• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal veranda

Sonuçlar

Metal veranda - Ithalat/Ihracat

 1. WIELATH TORE TÜREN FENSTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WIELATH TORE TÜREN FENSTER GMBH, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberteuringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FW GLASHAUS METALLBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FW GLASHAUS METALLBAU GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bornheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GEBÄUDEREINIGUNG BREMTER

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEBÄUDEREINIGUNG BREMTER, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALHÖ SCHRAUBFUNDAMENTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALHÖ SCHRAUBFUNDAMENTE GMBH, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vilshofen/sandbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RIEDER GMBH & CO KG

  Avusturya

  Verified by europages badge

  RIEDER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ried Im Zillertal, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TMC TERRASSENDÄCHER - MARKISEN - CARPORTS INH. A. BICHERT

  Almanya

  Verified by europages badge

  TMC TERRASSENDÄCHER - MARKISEN - CARPORTS INH. A. BICHERT, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rastatt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FENSTERBAU NEUMANN E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  FENSTERBAU NEUMANN E.K., yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PERLA NOSTRA

  Fransa

  Verified by europages badge

  PERLA NOSTRA, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. kameriye, verandalar, foto-voltaik çatılar, pergoleler ve damlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. METALL- UND ELEMENTBAU HASKAMP GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  METALL- UND ELEMENTBAU HASKAMP GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Edewecht, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WASSERMANN GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WASSERMANN GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RITZ HOLZBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RITZ HOLZBAU GMBH, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sankt Augustin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HÖNING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HÖNING GMBH, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jesewitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. H. ISSERSTEDT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  H. ISSERSTEDT GMBH, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NITZ + NITZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NITZ + NITZ GMBH, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BLIEMEL WINTERGARTEN BAU GMBH WINTERGARTENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLIEMEL WINTERGARTEN BAU GMBH WINTERGARTENBAU GMBH, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ergoldsbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALUSDOOR ALUMINIUM & GLASS SYSTEMS

  Türkiye

  1999 tarihinde kurulan firmamız alüminyum ve cam sektöründe üretim-montaj konularında faaliyet göstermektedir. Geniş ürün yelpazesi içerisinde ofis bölme duvar sistemleri, kapı sistemleri, hareketli-katlanır sistemler, seperasyon sistemleri, alüminyum doğrama sistemleri, çeşitli cam sistemleri ve özel imalatlar yer almaktadır.Patentli ürünlerimiz olan ofis bölme duvar sistemleri, kapı sistemleri ve katlanır sistemlerimiz fabrikamız bünyesinde yer alan ar-ge biriminde tasarlanarak geliştirilmekte ve üretilmektedir. Ürün geliştirme aşamalarında ülkemizin önde gelen mimar ve tasarımcıları ile görüş alışverişinde bulunularak ihtiyaca yönelik tasarım, güvenlik ve izolasyon kriterlerine uygun, çevreye karşı duyarlı ve geri dönüştürülebilir işlevsel ürünler geliştirilmektedir. Ar-ge birimimizde bugüne kadar birçok banka, hastane, okul vb. kurumun ihtiyaçlarına yönelik özel profiller geliştirilerek üretilmiş, konsept projelerin tasarım ve hayata geçirilmesine destek olunmuştur. Tasarımlara uygun, kaliteli ve çözüm odaklı hizmet politikası ile hareket eden firmamız bünyesinde yer alan ürünler ile birlikte sektörde dünyanın önde gelen alüminyum ve cam firmalarıyla da çözüm ortaklığı yapmaktadır. Dünya çapında geliştirdiğimiz geniş hizmet ve partner ağıyla reel fiyat analizleri, kalite kontrol süreci ve imalat süreleri ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlanmakta olup Almanya, Fransa vb. ülkelerde bir çok referans proje tamamlanmıştır ve devam etmektedir. Herkes için bir çözümümüz var!

 5. VISION FACADE ALUMINIUM & GLASS SYSTEMS

  Türkiye

  Vision Facade şirketi cam ve alüminyum sektöründeki uzun yıllardan oluşan bilgi birikimi sayesinde müşterilerine doğru fiyat, doğru kalite ve teslim süresini sunabilmek amacı ile yola çıkmıştır. Türkiye'nin bir çok faklı bölgesinde bulunan partnerlerimize yaptığımız anlaşmalar sayesinde siparişlerimizi kapasite ve üretim yetilerine göre en uygun firma ile çözerek yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz Uzun yıllara dayanan mesleki beceriler ve eşsiz hizmet kalitesi sayesinde, şirketimizin amacı, etkili teknik çözümler sunarak, müşterilerin en cüretkar beklentilerini aşmaktır.

 6. KRAUS GMBH GLASBESCHLÄGE

  Avusturya

  Merkezi Brunn am Gebirge'de bulunan "KRAUS GmbH“ şirketi 1998 yılında kuruldu ve artık cam kaplamalar için lider tedarikçilerden biridir. Uzun yıllardır Avusturya, Avrupa ve diğer birçok ülkeden müşterilerimiz bize inanıyorlar. Geniş ürün teklifi sürekli müşterilerin taleplerine uyarlanıyor. Ürünlerimiz kaliteli malzemelerden üretilir ve müşterilerimize üstün kalite sunar. Teknik, eğitim ve ileri eğitimlere yapılan sürekli yatırımlarla kendimizi ve tasarımlarımızı güncel tutuyoruz. 2014 yılından beri ÖNORM EN-1090-1: 2012 uyarınca sertifikalıyız. 2019 yılında yeni firma binamızı açtık ve sergi salonlarının yanı sıra ürünlerimizi hızlı bir şekilde tedarik etmek için büyük bir depo sağlıyor.

 7. IMPORT GARDEN

  Belçika

  Havuz için veranda tasarımcısı, üreticisi ve montajcısı. Basit camekan seradan en yüksek kalitede havuz veranda kapatma sistemine kadar, Import Garden'ın kurucusu Guy Lange havuz örtüsü alanında yeni bir konsept geliştirmiştir. Alüminyum sütunlar ve sağlam kalaslarla donatılmış yapılarımızın hepsi kendiliğinden desteklidir. Bu şekilde bağımsız havuzları olduğu gibi bir bina gövdesine yakın havuzların da üstünün kapatılmasına olanak vermektedirler.

 8. TERRASMARKT DINSLAKEN

  Almanya

  TERRASMARKT DINSLAKEN, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kış bahçeleri, kapı sundurması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinslaken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CO.IN. S.A.S

  İtalya

  CO.IN. S.A.S, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bükümlü çatı penceresi, ısı şekilli kubbeler, alüminyum verandalar, asma polikarbon mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli', İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ZIMMEREI – HOLZBAU HOCHSTÖGER & CO KG

  Avusturya

  ZIMMEREI – HOLZBAU HOCHSTÖGER & CO KG, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Altmelon, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. METALLBAU ING. MICHAEL BOLDT

  Almanya

  METALLBAU ING. MICHAEL BOLDT, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ueckermünde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DIETRICH & CO. GMBH

  Almanya

  DIETRICH & CO. GMBH, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Rossau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ISS GMBH

  Almanya

  ISS GMBH, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Isenbüttel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SCHNEIDER GMBH & CO. KG

  Almanya

  SCHNEIDER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waldkappel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DÜPMANN ALUMINIUM SYSTEME GMBH

  Almanya

  DÜPMANN ALUMINIUM SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Warendorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. MÖLLER GMBH

  Almanya

  MÖLLER GMBH, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Spiegelhagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. SEVERIDT METALLBAU KG

  Almanya

  SEVERIDT METALLBAU KG, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. SEIFERT ÜBERDACHUNGEN GMBH

  Almanya

  SEIFERT ÜBERDACHUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Metal veranda sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Neckarwestheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz