• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • meyve suları

Sonuçlar

Meyve suları - Ithalat/Ihracat

 1. LOOK FOOD RAW MATERIALS

  Polanya

  Verified by europages badge

  Şirketimiz Orta Avrupa'da önemli bir meyve suyu konsantresi üreticisi ve distribütörüdür. Biz 25 yılı aşkın süredir tutkuyla çalışıyoruz. Uzun yıllara dayanan deneyim, bilgi birikimi ve üretim sürecine gösterilen özen sayesinde dinamik bir şekilde gelişiyor, en yüksek kalitede ürünler yaratıyoruz. Koyu meyve konsantrelerinde uzmanız, özellikle: •ahududu •kızılcık •çilek •kızılcık •siyah ve kırmızı frenk üzümü suyu. Alıcılarımız konsantrelerimizi başarılı bir şekilde üretimde kullanmaktadır: •şuruplar •meyve suları •çikletler •dondurma •şekerleme. Konsantrelerimiz berraktır, 250 kg'lık bidonlarda veya bidonlarda aseptik torbalarda paketlenmiştir. Piyasada rekabetçi fiyatlar ve bunların tüm sözleşme süresi boyunca (bir sezondan daha uzun süre de) garanti edilmesi, ürünleri müşterinin ihtiyaçlarına ve özelliklerine uyarlama becerisinin yanı sıra hammaddenin geniş bulunabilirliği ve çalışma hızı ile ayırt ediliyoruz. Bulgaristan ve Ukrayna'da üretim tesislerimiz ve Polonya'da depolarımız var, bu sayede Avrupa'nın ve dünyanın her yerine hızlı bir şekilde mal teslim edebiliyoruz. Hem Avrupa Birliği'nden hem de dünyanın daha uzak bölgelerinden müşterilere hizmet veriyoruz. Diğerlerinin yanı sıra Kuzey Amerika, Güney Amerika, Hindistan ve Çin'de faaliyet gösteriyoruz. Konsantrelerimizin kalitesi çok sayıda sertifika ve kuruluşlara üyelik ile onaylanmıştır: ISO, AIJN, FDA, Ulusal Meyve Suyu Üreticileri Birliği ve Polonya İhracatçılar Birliği.

 2. SOMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT 1994 yılında kurulmuştur. Satın alma merkezlerine, ikmal merkezlerine, ve hepsinden öte Afrika, Batı Hint Adaları, Hint ve Pasifik Okyanusu'ndaki müşterilere ve son olarak Orta Doğu'ya tedarik sağlıyoruz. Kuru, taze ve dondurulmuş ürünlerin ithalat-ihracat firmasıyız, 300'den fazla Fransız ve Avrupalı ​​tedarikçiyle çalışıyoruz. Şu tarımsal gıda ürünlerinde uzmanız: - Süt ürünleri (peynir, yoğurt, süt, krema vb.), - Şarküteri ve tütsülenmiş etler, - Hamur işleri ve kekler, - Helal ürünler, - Baharatlar, - Deniz ürünleri, - Dondurulmuş gıdalar. Size farklı gıda ürünleri yelpazesi sunabiliriz. SOMEXPORT, ihracat ortağınızdır. Bu çerçevede, dünyanın her bölgesinden ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin taleplerini karşılayan en iyi ürünleri keşfetmenize yardımcı olmak için size eşlik ediyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir bölgesel ürünler, yerel spesiyaliteler ve geleneksel tarifler aramak için dünyayı dolaştık. Ayrıca müşterilerimizden gelen talep üzerine özel içerik ve ürünler de tedarik ediyoruz. Bütün bunlar, tarım ve tarımsal gıda sektörlerindeki üreticiler, yetiştiriciler, şefler, distribütörler, tüketiciler ve diğer birçok aktörle yapılan toplantılar sayesinde sağlandı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. PROBAL INDUSTRIES BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Meyve suyu, Gıda Ürünleri, İçecekler, Süt Ürünleri, Şekerlemeler, Bebek ürünleri, Bakkaliye ürünleri tedarikçisiyiz ve Hollanda ve Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. Şirketimizi onlarca yıl önce kurduk ve uluslararası distribütörlere gıda ürünleri tedarikçisi olarak büyük başarılar elde ettik. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlam ilişkiler kurmak ve desteklemek, varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya kadar doğal ürün geliştirme yapısını iyileştirmeye odaklandık. Bunu teşvik etmek, tedarik sağlamak adına geliştirilmiş yanıtlarla yapıyoruz. Kaliteyle yetinmeyiz, ancak son derece benzersiz metodolojileri benimseyerek herkesi mutlu ederiz. Çok sayıda ürünümüz var: - Meyve suları - Gıda ürünleri - İçecekler - Süt ürünleri - Şekerleme - Bebek ürünleri - Bakkaliye ürünleri. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 4. NEAR TRADE

  Portekiz

  Verified by europages badge

  NEAR TRADE, dünya çapında tedarikçileri ve alıcıları bir araya getiren Portekiz merkezli bir ticaret şirketidir. Avrupa'daki işinize benzersiz ve egzotik ürünler getiriyoruz. Pratiklik, nesnellik ve ortaklık temellerimiz, yerel mevzuata, normlara ve kültürlere göre farklı ortaklarımıza en iyi anlaşmaları sunmamızı sağlar. Sağlam bir ortaklık portföyü sayesinde, GÜNEY AMERİKA'lı ve AVRUPA'lı tedarikçilerimiz ve dünya çapındaki alıcılarımız arasında iletişim kuruyoruz. Sürecimiz basittir ve büyük anlaşmaları somutlaştırmaya yönelik her talebi karşılar. Şu sektörlerde faaliyet gösteriyoruz: emtialar, endüstriler, teknoloji, kamu ve finans. İlgili sektörlerdeki projelere olumlu katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Sağladığımız ürünler arasında şunları bulabilirsiniz: İçecek: En iyi markalarla çalışıyoruz: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, vb. Ayrıca, Brezilya'nın yerel doğal içecek üreticileri, aserola, graviola gibi doğal egzotik meyveler, cupuaçu (pulpa veya toz halinde) ve tropikal manyok ile yapılan biyo atıştırmalıklar. Gıda : İNSAN VE ENDÜSTRİYEL TÜKETİM İÇİN HUBUBATLAR, HAYVAN PROTEİNİ, MEYVELER, BİTKİSEL YAĞLAR, TOHUMLAR VE HAYVANCILIK YAĞLARI. ŞARAP, ZEYTİNYAĞI, MUHTELİF MEYVE SULARI, MEYVE KONSANTRESİ, SOSİS, DÖKME HAKE, KORUYUCULAR, İŞLENMİŞ GIDALAR. Diğer Ürünler: GİYİM, AHŞAP, PETROL TÜREVLERİ, BİYOKÜTLE, BİYOYAKITLAR. Ürünlerinizi uluslararası pazarda ticarileştirmenize veya belirli bir ülkeden ithalat yapmanıza yardımcı olacak bir ortak mı arıyorsunuz? Bize Ulaşın!

 5. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polanya

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka, temel ve ana faaliyeti markalı Hızlı Tüketim Mallarının (FMCG'ler) toptan satışı olan uluslararası bir şirkettir. Şirket 2008 yılında kurulduğundan beri, istikrarlı bir büyüme sağladık ve kapsamlı bir müşteri ve tedarikçi tabanı oluşturduk. Artık müşterilerimiz Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika'da lider toptan satış şirketleri ve perakende zincirleridir. Çok çeşitli hizmetler sunuyoruz: : Taşımacılık: Önde gelen nakliye şirketleriyle iyi ilişkiler geliştirdik, bu da bize makul fiyata operasyonel teslimat sunmamızı sağlıyor. Etiketleme çözümleri: Düşük bir ücret karşılığında kendi dilinizde metin içeren etiketler tasarlayabilir, üretebilir ve yapıştırabiliriz. Etiketler, ürüne ve gerekli metnin uzunluğuna bağlı olarak renk ve boyut olarak değişebilir. Depolama: Esnek saatlerde çalışan modern ve geniş depolarımız mevcuttur. Litvanya, Polonya, Letonya ve Hollanda'daki depo tesisleri ile Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka, depolama hizmetlerinin optimum kalitesini garanti edebilmektedir. Gümrük hizmetleri: Çeşitli ülkelerde gümrük prosedürlerinin üstlenilmesinde, gümrük belgelerinin hazırlanmasında yardımcı olabiliriz. Paletlerin genişletilmesi: Müşterinin talebi üzerine paletlerin genişletilmesini de sağlıyoruz. Ticaretle ilgili diğer konularda yardımcı olmaya ve hizmetlerimizi müşterinin istediği kadar özelleştirmeye hazırız. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRANDSPARKLE

  Polanya

  Verified by europages badge

  Brandsparkle, markaların farklı kimliklerine göre tasarlanmış birinci sınıf içecekler hazırlama ve sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Her markanın özünü yansıtan eşsiz alkolsüz içecekler oluşturmaya odaklanan işletmemiz, tüketi̇ci̇leri̇n i̇lgi̇si̇ni̇ çeken özel i̇çecekler hazırlama konusunda çok başarılı işler yapmaktadır. Kavramlaştırma ve ürün geliştirmeden paketleme ve dağıtıma kadar üretim prosesinin tamamında kapsamlı hizmetler veriyoruz. Avrupa'nın önde gelen üreticileriyle yaptığımız işbirlikleri sayesinde kişiselleştirilmiş tatlar, ambalaj tasarımları ve pazarlama stratejileri sunarak her içeceğin kalıcı bir izlenim bırakmasını sağlıyoruz. HORECA & FMCG için makarna, pirinç, yumurta gibi farklı ürünler geliştiriyoruz. Kaliteye ve yeniliğe olan bağlılığımızdan yola çıkarak, işimizin her alanında tutku ve yaratıcılığı benimsiyoruz. Amacımız sadece ferahlatıcı ve lezzetli içecekler sunmak değil, aynı zamanda tüketiciler ile markalar arasında güçlü bağlar kuran hikayeler oluşturmaktır. Brandsparkle ile her yudum, müşterilerimizin hizmet verdiği kişiler açısından bir fırsata dönüşerek unutulmaz bir deneyim yaşatır.

 2. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FOOD BROKERAGE ITALIA tüm dünyaya İtalyan Ürünlerini tedarik eder. Muhteşem İtalyan makarnası, dondurulmuş pizza, domates (posa, soyulmuş domates, hazır soslar, vs.), kuru yemiş ürünleri, meyve suları ve özel makarnalar (glutensiz makarna, kılçıksız buğday makarnası, organik makarna, bakliyat makarnası). 30 yıldır özenle ilgilendiğimiz müşterilerimize üstün kaliteli ürünler, etkin ticari hizmet ve destek sağlıyoruz. Uluslararası ticaret gerekliliklerini yerine getiren, ISO, IFS, BRC, vb. belgelerine sahip firmalar.

 3. AG FEEDING

  Polanya

  Verified by europages badge

  Polonya merkezli AG Feeding od Gdynia, bir doğal malzemelerden yapılmış lifli gıda sağlayıcısıdır. Arzı şu gibi ürünleri içerir: - meyve ve sebze lifleri ve tozları - şekerlenmiş meyve - dondurularak kurutulmuş meyve - meyve ve sebze suları ve konsantreleri. Şirket, biyolojik organik ürünlerin tedarikinde de uzmanlaşmıştır. Elma, aronya, hindiba, karabuğday veya frenk üzümü lifleri sunmaktadır.

 4. HUNGARIAN FLAVOURS LTD.

  Macaristan

  Verified by europages badge

  HUNGARIAN FLAVOURS LTD., yılında kurulan ve Meyve ve sebze suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ceviz, hindistancevizi yağı, badem, karışık meyve suları, meyve suları, Taze ceviz içi, Meyve ve sebze suyu ve nektarı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 5. FDB GREEN

  Fransa

  Verified by europages badge

  FDB GREEN, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Tropikal meyveler, Meyve suları, Meyveler, Tropikal meyveler, Meyve suları, egzotik meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. MINDELOS - PRODUITS ALIMENTAIRES NATURELS

  Fransa

  Verified by europages badge

  MINDELOS - PRODUITS ALIMENTAIRES NATURELS, yılında kurulan ve İçecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Meyve suları, İçecek ithalat - ihracatı, Alkolsüz içkiler, Meyve suları, İçecek ithalat - ihracatı, Alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amiens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. MINDELOS

  Fransa

  Verified by europages badge

  MINDELOS, yılında kurulan ve Meyve suları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Alkolsüz içkiler, Alkolsüz içkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amiens, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. DOMUS CAPITAL SA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  DOMUS CAPITAL SA, yılında kurulan ve Soda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve suları, Şaraplar, İçecek ithalat - ihracatı, biralar, alkollü içecekler, gıda maddeleri – ithalat/ihracat , Şaraplar - Portekiz, Meyve suları, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alfena, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. LIENIG WILDFRUCHTVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LIENIG WILDFRUCHTVERARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Gıda özleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve suları, Kozmetik ürünleri, Meyve suları, bitki özleri, konsantre meyve suları, hayvan yemi, Kozmetik ürünleri, biyolojik meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zossen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, İçecek ithalat - ihracatı, Tek kullanımlık karton sofra takımı ve parçalar, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Meyve suları, Patates, Kakao ve çikolata, Çikolata olmayan şekerleme, Kuru yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgas, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 4. STRAWBIO

  Fransa

  Verified by europages badge

  STRAWBIO, yılında kurulan ve Lokantacılık hizmetleri için gereçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecekler, Meyve suları, saman, İçecekler, Meyve suları, bar AKSESUARLARI sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FRUTCO AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FRUTCO AG, yılında kurulan ve Meyve suları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. konsantre meyve suları, mango, ananas, Muz ağaçları, Meyve püresi, limon, passion meyveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. NORFRUKO FRUCHTSAFT + KONZENTRATVERARBEITUNGSVERTRIEB GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NORFRUKO FRUCHTSAFT + KONZENTRATVERARBEITUNGSVERTRIEB GMBH, yılında kurulan ve Meyve suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Harsefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. DISTRISET

  Fransa

  Verified by europages badge

  DISTRISET, yılında kurulan ve Bar mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyve suları, saman, esnek samanlar, lokantacılık hizmetleri için gereçler, bambu, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mamoudzou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. GERALD MCDONALD & CO LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  GERALD MCDONALD & CO LTD, yılında kurulan ve Meyve suları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. AROMATİK BİTKİLER, aromalı otlar, AROMATİK BİTKİLER, Turunçgil suyu ve konsantresi, konsantre meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basildon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. ATRIPLEX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ATRIPLEX GMBH, yılında kurulan ve Meyve suları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EQUATEUR FRUITS

  Fransa

  Verified by europages badge

  EQUATEUR FRUITS, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveler, Tropikal meyveler, Meyve suları, Meyveler, Tropikal meyveler, egzotik meyveler, Meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marseille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ELVAN'S FOOD

  Türkiye

  FROZEN FOODS (Pastry, chocolate, baklava, lokum, cake and other bakery products) We are primarily the frozen food and other Middle Eastern/ Mediterranean delicacies exporting company, but we also have other production lines for cakes, cookies, biscuits, pastries, and non-food goods, like industrial and such. Our products: Does not contain any GMO corn-syrup, only uses high-quality sugar obtained from beets Has no additives Tam Group currently exports to Australia, Europe, the U.S.A., CIS, Arabia, and Africa countries. All exports are flash-frozen at the factory in Istanbul, then the products are transported and stored at their destinations at -18 C. To unfreeze exported goods, it is enough to keep them out of the freezer for up to 4 hours at normal room temperature, then the products can be enjoyed without any further action needed. The products could be sold from a market’s frozen section or sold unfrozen on a counter from a tray in the traditional way at a bakery, restaurant, or on any stand. Some of the foods are fresh, voluminous, and ready to eat, meaning it does not require any additional heating or adding of syrup. ELVAN'S FOOD Frozen and non frozen foods Istanbul/ TURKEY

 4. ASYA COMPANY

  Türkiye

  Founded in 2020, ASYA COMPANY has its headquarters in Sivas Distribution warehouse, Mersin. Our company imports and exports to Europe and Vietnam, Taiwan, Thailand, Malaysia, Russia, UAE, Qatar, Lebanon, Egypt and African countries and supports companies that want to do so. It is very important for Asya Company to offer its customers a taste of different products from tropical countries. RITA and our branded products have started to take their place in select markets, gas stations and retail points. A Cube and A Puzzle take their place at select points and introduce different toys to our children. Asya Company We would like to thank all our suppliers, sales points and customers who import and distribute the products they produce to the Turkish market and help our brands grow even further. Our Mission: We are committed to the success of our customers and suppliers by providing optimal distribution solutions and value-added sales and marketing services. Our vision: To be the preferred supply chain partner in the specialty, natural, organic and fresh produce market worldwide. Our Purpose: We provide our services to improve the lives of our customers, suppliers, employees and communities. Map – list of countries we cooperate with: Europe, Vietnam, UK, Taiwan, Russia, Qatar, Kazakhstan, UAE, Thailand

 5. TOPRAK SU FIDAN A.S.

  Türkiye

  ORGANIC FRUIT JUICES Like our grandfathers we produce our products without any additives during the growth process in the eld. They are not genetically modied. The purpose of organic products is to protect and enrich the environment without damaging the natural cycle. All of our produsts are grown in natural circum stances and therefore they are ready for consumption in their” natural forms. We choose the most qualied fruits and produce our qualied BenOrganic juices and serve to our customers in bottles. BenOrganic products are controlled and certird in every stage of production by Ceres Cert GmBH. Don’t forget to check the labels of bottles before drinking. They should contain the organic food symbol and the approval of the certicate institution. It is very Important for us to gain your condence. Squezed Fresh Fruits BenOrganic, is produced from squezed fresh fruits, which are collected from organic certied farms. Just Fresh Fruits BenOrganic, is from of bottled fresh fruits without any additives. Products are no sugar added. 100% Organic BenOrganic, is produced by organic farming and certied organic fruits. Every stage of the production process is controlled before serving our products to our customers. Not From Concentrate BenOrganic, products are not from concentrate. Most of the 100 fruit juices on the market are produced from concentrates, water and sorbet but BenOrganic is directly producet from sgueeezed fresh fruits. Packing 946 ml or 250 ml bottles

 6. HPM GROUP

  Türkiye

  20 yılı aşkın 23 ülke gıda ürünleri alım ve satımı yapmaktayız.Malezya ve Dubai ile İstanbul ofislerimiz ve depolarımız bulunmaktadır.talep edilen tüm gıda ürünlerinin temini, lojistiği ve pazar araştırması firmamızca yapılmaktadır.danışmanlık hizmetinde bulunmaktayız.kurutulmuş meyve ve sebze ürünlerinde markamızla hizmet vermekteyiz.1.kalite ürün temin etmekteyiz.lojistik en hızlı şekilde yapılmakla birlikte.teslim noktasına kadar garanti altındadır.

 7. FATIH SULTAN PESTIL KOME LTD STI

  Türkiye

  Mutluluk sebebiniz.. Sultan Pestil ailesi olarak Pestil ve Köme Sektöründe Türkiye ve Dünya pazarında söz sahibi olmak ve son sistem Teknoloji ile Kurumsal bir firma olarak hizmet vermek Dünyanın ekolojik dengesinin oldukça hassas bir dönemeçte olduğu bu çağda gıda sektörü, iktisadi faaliyetlerin en önemlisi ve en sorumlusu haline gelmiştir. Hayata yeni bir heyecan, lezzet ve yorumlar katmak bütün sektörlerin ortak sorumluluğudur. Gıda sektörünün farkı hem iktisadi hem de kültürel bir anlam taşımasıdır. Çünkü beslenmek temel ihtiyaç olmanın yanı sıra bir kültür olgusudur. Toplumdan topluma, coğrafyadan coğrafyaya değişen beslenme alışkanlıklarını, değişen ürünlerle zenginleştirmek ve dönüştürmek küresel etkileşimin kaçınılmaz sonucudur. Bu nedenle kültürümüz adına ödevimiz, kendi ürünlerimizi bütün insanlığa tanıtmak ve sevdirmektir. Bu doğrultuda 2012 yılında Gümüşhane yöresine ait Pestil ve Kömenin online alışveriş pazarında olması ve en iyi hizmet kalitesiyle yola çıktık. Pestil.Net’te bulunan tüm ürünler pestil ve kömenin anavatanı olan Gümüşhane’den gönderilmektedir.

 8. YAGODY KARELII

  Rusya

  Yagody Karelii şirketi, Rusya ve Avrupa'da yabani meyvelerin (turuncu böğürtlen, yaban mersini, kekreyemiş, kırmızı yaban mersini, yalancı iğde) ve yabani mantarların (çörek mantarı, som örgübacak mantarı, pullu örgübacak mantarı, xerocomus) toplanması ve işlenmesinde lider şirketlerden biridir. Yagody Karelii, gıda ve ilaç endüstrisi şirketlerine aşağıdaki maddeleri tedarik etmektedir: -Bireysel Hızlı Dondurulmuş (IQF)orman meyveleri ve mantarlar; -dondurularak kurutulmuş orman meyveleri, mantarlar, sebzeler ve meyveler; dondurulmuş orman meyvesi püresi, NFC orman meyvesi suları; -demlenmiş orman meyveleri; -dondurularak kurutulmuş orman meyveleriyle karıştırılmış bal dahil olmak üzere arı balı; -chaga mantarı (Inonotus obliquus); -huş suyu. Şirket ayrıca son kullanıcılar için 100'ün üzerinde orman meyvesi stok kodu üretiyor, bunları perakende zincirlerine tedarik ediyor ve bir dağıtım ağı aracılığıyla çeşitli ülkelere ihraç ediyor. Yagody Karelii 2004 yılında kurulmuştur. Şirketin üretim tesisleri, Rusya'nın Karelya Cumhuriyeti'nde bir şehir olan Kostomuksha'da bulunmaktadır. Şirket, Avrupa'dan yılda 50.000 tonun üzerinde doğal gıda üreten tamamen otomatik üretim hatları işletmektedir. Tüm ürünler, güvenlik ve kalite standartlarına sıkı sıkıya uygun olarak üretilmektedir. Kalite yönetim sistemi, FSSC 22000'e (SGS) uygundur. Ürünlerimizin önemli bir kısmı AB yönetmeliklerine göre organik olarak sertifikalıdır. Renklendirici, aroma verici, yapay katkı maddesi veya GDO kullanmıyoruz ve mevsimlik meyve toplamadan paketlemeye kadar üretim sürecini takip ediyoruz.

 9. TIM.CO LLC

  Rusya

  Rus imalatçı “TIM.KO” Company kendi ticari markası “MADZHO” adı altında doğuya özgü olağanüstü churchhela (chuch-hela) şekerlemesini üretmektedir. Şirketin öncelikleri yüksek kalite standartları ve müşteriler ve çalışma ortakları ile güvenilir ilişkiler kurulmasıdır.Churchhela MADZHO alışılmış şekerlemelerin ve cipslerin yerini alan ve tüm aile için sağlıklı bir atıştırmalık işlevi gören modern sağlıklı atıştırmalıktır. Churchhelanın (chuch-hela) dolgusunda kuru meyvelerle birlikte ceviz, fındık ya da karışık kabuklu yemiş kullanılmaktadır. Dış kaplama meyve suyu ile yapılmaktadır. Sağlıklı beslenme alanındaki modern trendlere sorunsuz şekilde uyum sağlayan eski bir tariftir. Sunduğumuz avantajlar: - Yüksek hammadde kalitesi (kabuklu yemişler, meyve suları); - Malzemelerin koruyucu ve aroma içermemesi; - Minimum şeker yüzdesi– yalnızca doğal meyve suyunun tatlılığını dengelemek için; - Koruyucu içermeyen ürünleri 180 günlük bir süreye kadar koruyan vakumlu paketleme; - Üstün tat özellikleri (lezzetli, rahatlatıcı ve taze).

 10. AKMAN DIS TICARET VE MUTEAHHITLIK A.S.

  Türkiye

  Türkiye’de meyvelerin yoğun olduğu bölgelerde 4 üretim tesisimiz mevcuttur. Meyveyi bahçelerden alarak son teknoloji makine ekipmana sahip fabrikalarımızda prosesini gerçekleştirerek üretmekte ve ardından karton, cam, pet ambalajlarda perakende ürün haline getirmekteyiz. Yılda yaklaşık 50M litre meyve suyu dolumu yapmakta olup ürünlerimizin ABD, Kanada, Yeni Zelanda, Katar, Afrika, Japonya , Kore , Avrupa ülkeleri ve bir çok dünya ülkesine ihracını yapmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz. www.ersu.com.tr / www.goldenmeyve.com.tr . Ersu ve Golden olmak üzere iki markamız vardır. Ersu, Premium grubumuz olup, 100% meyve suları ve nektarları içermektedir. Tetrapak, cam şişe ve PET şişe olmak üzere 3 çeşit ürün ambalajımız bulunmaktadır. Golden daha ekonomik markamızdır ve sadece tetrapak ambalajda, nektar, daha düşük meyve içeriğine sahip olan aromalı içecek ve meyveli içecek gruplarımızı içermektedir. -Perakende meyve suları haricinde, yarı mamül ürünlerimiz olan; konsantre, NFC ve meyve püresi-pulu üretimide yapmaktayız.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Meyve suları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.253 Şirketler