• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal tanklar

Sonuçlar

Metal tanklar - Ithalat/Ihracat

 1. DOHOGNE SYSTEM SA

  Belçika

  Verified by europages badge

  Modüler, ilâveler yapılabilir, her tür dökme ürün stoklamaya uygun endüstriyel kapasitede ve komple boşaltılabilen, ayrıca önceden bir temizlik işlemi gerekmeden başka ürünle doldurulabilen silolar. Dıştan bağlantılı, kendiliğinden temizlenir, demonte edilir, kendi aralarında değiştirilebilir, 2 ila 4 mm kalınlıklı ve 940 x 1940 mm’lik standart boyutlu düz yüzeyli galvanize ve paslanmaz DOHOGNE SYSTEM tanklar. Avrupa EN 1991-4 standartına uygun depolama ile ilgili statik ve dinamik taleplere uyan 50 yıllık deneyime sahip sızdırmaz ve sağlam tanklar. Ekonomik olarak taşınabilir prefabrike silolar : Mevcut komplekse dahil etme tank sahaya parça halinde geldiğinde geleneksel kazanlı tankta olduğu gibi erişim yolu gerekmeden gerçekleştirilir. hızlı montaj ağır altyapı şantiyesi gerektirmez. ATEX ve Avrupa standartlarına göre patlamaya karşı korumalı tanklar.

 2. SELMANI - HOT DIP GALVANIZING & STEEL CONSTRUCTION

  Arnavutluk

  Verified by europages badge

  SELMANI sh.p.k. 1994 yılında Tiran, Arnavutluk'ta kurulmuş bir şirkettir. Şirket sıcak galvaniz banyosu ve özel çelik yapıların yanı sıra, standart HDG ve paslanmaz çelikten mamul su ve yakıt tankları konularında da faaliyetlerini inşaat sektörünün hizmetine sunmuştur. Tesisin galvaniz kazanı boyutları 6500 x 1700 x 2600 mm'dir. Şirket, HVAC Kazanları, Isı Kapları, Sıhhi Su Tankları ve Yakıt Tankları Eskrim, Izgaralar, Döşeme, Elektrik Enerjisi İletimi ve GSM için kafes kuleler, Aydınlatma ve İletim için Poligonal Direkler, Kablosuz Tesisler, Sıcak Daldırma Galvanizli Sera yapıları, hayvancılık çelik işleri, Yol işaretleme, güvenlik çelik işleri vb. üretiminde uzmanlaşmıştır. Verimli iş akışımız sayesinde, Avrupalı ortak şirketlerimize maliyetlerini düşürürken kaliteli çelik işleri sunabiliyoruz. Nitelikli, deneyimli ve hizmet odaklı profesyonellerden oluşan kadrosuyla SELMANI shpk, yüksek hizmet standartlarını garanti eder.

 3. ASTRA LT AB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  ASTRA LT AB, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Depolama tankları, Karayolu taşıma hizmetleri - Tankerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj, Endüstriyel çamaşırhane ve kuru temizleme makine ve ekipmanları, Depolama tankları, Karayolu taşıma hizmetleri - Tankerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Endüstriyel çamaşır kurutma makineleri ve santrifüj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alytus, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. GIANESI EDILIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  GIANESI EDILIO, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. inoks rezervuar, çelik tanklar, fıçılar, gaz hazneleri, onaylı tanklar, depolama ve stoklama için tanklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zavattarello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TANKANLAGENBAU MÜLLER GMBH, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZAPE' SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  ZAPE' SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tanklar, metal soğuk kalıplama, metal dökme, Metal tanklar, sac kesme ve işleme, inoks rezervuar, depolama ve stoklama için tanklar, tanklar için preslenmiş saclar, paslanmaz çelik sac kubbeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. VIOLLET INDUSTRIES

  Fransa

  Verified by europages badge

  VIOLLET INDUSTRIES, yılında kurulan ve Metalden yapılan ambalaj ve ambalaj malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tanklar, SMALL METAL PARTS, Konteynerler, Metal tanklar, Sac levha işleri, Metal işi, metal kilitler, Mekanik kaynak, Metal işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alby-Sur-Cheran, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. TECNOGEN

  İtalya

  Verified by europages badge

  TECNOGEN, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otoklavlar/basınçlı kaplar, inoks rezervuar, fıçılar, Otoklavlar/basınçlı kaplar, şarap endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, otoklav tesisatları, içki endüstrisi için tesisat ve ekipmanlar, kimya endüstrisi için otoklavlar, çelik tanklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pergine Valsugana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS

  Almanya

  Verified by europages badge

  HANDELSAGENTUR UDO WEISSENFELS, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Hönningen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GLOBAL HYDRAULIC

  Türkiye

  Our Company is the leader exporter and producer of mobil hydraulic component and we would like to make our company and its products known to you. We have already experience in export business, particularly in European, Middle East, Asia and Africa markets. Our production programe: - HYDRAULIC GEAR PUMPS - HYDRAULIC PISTON PUMPS -BENT AXIS PISTON PUMPS -P.T.O ( POWER TAKE-OFF) -HYDRAULIC DIRECTIONAL AND UMITATION VALVE -HYDRAULIC ADAPTER -MOBIL HYDRAULIC EQUIPMENT HIGH QUALITY. COMPETITIVE AFFORDABLE PRICE. FOR MORE INFORMATION. WHATSAPP: 00-90-531-525 07 07 E-MAIL: hasan@globalhyd.com

 1. ANZEL PUMP&HYDRAULIC - SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRY TRADE LTD. CO.

  Türkiye

  SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRIAL TRADE CO. is a manufacturer company produced high quality products with ANZEL® Pump&Hydraulic brand. It is produced with alloyed cast cargo wagons, spare parts of heavy vehicles and truck groups, and special design products with ANZEL® brand. Hydraulic kits, piston pumps, gear pumps, valves, gearboxes, adapters, cardan shafts, pneumatic control units, oil and fuel tanks, telescopic cylinders, silo with axles and dampers are the main product groups ANZEL® products used in the production of advanced technology are offered to customers in more than 20 countries in 5 continents with unconditional customer satisfaction. SIRDOKSAN MOLDING INDUSTRIAL TRADE CO. has been operating in built area of 11, 000 m2 facility in Konya-Turkey with more than 70 white and blue collar employees. ISO 9001 Quality Management System, ISO 14001 Environmental Management System, ISO 18001 Occupational Health and Safety Management System, ISO 10002 Customer Satisfaction and Customer Complaints Management System and ISO 50001 Energy Management Systems are implementing effectively.

  Tüm ürünler arasında "metal tanklar"
 2. OZASLAN BOWSER TRAILERS

  Türkiye

  Bugün, Özaslan Tank Sanayi 2012 yılında taşındığı Ketenci Organize Sanayi bölgesinde 1200m² kapalı alan ve 1400m² açık alan olmak üzere toplam 2600m² alanda, uzman kadrosuyla imalat faaliyetlerine devam etmektedir. Bu süreçte, kullandığı ekipman ve teknolojiyi sürekli modernize ederek ürettiği ürünleri Türkiye’nin 54 ili ve Dünyada 9 ülkeye hizmetine sunmaktadır. Referans listesi her geçen gün artamaya devam eden Özaslan Tank Sanayi genişleyen ürün portföyü ve ihtiyaca özel tasarım ve çözümleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretebilmektedir. Kuruluşundan bugüne kadar gelişen makine parkı, teknik imkânları ve uzman kadrosu ile tarım makineleri imalatında büyük aşamalar kaydetmiş, dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini arttırarak sürdürmüştür. Özaslan Tank Sanayi üretimine standart getirmek ve kalitesini arttırmak amacıyla 2010 yılında CE belgesi, Hizmet yeterlilik belgesi, TSE ve Tip Onay belgesini almış ve bu çerçevede üretimine devam etmektedir.

 1. MUTLU OTOMASYON DAN.ELK.ELKTR.MAK.IM.SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız 2002 yılında Otomasyon Sistemleri ve Danışmanlık konularında faaliyetine başlamış olup, mühendis kadrosunu arttırarak Makina Üretimini faaliyet alanları arasına ekleyerek daha da güçlenmiştir. Makina üretim alanlarımız; Gıda Sektöründe; Pastacılık Ürünleri ve katkı maddeleri ürünlerinin üretim makinaları, Kazanlar, Reaktörler, Endüstriyel Mikserler, Dilimleme ve/veya porsiyonlama makinaları, Salam, Sucuk, Sosis, Kavurma Dolum makinaları, Sıvı Ürün Dolum makinaları, Şeker Hamuru üretim tesisi makinaları, Matbaacılık Sektöründe; Reçetelere uygun karışım sistemleri, Dolum makinaları, Gübre Sektöründe; Toz, Sıvı, Granül gübre üretim tesisleri, Reaktörleri, Dolum Makinaları

 2. CALDERERÍA MANZANO

  İspanya

  Calderería Manzano S.A., metalik konstrüksiyon, kazan ve makine tasarımı ve imalatı alanında gücünü 80 yıllık deneyimden alan bir kuruluştur. Şirketimiz paslanmaz çelik kazanlar ile zeytinyağı ekstraksiyonu konusunda çalışan fabrikalara yönelik makinelerin üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Ürettiklerimizden bazıları: depolama ve dekantasyon tankları, prina ve zeytin hamuru transfer pompaları, PTM serisi pompalar, saflaştırma ve atıkları değerlendirme donanımları, yardımcı donanımlar, çekirdek çıkarma makineleri.

 3. MAHYTEC

  Fransa

  Jura Dole'de yer alan Fransız şirketi MAHYTEC, sabit ve mobil uygulamalara yönelik hidrür altı sağlam veya yüksek bazınçlı gazlı hidrojen depolama çözümleri geliştirir. Kompozit malzemeler ve dişli rulman deneyimi sayesinde, MAHYTEC ihtiyaçlarınıza uygun ve yenilikçi çözümler sunar. 2008 yılından kurulan MAHYTEC birçok araştırma projesi gerçekleştirmiştir ve DOLE mahallesi idaresi tarafından kullanılan hidrojen beslemeli termik motor donanımlı bir çim biçme makinesi ve İSVİÇRE Federal Demiryolları Şirketi tarafından mobil bar el arabasından yolculara sunulan sıcak içecek üretimi için gerekli olan elektriği sürekli sağlayan hidrojenli bir kahve makinesi ile kendini tanıtmıştır. MAHYTEC, MOBYPOST projesinin aktörlerinden biridir : Franche-Comté postanesinin kullanmaya başladığı hidrojen ile çalışan araçlar.

 4. SONTEK MUHENDISLIK GEMI MAK.INS.SAN.VE DIS.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  SONTEK MÜHENDİSLİK, 2005 Yılının başında inşaat, madencilik, mekanik tesisat, atık su-temiz su arıtma, endüstriyel tesisler vb. sektörlere kaliteli makine-ekipman ve hizmet sağlamak amacı ile kurulmuştur. Her zaman en üst kalite ve güven ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul eden ve kısa süre içerisinde konusunun aranan firmaları arasına giren SONTEK, Kocaeli /Gebze'de bulunan 4.500m²'lik fabrikasında, konusunda uzman ve deneyimli olan mühendis, tekniker ve teknisyenler ile tasarım, proje, imalat konusunda hizmet vermektedir.Ürünlerimiz: Depolama tank, boyler kum filtresi, yağ tutucu, kapak, sıyırıcı, yoğunlaştırıcı, kum tutucu, ızgara, mikser, atıksu arıtma, şarap tankı, paslanmaz ekipman, Filtre pres, lazer kesim, kompozit, aluminyum tank.

 5. EKSEN SAC MAKINE METAL SAN.TIC.A.S.

  Türkiye

  Firmamız kamyon ve otobüslere yakıt tankları üreten bir firmadır.Yaklaşık 15 yıllık bir deneyime sahip altyapımızla Türkiye'nin önde gelen firmalarına ve savunma sanayii araçlarına yakıt tankları ve yardımcı parçaları üretmekteyiz. ISO standartlarında kalite odaklı üretim yapan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Our company produces fuel tanks for trucks and buses.With an experience of nearly 15 years, we produce fuel tanks and auxiliary parts for Turkey's leading companies and defense industry vehicles. Our company, which produces quality-oriented in ISO standards, continues its customer satisfaction-oriented efforts at full speed.

 6. TANKKI OY

  Finlandiya

  Tankki mandıralar, bira fabrikaları ve farmasötik, biyokimyasal, kimyasal ve diğer işleme fabrikaları gibi farklı endüstriyel kurulumlarda kullanılmak üzere paslanmaz çelik tanklar ve kaplar üretir. İşleme tankları müşterinin spesifikasyonlarına göre tasarlanır ve imal edilir. Tankki, farklı amaçlar için tam seri karıştırıcılar geliştirmiştir. Tankki ekşitme, bekletme ve karıştırma tankları, süt depoları ve yıkama tesisleri gibi paslanmaz çelik ürünler imal eder.

 7. CIEST METAL OÜ

  Estonya

  Şirketimiz yakıt terminalleri inşa ve yan hizmetlerine odaklanmıştır. Pompa tasarımları, boru hatları ve mineral yağ depolama tankları kurulumu yapıyor ve üzerinde çalışıyoruz. Üretimimiz çeşitli çaplarda boru hattı yağ terminalleri mühendisliği ve standart dışı tasarımlara da yöneliktir. Tank üretimi ve montajı Boru destek sistemleri standart SFS

 8. CIMM SPA

  İtalya

  Sıcak ve soğuk su için basınç diyaframlı otoklav, sağlıklı sıcak su için hava deposu ve ısıtma sistemleri için hava deposu üretimi.

 1. PLASTINOX, LDA

  Portekiz

  PLASTINOX, LDA, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dikey depolama tankları, silolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vale De Cambra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. GO TRADE GERMANY GMBH

  Almanya

  GO TRADE GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ratingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TLB-TECH INH. ODA PETRI

  Almanya

  TLB-TECH INH. ODA PETRI, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Teistungen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PETROLINE LLC

  Ukrayna

  PETROLINE LLC, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhovkva, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. G.A.M. HOLDING GMBH

  Almanya

  G.A.M. HOLDING GMBH, yılında kurulan ve Isıya dayanıklı malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tanklar, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler, Metal tanklar, Eşanjörler/ısıl dönüştürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erndtebrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA.

  Portekiz

  VALMETAL - METALÚRGICA DE CAMBRA, LDA., yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vale De Cambra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. ILURCO SA

  İspanya

  ILURCO SA, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. fıçılar, içme suyu tankı, Su tankı, depolama ve stoklama için tanklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Atarfe, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. REEHORST DORDRECHT

  Hollanda

  REEHORST DORDRECHT, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, Tank ve rezervuar/sarnıç temizliği, sondaj sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dordrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. COVALIM

  Belçika

  COVALIM, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeden sarnıçlar, Metal tanklar, Plastik malzemeden sarnıçlar, Metal tanklar, depo tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. OFFICINE DE SILLA SNC

  İtalya

  OFFICINE DE SILLA SNC, yılında kurulan ve Metal tanklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari mal stoğu için küçük soğuk hava depoları, boru yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Donaci, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz