• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metallerin şekillendirilmesi kalıp hazırlanması için makine aletleri

Sonuçlar

Metallerin şekillendirilmesi kalıp hazırlanması için makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. EUGEN LÄGLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LÄGLER® zemin döşeme ustalarının güvenilir iş ortağıdır. Teknik yenilikler ve en yüksek kalite standartları sayesinde parke zımpara makineleri alanında dünyanın lider üreticileri arasındayız. Bunda sadece teknik ilerleme değil, sağlanan fayda da etkili oldu. Bunu müşterilerimizden biliyoruz ve onlara kâr sağlıyoruz. 50 yıldan uzun süredir geliştirmelerimiz ve makine konseptlerimiz ile zemin zımparalama tekniği alanına damgamızı vurduk ve bu alanda bir devrim yaptık. Yol gösteren inovasyonlarımız sayesinde bant, santrifüj ve üç diskli zımparalama tekniklerinde uluslararası standartları belirledik.

 2. SCHMID GMBH MASCHINENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schmid firması çeşitli işleme görevleri için şimdiye kadar mükemmel çözümler hayata geçirdi. Bu bağlamda işleme makinesinin tasarımı ve üretiminin yanı sıra sıkma düzenekleri ve otomasyon dahil komple çözümleri üstleniyoruz. Stratejik bileşenli özel üretim çözümleri. Schmid firmasının ürün yelpazesi çok geniştir, bu nedenle şimdiye kadar hayata geçirdiğimiz çözümleri ve makineleri öneri olarak gösteriyoruz. Her görevin farklı olduğunu ve bu nedenle özel taleplerin entegre edilmesi gerektiğini biliyoruz. Bu nedenle en başından itibaren yanınızdayız ve ürünlerinizi en iyi şekilde işlemek içi uygun yolu sunuyoruz. Schmid Maschinen GmbH, 2013 yılında DIN EN ISO 9001 sertifikasını aldı.

 3. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROEMHELD, sıkıştırma teknolojisi uzmanları HILMA ve STARK ile beraber, üretim teknolojisi için sıkıştırma teknolojisi alanında kapsamlı bir ürün paleti sunan, bir şirketler grubu oluşturmaktadır. Ürün gamı, montaj ve tahrik teknolojisi bileşenleri ve sistemlerinin yanı sıra genel endüstriyel kullanım için sayısız hidrolik elemanla tamamlanmıştır. Uzun yıllara dayanan uygulama tecrübesi ve ürün çeşitliliği sayesinde, ROEMHELD grubu, şirketler üzeri ve müşteriye özel çözümler geliştirme ve sunma olanaklarına sahiptir. Toplam 510 çalışanı bulunan ROEMHELD şirketler grubunun yıllık cirosu yaklaşık 105 milyon Avro seviyesindedir. Almanya'daki 17 satış ofisinin yanı sıra pazarlama ve satış iş ortakları tarafından kapsamlı bir şekilde desteklenen yurt içi müşterilere ilave olarak ihracat da giderek önem kazanmaktadır. İhracatın Römheld'deki payı şu anda yaklaşık %50 olup, dolaylı ihracatın da hesaba katılması halinde bu oran %65 seviyesine kadar çıkmaktadır.

 4. SAMSYS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sayısız fikir ve yüksek kaliteli ürün üreten genç, dinamik ve yetkin bir şirket. Günümüzdeki SAMSYS GmbH şirketi, bir İsviçre şirketi olan SAMSYS SA (eskiden SAMECA SA) tarafından kurulmuş olup, çubuk yükleyici ve çubuk kılavuzları alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. SAMSYS ürünleri güvenilirlikleri ile bilinir ve bu nedenle zorlu talepleri olan üreticiler tarafından kaliteli torna parçaları için kullanılmaktadır. SAMSYS müşterileri, makinelerinden yüksek bir otomasyon derecesi ve karlı üretim süreçleri beklerler. SAMSYS çubuk besleme makineleri, üretimi artırır ve böylece parça maliyetini düşürür: SAMSYS müşterilerinin rekabet gücünü arttırır! SAMSYS GmbH şirketinin çubuk yükleyicileri, şaşırtıcı derecede sade tasarımı ve basit, sezgisel çalışmasıyla ön plana çıkar. İster kısa varyant, isterse 3 metrelik yükleme magazini veya çeşitli özel çözümler olsun, makine ticareti sektörüne çok çeşitli çubuk besleyiciler sunmaktayız.

 5. SMW-AUTOBLOK SPANNSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SMW-AUTOBLOK, iş parçalarının sabit ve döner germe teknolojisi alanında bir liderdir. Dünya çapında faaliyet göstermekte olan şirket, biri Almanya'nın Meckenbeuren kentinde, diğeri de İtalya'nın Kapri kentinde olmak üzere çok modern iki üretim tesisine sahiptir. SMW-AUTOBLOK, dünya çapında 50'den fazla ülkede pazarlama, satış ve teknik servis faaliyetleri yürütmektedir. Müşteri, kendi işletmesinde birinci sınıf bir satış sonrası desteğinin yanı sıra profesyonel ve çözüm odaklı bir danışmanlık hizmetinden yararlanır. Buna ilave olarak optimal bir dağıtım lojistiği sayesinde dünya çapında, en kısa sürede yedek parça tedariki garanti edilmektedir. SMW-AUTOBLOK, müşterilerin ihtiyaçlarına küresel olarak yanıt vermektedir. Patent başvurularının yüksek sayısı şirketin yenilikçi gücünü açığa vurmaktadır. Yeni geliştirilen yüksek teknoloji ürünleri, az bakım ve optimize edilmiş hazırlık süresi gerektirirken, çoğunlukla endüstri 4.0 uyumlu ya da işleme süreçlerinin otomasyonuna uygundur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PETER PRINZING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Peter Prinzing GmbH orta ölçekli bir aile şirketidir ve Svabya Alplerinin merkezindeki kökleriyle uzun yıllara dayanan bir geleneğe sahiptir. Şirketin bugünkü stratejik olarak değerli olan Avrupa'nın merkezindeki konumu, iki önemli otobanın kesişme noktasında olması, Kuzeyle Güneyi, Doğuyla Batıyı birleştirmesi, ürünlerimizi tüm dünyaya teslim etmemiz için mükemmel koşullar sağlamaktadır. Geleneğinin farkındaki aile şirketimiz, şu anda Prinzing ailesinin 4. nesli tarafından işletilmektedir. 100 yıldan uzun süre önce Urspring'de metal dövme ile başladık. Sonuçta ortaya çıkan şirket iki faaliyet alanında gelişti: Sac işleme makineleri ve bölme sis giderme tekniği. Faaliyet alanları bu kadar farklı olsa da ortak bir yanları var: Peter Prinzing GmbH her iki alanda da piyasanın liderleri arasındadır.

 2. HOVA MASCHINENBAU GMBH VAKUUM-HEBE-TECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  HOVA Maschinenbau GmbH 20 yıldır başarıya giden yolda ilerliyor. Schrittmacher, kaliteli ürünler için Avusturya ulusal amblemi ve Julius Ödülü de dahil olmak üzere çok sayıda ödülün yanı sıra EN ISO9001: 2015'e göre sertifikasyon. HOVA, vinç kaldırma sistemleri ve otomatik transfer sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca ahşap, cam, metal, plastik ve taş için manuel kılavuzlu elleçleme ekipmanları. Gereksinimlere bağlı olarak, yük vakumla, mıknatıslarla veya tek kişilik kullanım için tutma kollu ayrı tutamaklarla alınır. Komple bir tedarikçi olarak sistemler, gereksinimlere bağlı olarak düzgün çalışan döner vinçler veya raylı sistemler ile üretilmektedir. Tek elden kalite ve hizmet şirketin hizmet yelpazesi, komple sistemlerin planlanması, projelendirilmesi, inşası ve montajının yanı sıra döner vinçlerin ve raylı sistemlerin üretimini de kapsamaktadır. Vakumlu kaldırma teknolojisi alanında, HOVAMAT kaldırma cihazları cam, metal, taş, ahşap ve plastik sektörlerinde büyük ve ağır parçaların taşınmasını kolaylaştırır. Cam, pencere, çelik, alüminyum, ahşap, taş veya plastik – HOVAMAT vakumlu kaldırıcıları ile neredeyse her türlü taşıma malzemesi güvenli ve nazik bir şekilde taşınabilir. Kaldırma ekipmanının kompakt ve ergonomik tasarımı maksimum kullanım kolaylığı sağlar. Akıllı kumanda, çalışma hatalarını en aza indirir. Tüm vakumlu kaldırıcılar en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına göre üretilmektedir..

 3. VWH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Takım ve kalıp imalatı da üretimin bir başka ayağıdır. Üretimin odak noktası karmaşık teknik bileşenler için enjeksiyon döküm kalıpları imalatıdır. 30 yılı aşkın deneyim bu alandaki yenilikçi fikirler, profesyonel üretim ve pürüzsüz bir proje akışı için temelimizi oluşturmuştur. Enjeksiyon döküm teknolojisinin yanı sıra enjeksiyon döküm kalıpları örneklemesi standart faaliyetlerimizin arasındadır. Ayrıca şirketimizde bulunan enjeksiyon döküm tesisi de taleplerinize çok hızlı cevap vermemizi olanaklı kılmaktadır. 0 serileri, prototipler ve pilot üretimler en kısa sürede hazırlanabilir. VWH, ilk düşünce ve taslaklardan, üretim süreci üzerinden ambalajlama yönetimine kadar uzanan çok yönlü bir beceri havuzu sunmaktadır. Böylece, ilk andan itibaren projenin yönetimi sağlanabilir. Bundan sadece müşteri değil, nihaî ürün de yarar görür.

 4. AMT - ANLAGEN UND MASCHINEN - TECHNIK BPR MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AMT - ANLAGEN UND MASCHINEN - TECHNIK BPR MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kempen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SCHMIDT TECHNOLOGY GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG ZUCHWIL

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SCHMIDT TECHNOLOGY GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG ZUCHWIL, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zuchwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. ATS BLECHBEARBEITUNGSMASCHINEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  ATS BLECHBEARBEITUNGSMASCHINEN, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Burkardroth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ESZET AUTOGENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESZET AUTOGENTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Haan, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TBT TIEFBOHRTECHNIK GMBH + CO

  Almanya

  Verified by europages badge

  TBT TIEFBOHRTECHNIK GMBH + CO, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dettingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ORBITALUM TOOLS GMBH, yılında kurulan ve Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal kesme makine aletleri, Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Dairesel bıçaklar, Metal doğrama makinelerinin aletleri, İnce borular ve borular için plastik bağlantıları, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Makine aletleri - Metal İşleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Singen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HAMACHER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HAMACHER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EUROSTONE HERMELER GMBH, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Teleferikler, koltuklu asansörler, asansör sistemleri, Asansörler ve yürüyen merdivenler, Demiryolu stok ve ekipmanları, Endüstriyel ekipmanların kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Haltern Am See, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. KEREMPE KALIP

  Türkiye

 7. ANDRITZ KAISER GMBH

  Almanya

  Çevresel ekipmanlar da dahil olmak üzere, delme ve şekillendirme makineleri için mühendislik hizmetleri ve üretimin yanı sıra delme ve şekillendirme makineleri için servis hizmetleri. İsmimiz şekillendirme teknolojisinde en yüksek kaliteyi temsil etmektedir. Standart makinelerin yanında, en basit mekanik preslerden, konveyör sistemleri ve otomasyonlu komple üretim hatlarına kadar her uygulama için özel çözümler sunmaktayız. Modüler tasarım, ana modüllerin kapsamlı standardizasyonu ile üniversal bir uygulama olanağı sağlamaktadır. Bunlara ek olarak, mühendislik ekibimiz her sistemi yerel koşullara en iyi şekilde uyarlamaktadır. Ürünlerimiz: Zımbalanmış ve şekillendirilmiş parçalar için komple üretim hatları, baskılı devre kartı kesim tesisleri, 630 ile 25.000 kN aralığındaki geleneksel KAISER delme ve şekillendirme makineleri, 1000 ile 25.000 kN aralığındaki KAISER servo presler, 630 ile 4000 kN aralığında, 2D ve 3D hızlı presler, doğrusal tahrikli transfer sistemleri, KWV rulo besleyiciler, tam otomatik takım değiştirme sistemleri.

