• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mermer ve doğal taşlar

Sonuçlar

Mermer ve doğal taşlar - Ithalat/Ihracat

 1. KAMBET

  Polanya

  Verified by europages badge

  KAMBET, 20 yılı aşkın bir süredir terrazzo fayans / yer karosu üreticisi olarak faaliyet göstermektedir ve merkezi Jeleśnia'dadır. Ürün, Polonya PN-91/B-10130 standardı ve Alman DIN 18500 standardı ile uyumludur. Fayans üretimi için şirket, çeşitli renklerde mermer unu ve yüksek kaliteli beyaz Portland çimentosu kullanıyor. Fayanslar kalitatif testlere tabi tutulur. Ürünler halihazırda yüzlerce ticari ve hizmet tesisinde kullanılmaktadır. Strafor ve termo-shrink film ile korunan ürünlerin nakliyesini sunuyoruz. Sizi teklifimizden yararlanmaya davet ediyoruz – Jeleśnia'dan KAMBET.

 2. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  CHEMEGRA, kumlama (cüruflu zımpara maddesi) ve çeşitli uygulamalar için diğer cüruf granüllerinin mekanik işlemlerinde yetkin iş ortağınızdır. CHEMEGRA, istenen granül büyüklüklerinde ve istenilen ambalajlarda, silikoz içermeyen, özel tek kullanımlık kumlama maddeleri üretmektedir. Bunlar örneğin korozyon koruması alanında köprü yenileme, kaportaların korozyon koruması, beton düzeltme, bina dış cephelerinin restorasyonu vb. için uygundur. Zımparalar, farklı boyutlarda taneciklere sahip ve parlak tanecikli zımpara üretiminin yanı sıra zemin iyileştirme ve dolgu için de malzeme üretimi. Fason boşalma / fason doldurma kapsamında kendi döküm malzemelerinizi veya toz şeklindeki malzemelerinizi birkaç gün içinde, Big Bags (esnek büyük torbalar) memnuniyetle bulundukları yerde paketliyoruz.

 3. O.M.G. SRL OSSOLA MARMI E GRANITI

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.M.G. taş sektöründe ulusal ve uluslararası ölçekte faaliyet gösteren, Val d'Ossola'dan doğal taşların çıkarma, şekillendirme ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir: gül ağacı, serizzo ve beola mermerleri. İç ve dış mekan mobilyaları ve kent mobilyaları. Taş ocaklarımızdan gelen malzemeler, damarları ve renkleriyle onları benzersiz kılan varyasyonlar sunar ve birbirleriyle özdeş olan yapay ürünlerden ayırır.

 4. ATELIER MARQUED

  Belçika

  Verified by europages badge

  ATELIER MARQUED, yılında kurulan ve Granit sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, mozaik zemin, mermer restorasyonu, Mermer ve doğal taşlar, zemin onarımı, sanatsal mozaik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MARBRERIE FRANÇOIS

  Belçika

  Verified by europages badge

  MARBRERIE FRANÇOIS, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mutfak ve banyolar için plakalar, mermer kaplama, duş kabini üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ath, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MONDIAL MARBRE

  Fransa

  Verified by europages badge

  MONDIAL MARBRE, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Septèmes-Les-Vallons, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MÁRMOLES Y PIEDRAS POL

  İspanya

  Verified by europages badge

  MÁRMOLES Y PIEDRAS POL, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mermer şömineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eivissa (illes Balears), İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. MENEGONI SRL MARMI

  İtalya

  Verified by europages badge

  MENEGONI SRL MARMI, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. taş, granit ve mermerlerin işlenmesi,, döşemeler, uygulama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HEINZ SCHNORPFEIL BAUSTOFF GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HEINZ SCHNORPFEIL BAUSTOFF GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Treis-Karden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NIKOLAUS MÜLLER KALKWERK-NATURSTEINWERKE GMBH U. CO KG AHÜTTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  NIKOLAUS MÜLLER KALKWERK-NATURSTEINWERKE GMBH U. CO KG AHÜTTE, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Üxheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HAID-TEC® GEPRÜFTE OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAID-TEC® GEPRÜFTE OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rottenacker, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HOFMANN & RUPPERTZ KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  HOFMANN & RUPPERTZ KG, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Flörsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GIORGI MARMI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  GIORGI MARMI S.R.L., yılında kurulan ve Mermer sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mermer ve doğal taşlar, mobilyalar, mermercilik, Mermer ve doğal taşlar, döşemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. KS CUTTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KS CUTTEC GMBH, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mayen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. S.G.N. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  S.G.N. SRL, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. büro tasarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SCHERUHN INDUSTRIE-MINERALIEN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHERUHN INDUSTRIE-MINERALIEN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BERWILIT - WITTGENSTEINER BLÄHSCHIEFER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BERWILIT - WITTGENSTEINER BLÄHSCHIEFER GMBH, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Berleburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KAYSERI ANADOLU MERMER & GRANIT

  Türkiye

  Anadolu Marble & Granit, which was established as a family company in Kayseri in 1971; It is one of the most well-established and reliable companies in its sector with its product variety that catches up with the times, quality workmanship, solution-oriented works and nearly half a century of trade tradition. Anadolu Marble & Granit, which continues its domestic services and continuously expands its export network; In addition to its expert production team, with its young and dynamic administrative staff; It has adopted the principle of maintaining trade based on morality and trust, producing quality and functional products, and providing service without compromising its values. ---------------------------------------------------------------------------------------------- 1971 yılında Kayseri’de bir aile şirketi olarak kurulan Anadolu Mermer & Granit; zamanı yakalayan ürün çeşitliliği, kaliteli işçiliği, çözüm odaklı çalışmaları ve yaklaşık yarım asırlık ticaret geleneği ile sektörünün en köklü ve güvenilir firmalarındandır. Yurt içi hizmetlerine devam ederken, ihracat ağını da sürekli genişleten Anadolu Mermer & Granit; alanında uzman üretim ekibinin yanı sıra, genç ve dinamik idari kadrosuyla; ahlak ve güvene dayalı ticareti sürdürmeyi, kaliteli ve fonksiyonel ürünler üretip, değerlerinden asla ödün vermeden hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

 7. BSA MERMER DIS TIC LTD STI

  Türkiye

  Bsa Mermer uzman ve deneyimli kadrosu ile her türlü mermer, tarverten, limra, onyx projelerinizde doğru ürünü en uygun fiyatla müşterilerine sunmayı kendisine hedef edinmiş bir firmadır. Bsa mermer ihracat odaklı çalışmakta olup, müşterilerin talep ve projeleri doğrultusunda doğru ürünleri üreticiden tedarik ederek yurt dışı müşterilerinin projesine değer katmaktadır. Uzman ve tecrübeli eksperleri ile ürünlerin üretilme aşamasından paketlenme aşamasına kadar her süreci titizlikle takip etmekte ve ihracatın son aşamasına kadar ürünlere nezaret etmektedir. Bsa Mermer'in öncelikli amaçlarından biri müşterileri ile karşılıklı güven inşa etmektir. Bu güveni de açık ve şeffaf ticaret politikası sayesinde sağlamaktadır. Sizde Bsa Mermerin zengin ürün yelpazesi ile tanışmak ve projelerinize değer katmak için bizimle en kısa zamanda irtibata geçin.

 8. BAZALTO MADENCILIK

  Türkiye

  In the marble sector, being founded in 2008, HBB & Bazalto Mining company has been targeting at being one of the leading quarry owners/producers/exporters of the natural stones such as BASALT, MYRA BEIGE LIMESTONE, OTTOMAN BEIGE MARBLE, HBB LIGHT GREY MARBLE and HBB ARABESCATO DARK GREY MARBLE. We have a capacity to produce wide range of products such as blocks, cobble stones, border, grout, tiles, slabs, pavers and so on. From our own quarries to production process, various surface treatment on materials and different dimension of cutting style can be carried out in our factories. To see our product range, please visit our web page: htttps: //www.bazalto.com.tr or instagram page: https: //www.instagram.com/bazaltomadencilik/ Our company has a policy of not compromising on quality. Hence, according to the report of accredited natural stone analysis laboratory in 2016, BASALT of HBB & Bazalto Mining Company has following features: 1-) Average apparent density(kg/sqm) = 2694 2-) Average open porosity (%) = 0, 97 3-) Average total porosity (%) = 4, 69 4-) Breaking Load (kN) = 579, 15 (During the determination of frost resistance) 5-) Average loss in mass (%) = 0, 06 (During the determination of frost resistance) 6-) Average value of water absorbtion(%)= 0, 49 7-) Flexural strength under concentrated load (MPa) = 30, 90 8-) Surface Flexure = Not 9-) Pore = Not 10-)Fossil = Not

 1. FOC STONE MARBLE

  Türkiye

 2. AFYON BEYAZ MERMER

  Türkiye

 3. DENEX STONE COLLECTION

  Türkiye

  Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak; Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak, İnsana odaklı çalışmayı temel almak, Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak, Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek, Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak...

 4. NATAMAR MADENCILIK SAN. VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Natamar Founded in Denizli, together with its close proximity to unique travertine reserves in the area, NATAMAR has focused on to produce Travertine, Marble and Limestone products with 20 years of experience. Embodying both, a quarry and 2 factories within itself, NATAMAR aims at supplying natural stones in many various sizes of Tiles, Pavers, Mosaics, Borders, Medallions, Profiles and all Accessories within the highest quality and service according to its customer expectations. Quality Policy NATAMAR is a natural stone construction material producer. It is conscious about being successful in durable, aesthetic and high quality products, reliable on time delivery, diminishing cost conditions and continuous customer satisfaction in order to realize all of the expectations of its customers, users and architects. We undertake to execute following processes: • Accomplishing an effective quality management system. • Continuous improvement in products and processes. • Revealing feedbacks of customers, suppliers and employees. • Developing new and efficient processes in order to optimize product costs, increasing quality and productivity of workers by improving working environment and training activities. NATAMAR maintains the reliable and profitable cooperation with its customers and contributes the world architecture.

 5. THEIA BAZALT MADENCİLİK İNŞAT MİM MÜH PEYZ İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ

  Türkiye

  TURKEY'S LARGEST BLACK BASALT QUARRY THEIA NATURAL STONE is a premier importer, exporter, and distributor of quality natural stone, landscape-interior architecture and manufactured marble, basalt, granıte, dolomite etc. from around the world. We strive to provide our valued customers the highest quality products, along with superior customer service, that will help them locate any stone they may desire. TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK SİYAH BAZALT OCAĞI Türkiye’nin bazalt sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak, ülkemizin ihtiyacı olan hammaddeyi en iyi şekilde karşılamak, doğaya ve yasalara saygılı üretim yapabilmek amacı ile sürekli olarak yenileniyoruz. İlerlediğimiz bu yolda başarılarını başarımız saydığımız değerli müşterilerimizle doğanın güzelliklerini tüm dünyada ayaklarınızın altına seriyoruz.

 6. RENAT GLOBAL INŞ. IHR. ITH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  İnşaat Malzemeleri, Yapı Kimyasalları, Mermer, Fayans, Fayans, Seramik, İç ve Dış Cephe Boyaları, Yalıtım Malzemeleri, Su Yalıtım Malzemeleri, Isı Yalıtım Malzemeleri, Zemin Sistemleri, Harç ve Beton Katkıları, Derz Dolguları, Astarlar, Seramik Yapıştırıcılar, Silikonlar gibi birçok yapı malzemesinin ihracatını yapmaktadır. sakız, klozet, sarnıç, Dünyanın en kaliteli Madenleri arasında yer alan Zeolit ​​/ Klinoptilolit, Kaolin ve Perlit Madenlerini Balıkesir bölgemizde Hammadde, Yarı Mamul, Mamul olarak istenilen ebat ve ebatlarda ihraç etmek. KOBİ'lerimizin ürettiği değerli ürünler olan Zeytin Ağacı Kesme ve Sunum Tahtaları, Ceviz Ağacı Kesme ve Sunum Tahtaları. Dünya Global Pazarlarına termos ve termos çeşitleri, Mataralar, Özel Baskılı Seramik Tabaklar, Kaseler, Servis ve sunum ev araç ve gereçleri ihraç etmektedir. Dünya Global Şirketlerinin Türkiye'den Almak İstedikleri Ürünlerin Lojistik ve İhracatını iç piyasa araştırması yaparak, en uygun fiyat ve kaliteli ürün tedariği sağlayarak gerçekleştiren Danışmanlık Hizmetini de sağlamaktayız. Ayrıca Renat Global, Fransız CGP Europe firmasının OPTİFORM markalı F2X, SLX, FXT, B2X Termoplastik ürünlerinin Türkiye Tanıtım, Pazarlama, Satış ve Dağıtım Distribütörlüğünü yapmaktadır.

