• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyan (meyan kökü)

Sonuçlar

Meyan (meyan kökü) - Ithalat/Ihracat

 1. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hammaddelerin dünyasına hoş geldiniz! Michael Gutschke Rohstoffhandel firması, yüksek kalitede doğal hammaddelerin ve bitmemiş ürünlerin ilgili menşe ülkelerden ithalatında ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize kişisel ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Özel ürün ve piyasa bilgimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde doğal hammaddelere yönelik geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu hammadde kullanım alanları: Parfüm endüstrisi, kozmetik, tütün sanayi, şeker ve gıda sanayi veya teknik uygulamalar. Lezzet verici, bağlayıcı, koyulaştırıcı, ayırıcı, stabilize edici, renklendirici ve yalıtıcı hammaddeler tedarik etmekteyiz. Ürünlerin depolanması ve kalite kontrolü Hamburg'da gerçekleştirilmektedir. Uzun yıllar süren yakın işbirliği sayesinde, dünya çapındaki iş ortaklarımız ile mükemmel ilişkimizi sürdürürken olağanüstü bir ağ da oluşturmuş bulunmaktayız. İdari mekanizmamızın küçüklüğü taleplere hızlı ve esnek cevap verebilmemizi sağlamaktadır.

 2. KALFANY SÜSSE WERBUNG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kalfany Süße Werbung GmbH şirketi 35 yıldan daha uzun bir süreden bu yana müşterileri için promosyon ürünü olarak özel şekerli ürünler geliştirme, üretim, satış ve dağıtımını yapmaktadır. Kara Ormanlar bölgesinde ufak bir şekerleme mağazasıyla faaliyete başlayan şirket, kurucusu Pieter Schubert'in yaratıcı ellerinde promosyon ürünleri pazarının önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

 3. TAREGE TRADE HOUSE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Tarege Trade House, şifalı bitkiler, baharatlar, yağlı tohumlar, kurutulmuş meyve ve sebzeler konusunda uzmanlaşmış Türkiye'den bir ihracatçı şirkettir. Başlıca Türk menşeli ürünlerimiz defne yaprağı, kekik, biberiye, kekik, çam fıstığı çekirdeği, kuru kayısı, kuru incir, aspir, meyan kökü, adaçayı, kırmızıbiber, sumak, mahlep, kiraz tohumları, kiraz çekirdeği, acı kayısı çekirdeği, üzüm çekirdeği, kuru patlıcan, kuru domates, kuru bamya, kiraz sapı, ölmez otu, alıç yaprağı, kasap süpürgesi kökü ve kekik yağıdır.

 4. AMARELLI FABBRICA DI LIQUIRIZIA DI FORTUNATO AMARELLI & C. SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  AMARELLI FABBRICA DI LIQUIRIZIA DI FORTUNATO AMARELLI & C. SAS, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. likörler, çikolatalar, bonbonlar, şekerlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corigliano-Rossano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. WAKHAN AA - RÉGLISSE BIO

  Fransa

  Himalayaların eteklerinden aracısız son müşteriye ulaşan gıda üreticisi. Meyan kökü, Glisirizik Asit ve Glabridin, Safran, Susam, Kimyon, Kişniş, Çörek Otu Tohumu, Ebegümeci gibi doğal ve yabani tıbbi ve aromatik bitkilerin toptan satışı... 2018'den bu yana, tesisin izlenebilirliğini etmek için, şirket, her hasatın bir "hasat dosyasını" tuttuğu bir sistem kullanmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DROPGIGANT

  Hollanda

  DROPGIGANT, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çikolata olmayan şekerleme, sakızlı şekerler, bonbonlar, Çikolata olmayan şekerleme, meyankökü pastilleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Groningen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. KAREKS IMPORT EXPORT & TRADING CO.LTD.

  Türkiye

  KAREKS IMPORT EXPORT & TRADING CO.LTD., yılında kurulan ve İyileştirici bitki ve otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyan (Meyan kökü), kuru elma, Meyan (Meyan kökü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iskenderun, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. LIQUIRGAM - FABBRICA DI LIQUIRIZIA DOP BIOLOGICA

  İtalya

  LIQUIRGAM - FABBRICA DI LIQUIRIZIA DOP BIOLOGICA, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Corigliano Calabro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BELLA GERMANY GMBH

  Almanya

  BELLA GERMANY GMBH, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SIGLOS GMBH

  Almanya

  SIGLOS GMBH, yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyan (Meyan kökü), İlaçlar, İyileştirici bitki ve otlar, Meyan (Meyan kökü), İlaçlar, İyileştirici bitki ve otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NEWSAAD TRADE

  Iran

  NEWSAAD TRADE, yılında kurulan ve İlaçlar ve kozmetikler için otlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyan (Meyan kökü), Meyan (Meyan kökü), safran, hurma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 3137791223, Iran 'de bulunmaktadır.

 2. FERROTEX LTD

  Özbekistan

  FERROTEX LTD, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tashkent, Özbekistan 'de bulunmaktadır.

 1. LICORMAN CO.

  Iran

  LICORMAN CO., yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çikolata olmayan şekerleme, çikolatalar, Çikolata olmayan şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 2. JUST LIQUORICE LTD

  Birleşik Krallık

  JUST LIQUORICE LTD, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Swindon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. VANDERGEETEN SCANDINAVIA AS

  Norveç

  VANDERGEETEN SCANDINAVIA AS, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çikolata olmayan şekerleme, Meyan (Meyan kökü), Çikolata olmayan şekerleme, şekersiz çikolata, Meyan (Meyan kökü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oslo, Norveç 'de bulunmaktadır.

 4. WILLIAM SANTUS & CO.LIMITED

  Birleşik Krallık

  WILLIAM SANTUS & CO.LIMITED, yılında kurulan ve Çiklet sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çikolata olmayan şekerleme, Meyan (Meyan kökü), Çikolata olmayan şekerleme, Meyan (Meyan kökü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wigan, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. SAET SWEETS SL

  İspanya

  SAET SWEETS SL, yılında kurulan ve Çikolata olmayan şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Meyan (Meyan kökü), Meyan (Meyan kökü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Jaume Dels Domenys (Tarragona), İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. ASIA PLUS

  Özbekistan

  ASIA PLUS, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyankökü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tashkent, Özbekistan 'de bulunmaktadır.

 7. REGALIZ EBRO

  İspanya

  REGALIZ EBRO, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Karamelli bonbon, Karamelli bonbon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. BEATRIZ LÓPEZ JEREZ

  İspanya

  BEATRIZ LÓPEZ JEREZ, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Vigo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. HARIBO LAKRIS AS

  Norveç

  HARIBO LAKRIS AS, yılında kurulan ve Çiklet sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çikolata olmayan şekerleme, Meyan (Meyan kökü), Çikolata olmayan şekerleme, Meyan (Meyan kökü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Østerås, Norveç 'de bulunmaktadır.

 2. HARIBO NEDERLAND B.V.

  Hollanda

  HARIBO NEDERLAND B.V., yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çikolata olmayan şekerleme, Çikolata olmayan şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Breda, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. CARE FOR JOBS

  Hollanda

  CARE FOR JOBS, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. meyankökü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stellendam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. IBSAGAZELLE

  Iran

  IBSAGAZELLE, yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, tehran, Iran 'de bulunmaktadır.

 5. KRAEPELIEN & HOLM/LIMECON B.V.

  Hollanda

  KRAEPELIEN & HOLM/LIMECON B.V., yılında kurulan ve Meyan (Meyan kökü) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çikolata olmayan şekerleme, Çikolata olmayan şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oosterwolde Fr, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. SOCIEDAD ANONIMA DE EXTRACTOS TANICOS

  İspanya

  SOCIEDAD ANONIMA DE EXTRACTOS TANICOS, yılında kurulan ve Çikolata olmayan şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyan (Meyan kökü), Meyan (Meyan kökü) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. CANDY SPAIN SA

  İspanya

 8. FACTORIAS INDUSTRIALES REGALICES DE ESPAÑA SL

  İspanya

 9. SINO-NATURE INTERNATIONAL CO., LTD

  Çin

  Sino-Nature International Co., Ltd şirketi Avrupa'da ünlü bir botanik ürün ham maddesi tedarikçisidir. Ürünlerimiz arasında bitkiler, sağlıklı gıda maddeleri, bitkisel çay malzemeleri, baharat ve çaylar bulunur. Yakın geçmişte piyasaya çok popüler olan organik ürünler sürdük. Organik ürünlerimiz arasında Meyan kökü, Meyan özü kalıbı, Meyan özü kalıp tozu, Meyan özü sprey tozu, Hindiba yaprağı ve kökü, Spirulina, Kurt üzümü, Seşuan Biberi bulunmaktadır. Ana ürünlerimiz arasında Meyan, Zencefil, Ginseng, Kuşburnu, Ravent, Sinameki, Meyan özü kalıbı, Spirulina bulunmaktadır. Popüler ürünlerimiz Meyan tozu, Zencefil tozu, Sinameki tozu, Ravent tozu, Yeşil çay barutu.

 10. NOREVO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Norevo GmbH, teknik uygulamalar, ilaç ve kozmetik sanayisinin yanı sıra gıda ve içecek sanayisi için doğal hammaddeler ve özel katkı maddeleri üreten ve sağlayan dünyaca tanınmış bir şirkettir. Norevo, teknolojik bilgi birikimi ve geliştirme desteği ile birlikte, arap zamkı, agaragar, bal, agave şurubu, meyan kökü özü ve balmumu gibi doğal hammaddelerden, müşteriye özel mamullere ve şekerleme üreticileri için ürün gruplarına kadar, çeşitli doğal ürünler ve işlevsel bileşenlerin tedariki ile iştigal etmektedir. Norevo, merkezi Hamburg'da (Almanya) olan, bağımsız, uluslararası bir şirkettir. Ayrıca Norevo'nun, Almanya'nın kuzeyinde, kendi laboratuvarı ve tüm hammaddelerin bulunduğu ana deposu bulunan bir üretim işletmesine de sahiptir. Macaristan, Meksika, Arjantin, Çin ve Hong Kong'da da bağlı şirketlerimiz ve başka üretim tesislerimiz mevcuttur.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz