• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler

Sonuçlar

Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler - Ithalat/Ihracat

 1. EWS WEIGELE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EWS 1960 yılında kurulmuştur. Bugünkü temel uzmanlık alanı, CNC torna makineleri (statik ve tahrikli takımlar) takım sistemlerine ve EWS Kore üzerinden revolver ve revolver taşıyıcı sistemlerine dayanmaktadır. EWS Group'ta 300'den fazla çalışan, bireysel yetenekleriyle bugünkü şirketler grubunun profilini şekillendirmektedir. EWS ürünleri Almanya'da üretilmektedir. DMG-Mori Seiki (Trifix ve MSQP), INDEX (W dişler ve V çubuklar), Sandvik (EWS Capto), Iscar veya Arno (takım taşıyıcı sistemleri) ile kurduğu sistem ortaklıkları, alanındaki uzmanlığını ortaya koymaktadır. Hızlı değişim sistemi (modüler sistem) EWS Varia (çoğu zaman yanlışlıkla Vario olarak adlandırılır) ile şirketimiz donanım süresi optimizasyonunda standartları belirlemiştir. Sistem, Baden-Württemberg eyaleti inovasyon ödülünü kazanmıştır.

 2. GUSTAV CHRISTIANS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bileme – yeni gibi: Müşterilerimizin bize sürekli yüksek kaliteli oyma iğnesi sipariş vermelerinin nedeni metal kesme aletlerimizin dayanıklılık sürelerinin uzun olmasıdır. Ancak birinci sınıf sertleştirilmiş, kusursuz yapıya sahip en iyi metalden üretilmiş aletler dahi aşınmaya maruz kalır. Yeni iğnelerin üretiminde gösterilen özenin aynısını uygulandığı bileme servisimiz sayesinde yeniden hassas ve yüksek kaliteli oyma aletinize kavuşacaksınız. Fason oyma - sizin ikinci üretim yeriniz: Çalışanlarımız siparişinizi kendi işimizmiş gibi uygulamak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaktır. Sabitleyici yapımı – zaten yapıyoruz: Teslimat tarihi – genellikle problem teşkil etmez. Bir tek şapkadan tavşan çıkarmadığımız kaldı. İnanılmaz hızımıza ve esnekliğimize şahit olduğunuzda onu da yapabileceğimize inanmaya başlayacaksınız.

 3. REALTOOLS SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  REALTOOLS SA, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Brügg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. WOHLHAUPTER GMBH PRÄZISIONSWERKZEUGE

  Almanya

  Verified by europages badge

  WOHLHAUPTER GMBH PRÄZISIONSWERKZEUGE, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frickenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LAMINA TECHNOLOGIES DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LAMINA TECHNOLOGIES DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Staßfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SAUER SCHLEIF-SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAUER SCHLEIF-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Reutlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GRAF HARTMETALL GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  GRAF HARTMETALL GMBH, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Flawil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. EG-EM ELEKTRONIK DIS TICARET ITHALAT - IHRACAT LTD. STI

  Türkiye

  1998 Yılında faaliyete başlamış olan Eg-Em Elektronik LTD.ŞTİ. imalat Sanayinin ihtiyacı olan alet ve ekipmanların temini için konusunda dünya lideri firmaların temsilciliklerini yürütmektedir. Havalı, Elektronik Kontrollü Montaj Ekipmanlarında Japonya orijinli URYU, Tork Test, Kontrol ve Kalibrasyon cihazlarında Almanya orijinli SCHATZ, Perçin, Perçin tabancası ve Perçinleme Sistemlerinde Almanya orijinli GESIPA, Montaj ekipmanları, Yüksek Torklu Havalı ve Elektrikli Montaj Sistemlerinde Amerika orijinli AIMCO, Elektrikli Tornavida Motorlarında Japonya orijinli DELVO, Şarjlı El Aletlerinde Japonya Orjinli PANASONIC, Vida Dizme ve Besleme Sistemlerinde Japonya orjinli NITTO SEIKO, Havalı Vinç ve Ceraskallarda Japonya orjinli TOKU, Ergo-Drive Lokma ve Adaptörlerde Japonya Orjinli KO-KEN firmalarının temsilcilikleri satış, satış sonrası yedek parça ve servis destekleri ile sağlanmaktadır. Otomotiv, otomotiv yan sanayi, enerji, beyaz eşya, elektrik, elektronik, genel makine imalatı başta olmak üzere montaj ağırlıklı tüm sektörlere deneyimli satış ve servis kadrosu ile hizmet etmektedir.

 4. OVEOMAK MAKINE SANAYI VE TICARET LTD

  Türkiye

  We invite you to a world where exceptional design and creativity converge. With our high-quality products, innovative solutions, and uninterrupted service, we elevate your business a step further. As pioneers in technology, we offer solutions ranging from mold and machine design to precision machining, optimizing industrial processes. Our experienced team brings your projects to life, using the latest simulation and assembly techniques to exceed customer expectations. Discover the potential that awaits you with Oveomak; let's bring your designs to life together. Oveomak specializes in innovative and customized approaches to mold and machine designs. Our experienced team of engineers works to exceed industry standards and meet customer needs. We closely follow technology trends and utilize the latest design tools to create high-quality and functional products. Our commitment is to deliver solutions that go beyond expectations, ensuring our clients' success. Sheet Metal Molds Plastic Injection Molds Cold Forging Dies Hot Forging Dies Customized Automation Machines Apparatus Fixtures Serial Production & Testing Machines

 5. LINHARDT GMBH & CO KG

  Almanya

  LINHARDT GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Geiersthal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WERKZEUGDIENST OLIVER FISCHER GMBH

  Almanya

  WERKZEUGDIENST OLIVER FISCHER GMBH, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hoppegarten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LA SALE & SERVICE INH. ANDREAS LORENZ

  Almanya

  LA SALE & SERVICE INH. ANDREAS LORENZ, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Gütersloh, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BLACK-CAT ANTIRUTSCHMATTEN

  Almanya

  BLACK-CAT ANTIRUTSCHMATTEN, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Riederich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HUNG DIAN TECHNOLOGY CO., LTD

  Tayvan R.O.C.

  HUNG DIAN TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Taichung City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 3. SYWO HANDELS GMBH

  Avusturya

  SYWO HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislik el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektrik mühendisliği el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Elektrik mühendisliği el aletleri, kaza korunma için malzemeler, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neumarkt Im Hausruckkreis, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. A&L TOOL AG

  İsviçre

  A&L TOOL AG, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberriet, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. KAFRA TOOLS

  Hollanda

  KAFRA TOOLS, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. tungsten karbür, ahşap işleme ekipmanları, kesici cihazların bileylenmesi, Sert metal aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haaksbergen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. PI-METÁL

  Macaristan

  PI-METÁL, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lazerli kesme makinaları, kıvırma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Szeged, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 7. GISSTEC GMBH

  Almanya

  GISSTEC GMBH, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. alet taşıyıcıları, makine araçları için aksesuarlar, cnc aletleri, açısal kafalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. WEISS WERKZEUGTECHNIK

  Almanya

  WEISS WERKZEUGTECHNIK, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislik el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolbingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TEUFEL PROTOTYPEN GMBH

  Almanya

  TEUFEL PROTOTYPEN GMBH, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin plastikle kaplanması, Çelik ve metallerin plastikle kaplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nersingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. LIMA CUTTING TOOLS GMBH

  Almanya

  LIMA CUTTING TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Demir metal çubuklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. UTENSILERIA CARLO SPREAFICO SRL

  İtalya

  UTENSILERIA CARLO SPREAFICO SRL, yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. metal işleme tezgah makinaları için malzemeler, metal işleme tezgah makinaları için yardımcı ekipman ve aksesuarlar, alet takımları, güvenlik eşyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lecco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. CASTELLANOS Y ECHEVARRÍA-VITORIA, S.A.

  İspanya

  CASTELLANOS Y ECHEVARRÍA-VITORIA, S.A., yılında kurulan ve Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pah açma makinaları, şevlime makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitoria-Gasteiz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. MIJALSKI + NASARIAN GMBH

  Almanya

  MIJALSKI + NASARIAN GMBH, yılında kurulan ve Kalıp ve modeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzeme - Ev ürünleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Motorsikletler - yedek parçalar ve aksesuarlar, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik malzeme - Ev ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. FERI INDUSTRIEERZEUGNISSE GMBH

  Almanya

  FERI INDUSTRIEERZEUGNISSE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel elmaslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, İplik kesici - makine aletleri, Çeşitli mühendislik el aletleri, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, İplik kesici - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fürstenfeldbruck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DORSCHEL KG

  Almanya

  DORSCHEL KG, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislik el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Dişçilik - ekipmanlar ve cihazlar, Dişçilik cihazları ve ekipmanlar, Dişçilik preparatları, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Dişçilik - ekipmanlar ve cihazlar, Dişçilik cihazları ve ekipmanlar, Dişçilik preparatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hellenhahn-Schellenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RÖHM GMBH

  Almanya

  RÖHM GMBH, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sontheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. IBT INGENIEUR BÜRO THIERMANN GMBH

  Almanya

  IBT INGENIEUR BÜRO THIERMANN GMBH, yılında kurulan ve Çeşitli mühendislik el aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Anahtarlar, Çapak temizleme aletleri, Metal işleri el aletleri, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Anahtarlar, Çapak temizleme aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. OCH GMBH

  Almanya

  OCH GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel elmaslar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal işleri el aletleri, Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Metal işleri el aletleri, Motorlu seyyar parlatma/bindirme tezgahları, Metal işleri - taşınabilir elektrikli aletler, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz