• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mermer tanecikleri ve tozu

Sonuçlar

Mermer tanecikleri ve tozu - Ithalat/Ihracat

 1. OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  2004 Yılında Kurulan Şirketimiz 25 Yıllık Tuz, Sodyum Sülfat, Kaolin, Dolomit, Talk, Kalsit, Bazalt gibi Metal Dışı madenlerin Hammadde olarak alınıp Mamul madde haline getirilmesindeki aşamalarda Yaşanan ve görülen Aksamaların yerinde giderilmesi Sonucunda edindiği Bilgi ve Tecrübeleri Sanayiye aktararak Yeni tasarımlarla Değişik ürünlerin imalatını yapmaktadır. 2007 yılında ise TÜRKİYE ‘de yine bir ilke imza atarak PÜRKAL KOMPOZE KALSİT ‘i üretmiştir. Ayrıca gelen talepler üzerine özel spesifik ürünlerde üretmektedir. Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmeti vermeyi ilke haline getiren OKUTAN MADENCİLİK Aksaray OSB de yatırımlarına hızla devam ederek 2500 m2 si kapalı olmakla beraber 5000 m2 alanla imalatlarına devam ederek hizmet vermektedir.

 2. ARTIERI DELL'ALABASTRO SOC. COOP. A RL

  İtalya

  Artieri Dell'Alabastro Soc. Coop. A.R.L., Volterra kentinde kurulmuştur ve alçıdan üretilmiş mobilya ve dekorasyon eleman ve tamamlayıcı malzemelerinden oluşan geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır.

 3. DANABAS MOZAIK

  Türkiye

  mermer tozu mozaik üretimi yem kalsiyum katkı maddesi öğütülmüş tozlar

 4. GRAN SAGRO SRL

  İtalya

  GRAN SAGRO SRL, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iç mekan tasarımı, carrare mermeri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. SHIJIAZHUANG HUIHUANGYUAN TRADE C., LTD

  Çin

  SHIJIAZHUANG HUIHUANGYUAN TRADE C., LTD, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Profesyonel ses ve görüntü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SKZ MINING

  Japonya

  SKZ MINING, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. doğal talk sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hiroshima, Japonya 'de bulunmaktadır.

 2. TUNA MINING CO.LTD

  Türkiye

  TUNA MINING CO.LTD, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mermer blokları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO

  Türkiye

  YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mugla, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. MABRIK

  İspanya

  MABRIK, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kürkçülük işleri için makina ve ekipmanlar, kürk üretimi için makina ve ekipmanlar, kürk, marokencilik işleri için metal elemanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. BNB MADENCİLİK

  Türkiye

  BNB MADENCİLİK, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir. Madencilik hizmetleri, kalsiyum karbonat, kalsit, hayvan yemleri, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manisa Akhisar, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. CANTERAS EL CERRO

  İspanya

  CANTERAS EL CERRO, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, IGEA, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT

  Almanya

  AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nagold, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. MIEN TRUNG MINERAL JSC

  Vietnam

  MIEN TRUNG MINERAL JSC, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vinh, Vietnam 'de bulunmaktadır.

 2. TURMET MADENCILIK LTD

  Türkiye

  TURMET MADENCILIK LTD, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mikronize ürünler, mermer topakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eskisehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. VISNES KALK AS

  Norveç

  VISNES KALK AS, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer tanecikleri ve tozu, Mermer tanecikleri ve tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyngstad, Norveç 'de bulunmaktadır.

 4. ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C.

  İtalya

  ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. granüle mermer sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zandobbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE

  İtalya

  PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Mermer, Mermer tanecikleri ve tozu, Mermer, Mermer tanecikleri ve tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Severo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE POUR VERRERIES

  Tunus

  STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE POUR VERRERIES, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bouargoub Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

 7. STE TNNE DE CARRIERES

  Tunus

  STE TNNE DE CARRIERES, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Raoued Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

 8. STE GLE D'EXPLOITATION DES CARRIERES

  Tunus

  STE GLE D'EXPLOITATION DES CARRIERES, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Oueslatia Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

 1. STE MARWA D'EXPLOITATION ET TRAITEMENT DES MINERAUX

  Tunus

  STE MARWA D'EXPLOITATION ET TRAITEMENT DES MINERAUX, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oueslatia Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

 2. STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE

  Tunus

  STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE, yılında kurulan ve Mermer tanecikleri ve tozu sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bouargoub Riadh, Tunus 'de bulunmaktadır.

 3. J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A.

  Portekiz

  J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A., yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer tanecikleri ve tozu, Mermer tanecikleri ve tozu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chaves, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. GRANITOS PLEVEN - GICQUEL PORTUGAL, S.A.

  Portekiz

 5. MINERALI INDUSTRIALI TUNISIA

  Tunus

 6. SENESI CLAUDIO

  İtalya

 7. STE EL IZDIHAR

  Tunus

 8. MOTAMINERAL, MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portekiz

 9. ANTONIO MOCHO, LDA

  Portekiz

 10. HARRYSTONE SOCIEDAD ANONIMA.

  İspanya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz