• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyve konserveleri ve reçeller

Sonuçlar

Meyve konserveleri ve reçeller - Ithalat/Ihracat

 1. CLEMENT FAUGIER

  Fransa

  Verified by europages badge

  Ardèche Bölgesi Privas'ta Clément Faugier: 1882 yılından bu yana kestane kökenli her türden malzemenin üretimi ve ticareti: Ardèche yöresine ait kestane şekeri ve kestane ezmesi. Marpom's, (kestane ezmesi ve elma püresi karışımı) üretimi ve ticareti. Organik ürün yelpazesi. Clément Faugier dondurulmuş sebze ve meyve püreleri, küçük porsiyonlar, 8'li veya 15'li dilimler halinde kullanılabilecek dondurulmuş doğal kestane püresi sunmaktadır.

 2. MAISON BOTEH

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON BOTEH, Pers bölgesi/İran aromalarını barındıran gastronomi ürünlerinde uzmanlaşmış, bir anne ve oğlu tarafından kurulmuş bir aile şirketidir. Ürünlerimiz, yaratıcılığı ve İran mutfağına olan tutkuyu birleştiren el işçiliğiyle yapılır. Ayrıca iki hizmet daha sunuyoruz: Fransa'da üretilen Ürünler için Beyaz Etiket Oluşturulması & Ürünlerin Tedarik Edilmesi. Daha fazla ayrıntı da şöyle: Birkaç faaliyetimiz var: 1/ MAISON BOTEH ürün satışları: •Eşsiz bir ürün: L'Or Noir, İran'dan siyah limon ezmesi, •İran aromalı reçeller (ürünlere bakın). - Satış şekli: Perakende veya CHR : 100g - 500g / Oteller için: 28g, 42g, - Organik üretim mümkündür, - IFS Sertifikalı • Baharatlar (Safran, Sumak vs…), kuruyemişler (Antep fıstığı, yabani badem vb…) veya kurutulmuş ürünler (kurutulmuş çilek, İran'dan kurutulmuş mango, - Organik üretim mümkündür. 2/ Beyaz Etiketli Ürün Tedariki: - Sizin için reçeteler oluşturuyoruz, - Grafik tasarımcınız/grafikeriniz yoksa etiketi birlikte yapıyoruz, - Spesifikasyonlarınızı oluşturmanızda size destek oluyoruz. 3/ "Fransa Üretimi" Gastronomi Ürünleri Tedariği: - Fransa'da üretilmiş ürünler aramanızda size yardımcı olmamızı sağlayan bir ortaklar ağı. Yağ, çeşni, reçel vs… MAISON BOTEH ile her şey mümkün. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için size özel hizmetler sunuyoruz.

 3. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader soğan konusunda uzmandır. Özel ayıklama ve paketleme istasyonumuzla tamamen soğan yetiştiriciliğiyle ilgileniyoruz. Saatte 75 ton kapasiteyle soğanlar tasnif edilmektedir. Yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ustalıkla birleşerek FlevoTrade soğanının kalitesiyle dünya çapında tanınmasını sağlamaktadır. Ayrıca, FlevoTrade kendi markası altında geniş bir 'rafa hazır' ürün yelpazesi sunmaktadır. Yılların ithalat ve ihracat deneyimi sayesinde ürünlerimiz özenle seçilmekte ve dünya çapında 70'ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Hollanda'nın Flevoland kentinde yer alan şirketimiz, kaliteli şirket içi hizmet ve geniş depolama kapasitesi sunmaktadır. Küresel ağımız sayesinde, tarladan müşteri eline kadar lojistiği yönetiyor ve dünya çapında bir kalite tadı garanti ediyoruz.

 4. MAISON NIALÉ

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON NIALÉ, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. içecekler, bitki haşlama ve kaynatılmış bitki suları, şuruplar, reçeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gennevilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LA FRANCOMTOISE DE CONFITURERIE - CONFITURES ARTISANALES

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA FRANCOMTOISE DE CONFITURERIE - CONFITURES ARTISANALES, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. reçeller, meyve reçelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marnay, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. COMME UN ZEST DE GOURMANDISE

  Fransa

  Verified by europages badge

  COMME UN ZEST DE GOURMANDISE, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yemek hizmetleri, İş hediyeleri, konserve gıdalar, ikram servisi, Yemek hizmetleri, İş hediyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lyon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ANTALYA RECELLERI

  Türkiye

  We are a producer company located in Antalya, in the southern part of Turkey where the climate is so suitable to grow delicious fruit and vegetables. Not only because of the advantage of being closer to the raw materials, but also because of our production principles, we are able to use the raw materials within the light of traditional recipes in their freshest conditions. All our processes starting from the supplying processes of raw materials even from the crops' growing processes to the packaging of the ultimate product are strictly controlled by our quality control management and our products are served to the final consumer. In the path we walk with the aim of becoming the first choice of the consumer who seeks the best quality, the most delicious and distinguished products, we develop our standards of quality and variety of our products day by day. We combine our experiences that we have gained from our food distributor and supplier background with the needs and expectations of our current distributors and costumers. We renovate and update our production line with the principles of producing high quality products under hygienic conditions that were shaped by the standards of HACCP, ISO 9001 and ISO 22000. We improve ourselves about the innovative products and production methods with the help of R&D studies.

 3. SARBAY GROUP COMPANY

  Türkiye

 4. DOGTAT GIDA URETIM SAN. TIC. A.S

  Türkiye

  DOGTAT GIDA URETIM SAN. TIC. A.S. is one of the leading manufacturer so Our main goal was to manufacture products acccording to the international standards as well as progress in quality policies and continoues success. then to reach your company because of we need to enter market by your esteemed company because our company have good quality but need good partner how I can do that dont know Our products line: 1- jam or fruit marmelat 2- hazelnut cream 3- Snack products 4- Halwa The company is certified via ISO 22000 2005 - ISO 140012015 - ISO 9001 2015 , Quality Management and HACCP Food Safety Systems which are re-issued every 3 years . We are also under audit for FSCC 22000 and FDA number is 10580640880.

 5. MND KAHVALTILIK GIDA SAN VE TIC AS

  Türkiye

  Sağlıklı Nesiller İçin Kaliteli Üretim Hem lezzetli hem sağlıklı kahvaltılıklar üretirken, ürün yelpazemizi geniş tutmaya çalışıyor ve böylece her damak tadına hitap etmeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimizi; 30.000 m2’lik üretim alanımızda, birbirinden bağımsız 12 üretim istasyonumuzda üretiyor, günde 2.000.000 ürünü Lokman adının güvencesiyle sizlere sunuyoruz. Merkezde 16 mühendis, 50 idari kadro ve 400 kişiden fazla üretim ekibimizle sürekli hizmet sağlıyor, Türkiye genelinde 20 bölge müdürü ve onlarca bayimizle ürettiğimiz ürünleri kaliteli hizmet anlayışıyla dağıtıyoruz. Kendi Ar-Ge ve Kontrol birimleri olan istasyonlarımızda, sevilen tatlardan reçel, bal, tahin, pekmez ve peynir gibi ürünlerimizle günün en önemli öğününü renklendiriyoruz. Kahvaltılık ve piknik ürünlerimizi 32 ülkeye ihraç ediyor, geleneksel lezzetlerimizi dış pazarda da yaymaya devam ediyoruz. Geçmişin Güveni Lezzetle Buluşuyor Lokman markasıyla ulaştığımız piknik / porsiyon ürünlerinin pazar liderliği konumunda, değerlerimiz bize hep yol gösterici oldu. Sağlıklı nesiller yetiştirirken geçmişin güvenini lezzetle buluşturup, kahvaltı sofralarına taşımaya çalışıyor; önceliklerimizi tüketici kazanmak için değil dost kazanmak için şekillendiriyoruz. Afiyetle Her Nesile sloganıyla çıktığımız yolda; geniş ürün yelpazemizle, taze ve doğal ürünleri el değmeden paketliyor, sofralara lezzet katıyoruz.

 1. AGROBAYS

  Türkiye

  Agrobays Trade Mark produces a wide spectrum of products manufactured with modern systems, such as tomato paste, canned products (vegetables, delicatessen, pulses, ready meals), pickled vegetables, jams, sauces (ketchup, mayonnaise, hot pepper sauce, breakfeast souce) and frozen products. Agrobays products are manufactured with a consumer satisfaction principle under the quality assurance systems such as TSE-EN-ISO 22000. Agrobays, has also acquired BRC (British Retail Consortium) and IFS (International Food Standard) certificates. Setting out with the motto “food safety starts on the field”, Agrobays has been a strong food brand providing delicious, healthy and quality goods to consumers since our establishment. Agrobays obtains raw groceries by “controlled agriculture system”.

 2. BIOSOLNATURA SRL

  İtalya

  Biosol Natura, organik ürünlerden konserve, marmelat ve reçel imalatı alanında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Mevsimlerinde toplanmış ve bölgesel meyve ve sebzelerden üretim. Herhangi bir koruyucu katkı maddesi, kıvam artırıcı ilavesi olmadan sadece meyvelerden elde edilen doğal pektin ilavesiyle üretim. Biyolojik ürünlerimize D09Q numaralı onaylı kontrol kuruluşu tarafından IT BIO 006 AB/AB Dışı tarım sertifikası verilmiştir.

 1. CONSERVAS RAJOPE

  İspanya

  Sebze ve meyve, kuru üzüm, şeftali ve kırmızı biber kurutma, işleme ve satışı konusunda faaliyet gösteren bir aile şirketiyiz. Öte yandan, konserve kuşkonmaz, şeftalı şurubu ve piquillo biberleri gibi bitkisel konserveler üretiyoruz. Chorizo biberli eti, kırmızı biberli eti, meyve kompostosu ve brandy'li marine erik gibi geleneksel ürünlerden üretilen yeni tadları entegre ediyoruz.

 2. VIDECA

  İspanya

  1965 yılından bu yana VIDECA şirketi geniş bir meyve konservesi yelpazesinden oluşan ürün satışı alanında uzmanlaşmıştır. Özel ürünlerinin çeşitliliği ve yüksek kalitesi ile diğerlerinden kolaylıkla ayrılmakta ve öne çıkmaktadır: muşmula, incir, armut, ince kabuklu ve çekirdeksiz üzüm, misket üzümü, kavun ve armut. Narenciye. Kırmızı meyveler. Ananas.

 3. NEFISKÖY

  Türkiye

  NefisKöy Çanakkale Biga İlçesinin Ağaköy Köyünde Tamamen Doğal Katkısız Köy Ürünleri Üretmekteyiz İşyerimiz Gıda Tarım Sağlık Bakanlığı Onaylıdır Denetimli İşyerimizde Hijyenik Kurallarına Uyarak Ürün Üretilmektedir.

 4. HSB TURKEY

  Türkiye

 5. ERGÜL ŞEKERLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Türkiye

  Bursa'da 1977'den beri̇ faali̇yet gösteren fi̇rmamiz reçel, helva, lokum, kakaolu findik kremasi, pekmez, tahi̇n gi̇bi̇ çeşi̇tli̇ şekerleme ürünleri̇ üreti̇mi̇ni̇ ve paketlemesi̇ni̇ gerçekleşti̇rmektedi̇r.

 6. HANDS ON EARTH LDA.

  Portekiz

  HANDS ON EARTH LDA., yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, Baharat özü ve baharat, Meyve konserveleri ve reçeller, Yiyecek ithalat - ihracatı, bitki haşlama ve kaynatılmış bitki suları, Baharat özü ve baharat, Meyve konserveleri ve reçeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, São Pedro De Oliveira, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. SAFRUNAT SL

  İspanya

  SAFRUNAT SL, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Campllong, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L.

  İspanya

  SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L., yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. recel, işlenmemiş ekstra zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Catarroja, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX

  İspanya

  ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve konserveleri ve reçeller, Kahve takımları, Meyve konserveleri ve reçeller, tek dozlu doldurucular, Domates salçası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jerez De Los Caballeros-Badajoz, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BIOLOKLOCK

  Fransa

  BIOLOKLOCK, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve konserveleri ve reçeller, biyolojik reçeller, Ekolojik reçeller, Meyve konserveleri ve reçeller, ekmek üzerine sürülecek meyve kreması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montpezat D'agenais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. AZ. AGR. SI.GI. S.A.S.

  İtalya

  AZ. AGR. SI.GI. S.A.S., yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyolojik reçeller, zanaatçı yapımı, reçeller, yumuşak şarap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Macerata, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. MINGABIO GMBH & CO. KG

  Almanya

  MINGABIO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Meyve konserveleri ve reçeller, Yiyecek ithalat - ihracatı, Meyveler, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Meyve konserveleri ve reçeller, Yiyecek ithalat - ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES

  Fransa

  DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES, yılında kurulan ve Şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Meyve konserveleri ve reçeller, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Meyve konserveleri ve reçeller, Şarküteri ürünleri, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, hediye çikolata kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Georges Sur Loire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. UNISTAR TREJD

  Kuzey Makedonya

  UNISTAR TREJD, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve konserveleri, ekmek üzerine sürülecek sebze kreması, konserve gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veles, Kuzey Makedonya 'de bulunmaktadır.

 7. SUN & FRUITS

  İspanya

  SUN & FRUITS, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. zanaatsal üretim, biyolojik meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Hipòlit De Voltregà, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. ORGANIKADAN

  Türkiye

  ORGANIKADAN, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. diyabetik gıdaları, Organik reçeller, meyve reçelleri, Reçel ve marmelatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. LE TRE CASTAGNE DELL'ETNA

  İtalya

  LE TRE CASTAGNE DELL'ETNA, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserveler, antep fıstığı unu, antep fıstıklı pesto, badem kreması, Konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trecastagni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MAGNA APIS S.L

  İspanya

  MAGNA APIS S.L, yılında kurulan ve Meyve konserveleri ve reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Los Corrales De Buelna, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz