• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal ev eşyaları

Sonuçlar

Metal ev eşyaları - Ithalat/Ihracat

 1. CARL SCHMIDT SOHN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Carl Schmidt Sohn AG - 1829'dan beri gelenek Carl Schmidt, 1829 yılında oğlu ile birlikte CARL SCHMIDT SOHN'u kurduğunda eğitimli bir demirciydi. Dünya çapında bir isim. Marka haline gelen bir isim. Ve bugüne kadar da gelen bir isim. Genç şirket başlangıçta kılıç üretiminde uzmanlaşmıştı. Solingen şehri, Wupper nehri üzerindeki coğrafi konumu ve demir cevheri ve kömür için odun yatakları sayesinde metal işlemek için en uygun koşullara sahiptir. O zamanlar hiç kimse Solingen'in bir gün çatal-bıçak endüstrisinin merkezi haline geleceğini ve "made in Solingen" ibaresinin dünya çapında olağanüstü ürünler ve birinci sınıf kaliteyi garanti edeceğini tahmin edemezdi. Carl Schmidt ve oğlu şirketi en başından beri son derece başarılı bir şekilde yönetiyor. Sadece bir yıl sonra 100 demirci, taşlamacı ve yardımcı çalıştırıyorlar. Köln'e yakınlık, kapsamlı üretim ve dağıtım için neredeyse idealdir, çünkü Köln o dönemde Almanya topraklarındaki en büyük ve en zengin ticaret merkezlerinden biridir. CARL SCHMIDT SOHN ürünleri en başından beri bu şekilde dünyaya yayılıyor. Solingen'den gelen çatal bıçak takımları kısa sürede en iyi kalite ve işçiliğin garantisi haline geldi. Ve bu, mesajların iletilmesinin hala çok zaman aldığı bir zamanda gerçekleşiyor. Solingen kılıçları, palaları, bıçakları ve makasları sadece kaliteleri ve iyilikleriyle bile etkileyicidir.

 2. ALPFA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALPFA GMBH, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altendiez, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PROBLECH BLECHBEARBEITUNGS- UND KONSTRUKTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PROBLECH BLECHBEARBEITUNGS- UND KONSTRUKTIONS GMBH, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VIZYONER ELEKTRONIK VE DIS TIC LTD. STI.

  Türkiye

  Helen’s Home, 2009 yılında ev için yenilikçi depolama ürünlerini makul bir fiyata sunmak temel hedefi olan bir ev eşyaları tasarım şirketi olarak başladı. Türkiye’de dağıtım tesisleriyle düzenleyici ev eşyalarında küresel bir lider olmak için büyüdük. Türkiye'de organizatör ürünleri denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Helen's Home, 5 farklı kategoride yüzlerce ürünün üretimini sağlamakta ve en uygun fiyata müşterilerine satışa sunmaktadır. 3000 m2 çalışma alanımız ve 22 kişilik ihracat ekibimiz ile Ev Düzenleyici ürünlerini uluslararası pazara sunuyoruz. Fiyatlarımızla rekabet gücümüzü kullanıyoruz. Özellikle müşterilerimizin vazgeçilmezi olan Ev Yaşamı düzenleyici kategorimizde özellikle kadınların tercihi olan Pratik Mutfak Eşyaları, hayatı kolaylaştıran pratik ürünler arasında yer alan Ev Düzenleyiciler, Banyo Gereçleri ve Ev Tekstili Ürünleri keyifle müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.Toplamda 5 farklı kategoride binlerce ürün sunuyoruz. Helen's Home olarak her gün yurt dışına ve yurt içine binlerce kargo gönderiyoruz. Ürünlerimiz Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde en çok online satılan ürünler arasındadır. Misyonumuz, insanların evlerini şık bir şekilde düzenlemelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış yenilikçi ürünlerle günlük yaşamı kolaylaştırmaktır.Sloganımız ‘’Haydi Düzenli Evlerde Görüşelim’’.

 5. AEKA ONLINE

  Türkiye

  AEKA Online is a leading brand that offers innovative and affordable modular furniture solutions. We are one of the top 3 furniture companies on prominent online marketplaces in Turkey. Since 2003, AEKA Online has provided our customers with modular furniture designs combining functionality, easy installation, and aesthetics. With our strong position in the industry and customer-centric approach, we have built a wide customer portfolio across all 7 regions of Turkey. To assess collaboration possibilities, we would like to share some information about AEKA Online: •AEKA Online has a highly specialized team dedicated to modular furniture design, production, and distribution. We offer personalized and creative solutions to our customers. •Quality is of utmost importance to us. We manufacture functional and aesthetically pleasing modular furniture using the finest materials that comply with the European E1 Quality Standards. •Being one of the largest furniture manufacturers selling on online marketplaces in Turkey, we have established ourselves as a recognized brand with notable achievements. Some of our online sales points include Vivense, Koçtaş, Trendyol, Hepsiburada, and aekaonline.com. •We would like to arrange a meeting to evaluate your modular furniture needs and provide you with exclusive pricing options. If desired, we can present our products in more detail and address any questions you may have during the meeting.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DEVECIOGLU METAL PLASTIK EV GERECLERI INS. SAN. VE TIC. A.S. - IRONING BOARD -HOUSEWARE - HOUSEHOLD

  Türkiye

  Devecioğlu Metal Plastik Ev Gereçleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1990 yılında Organize Sanayi Bölgesinde ütü masası ve çamaşır kurutma askısı imalatına başlamış olup, 2012 yılında da 20.000 m2 açık, 17.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olan yeni fabrikasında faaliyetine devam etmektedir. 2014 yılında ise artan yurtiçi talebini karşılamanın yanı sıra ihracata yönelik büyüme stratejisini benimseyen DEVECİOĞLU 6.000 m2 açık alan 4.000 m2 kapalı alan fabrikasını da devreye alarak merdiven üretimine başlamıştır. Ürün ya da üretim kalitesinden ödün vermeden, en gelişmiş teknoloji ve kaynaklarını etkin kullanarak ürünlerini ve markasını Türkiye pazarında önemli bir konuma getiren DEVECİOĞLU, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla vizyonunu daima geniş tutmaktadır. Sektördeki liderliği korumak ve tüketicilerimizin nezdindeki haklı değerimizi sürdürmek adına markamıza sürekli yatırım yapıyor ve gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde bize duyulan güven duygusunu daha yükseklere taşımak amacıyla hareket ediyoruz. Ülke ekonomisindeki giderek artan rekabet ortamı, şirketler için güçlü markalar yaratma gerekliliğini her zamankinden daha önemli kılıyor. Devecioğlu ütü masası ve çamaşır kurutma askısı ürünleriyle yalnız iç tüketim olarak değil; dünyanın belli başlı ülkelerine ihraç edilen bir ürün grubu olarak tüketicinin tercih ettiği marka olma yolunda hızla ilerliyor. Devecioğlu’na duyulan güven sadece Türkiye sınırları içerisinde kalmamış, yurtdışına da kendisini ispatlamıştır.

 2. EDDA TURKEY HOME APPLIANCES

  Türkiye

  Our wide range of Household appliances produced in Turkey with the highest technology and with superior quality that meets highest standards with competitive prices: - Ovens & Cookers : 90x60, 60x60cm, 50x60cm, 50x50cm free standing ovens, table top cookers, set top mini ovens CE Certificated (Stainless Stell & Rustic models and Vitroceramic models are also available) - Built-in Appliances such as Ovens & Cookers, cooker hoods -Extractors/ Cooker Hoods (Free Standing Classical hoods, Built-in hoods, All kind of Chimney hoods ( Ceiling/Island models are available), White- Stainless Stell -Brown-Black colour options in 60cm, 90cm, 100 -110-115-120cm, NR-V system, CE Certificated ) - Toughened Glass // Stainless Steel Splashback - Heaters : (Radiant (Infrared) Gas Heaters, ThermoTurbo & ElektroTurbo Infared heaters ( New ! Thermostatic models ), Electrical Quartz heaters, CE Certificated)

 3. MEB SOURCING AND GLOBAL TRADING

  Türkiye

  Our company was established in Denizli, which is an industrial city in the southwestern part of Turkey. MEB Sourcing operates as a supply partner for foreign and domestic customers, providing services in the following product categories: -Furniture -Home Textile -Apparel -Fabrics and Yarns -Home Decoration Accessories -Kitchen Utensils -Tableware -Household and Cleaning Products -HORECA Product Sourcing -Food and Commodities -Marble Stones -Constructional Materials Being a sourcing company, we serve our customers through product design, development, production consultation, quality inspections, and logistics support. With a strong emphasis on the right product research, time effectiveness, competitive pricing, and high product quality, our team aims to increase your purchasing process's effectiveness. We take an active role in controlling all the information and product flow on behalf of our customers, starting with product development until the final delivery. Our mission is to increase our client's profitability by saving their time, money, and labor in finding suitable suppliers and manufacturers, and to help them and our partners build sustainable and reliable supply chains based on mutual benefit and trust.

 4. KEREMPE KALIP

  Türkiye

  As Kerempe Kalıp, we have been serving with more than 40 years of experience in the progressive mold, power press works and machine spare parts sector. We serve various sectors with our knowledge and experience in 301, 304, 416, 430 stainless quality, steel sheet(c45, c53, ck55, ck60) metal, profile progressive molding. Our company, which has increased its production capacity and expanded its customer portfolio by taking into account the demands from its customers, has continued its continuity without compromising on quality. As Kerempe Kalıp, our most basic principles are customer satisfaction, customer confidentiality and timely delivery.

 5. VEHA METAL

  Türkiye

  VE HA metal, Türkiye’de kurulmuş; metal mobilya aksesuarları üreten teknoloji odaklı yenilikçi bir şirkettir. Müşterilerine, ev ve ofis ortamlarında kullanılan estetik açıdan tamamlayıcı ürünleri, bireysel ve kurumsal olarak sunmaktadır. VE HA metal, 2001 yılından günümüze, 20 yıllık yolculuğu boyunca metal mobilya aksesuarları alanında yapmış olduğu katma değerli üretimle rakiplerinden ayrışmış ve sektörün öncüsü olmuştur. Türkiye’de ilk a, b ve c gerçekleştirmiştir. VE HA metal, son 5 yıl içerisinde cirosunu %200, çalışan sayısını %300 artırmış ve ödediği vergiler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. VE HA metal, sektörde yürütmüş olduğu faaliyetleri uluslararası standartta yaparak, müşteri memnuniyetini merkeze alan bir yaklaşım sergilemektedir. VE HA metal, toplumun refahını artırmaya yönelik eğitim, kültür-sanat, çevre gibi alanlarda kurumsal sosyal sorumluluk projeleri yürütmektedir. VE HA metal, geniş ürün portföyüyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemekle birlikte, tüm paydaşları için değer yaratmaya devam edecektir

 1. BUNK BED MANUFACTURERS - TURKEY

  Türkiye

  Bunk Bed Manufacturers, Metal Bunk Bed Manufacturers, Turkish Bunk Bed Manufacturers, Bunk Bed Producer, Metal Bunk Bed Producer, Turkish Bunk Bed Producer, Bunk Bed Factory, Metal Bunk Bed Factory, Turkish Bunk Bed Factory, Rivals Bunk Bed, FutonMax Bunk Bed, Lyon Bunk Beds, Toronto Bunk Bed, Maya Bunk Bed, Daşsy Bunk Beds, Spide Bunk Beds, Fargo Bunk Bed, Peter Bunk Beds, Solis Bunk Beds, Nehir Bunk Bed, Armoni Bunk Bed, Delta Bunk Bed, Lotus Bunk Bed, Gunes Bunk Bed, Fano Bunk Bed, Damla Bunk Beds, Alvin Bunk Bed, Ruby Bunk Bed, Kido Bunk Bed, Yurt Bunk Bed, N747 Bunk Beds, Tommy Bunk Bed, Santiye Bunk Bed, Apollo Bunk Bed, Balance Bunk Bed, Mona Bunk Bed, Luna Bunk Bed, Matto Bunk Bed, minish Bunk Bed, Turkish Bunk Bed, Yildiz Bunk Bed, Ekol Bunk Bed, Astro Bunk Bed, Volga Bunk Bed, Inci Bunk Bed, Nora Bunk Bed, Verona Bunk Bed, Queen Bunk Bed, Juliet Bunk Bed, Montana Bunk Bed, Artemis Bunk Bed, King Bunk Bed, Liberty Bunk Bed, Paris Bunk Bed, kenza Bunk Bed, gizem bunk bed, oslo bunk bed, sandra bunk bed, lale bunk bed, saray bunk bed, royal bunk bed, relax bunk bed, alfa bunk bed, vito bunk bed, metalo bunk bed, soho bunk bed, katso bunk bed

 2. VIS'ART

  Türkiye

  VIS'ART ticari hayatına 2019 yılında Türkiye/DENİZLİ de başlamıştır. Ev Dekorasyonu, Takı, Saat ve Aksesuar Toptan ve Perakende satışını yapmaktadır. Türkiye'deki bir çok firmaya ve Pazaryerine Toptan/Dropshipping ile ürün gönderimi sağlamaktadır. 2020 Yılında yurtdışı ihracat ve e-ihracat toptan ve perakende satışına başlamıştır.

 1. ESLON MUTFAK EŞYALARI

  Türkiye

  Eslon mutfak eşyalari 2006 yilinda köklü sanayi̇ci̇li̇k geçmi̇şi̇ olan kuruculari tarafindan faali̇yete geçi̇ri̇ldi̇. Kurucular bu tari̇hten önce 30 yil boyunca mutfak eşyalari i̇malatinin hammaddesi̇ olan alümi̇nyum di̇sk levha üreterek sektöre hi̇zmet etti̇. Fi̇rmamiz kahramanmaraş organi̇ze sanayi̇ bölgesi̇n de bulunan 30.000 M2 alan üzeri̇ne kurulu 15.000 M2 kapali alanda son teknoloji̇ üreti̇m hatlari i̇le faali̇yeti̇ne devam etmektedi̇r. Üreti̇mi̇n her adiminda kali̇teyi̇ çalişanlarinin bi̇li̇nci̇ne yerleşti̇rerek iso-9001 kali̇te si̇stemi̇ adi altinda değer yaratmaktadir. Ürünleri̇mi̇z alümi̇nyum üzeri̇ne yanmaz - yapişmaz; p.T.F.E. , Serami̇k, grani̇t ve ti̇tanyum kaplanmiş tava , tencere , firin tepsi̇ , kek kaliplari , kizartma (ci̇ps) tenceresi̇ , sos tencere ve kaserol' dan oluşmaktadir. Vi̇zyonumuz, en üst kali̇tede sağlikli ürünleri̇ müşteri̇leri̇mi̇ze rekabetçi̇ fi̇yatlarda sunmak, çalişanlarimizin mutluluğunu maksi̇mi̇ze etmek ve doğaya zarar vermeden faali̇yeti̇mi̇zi̇ gerçekleşti̇rmekti̇r.

 2. LAMACOM

  Fas

  1984 yılında kurulmuş olan LAMACOM şirketi, çatal bıçak takımları, manuel ev gereçleri, mutfak gereçleri, yemek pişirme gereçleri, sofra servis takımları, küçük ev gereçleri, porselen ürünler gibi evde kullanılan çeşitli malzemelerin imalatı ve pazarlamasında uzmanlaşmıştır. Düdüklü tencereler, kulplu tencereler, saplı tencereler, tavalar ve kulplu, kapaklı tencereler, sertleştirilmiş beyaz alüminyum malzemeli yemek pişirme ürünleri ve yapışmaz tabanlı ürünlerin satışını yapıyoruz.Sofra servis ürünleri imal ediyoruz: bıçaklar, çatallar, kaşıklar.

 3. ALFA TIM METAL MOBILYA

  Türkiye

 4. HORECASHOP - JACOBY

  Belçika

  HORECASHOP.net, gıda sektörü profesyonelleri ve gastronomi ile ilgilenen şahıslar için araç ve gereçlerin bulunduğu mutfak ile ilgili, sofra sanatından mutfağınızın komple donanımını sunan bir e-mağazadır. Şirketimiz oteller, restoranlar, işletmeciler, kasaplar, şarküteriler, vs için malzeme tedariğinde uzmandır. Sitemizi keşfedin ve gezin !