 8. DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH

  Avusturya

  DMH SYSTEM müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak hazır contaya kadar eksiksiz bir sistemi tek elden sağlar ve böylece müşterinin sorunlarının hızla ve kolayca çözülmesini sağlar. Münferit bileşenleri dahili kaynaklarla birlikte üretilmesi, başarımızın anahtarıdır. DMH SYSTEM aşağıdaki iş alanlarında faaliyet göstermektedir: - DMH tezgahlar - DMH yazılım ve takımlar - DMH yarı mamuller - DMH contalar. DMH tezgah müşterilerimize, sürekli olarak geliştirdiğimiz yazılım çözümlerinin yanı sıra DMH tezgahlarımızın işletimi için gereken tüm takımları ve yüksek nitelikli teknikerlerimiz tarafından verilen kapsamlı servis ve eğitim programlarını da sunuyoruz. 50'den fazla farklı malzemeden yarı mamul üretimimiz, şirket içindeki laboratuvar ve kalite departmanıyla tamamlanır. DMH sürekli olarak kalite standartlarını yükseltmeye ve yeni ürünler geliştirerek müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır.

 1. EMG PRESSE ETS LONG SAS

  Fransa

  Fransız üretici Etablissements LONG tarafından tasarlanan ve imal edilen EMG presleri 50 yılı aşkın bir süreden beri endüstrinin birçok dalında kullanılmaktadır, özellikle de şu sektörlerde: Saatçilik, kuyumculuk, gözlükçülük, elektrikli aletler, otomobil yapımı, elektrikli ev aletleri, oyuncaklar, metal işleri… EMG presleri sağlamlıkları, güvenilirlikleri ve dayanıklılıklarıyla tanınmaktadırlar. 200 kg.dan 80 tona kadar güç seçenekleriyle EMG ürün çeşidi tüm uygulamalar için geniş bir teknoloji ve seçenekler yelpazesi sunuyor: manuel presler, havalı presler, markalama presleri, mekanik presler, hidropnömatik presler, hidrolik atölye presleri, otomatik dikey ekranlı, ışın bariyerli, ses yalıtımlı kabinler, rulo açma - doğrultma, besleme - kesme, çeşitli aksesuarlar… LONG şirketi, tasarım/imalat sürecine tam hakimiyeti sayesinde faaliyet konunuzun gerektirdiği özel tezgahları tasarlamayı ve donanımlarını üretmeyi taahhüt etmektedir.

 2. HOLLMANN SONDERMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Hollmann Sondermaschinen GmbH şirketi 1980 yılında Joachim Hollmann tarafından kuruldu ve günümüzde 35 çalışanı vardır. Müşterinin talebi üzerine çeşitli görevler için düzenek ve komple sistemler geliştirir, tasarlar ve üretiriz. Taslaktan montaja kadar, işletime alma ve personel eğitimi çeşitli görevleri başarırız. Ayrıca tüm sistemleri elbette kumanda ve tüm güvenlik teknolojileri ile teslim ederiz. Mevcut bileşenlere veya kesitlere de dahil edilir, yerleştirme işlemeleri de gerçekleştirilebilir.

 3. FRANZ KROPE MASCHINEN- UND WERKZEUGBAU GMBH & CO. KG

  Almanya

  Franz Krope şirketi 50 yıldan bu yana büyük bir başarıyla makine ve alet imalat sanayisinde faaliyet göstermektedir. Şirket, yaklaşık 30 yıldan bu yana, özellikle plastik gömlekleme ve kaplama malzemelerinin üretimi için tasarlanmış ve bunun için kullanılan ekstrüzyon kalıplarının geliştirilmesi ile de uğraşmaktadır. Franz Krope şirketi, yine bundan 30 yıl önce, ekstrüzyon kalıbı imalatı ile aynı zamanlarda, yüksek kaliteli plastik kaplamayı ekstrüzyon yoluyla ölçüm ve kontrol teknolojisi armatürlerinin içine yerleştirmeye de başlamış ve bu tekniği yoğun bir çalışmayla olgunluk seviyesine kadar geliştirmiştir. Debi ölçümü teknolojisi armatürleri için plastik gömlek ve kaplama üretimi günümüzde şirketimizin üretim ağırlığını oluşturmaktadır. Armatür gömlekleme ve kaplama konusunda uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimimiz ile birçok büyük kullanıcı nezdinde saygın bir adımız vardır.

 4. HME AG MASCHINENBAU

  İsviçre

  HME - Transfer makinesi teknolojisi için iş ortağınız. Transfer ve montaj makineleri alanındaki iş ortağınız HME AG'ye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. HME AG, 2001 yılından beri dünya pazarında sizin için doğru Hydromat döner transfer makinesini organize etmektedir. Hepsi tutkulu transfer makinesi profesyonelleri olan motivasyonu yüksek çalışanlarımız ve tüm bu deneyimimiz sayesinde, HME AG hidromat döner transfer makinelerinin güçlendirmesi, genel revizyonu ve yenilikleri alanlarında rakipsizdir. Son derece verimli MRA montaj makinemiz (eski adıyla JANUMAT) da 7 gün 24 saat seri üretim için tasarlanmış olup tavizsizdir. 6 - 36 istasyonlu kam kontrollü otomatik montaj makinesi, yakl. 200 mm uzunluğa kadar iş parçalarının montajı için tasarlanmıştır.. Mekanik hareket prensibi, kısa çevrim süreleri sağlar ve makineyi yüksek derecede verimlilikle güvenilir bir üretim aracı haline getirir.

 5. BER OTOMOTIV YAN SAN.TIC VE LTD.STI

  Türkiye

  Firmamız 2000 yılında Otomotiv sektöründe sac şekillendirme ve kalıp imalatı alanında faaliyetine başlamıştır. Makine parkurunu ve kalite sistemini geliştirerek tecrübeli ekibimizle yılda 20.000 ton sac işleme kapasitesiyle değişen ve gelişen dünya teknolojilerini takip ederek Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'nde çalışmalarına devam etmektedir. Makina parkurumuzun bir kısmı H tipi 800 ton hidrolik pres H tipi 600 ton hidrolik pres C tipi 500 ton hidrolik pres Sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmak başarımızın devamlılığının kaynağıdır.

 6. NTF KORFHAGE MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  NTF-Korfhage Maschinenbau GmbH şirketi talaşlı işleme, valf tahrik teknolojisi, özel makine imalatı ve montajında yetkin iş ortağınızdır. Size onlarca yıllık tecrübeye dayanan yetkin ve uzman hizmet sunmaktayız. Bu kaliteli hizmet, en yeni teknoloji makine parkımızla birleştiğinde geniş ürün ve hizmet yelpazemiz ortaya çıkmaktadır. Makine ve makine parçaları üretimi. Makine sanayi ürün programı: Silindirler, germe halkaları, delikli ve tam profiller için bükme makineleri. Konstrüksiyonlu ve konstrüksiyonsuz özel makineler, otomatikleştirme teknolojisi, kaynak tertibatları, taşıma ve besleme sistemleri. Profiller için bükme makineleri imalatı, sıkma halkaları, mahfazalarının eksiz silindirleri, fren pabuçları, vs., 3 merdaneli bükme makinesi, büzme makinesi, özel makineler, otomasyon teknolojisi, çok eksenli CNC üretimi. Yüksek nitelikli bir elektrik ve montaj departmanı sayesinde, makine ve yapı gruplarının montajların üretimi için gerekli teknik bilgi birikimine sahibiz.

 7. 1977

  Türkiye

  Beton kalıp sektöründe 15 yıllık deneyimi ile hizmet veren firmamız , Duvar kalıpları, Beton kalıpları, minare kalıpları, Sutun Kalıpları, Polyester desenli duvar kalıpları , özel proje kalıpların imalatını yapmaktadır. Yurt içi ve yurtdışına hizmet vermektedir. duvar kalıplarında desen seçeneği ile tüm müşterilere kaliteli ve uygun fiyat ile hizmet vermektedir.Beton kalıp sistemi sadece duvar kalıplarında değil , balkonlarda , yangın merdiven sisteminde, istinat duvarlarında, sınır güvenlik sistemlerinde , inşaatlardaki sütun kalıplarında kullanılmaktadır. Firma olarak daha kaliteli , ucuz, uzun ömürlü duvar kalıpları imal etmekteyiz. Gelişen müşteri portföyümüzle beraber yurt içindeki tüm şehirlere ve yurtdışına duvar kalıpları imal edip göndermekteyiz.Hızla gelişen teknoloji inşaları değişik alanlara yönlendiriyor. İnsanlar her zaman rahat bir hayat sürmeyi istemiştir. Bu noktada yapı ve inşaat alanında da gelişmeler olmuştur. Özellikle binalar ve çevresi ile ilgili hızla gelişmeler olmuştur. Binalara uygun çevre düzenleme şart olmuştur. Bina estetiğine uygun bahçe duvar kalıpları ön plana çıkmaya başlamıştır. Eski zamanda biriket ve tuğla ile duvarlar yapılıyordu. Ve desen çeşiti yoktu. Fakat duvar kalıplarında desen çeşiti sınırı olmadığı için avantajlı bir duruma geçmiştir.Estetik Duvar KalıplarıDuvar kalıplarında desen çeşit sınırı yoktur. Prizma desen duvar kalıbı, Dalga desen duvar kalıbı Klasik taş desen duvar kalıbı gibi desenler çokça kullanılmaktadır. İnsanlar

 8. DALGIC KALIP A.S

  Türkiye

  This is a company that is launched in 1988 and we produce metal and plastic moulds as well as metal and plastic parts in 5 different locations. Lately Dalgic Kalip A.S and our other factory that name is Dlg Plast Otomotiv has received its IATF 16949 certificate from Bureau veritas. Furthermore, Dalgic Kalip A.S is certificated with VDA 6.3 after one year of hard work. Some of the references you might be interested in are Ustunberk Holding (Martur, Fompak), Plast-Met, Plaskar, Ototrim (Group Antolin), Farba, Odelo, Baumgarten, MAKO (Bulb Holder Project, Indirectly but they have been audited us several times), Daikin (6 different projects), E.G.O and many others. With 250 dedicated people working as a team, included with young and enthusiastic engineering team, MRP / ERP Programs, Capabities of Producing Metal and Plastic Dies for 30 years, metal stamping, plastic injection, welding, tapping, pad printing, assembling with POKE-YOKE applied machines and special projects (design include). You could find anything you desire in our group of companies.

 9. DETAY KALIP

  Türkiye

  Çağın gereklerini yerine getirme, yeni ürünler için en yeni teknolojiyi bulup bünyeye katma doğru projeler için vazgeçilmez unsurlar olduğunun farkındadır. Bu nedenle gerek programlamada, gerekse elektronik ve mekanik destek ünitelerinde gereklilikleri hiçbir zaman esirgememektedir. Ülkemizin yıldızının önmüzdeki yıllarda parlayacağına tam inanç içinde olan Detay Kalıp; bu bağlamda yurtdışı faaliyetlerini ön planda tutarak, gerekli bağlantıları ve adımları atma kararlılığıyla hızla ilerlemektedir. Çünkü yıldız devlet, endüstriyel olarak da yıldızlaşmış sanayi tesislerini ve yatırımları gerektirecektir. Bunun unsurlarından biri de kalıp ve makine sanayiinin desteğidir.

 10. AKTIF LASER

  Türkiye

  Aktif Lazer 2014 yılında kurulmuş olup 3.500 m2 kapalı alanımızda yılda milyon adetleri bulan seri üretimlerimiz ile partner firma hizmetleri sunmaktayız; CNC Lazer Kesim Giyotin Kesim Abkant Büküm Pres Baskı Kalıpçılık Elektrostatik Toz Boya Talaşlı İmalat Robot Kaynak Sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Metallerin şekillendirilmesi kalıp hazırlanması için makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

9.301 Şirketler