney Kore

  PT COUPLINGS CO., LTD., yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalibratörler, yüzyüze lastik yapıştırma işlemi, transmisyon keçe ve contaları, esnek contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, SEOUL, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 2. EXTRUMAT

  Belçika

  EXTRUMAT, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalıp üretimi, kalıp tasarımları, kalıplar, kalıp imalat tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pittem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. LMC-COUPLINGS

  Belçika

  LMC-COUPLINGS, yılında kurulan ve Masuralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Debriyajlar/kavramalar, Mekanik kavrama aletleri, Mekanik debriyajlar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Debriyajlar/kavramalar, Mekanik kavrama aletleri, Mekanik debriyajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mollem-Asse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. NORTHON TRASMISSIONI S.R.L.

  İtalya

  NORTHON TRASMISSIONI S.R.L., yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. transmisyon keçe ve contaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villa Carcina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SHANGHAI REIJAY HYDRAULIC & TRANSMISSION TECH., LTD

  Çin

  SHANGHAI REIJAY HYDRAULIC & TRANSMISSION TECH., LTD, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. VSK KENTAVAR ZMM EOOD

  Bulgaristan

  VSK KENTAVAR ZMM EOOD, yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Matkap makinelerinin aletleri, Mekanik kavrama aletleri, Matkap makinelerinin aletleri, Mekanik kavrama aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Velingrad, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. RECAMBIOS INDUSTRIALES

  İspanya

  RECAMBIOS INDUSTRIALES, yılında kurulan ve Hidrolik bağlantılar ( zincirler ) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Mekanik kavrama aletleri, güç transmisyonu, Mekanik vites/taşıyıcı sistemleri ve parçaları, Mekanik kavrama aletleri, Endüstriyel makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. JOAQUIM S. NOGUEIRA DA SILVA

  Portekiz

  JOAQUIM S. NOGUEIRA DA SILVA, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 9. CHENGDU LENO MACHINERY CO., LTD

  Çin

  CHENGDU LENO MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chengdu, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. ESCO COUPLINGS

  Belçika

  ESCO COUPLINGS, yılında kurulan ve Mekanik kavrama aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Diegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz