• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal kesme makine aletleri - parça ve aksesuarlar

Sonuçlar

Metal kesme makine aletleri - parça ve aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

 1. LESCHHORN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LESCHHORN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WKK KALTBRUNN AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  WKK KALTBRUNN AG, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kaltbrunn, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. CHOQUENET SAS

  Fransa

  1925 yılından bu yana CHOQUENET şirketi, endüstriyel uygulamalara yönelik filtre presler ile yoğunluk artırıcı filtrelerin tasarımı ve üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Filtre presleri veya platolu filtreleri ya da yoğunluk artırıcı veya mum tipi (candle filter) filtreleri, müşterinin gereksinimlerine göre, işlenecek ürünlerin hacmine veya yoğunluğuna bağlı olarak filtreleme veya su giderme işlemlerinde optimum verim alınacak şekilde tasarlamaktayız. Tesislerinize kolaylıkla adapte olmasını sağlamak amacıyla kapasitesi 50 L ile 17000 L arasında ve işlem basıncı da 2 ile 50 bar arasında değişebilen filtreleme sistemlerinden oluşan geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktayız. Filtreleme sistemlerimizin uygulama alanları, şeker, gıda ve tarım, kimya, metalürji, farmasötik, madencilik ve kağıt endüstrileri ile endüstriyel ve kentsel atık suları tasfiye istasyonlarıdır. Müşterilerimizden en bilinenleri, SOLVAY, ARCHEMA, SANOFI, TEREOS, PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, VEOLIA, Lyon kenti atık suları tasfiye istasyonu, vb...

 4. TURAB MAKINE METAL IMALAT SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 5. ATLI TEKNIK HIRDAVAT SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DMK MAKINA

  Türkiye

  DMK Makina ailesi olarak temel ilkemiz; koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Buna göre aldığımız her işi; ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeksizin en uygun fiyatla ve söz verdiğimiz sürede bitirmek başlıca çalışma prensibimizdir. Modern ve geniş makine ve ekipman parkurumuz, konusunda uzman tecrübeli çalışanlarımızla müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak ve en uygun çözümü üretmeye çalışmak temel hedefimizdir. Üstelik ihtiyaca yönelik tasarım ve imalatlarımızlar la müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılıyoruz. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için sürekli işimize yatırım yapıyoruz. Yoğun sipariş olduğunda dahi geniş makine ve ekipman parkurumuz ve vardiyalı çalışabilen işletme yapımızla kesintisiz üretim yaparak siparişleri “ söz verdiğimiz zamanda ” teslim ediyoruz.

 2. EMIL HEMBECK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Teknik yassı yaylar, pres kesme ve pres bükme parçaları ve 0, 1 mm ile 1, 5 mm arası kalınlıktaki tüm yaygın bant malzemelerden yapı parçaları. Kendi sertleştirme tesisimiz, prototip imalatımız, kendi takım imalatımız mevcuttur.

 3. INDUSTRIES

  Hindistan

  Swati Industries, 1992'den beri otomobil, tarım veya inşaat endüstrisi için dövme, döküm ve işlenmiş ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış bir şirketler grubudur. İskele aksesuarlarının yanı sıra köşeler, kirişler, kanallar, plakalar ve levhalar da dahil olmak üzere sac ve yapı çeliği sağlıyoruz. ISO 9001: 2015 standartlarına göre sertifikalandırılmıştır. Bu standartlara uymak için, en son teknolojileri kullanarak modern test tesislerimizde sürekli Ar-Ge faaliyetleri yürütüyoruz.

 4. ANADOLU OTO AKSESUAR

  Türkiye

  Merhaba anadolu oto aksesuar olarak bi̇rçok araç markasinin oto krom aksesuar parçalari üreti̇m toptan ve perakende satişini yapmaktayiz geni̇ş ürün yelpazesi̇yle yillardir hi̇zmet vermektedi̇r.

 5. IMS SRL - INDUSTRIAL MACHINING SOLUTIONS

  İtalya

  IMS SRL - INDUSTRIAL MACHINING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sommariva Del Bosco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. METCAST HANDAN FOUNDRY LTD.

  Çin

  METCAST HANDAN FOUNDRY LTD., yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jize/handan, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. GEBR. OFFT GMBH & CO. KG

  Almanya

  GEBR. OFFT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glinde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FUTURE LIFE TECHNOLOGY CO., LTD.

  Tayvan R.O.C.

  FUTURE LIFE TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, New Taipei City, Tayvan R.O.C. 'de bulunmaktadır.

 2. DITTMANN WERKZEUG GMBH

  Almanya

  DITTMANN WERKZEUG GMBH, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Waldfeucht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BKD MASCHINEN UND WERKZEUGTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  BKD MASCHINEN UND WERKZEUGTECHNOLOGIE GMBH, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Seligenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. FJG MOLDES

  Portekiz

  FJG MOLDES, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas kalıplar, Hassas kalıplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesar, Oliveira De Azeméis, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. XPATH CNC MACHINES

  Slovenya

  XPATH CNC MACHINES, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. CNC freze, 3 ve 5 eksenli dijital kumandalı makine programlama, CNC freze tezgahı, CNC işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Postojna, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 6. INTERMACHINEX LTD.

  Bulgaristan

  INTERMACHINEX LTD., yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Değirmen - makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, metal işleme tornaları, Değirmen - makine aletleri, Matkaplar - Makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. ATRAM LASER

  Fransa

  ATRAM LASER, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleurbaix, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. NTR LTD.

  Birleşik Krallık

  NTR LTD., yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Matkaplar - Makine aletleri, Çelik ve metallerin delinmesi, Değirmen - makine aletleri, metal tornalama, Matkaplar - Makine aletleri, Çelik ve metallerin delinmesi, Değirmen - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wetherby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. NANJING BITONG TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  NANJING BITONG TECHNOLOGY CO.,LTD, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nanjing, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. GREENFIELD ENGINEERING

  Birleşik Krallık

  GREENFIELD ENGINEERING, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. cnc'li oyma işlemleri, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, profillerin lake işlemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holsworthy, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. MIKRON MACHINING

  İsviçre

  MIKRON MACHINING, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, yükleme ve boşaltma robotları, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agno, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. MICROBAT

  Fransa

  MICROBAT, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Freze ve trapan kirişleri, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Freze ve trapan kirişleri, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poligny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PINETTE EMIDECAU INDUSTRIES

  Fransa

  PINETTE EMIDECAU INDUSTRIES, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chalon-sur-saône Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. CINCINNATI VINCENT RIVIER

  Fransa

  CINCINNATI VINCENT RIVIER, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambost Allieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. ZHUZHOU HONGTONG TUNGSTEN CARBIDE CO.,LTD

  Çin

  ZHUZHOU HONGTONG TUNGSTEN CARBIDE CO.,LTD, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. ABC KUNSTSTOFFVERARBEITUNG TAUTENHAHN GMBH

  Almanya

  ABC KUNSTSTOFFVERARBEITUNG TAUTENHAHN GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel katkı maddeleri, boyalar ve pigmentler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik enjeksiyon makineleri, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Plastik malzeme - Yapı/bina için ürünler/maddeler, Plastik enjeksiyon makineleri, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, plastik malzeme için kalıp konstrüksiyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. AFS HASSAS DOKUM SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

  AFS HASSAS DOKUM SAN. TIC. LTD. STI, yılında kurulan ve SMALL METAL PARTS sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, hassas döküm işleri, Otomobil - bileşenler ve mekanik parçalar, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. ALPHATECH SARL

  Fransa

  ALPHATECH SARL, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montluel, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metal kesme makine aletleri - parça ve aksesuarlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

4.799 Şirketler