• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mineraller

Sonuçlar

Mineraller - Ithalat/Ihracat

 1. HAMDARD

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Hamdard İlaç, 2013 yılında kurulmuş, Türkiye'nin önde gelen farmakolojik ürünler üreticisidir. Misyonumuz, müşterilerimizin sağlığına ve esenliğine katkıda bulunan üstün kaliteli ve etkili ürünler sunmaktır. Ayurveda çalışmaları ışığında, Anadolu'nun eşsiz bitkilerini kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünler üretiyoruz. Sonuç olarak, Plantus, Plantus Cosmetics, Doala ve Maxiliv gibi bir dizi markayı içeren besin takviyesi ve cilt bakım ürünlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Kastamonu'da bulunan ve yaklaşık 5.000 metrekarelik bir alanı kaplayan tam entegre tesisimiz, bitkisel ilaçlar, vitaminler ve gıda takviyeleri üretimine yönelik en gelişmiş teknoloji ile donatılmıştır. Ayurveda ve Fitoterapi alanında uzmanlaşmış doktor ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimizle uluslararası kalite standartlarına uygun, yüksek kaliteli, doğal, koruyucu ve sağlığa destek olan ürünler üretiyoruz. Müşterilerimiz için gıda takviyelerinden fason üretime kadar sağlığa katkıda bulunan çeşitli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Hamdard Türkiye olarak, doğanın bize sunduğu kaynakların en iyisini müşterilerimize sunarak hem yurt içinde hem de yurt dışında büyüyoruz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. DENK INGREDIENTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Denk Ingredients, gıda takviyeleri, yem ve evcil hayvan gıdaları, sporcu beslenmesi, ilaç endüstrisi ve çok daha fazlasında kullanılmak üzere bileşenlerin B2B dağıtımında uzmanlaşmıştır! Münih merkezli Denk Ingredients GmbH, 30 yılı aşkın süredir gıda takviyesi endüstrisi için doğal hammaddelerin dağıtımında uzmanlaşmıştır. Temel ürünlerimiz amino asitler, bitkisel özütler, mineraller, probiyotikler, proteinler ve vitaminlerdir. Almanca konuşulan ülkelerin yanı sıra uluslararası pazarlardaki müşterilerimize yenilikçi ve fonksiyonel hammaddeler tedarik etmekteyiz.

 3. ZEINPHARMA GERMANY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZeinPharma Germany GmbH - yüksek kaliteli gıda takviyeleri üretimi için güvenilir ortağınız, marka üreticisinden özel markalı besin takviyesi ürünleri - Made in Germany. Sektördeki 20 yılı aşkın uzmanlığımız sayesinde, size özel veya Beyaz etiketli ürün vizyonlarının marka üreticisinde hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirme fırsatı sunuyoruz. Kendi markamız "ZeinPharma" ile uzun yıllardır Alman eczacılık pazarında ve ötesinde sağlam bir şekilde yer alıyoruz. Son teknoloji üretim tesislerimiz ve yüksek nitelikli çalışanlarımız sadece zamanında teslimatları değil, aynı zamanda fiyat şeffaflığını ve en yüksek hijyen standartlarını da garanti eder. İlk fikirden ürün geliştirmeye ve nihai ürüne kadar sizi desteklemekten mutluluk duyarız. Tasarımın gerçekleştirilmesi konusunda desteğe mi ihtiyacınız var? Şirket içi grafik departmanımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Hammadde ve ambalaj tedarikçileriyle uzun yıllara ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz sayesinde, tedarik piyasalarında güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde faaliyet gösterebiliyoruz. Satın alma ağımızdan ve sinerjimizden yararlanın. Üretim tesisimiz Almanya'nın merkezinde, Ren-Main bölgesinin kalbinde yer almaktadır. Buradan, gelecek vaat eden niş tedarikçilerden uluslararası alanda yerleşik şirketlere kadar dünya çapında 30'dan fazla ülkedeki müşterilere hizmet veriyoruz. ZeinPharma Germany GmbH - Bilgiyle Etki Yaratır - 1999'dan beri

 4. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

 5. MEDIGRÜN NATURPRODUKTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MEDIGRÜN NATURPRODUKTE GMBH, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mineraller, vitaminler, Mineraller, biyolojik meyve suları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Worms, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SH MINERALS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SH MINERALS GMBH, yılında kurulan ve Mineraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Heidenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CONPHYMED PHARMACEUTICAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CONPHYMED PHARMACEUTICAL GMBH, yılında kurulan ve Mineraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. katkı ürünleri, vitaminler, Hammaddeler, bitki özleri, Tatlandırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. VIATON EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VIATON EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Mineraller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hof, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BMP BULK MEDICINES & PHARMACEUTICALS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BMP BULK MEDICINES & PHARMACEUTICALS GMBH, yılında kurulan ve Mineraller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Norderstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. LINOX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LINOX GMBH, yılında kurulan ve Demirli ve demirsiz maden cevherleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, İthalat/İhracat - acentalar, Demirli maden cevherleri, Organik oksit ve peroksitler, Mineraller, Kuvars (necef taşı) ve kuvars kumu, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dinslaken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. COLOSTRUM BIOTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  COLOSTRUM BIOTEC GMBH, yılında kurulan ve Biyolojik kozmetik ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor - beslenme, Diyet ve spor için entegre beslenme, VIP yarım hizmetleri, biyolojik tamamlayıcı gıda katkıları, gıda endüstrisi malları, gıda takviyeleri, katkı ürünleri, Spor - beslenme, kozmetik ürünlerin doldurulması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Königsbrunn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AMTEC TRADING GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  AMTEC TRADING GMBH, yılında kurulan ve Çay sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Mineraller, zerdeçal, Mineraller, Gıdasal sıvı yağ, Kolajen, ayurveda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolfsberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. THANMA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  THANMA GMBH, yılında kurulan ve Mineraller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wonneberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VONKEMPISRESOURCES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  VONKEMPISRESOURCES GMBH, yılında kurulan ve Mineraller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kümmersbruck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FOURNISSEUR DE PIERRES

  Fransa

  Verified by europages badge

  FOURNISSEUR DE PIERRES, yılında kurulan ve Mineraller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. İnce taşlar, değerli taşlı takılar, inci bilezikler, pandantif, burçlar, rakkaslı saatler, kulak küpeleri, Taşlarla litoterapi tedavisi, ametist sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Malo, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. RENAT GLOBAL INŞ. IHR. ITH. SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  İnşaat Malzemeleri, Yapı Kimyasalları, Mermer, Fayans, Fayans, Seramik, İç ve Dış Cephe Boyaları, Yalıtım Malzemeleri, Su Yalıtım Malzemeleri, Isı Yalıtım Malzemeleri, Zemin Sistemleri, Harç ve Beton Katkıları, Derz Dolguları, Astarlar, Seramik Yapıştırıcılar, Silikonlar gibi birçok yapı malzemesinin ihracatını yapmaktadır. sakız, klozet, sarnıç, Dünyanın en kaliteli Madenleri arasında yer alan Zeolit ​​/ Klinoptilolit, Kaolin ve Perlit Madenlerini Balıkesir bölgemizde Hammadde, Yarı Mamul, Mamul olarak istenilen ebat ve ebatlarda ihraç etmek. KOBİ'lerimizin ürettiği değerli ürünler olan Zeytin Ağacı Kesme ve Sunum Tahtaları, Ceviz Ağacı Kesme ve Sunum Tahtaları. Dünya Global Pazarlarına termos ve termos çeşitleri, Mataralar, Özel Baskılı Seramik Tabaklar, Kaseler, Servis ve sunum ev araç ve gereçleri ihraç etmektedir. Dünya Global Şirketlerinin Türkiye'den Almak İstedikleri Ürünlerin Lojistik ve İhracatını iç piyasa araştırması yaparak, en uygun fiyat ve kaliteli ürün tedariği sağlayarak gerçekleştiren Danışmanlık Hizmetini de sağlamaktayız. Ayrıca Renat Global, Fransız CGP Europe firmasının OPTİFORM markalı F2X, SLX, FXT, B2X Termoplastik ürünlerinin Türkiye Tanıtım, Pazarlama, Satış ve Dağıtım Distribütörlüğünü yapmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "mineraller"
 5. PLANTACORP GMBH

  Almanya

  PlantaCorp GmbH, ISO 22000, GMP sertifikalı, Hamburg merkezli lipozomal gıda takviyesi üreticisidir. Benzersiz Alman kapsülleme teknolojimiz, müşterilerimize en yüksek HACCP standartlarına uygun olarak oldukça etkili, artırılmış biyoyararlanım lipozomal takviyeleri sağlar. Esnek üretim sistemimiz size sözleşmeye tabi lipozomal üretim için özelleştirilmiş formülasyonların yanı sıra satışa hazır white label seçenekleride sunmaktadır. PlantaCorp, son derece etkili, maksimum düzeyde absorbe edilebilir, lipozomal formülasyonlarımızın geliştirilmesinde bilimsel bulguları esas tutmaktadır. Ar-Ge ekibimiz içerikleri (bitki özleri, mineraller ve vitaminler) araştırmakta ve belirli besin eksikliklerini telafi eden formülasyonlar üzerinde çalışmaktadır. Lipozomal formulasyonlarımızı yapak için; GDO'suz, Avrupada üretilmiş yüksek kaliteli ayçiçeği lesitini (>% 97 fosfolipid) kullanılmaktadır. Gelişmiş kapsülleme teknolojimiz için patent başvurusu yapılmış olup PlantaCorp'un üretim süreci gizli tutulmaktadır. İsteğiniz üzerine size Avrupa mevzuatına uygun dokümantasyon, ürün formülasyonu ve etiketleme konusunda bilgilendirmede bulunmaktayız. Müşterilerimizle birlikte hedefimiz, gelişmiş gıda takviyesi teknolojilerini dünya çapında güvenilir bir standart haline getirmektir.

 6. NIGTAS ANONIM SIRKETI

  Türkiye

  NİĞTAŞ ANONİM ŞİRKETİ DÜNYA’NIN EN SAF VE EN BAYAZ KASiYUM KARBONAT OLUŞUMLARININ EV SAHİBİ Niğtaş kullanmış olduğu hammadde ve üretim kalitesi ile Türkiye’de Niğde ve Kırıkkale İşletme tesisleriyle doğal kalsiyum karbonat, nanometrik kalsiyum Karbonat ve hidrofobik özellikli nanometrik Kalsiyum Karbonat, yüzey kaplama ve granül tesis kapasiteleri ile boya, cam, plastik, kağıt, yapı kimyasalları gibi bir çok sektörde güçlü insan kaynağı, Ar-Ge yatırımları ve lojistik ağı ile çıkmış olduğu yolculuğuna kararlı şekilde devam etmektedir. Niğtaş tedarikçilerine Kalsiyum Karbonat’ın yanısıra Talk, Barit ve Kalsiyum Oksit madenlerinin tedariğini de sağlamaktadır.! Toplam kalite yönetimi ile bütün işçi ve personelimizin aktif katılımı sağlanarak tüm faaliyetlerin sürekli olarak iyileştirilmesi şirketimizin ana politikasıdır. Bu sayede hem istikrarlı bir kalite düzeyine ulaşılması ve hem de müşteri memnuniyetinin artırılması hedeflenmiştir. Kalite anlayışımız çevre sorunları ile işçi sağlığı ve güvenliğine karşı duyarlığı da kapsamaktadır. İşletmelerimizde; ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001: 2004 Çevre Yönetim Sistemi OHSAS 18001: 2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi uygulanmaktadır. Kalite denetimlerinde, deneyimli laboratuvar personeli ile ham madde girişinden sevkiyata kadar tüm proseslerde gerekli kontroller yapılmaktadır. Analiz sonuçları kayıt altına alınarak istatistiksel kalite kontrol süreçleri uygulanmaktadır.

 7. MIBA

  İspanya

  MIBA pembe kuartz, İspanya'nın mücevheri. Dünyanın en üstün kuartz madeni İspanya'da bulunmaktadır. 3 ayrı kalitede ve pazarın en iyi fiyatıyla sunulan büyük miktarlı pembe kuartz mineral stoğu, toptan satış firmaları için özel indirimler. Maden ocağının yanı başında büyük boyutlu pembe kuartz bloklar. Sipariş üzerine dekoratif toplar, kalpler, yıldızlar... gibi parlak yüzeyli, pembe kuartz taşından kesme kolye uçları imalatı ya da kalibre edilmiş boyutlarda parlak, yuvarlak, fantezi, kişiye özel boyutlu pembe kuartz sanatsal ürünlerin işlenmesi.

 8. K+S MINERALS AND AGRICULTURE GMBH

  Almanya

  K+S KALI GmbH şirketi, yerin çok altında bulunan değerli potasyum ve magnezyumun tuzlarını çıkartır ve çeşitli ürünlere dönüştürür: Bitki besin ürünlerimiz büyüyen dünya nüfusunu beslemeye yardımcı olmaktadır. İlaç tuzlarımız, ilaç endüstrisinde önemli bileşenlerdir. Besin takviyesi tuzlarımız, dünyadaki insanlara ve hayvanlara gerekli mineralleri sağlar. Endüstriyel ürünlerimiz dünya çapında emniyet, ilerleme ve refaha önemli bir katkı sağlar. K+S KALI GmbH, 125 yılı aşkın şirket geçmişi ile, potasyum tuzlarının üretimi ve işlenmesinde dünya çapında en uzun deneyime sahip şirkettir. Ürünlerimiz DIN EN ISO 9001ff. standardına göre sertifikalandırılmış olup, sağlık ve beslenme için yüksek saflıktaki tuzlarımız GMP standartlarına göre devlet kurumları ve uluslararası kuruluşlar tarafından da denetlenmektedir. Bu şekilde, ürünlerimizde en yüksek Made in Germany kalitesini garantilemekteyiz

 1. LORDEX GLOBAL TRADE

  Türkiye

 2. CELLAVENT HEALTHCARE GMBH

  Almanya

  Gıda takviyeleri, fonksiyonel gıdalar ve bitki özleri alanlarında yüksek kaliteli hammaddeler, fermantasyon, şifalı bitkiler, bitkisel maddeler ve özler için güveneceğiniz firmayız. Özel etiket ve ürün geliştirme alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir tam hizmet sağlayıcısı olarak, kendi ürün fikrinizin oluşturulmasından fason üretime, laboratuvar analizinden dağıtıma kadar her aşamada size destek vermekten mutluluk duyarız. Cellavent Ingredients, Düsseldorflu aile şirketi Cellavent Healthcare'in bir parçasıdır. Cellavent markası sağlık sektöründe 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Düsseldorf'taki merkezimizden, besin takviyeleri, gıda ve evcil hayvan maması sektörlerindeki müşterilerimize hem ulusal hem de uluslararası düzeyde tedarik sağlıyoruz. Hammadde ürün portföyümüz şunları içerir: CherryPURE® Montmorency Vişne Tozu. Fermentlife® fermente organik zerdeçal. PRUCERA® Vişne suyu konsantresi. Deniz yosunundan elde edilen organik magnezyum. Köri yapraklarından elde edilen organik demir. Kahverengi alglerden elde edilen iyot. Kırmızı alg tozundan kalsiyum. Amla meyvelerinden elde edilen organik C vitamini. Hizmet yelpazemiz şunları içerir: Özel markalı ürünlerin geliştirilmesi. Fermente hammaddelerin geliştirilmesi ve sözleşmeli fermantasyon. Son müşteri ürünlerinizin fason üretimi. Laboratuvar analizleri. Aşağıdakiler dahil olmak üzere farklı dozaj formlarının uygulanması. Kapsüller, tabletler, softjeller, tozlar ve sıvılar. Organik sertifikasyon ve organik hammaddeler için ithalat süreci hakkında danışmanlık

 3. CEYLAN MINERAL MINING

  Türkiye

  Ceylan Mineral Mining Company was founded with the aim of unearthing our world’s underground wealth, contributing to both regional and national economy, and being a company that creates sustainable value from the stage of production stage to the final consumer. Our Gypsum Mine which is in preparatory stage for extraction and our coal mines extending over an area of 1.850 hectares are located in Çankırı province, whereas our marble mine extending over an area of 400 hectares is located within the borders of Ankara province. While we continue exploration of gypsum, marble and coal at our licensed sites, our flagship mineral Sodium Bentonite is extracted from our 4.000 hectare mines and processed at our own factory equipped with high technology. Built on 50.000 m² parcel with a closed area of 7.000 m² in Çankırı Yakınkent Organized Industrial Zone, located at a distance of about 75 Km from Ankara, our factory processes sodium bentonites which we offer to consumers as a finished product and to industries as an intermediate product. In addition to our Sodium Bentonite Toi Moi & Kityus brand cat litters, we can also produce private label products with desired specifications and provide intermediate and finished products in Big Bags.

 4. NUTRICHEM CHEMICALS

  Hollanda

  Nutrichem Chemicals, bakır sülfat satışı alanında faaliyet göstermektedir. Bakır sülfat, hayvansal beslenmede önemli bir gıda katkı maddesidir. Örneğin bakır, yumurta plazmasında kolesterolü azaltıcı ve kümes hayvanlarının göğüs kaslarının gelişmesinde önemli bir rol oynar. Bakır sülfat penta hidrattan sağlanan mantar önleyici (bordo bulamacı…) olarak, meyvelerde, sebzelerde ve tarıma yönelik bitkilerde bakteri ve küflerin (yaprak lekelerine, çürümeye, elma kara lekesi ve mildiyu hastalığına neden olan bakteri ve mikroplar) önlenmesi alanında kullanılmaktadır.

 5. S.A.L.T. CONSULTING GMBH

  Almanya

  Mineral hammaddeler ve tuzların ticareti konusunda uzmanız. Potasyum ve magenzyum ürünlerine ağırlık veriyoruz. Endüstri, ilaç ve gıda alanlarında çok kapsamlı bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu ürünler tüm dünyada önde gelen üreticilerden temin edilmektedir ve bu yüzden en yüksek kalitededir. Health Care & Food alanında ilaç, gıda ve kozmetik endüstrisinin son derece yüksek taleplerini karşılamak için özel bir ürün yelpazesine sahibiz. Güvenilir ve zamanında teslimat için bize güvenebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden çalışma biçimimiz ve ürün yelpazemiz hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

 6. ATLASKEM MADEN LTD ŞTI

  Türkiye

  Atlaskem is a privately owned company, producing nano, micronized, granulated and lumps of Calcium Carbonate, Dolomite, Basalt, Andesite and Barium Sulphate. We are located in central Turkey, between Cappadocia region and Mersin Ports, where one of the whitest and purest sources of Calcium Carbonate exist in the World. Whiteness of the Calcium Carbonate is between 98 to 99%, and purity is over 99%. With our experienced team in the field we are able to provide you wide range of micronized products including 1 micron and below 1 micron products. Our Calcium Carbonate facility is produced at 8.000 m2 closed facility on a 30.000 m2 land, with capacity of 25.000 mt monthly. Our mines calcium carbonate is approved by many researchers including Precipitated Calcium Carbonate from Roskill (the largest mineral research institute). With our experience in international market we would like to offer best quality with true knowledge of market in a direct, more simple and advanced service for our customers.

 7. ABB KIMYA SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ABB Kimya, 2013 yılında kuruldu. Fason olarak vitaminler (yağda çözünen ve suda çözünen), mineraller, enzim, probiyotik, toksin bağlayıcılar, organik asitler, bitkisel ekstraktlar ve yağları içeren; sıvı, toz, sprey, jel, kapsül veya istediğiniz formda yem katkı maddeleri ve premiksler üretiyoruz. Ayrıca Mısır ve Azerbaycan'a ihracat yapıyoruz. 2018 yılında kurulan Ar-Ge laboratuarımızda, ürünlerimizi daha uzun süre nasıl koruyacağımızı, ürünlerimizin kalitesini nasıl artıracağımızı, yenilikçi ve uygun maliyetli yeni formülasyonları nasıl yapacağımızı araştırıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

 8. GORDES ZEOLIT MADENCILIK SAN.VE TIC. A.Ş.

  Türkiye

  Bünyesinde Opet, Regnum Gayrimenkul, Carya Golf Club ve Güvenok Lojistik gibi kurumlar bulunan Öztürk Grup, bu şirketlere Gordes Zeolite'ıda dahil ederek büyümesini sürdürmüştür.Dünyanın tanınmış zeolit üreticilerinden biri olan ve Tükiye’deki öncü zeolit üreticiler arasında yer alan Gordes Zeolit Madencilik San. Ve Tic A.Ş.’yi sizlere tanıtmaktan kıvanç duymaktayız. Yaklaşık 1, 5 Milyar ton jeolojik rezerve sahip olan firmamız, yüksek miktarlı talepler karşısında hep aynı istikrarı koruyarak birinci sınıf kalitede ürün sağlayabilme ayrıcalığına sahiptir. Bununla birlikte, Gordes Zeolit olarak, ürünlerimizin, ISO-22000-2005, ISO 9000-2001 ve FAMI-QS gibi uluslararası kalite standartlarının teminatı altında gerçekleştirildiğini vurgulamakta yarar görüyoruz.

 9. CMMP

  Fransa

  “Le Comptoir de Minéraux et Matières Premières (CMMP)” 1932 yılında kurulmuş bağımsız bir aile şirketidir. Sanayi mineraller alanında 80 yılı aşkın deneyimi sayesinde, CMMP müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine uygun 140'ı aşkın ürün serisi geliştirmiştir. CMMP Ocak 1999’dan beri ISO 9001 sertifikalıdır. CMMP seçili yataklardan gelen hammaddelerden, CMMP, sanayi, doğal ve toksik olmayan minerallerin Avrupalı uzmanıdır.

 10. M.S MADENCILIK

  Türkiye

  MS Madencilik Tic. Ltd. Şti. maden aramaları ve işletmeciliği ile ilgili olarak faaliyet göstermekte olup 2005 yılında kurulmuştur. Mevcutta Sivas-Yıldızeli, Karakoç Köyü’nde Türkiye’nin ilk vermikulit madenini işletmektedir. Maden sahamızın 2005 yılında arama ruhsatı alınmış, 2010 yılında ise işletme ruhsatına geçilmiştir. Şirketimizin mevcut aylık üretim kapasitesi 500 ton vermikulittir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz