• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal kesme makine aletleri

Sonuçlar

Metal kesme makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. EUGEN LÄGLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÄGLER® zemin döşeme ustalarının güvenilir iş ortağıdır. Teknik yenilikler ve en yüksek kalite standartları sayesinde parke zımpara makineleri alanında dünyanın lider üreticileri arasındayız. Bunda sadece teknik ilerleme değil, sağlanan fayda da etkili oldu. Bunu müşterilerimizden biliyoruz ve onlara kâr sağlıyoruz. 50 yıldan uzun süredir geliştirmelerimiz ve makine konseptlerimiz ile zemin zımparalama tekniği alanına damgamızı vurduk ve bu alanda bir devrim yaptık. Yol gösteren inovasyonlarımız sayesinde bant, santrifüj ve üç diskli zımparalama tekniklerinde uluslararası standartları belirledik.

 2. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ips - werkzeugtechnik Gmbh sürekli olarak müşterinin çıkarını gözeten bir şirkettir. Hedefimiz müşterilerimize ihtiyaç duydukları en doğru delme çözümlerini sunmaktadır. Geliştirme aşamasından başlayarak üretim, servis ve satışa kadar her türlü talebi karşılıyoruz. Müşterilerimizle olan sıkı bir işbirliği sayesinde her uygulama için kaliteden ödün vermeden en uygun çözümleri sunuyoruz. Ürünlerimiz: Hidrolik presleme, hidro-pnömatik presleme, delme makineleri, presleme için delme üniteleri (delme kolu), kıvırma aletleri, mekanik presleme, borular için lazer kesme sistemleri, delme tertibatları, boru delmek için makineler ve sistemler, profil delmek için makineler ve sistemler

 3. PETER PRINZING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Peter Prinzing GmbH orta ölçekli bir aile şirketidir ve Svabya Alplerinin merkezindeki kökleriyle uzun yıllara dayanan bir geleneğe sahiptir. Şirketin bugünkü stratejik olarak değerli olan Avrupa'nın merkezindeki konumu, iki önemli otobanın kesişme noktasında olması, Kuzeyle Güneyi, Doğuyla Batıyı birleştirmesi, ürünlerimizi tüm dünyaya teslim etmemiz için mükemmel koşullar sağlamaktadır. Geleneğinin farkındaki aile şirketimiz, şu anda Prinzing ailesinin 4. nesli tarafından işletilmektedir. 100 yıldan uzun süre önce Urspring'de metal dövme ile başladık. Sonuçta ortaya çıkan şirket iki faaliyet alanında gelişti: Sac işleme makineleri ve bölme sis giderme tekniği. Faaliyet alanları bu kadar farklı olsa da ortak bir yanları var: Peter Prinzing GmbH her iki alanda da piyasanın liderleri arasındadır.

 4. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROEMHELD, sıkıştırma teknolojisi uzmanları HILMA ve STARK ile beraber, üretim teknolojisi için sıkıştırma teknolojisi alanında kapsamlı bir ürün paleti sunan, bir şirketler grubu oluşturmaktadır. Ürün gamı, montaj ve tahrik teknolojisi bileşenleri ve sistemlerinin yanı sıra genel endüstriyel kullanım için sayısız hidrolik elemanla tamamlanmıştır. Uzun yıllara dayanan uygulama tecrübesi ve ürün çeşitliliği sayesinde, ROEMHELD grubu, şirketler üzeri ve müşteriye özel çözümler geliştirme ve sunma olanaklarına sahiptir. Toplam 510 çalışanı bulunan ROEMHELD şirketler grubunun yıllık cirosu yaklaşık 105 milyon Avro seviyesindedir. Almanya'daki 17 satış ofisinin yanı sıra pazarlama ve satış iş ortakları tarafından kapsamlı bir şekilde desteklenen yurt içi müşterilere ilave olarak ihracat da giderek önem kazanmaktadır. İhracatın Römheld'deki payı şu anda yaklaşık %50 olup, dolaylı ihracatın da hesaba katılması halinde bu oran %65 seviyesine kadar çıkmaktadır.

 5. VWH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Takım ve kalıp imalatı da üretimin bir başka ayağıdır. Üretimin odak noktası karmaşık teknik bileşenler için enjeksiyon döküm kalıpları imalatıdır. 30 yılı aşkın deneyim bu alandaki yenilikçi fikirler, profesyonel üretim ve pürüzsüz bir proje akışı için temelimizi oluşturmuştur. Enjeksiyon döküm teknolojisinin yanı sıra enjeksiyon döküm kalıpları örneklemesi standart faaliyetlerimizin arasındadır. Ayrıca şirketimizde bulunan enjeksiyon döküm tesisi de taleplerinize çok hızlı cevap vermemizi olanaklı kılmaktadır. 0 serileri, prototipler ve pilot üretimler en kısa sürede hazırlanabilir. VWH, ilk düşünce ve taslaklardan, üretim süreci üzerinden ambalajlama yönetimine kadar uzanan çok yönlü bir beceri havuzu sunmaktadır. Böylece, ilk andan itibaren projenin yönetimi sağlanabilir. Bundan sadece müşteri değil, nihaî ürün de yarar görür.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ORTAKLAR HIDROLIK MAKINA SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ORTAKLAR HIDROLIK MAKINA SAN. TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Hidrolik silindirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton pompaları, Metal kesme makine aletleri, İnşaat - makineler ve malzemeler, beton pompaları için aksesuarlar, beton pompaları için sökülebilir parçalar, Hidrolik silindir ve parçaları, Hidrolik silindirlerin sert krom kaplaması, hidrolik pistonlar, vinçli kamyonlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. MECANOR SA

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Mecanor, mikro teknoloji alanında kullanılmak amacıyla, yenilikçi süreçler ve yüksek kaliteli ilerici araçlar kullanarak, zımbalama yöntemiyle yüksek hassasiyete sahip ürünlerin imalatında uzman iş ortağınızdır. Kurulduğu 1948 yılından bu yana, Mecanor, mikro teknolojinin çeşitli pazarlardaki sürekli değişen taleplerine yanıt verebilmek amacıyla, başlangıçta sadece saat sanayisi, ve daha sonra medikal teknoloji, otomotiv sanayisi ve mikro cihazlar için çeşitli bileşenlerden oluşan bir ürün yelpazesini ve yeteneklerini sürekli geliştirmiştir.

 3. VIRMER

  Hollanda

  Verified by europages badge

  İşiniz malzemeleri kesmek, gravür yapmak veya işaretlemekse CNC makinenizi satın almanın veya değiştirmenin zamanı geldi. Yeni bir makine satın almadan önce kendinize birçok soru soruyorsunuz: İyi çalışır mı? Ömrü ne olur? Bir yıl mı? Bir ay mı? Bir hafta mı? Virmer, bir CNC makinesi satıcısından daha fazlasıdır, işletmeniz için gerçek bir ortağız. CNC makinelerimizi etkin bir şekilde çalıştırarak mümkün olan en iyi son ürünleri nasıl yapacağınız konusunda teknik uzmanlığımızı size sunuyoruz.

 4. CERATIZIT

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  CERATIZIT, 100 yılı aşkın bir süredir kesme takımları ve aşınma koruması için istisnai sert materyal ürünlerin geliştirilmesinde öncü olmuştur. Şirket, oldukça özel tungsten karbür kesme takımları, bağlantı yuvaları ve rotlar imal etmektedir. CERATIZIT GRUP, kesme ve hassas alet, rot ve kalıp imalatında pazar lideridir. CERATIZIT GRUP ayrıca birçok aşınma parçası uygulama alanında da pazar lideri olup başarılı sonuçlar ortaya koyan yeni tip sınıf sert metal, sermet ve seramik geliştirmektedir.

 5. DRANSFELD GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DRANSFELD GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Menden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. WELD & CUT DI FAGGIANI EDOARDO

  İtalya

  Verified by europages badge

  WELD & CUT DI FAGGIANI EDOARDO, yılında kurulan ve Elektrik kaynağı - Makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Metal kesme makine aletleri, elektrod kaynağı, mıg kaynak makineleri, Metal kesme makine aletleri, otomobil karoserleri çin kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cerrione, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  NIFMAK AUTOMATION MACHINERY INDUSTRY MEASUREMENT CENTER LTD. CO., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal kesme makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, CNC 5 eksenli frezeleme işlemleri, CNC freze, CNC çevrilmiş parçalar, CNC işleme, Dijital kumandalı torna, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. STANZEREI UND WERKZEUGBAU HILD GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  STANZEREI UND WERKZEUGBAU HILD GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Scheden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROSTONE HERMELER GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Demiryolu stok ve ekipmanları, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haltern Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ASW- HALLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ASW- HALLER GMBH, yılında kurulan ve Metal kesme makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Langenargen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NDS CNC SP. Z O. O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  NDS CNC SP. Z O. O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Metal kesme makine aletleri, endüstriyel iskeletler, metal frezeleme, cnc kesimi, cnc'li zımbalama işlemleri, metal tornalama, CNC çevrilmiş parçalar, Metal işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dabrowa Tarnowska, Polanya 'de bulunmaktadır.

 5. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ORBITALUM TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Dairesel bıçaklar, Metal doğrama makinelerinin aletleri, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Singen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PROMEX BG

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  PROMEX BG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Eğme makine aletleri, Sac ve borular, Dövme saclar, Metal kesme makine aletleri, Değirmen - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 8. FARGO METAL

  Türkiye

  Her türlü makine yedek parça üretimi ve talaşlı imalat alanında faaliyet göstermekte olan firma; vizyonunu ve aynı zamanda gelecek ve günümüz iktisadi hayata bakış açısını özetleyen sloganında da belirtildiği gibi; “We need creative technology - Yaratıcı teknolojiye ihtiyacımız var “ diyerek, yola çıktığı ilk günden itibaren teknolojiyi ve kaliteyi, çalışma prensiplerinin merkezine koymuş, kısa sürede imalat kapasitesi ve personel sayısını artırmıştır. “Önce kalite ve daima kalite” düsturu ile faaliyetine ilk günkü heyecanı ile devam etmekte olan firmamız, kuruluşundan iki yıl sonra yeni yerine taşınarak makine parkını ve üretim kapasitesini 4 kat artırmıştır. Bölgesinde değerli ve sektöründe öncü firmalara hizmet etmekte olan Fargo Metal ve Makine, tamamı 2020 ve 2021 model 4 eksen cnc işleme merkezi ve cnc torna makinelerinden oluşan , aynı zamanda hem seri hem çok hassas işlemlere uygun olan makine parkı, alanında deneyimli ve çözüm üretebilen, yaratıcı ve aynı zamanda tecrübeli ekibi ile bölgesinde örnek gösterilen bir firma olma hedefini hızla gerçekleştirmektedir. Yeni yerindeki faaliyetinin birinci yılının sonunda firma, hizmet verdiği kapalı alanını iki katına personel sayısını üç katına çıkararak , artan talebi karşılamak adına büyümeye emin adımlarla devam etmektedir. çelik ve mataller makinede işleme çelik ve metal işleme çelik ve metallerde diş açma çelik ve metallerin dönüştürülmesi otomotiv yedek parça

 1. GUCLU SHREDDER

  Türkiye

  20 yılı aşkın süredir Geri dönüşüm makinaları üretim sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Geri dönüşüm makinaları üretimi yapan firmamız bugün üretiminin Türkiye ve Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine ihraç ediyor. Güclü Shredder başarısının özünde daima kaliteyi ön planda tutan üretim anlayışı ve ürettiği makinaları müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlaması yatıyor, ileri teknoloji kullanarak uluslararası standartlarda makine üretiyoruz. Güçlü Shredderin ürettiği makinalar arasında atık plastiklerin geri kazanımı için plastik geri dönüşüm hatları, PET şişe geri dönüşüm hatları, atık hurda presi, plastik granül makinaları, kırma, shredder makinaları, oto lastiği geri dönüşüm hatları, hurda -atık parçalama metal, tahta ve benzeri bir çok ürün yelpazesinin parçalayıcı ve presleyici makine üretimi bulunuyor. Telephone Number: +905453495441 E mail: guclushredder@hotmail.com Linkedin: https: //www.linkedin.com/in/alperen-kaymak-216223203

 2. MECANUMERIC

  Fransa

  MECANUMERIC SA MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL VE DIGITAL CONTROL (DCB) markaları ve grup ana şirket markası altında dijital kumandalı kesim makine ve ekipmanları, gravür ve ısıyla şekillendirme makineleri tasarım ve üretiminde uzmanlaşmıştır. MECANUMERİC CNC freze kesme makineleri, aynı zamanda, lazer veya su jeti kesme makineleri, ultrasonik kesme makineleri, bıçak kesme makineleri ve gravür makineleri ve diğer makine çeşitlerinden geniş bir yelpaze sunmaktadır. Çözümlerimiz özel olarak üretilmiştir ve kapsamlı ve duyarlı bir satış sonrası hizmet sunmaktayız. MECANUMERIC, bu makinelerin tasarımı, üretimi, kurulumu ve bakımı için gerekli tüm süreçleri ve teknolojileri gerçekleştiren dünyadaki tek şirketlerden biridir. Ürünlerimizin kalitesi sayesinde, dişçilik, sanayi ve öğretim de dahil olmak üzere profesyonellerin güvenini kazandık.

 3. HS UNITED EUROPEAN CONNECTORS GMBH & CO.KG

  Almanya

  HSUEC GmbH & Co. KG şirketi ile birlikte elektrik ve otomotiv sanayileri için konnektörler ve standart kontakların yanı sıra müşteriye özel presle kesilmiş parça üreticisi olarak ve Schatz GmbH şirketi ile çeşitli endüstri kollarına elektro mekanik montaj tedarikçisi olarak 1981 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Ayrıca, iç ve dış ihtiyaçlara yönelik hizmet yelpazemizi her zaman verimli bir fikstür ve takım imalatının yanı sıra enjeksiyon döküm kalıbı yapımıyla da tamamlama olanaklarına sahibiz. Bunlara ilave olarak Schatz Şirketler Grubu bünyesinde Çekya'da müşteriye özel uygulamalar için komple montaj ve kısmî çözümler montajını gerçekleştirdiğimiz tesisler de bulunmaktadır. Grubun idari merkezi Nürnberg yakınlarındaki Lauterhofen'dadır. Modern bir aile şirketi olarak kendimizi uluslararası bir ortamda da müşterilerimiz için yenilikçi bir iş ortağı olarak görmekteyiz.

 4. METALLBEARBEITUNG BECKER GMBH

  Almanya

  Metallbearbeitung Becker GmbH firması 1996 yılında Dautphetal'da kurulmuştur. Nispeten kısa bir zamanda üretim ve depo alanları günümüzde 6.000 m²'ye kadar çıkartılmıştır. Bugün üretimde CNC kumandalı torna ve freze makinelerinin olduğu büyük bir parkur mevcuttur. İndüktif sertleştirme, komple montajlar ve makineler ile montaj parçaları için tertibatlar, mbb personeli tarafından yürütülen görev alanlarından bazılarıdır. Üretim ve imha etme işlemleri çevre standartlarına göre gerçekleşir. Üretim için gerekli olan enerji zaman zaman komple fabrikaya ait güneş enerjisi sistemi vasıtasıyla oluşturulur ve kullanıma sunulur. Modern CNC kumandalı makinelerde taslak çizimlere göre özel iş parçaları ve yapı grupları üretiyoruz. Örneğin müşteri tarafından hazırlanan döküm parçaları işlenebilir. Malzemenin tedarik edilmesini ve diğer işleme adımlarının organizasyonunu da üstleniyoruz, örn. yüzey işleme ve ısıl işlem gibi.

 5. NTF KORFHAGE MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  NTF-Korfhage Maschinenbau GmbH şirketi talaşlı işleme, valf tahrik teknolojisi, özel makine imalatı ve montajında yetkin iş ortağınızdır. Size onlarca yıllık tecrübeye dayanan yetkin ve uzman hizmet sunmaktayız. Bu kaliteli hizmet, en yeni teknoloji makine parkımızla birleştiğinde geniş ürün ve hizmet yelpazemiz ortaya çıkmaktadır. Makine ve makine parçaları üretimi. Makine sanayi ürün programı: Silindirler, germe halkaları, delikli ve tam profiller için bükme makineleri. Konstrüksiyonlu ve konstrüksiyonsuz özel makineler, otomatikleştirme teknolojisi, kaynak tertibatları, taşıma ve besleme sistemleri. Profiller için bükme makineleri imalatı, sıkma halkaları, mahfazalarının eksiz silindirleri, fren pabuçları, vs., 3 merdaneli bükme makinesi, büzme makinesi, özel makineler, otomasyon teknolojisi, çok eksenli CNC üretimi. Yüksek nitelikli bir elektrik ve montaj departmanı sayesinde, makine ve yapı gruplarının montajların üretimi için gerekli teknik bilgi birikimine sahibiz.

 6. BRUNO METALLBEARBEITUNG

  Almanya

  Bruno metal işleme - CNC işleme ortağınız. CNC döndürme, CNC frezeleme, CNC delme ve CNC hassas taşlama, CNC düz taşlama, titreşimli taşlama ve honlama. İlk numune, ön mamul ve küçük, orta ve büyük mamul prototiplere kadar her şeyi kapsar ve neredeyse her malzemeyi keseriz.Şirketimizin bugünkü konumunu bize güvenen müşterilerimize borçluyuz. Müşterilerimize sağladığımız güven doğru teslimat, kalite ve iyi insan ilişkilerinden kaynaklanır. Bu ortaklıklar, her zaman daha iyi bir çözüm bulmak için gereken sorumluluk ve motivasyona dayalıdır.Bu kişisel diyaloğu tutarlılıkla sürdürmek istiyoruz. Gelin bir sonraki projeniz hakkında konuşalım.

 7. MULTITEC - JAKOB GMBH & CO. KG

  Almanya

  Alet magazinleri için tasarım, üretim ve montaj hizmetleri (zincir magazinleri, disk magazinleri, çarklı magazinler, raf tipi magazinler ve toplama magazinleri) ve alet makineleri için alet değiştirme sistemleri. Ayrıca bu alanda alet bağlantı yerlerine ve konik aletlere yönelik farklı konik temizleme cihazı modelleri sunmaktayız. Paketleme makinelerine yönelik delikli folyolar için tasarım, üretim ve montaj hizmetleri (şerit kalıp kesme ve komple kesit kalıp kesme). 5 akslı CNC makineleri için freze parçaları fason imalatı.

 8. 3E MACHINERY IND.TRD.LTD.CO

  Türkiye

  Firmamız 2011 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Ana faaliyet alanımız havalandırma sektörünün ihtiyacı olan metal sac işleme ve form verme makinalarının tasarımı ve üretimidir. Firmamız, özellikle Kare Kanal Makinası, Pançlı Kare Kanal Makinası, Rulo Açıcı, Kanal Kapatma Makinası, Plazma Kesim Makinası, Kenet Makinası, Flanş Kesme Makinası, Santim Makinası, Kare Dirsek Kapatma Makinası gibi makina tasarımında ve imalatında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizin taleplere cevap vererek halen 1500 m2lik kapalı alanda imalatımızı sürdürmekte ve ürettiğimiz ürünleri yurtiçi ve yurtdışına pazarlamaktayız.'3E Makina' olarak kuruluşumuzun ana prensibi: 'Mükemmelliğin sonu yoktur'. Bu bitmeyen yolda her zaman yenilikçi fikirler ve sürekli Ar-Ge çalışmaları ile imalatımızı geliştirmekteyiz. Büyük önem verdiğimiz üretimimizin yüksek kalitesi, uygun fiyat politikamız ve satış sonrası teknik destek hizmeti sayesinde '3E Makina' kısa sürede havalandırma sektöründe hem yurt içi hem yurt dışı piyasada en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.'3E Makina' tarafından imal edilen havalandırma kanal, profil, form verme ve merdaneli biçimleme makinaları Türkiye'nin her ilinde mevcut olup Asya ve Avrupa ülkelerine hızla yayılmaktadır. SAYGILARIMIZLA, 3E MAKİNA

 9. CIBO

  Belçika

  Cibo cilalama, taşlama ve kumlama konusunda global bir tedarikçidir. Bunu gerçekleştirmek için şirket 3 ana parçayı bir araya toplar. Cibo özellikle taşlama, kumlama ve cilalama için tükenmez ürünlere sahiptir. Ayrıca, finisyon kalitesini arttıran ve en hızlı şekilde sonuca ulaşan ve operatörler için kullanım kolaylığını arttıran özel taşlayıcılar tasarlar. Son olarak da Cibo’nun ekibi müşterilerine destek ve danışmanlık hizmeti sunar.

 10. ELABORO GMBH

  Almanya

  Elaboro tıbbi ve diş sağlığı alanında yenilikçi biyomateryallerin geliştirilmesi üzerine çalışan bir üretim merkezidir. Orta ölçekli bir şirketin teknoloji kullanımı ve esnekliği bizi piyasadaki büyük sağlayıcılardan ayırıyor. Geleceği kalite tutkumuzla harmanladık ve Almanya'da üretim tutumumuzu müşteri odaklı, ekonomik ve düşük maliyetli olacak biçimde şekillendirdik.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metal kesme makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

9.469 Şirketler