 5. A.C.R.I. SRL FORNITURE PER RISTORAZIONE

  İtalya

  İşletmemiz kızartma tenceresi tel sepetleri, fırın tel ızgaraları, plastik süzgeç ve rendeler, bulaşık makinesi sepetleri için tel mesnetler, koruyucu ızgaralar ve telden mamul her türlü ürünü imal etmektedir. Bize bildirilen her türlü ihtiyacı yeni tasarımlarda işbirliği sunarak ve teslimat miktarları ve sürelerinde azami esnekliği garanti ederek karşılayabilecek kapasiteye sahibiz.

 6. HOME ITALIA STYLE - CASALINGHI ERREBI SRL

  İtalya

  Mutfak eşyası, hediyelik eşya, ev eşyası, mutfak, bahçe, banyo donanımı ve aksesuarları, temizlik malzemeleri, kutlamalar için süs eşyası, masa süsleri ve benzeri diğer eşyanın dağıtımı alanında uzmanlaşmış sağlam bir yapıya sahip ve yüksek beklentileri olan bir şirketiz. Perakende satış, toptan satış ve internet üzerinden satış konuları artık bizim uzmanı olduğumuz alanlardır

 7. AYKUT MUTFAK GERECLERI SAN. TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Paslanmaz çelik mutfak eşyaları imalatında 1994 yılından günümüze gelen Aykut Metal Kaliteden ödün vermeyen çalışmaları ile daima aranan bir marka olmuştur. 2000 li yılların başlarında Çelik tencere üretimine başlamış, Erena ve Moonalight Markaları ile yerini almıştır. Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemeyi hedeflemiştir, Her geçen yıl üretim hacmini artırarak , hem ithalat hem de ihracat rakamları ile söktörde yerini almıştır.

 8. GÖKAY MADENI EŞYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

 1. GRANIT DAYANIKLI TUKETIM MALLARI URETIM VE PAZARLAMA SANAYI TICARET LTD STI

  Türkiye

  Türkiye'nin en büyük ve köklü ütü masası, çamaşır kurutmalık, ütü masası kılıfı ve merdiven üreticisi olan firmamız, 200 farklı kalemdeki ürün yelpazesiyle, dünyanın 60 ülkesine ihracat yapmaktadır.

 2. METIN NIKELAJ METAL AKSESUAR

  Türkiye

  1986 Kurulan fi̇rmamiz kayseri̇ organi̇ze sanayi̇de devam etmektedi̇r. Ni̇kel pi̇ri̇nç gold ros ve füme kaplama renk çeşi̇tleri̇ i̇le hi̇zmet vermekteyi̇z. Metal üzeri̇ne i̇malatimizda vardir.

 3. MAWA GMBH / KLEIDERBÜGEL HERSTELLER

  Almanya

  MAWA GMBH / KLEIDERBÜGEL HERSTELLER, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dükkan tasarımcıları için elbise askısı, Elbise askısı masif ahşap, Biyobozunur elbise askıları, portmanto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pfaffenhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. TEKNIKTEL AKSESUAR

  Türkiye

  TEKNIKTEL AKSESUAR, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sepetli el arabaları, mağazalar için metal sepetler, mutfak aksesuarları, banyo salonu aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. KARL WEIS U. CIE GMBH

  Almanya

  KARL WEIS U. CIE GMBH, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mutfak eşyası, paslanmaz çelik, mutfak aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Murr, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. VICOGO GMBH

  Almanya

  VICOGO GMBH, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oldenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SALVINELLI (S.R.L.)

  İtalya

  SALVINELLI (S.R.L.), yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bıçaklar, yemek takımı, Mutfak Gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. POMOMETAL

  Yunanistan

  POMOMETAL, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tutamaklar, çelik ve alüminyum gidonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Atenas, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 9. ADHOC ENTWICKLUNG UND VERTRIEB GMBH

  Almanya

  ADHOC ENTWICKLUNG UND VERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Ev ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ev eşyaları, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, Metal ev eşyaları, Ev ürünleri - Alüminyum maddeler, elektrikli değirmenler, içki soğutucusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. HELLOKNIFE FACTORY

  Çin

  HELLOKNIFE FACTORY, yılında kurulan ve Metal ev eşyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yangjiang City, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metal ev eşyaları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.029 Şirketler