 7. MERDIVENCI MARBLE

  Türkiye

  Merdivenci Mermer ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. Ankara karayolu 12. Km Afyonkarahisar adresinde 1987 yılında faaliyetine başladı. Tam otomatik plaka hattı, eskitme set hattı ve fayans hattına sahip firmamız 5.000 m² kapalı, 20.000 m² açık olmak üzere toplamda 25.000 m² üzerine kurulmuştur. Firmamız müşterilerine kaliteli ürünler sunabilmek için yapmış olduğu Ar-Ge çalışmaları neticesinde “Şeffaf Epoksi Dolgu” işleminde sektörün öncü firmalarından biri olmuştur. Üretimine polyester ve benzeri kalitesiz, insan sağlığına son derece zararlı olan kimyasalları almayan firmamız kullanmış olduğu kaliteli epoksi ve yapmış olduğu işçilikle sektörde Şeffaf Epoksi Dolgulu Traverten / Mermer Plaka üretiminde bir marka haline gelmiştir. Kendi üretimimiz haricinde, yapılan işlem kalitesinden dolayı Merdivenci Mermer’i tercih eden hammadde sahibi müşterilerimizin de kaliteli ürünler üretebilme isteğini geri çevirmeyen firmamız, fason üretim ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

 8. VISION TRAVERTINE MARBLE

  Türkiye

  Vizyon Traverten & Mermer, Türkiye'nin önde gelen doğal taş üreticilerinden ve ihracatçılarından biri olup, yüksek kalitede farklı ürünler sunmaktadır. Her türlü traverten, mermer, oniks ve kalker; bloklar, levhalar, fayanslar, mozaikler, pervazlar ve lavabolar geniş ürün yelpazesinden bazılarıdır. Vision Traverten ve Mermer, bu doğal taş ürünlerini dünyanın dört bir yanındaki geniş müşteri portföyüne farklı renk, ebat ve yüzeylerde tedarik etmektedir. Ürün çeşitliliği ve yüksek kalite prensibine ek olarak, Vision Traverten ve Mermer müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır. Tüm sorulara anında cevaplar, teknik destek, güvenilir muayene ve kalite kontrol, sürekli tedarik yeteneği, koordinat üretim süresi, hızlı teslimat süreci ve lojistik operasyonları Vision Traverten ve Mermer müşteri hizmetlerinin temelini oluşturmaktadır. Doğal Taş'a daha önce hiç olmadığı gibi kolayca erişin.

 9. YUSUF HOCA MADENCILIK A.Ş

  Türkiye

  Mermercilik sektöründe dededen toruna devredilerek yürütülen mermer sanatını mesleğini bilgi, beceri ve tecrübelerini yozlaştırmadan ve geliştirerek yürüten Yusuf Hoca Mermer aldığı eğitimi amacı ilkeleriyle günümüze kadar gelmiş yurtiçi-yurtdışı çalışma deneyimini gözler önüne sererek güvenin ve kalitenin değişmeyen tek adresi olmak için büyük çaba sarf etmiştir. Marmara mermerinde kendine has modelleriyle ve tasarımlarıyla yaşam alanlarınıza farklı bir stil özgürlüğü kazandırmaya çalışan Yusuf Hoca Mermer çatısı altında tecrübeli kadrosuyla dürüstlük ve kalite prensiplerinden hiçbir zaman ödün vermeden devam etmektedir. Yusuf Hoca Mermer 1998 yılında Marmara Adası Saraylar beldesinde faaliyete başlamıştır. Mermer sektöründe mermer sektörünün ülkemizdeki tarihçesine hâkim, çekirdekten yetişmiş kadrosuyla hızla büyüyen Yusuf Hoca Mermer yarattığı güvenilir kurumsal kimlik ve yapmış olduğu kapsamlı ihracat hamleleri neticesinde oluşan yoğun talepler üzerine 2002 yılında Çelebi Mermeri kurarak sektörde faaliyetlerini geliştirmiştir. Yıllık blok üretimi toplam 40 000 m3 (120 000 ton) seviyesine çıkarak Türkiye nine en büyük mermer üreticileri arasına girmiştir.

 10. EFESUS STONE

  Türkiye

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Mermer ve doğal taşlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

11.516 Şirketler