• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler

Sonuçlar

Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler - Ithalat/Ihracat

 1. FRANC-TEXTIL SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Franc Textil, Polonya'daki en büyük ev tekstili dikiş merkezlerinden biri ve stor perde üreticisidir, ev tekstili üretimindeki 29 yıllık deneyim bizi bu alanda uzman yapmıştır. 12.000 m2'nin üzerinde modern üretim tesisi, 200'ün üzerinde deneyimli kadrosu ve ev tekstili üretimi için profesyonel makine parkuruyla Franc Tekstil, en yüksek kalitede dikiş hizmetini garanti edebilir. Güçlü yönlerimiz ölçüye göre dikim hizmeti, küçük seri üretim imkanı, kısa teslim süresi ve geniş ürün çeşitliliğidir. Üretimlerimiz arasında: - perdeler ve storlar - yatak etekleri, koltuk kılıfları - minderler ve koltuk minderleri - masa örtüleri ve mutfak tekstilleri - diğer tekstil ürünleri. İşimizin her aşamasına ve detayına birlikte önem veriyoruz. En kaliteli imalatı ve hizmeti sağlamak için verimli, profesyonel bir yönetim ekibi sağlıyoruz. Kalitemiz beklentilerinizi karşılayacaktır. Avantajımız, emanet edilen kumaşlardan en zorlu siparişlerin bile uygulanmasının yanı sıra, kumaş koleksiyonlarımızdan (seçim yapılabilecek yüzlerce kumaş seçeneği) sipariş verme imkanı, özel b2b platformları aracılığıyla ve ortakların sistemleriyle entegrasyon imkanıyla özel siparişlerdir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. TONTARELLI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tontarelli'de bulabileceğiniz ürünler: kutular, elbise mandalları, sepetler, her büyüklükte sepetler, katlanır sandıklar, el arabaları, sebzelik, portmantolar, çekmeceli sandıklar, müzik aksesuarları, büro aksesuarları, kaseler, alet tutucular, çekmeceli mobilyalar, çöp kutuları, kaplar vb. 1979'dan bu yana Sergio Tontarelli'nin zanaat işletmesi, plastik ev eşyaları ile Avrupa'da ve dünyada kendini kendini göstermiş büyük bir Sanayi Grubu haline geldi.

 3. GLADIUS - CUSTOM HOTEL FURNITURE

  Polanya

  Verified by europages badge

  Bir şirket olarak GLADIUS, otel mobilyaları tasarlamak ve üretmek gibi daha az karmaşık olanlardan, resepsiyon alanları, barlar, restoranlar ve konferans salonları dahil olmak üzere kapsamlı otel iç tasarımları oluşturmak gibi daha zor olanlara kadar her türlü projeyi tamamlama konusunda 20 yıllık bir deneyime sahiptir. Ayrıca, harici tasarım stüdyolarının tasarımlarına dayalı olarak mobilya parçaları ve ek aksesuarlar üretiyor, teslim ediyor ve monte ediyoruz. Ürünlerimiz yüksek kaliteleri, mükemmel ergonomileri, zengin tasarımları, benzersiz stilleri ve çeşitli renkleriyle karakterize edilmektedir. Tasarımlarımızda ve üretim uygulamalarımızda kanıtlanmış marangozluk yöntemlerini ve modern malzeme teknolojilerini kullanıyoruz, örneğin: melaminat levhalar, ahşap kaplama, HPL, MDF, Masif ahşap, Lake yüzeyler, Cam, Çelik, Kompozit malzemeler, Doğal taş, 3D folyolar. Projenin tüm aşamalarında kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Uzman ekipler, ürünlerimizin teslimatı ve montajından sorumludur ve en yüksek hizmet kalitesini sağlar.

 4. CUBOROSSO

  İtalya

  Verified by europages badge

  MADE IN ITALY | İtalyan malı, evrensel olarak tanınan kalitenin garantisi, korunması gereken bir marka. Puglia bölgesinin profesyonellik ve rekabet gücünden yola çıkan Cubo Rosso, döşemeli mobilya bölgesinde doğdu. Oturma odalarımız, AB üretim standartlarına uygun olarak Puglia'da Bari bölgesindeki Gravina genel merkezinde şekilleniyor. Puglia'dan Made in Italy işçiliğinin zarafetini ve değerini dünyaya ihraç ediyoruz.

 5. MAISON TECHNEB

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON TECHNEB, yılında kurulan ve Mobilya tasarımcısı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mesleki mobilyalar, Otel odaları için mobilyalar, Ev mobilyaları, Bahçe dekorasyonu ve mobilyaları, Çağdaş mobilyalar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar için mobilyalar, Özel mobilyalar, Masalar ve sandalyeler, Sokak lambası ve masa lambası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Toulouse, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NKL MEUBLE WASSA

  Fransa

  Verified by europages badge

  NKL MEUBLE WASSA, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yatak odaları, Kanepeler, Çocuk mobilyaları / Çocuklar için mobilyalar, mobilyalar, Yatak odaları, Kanepeler, Çocuk mobilyaları / Çocuklar için mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Champigny Sur Marne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BOUTIQUE LA VANNERIE D'AUJOURD'HUI

  Fransa

  Verified by europages badge

  BOUTIQUE LA VANNERIE D'AUJOURD'HUI, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ahşap - hint kamışı sepeti araba, Sepetçi söğüdünden erzak sepeti, Sepetçi söğüdünden hasat sepeti, Tekerlekli özel odun arabası, Renkli kabuğu soyulmuş ham rattanın iç kısmı, 1. sınıf rattanın dış ve parlak kısmı, Fayl-Billot geleneksel sepetçilik ürünleri, Çocuklar için sepetçilik ürünleri, Sepetçi söğüdünden oyuncak sandığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fayl-Billot, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CROSSLINE FURNITURE- PORTUGAL MANUFACTURER

  Portekiz

  Verified by europages badge

  CROSSLINE FURNITURE- PORTUGAL MANUFACTURER, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Harita plan dolapları, Atölye mobilyaları, Otel mobilyaları, kereste, metal, Harita plan dolapları, bar mobilyaları, ahşap mobilyalar, tasarım mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carvalhosa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. HOME STAGING KARINE ENGELBOSCH

  Belçika

  Verified by europages badge

  HOME STAGING KARINE ENGELBOSCH, yılında kurulan ve Dizayn - Danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, iç dekorasyon ve mobilya, dekorasyon iç düzenleme, iç dekorasyon ve ekipman konusunda danışmanlık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bassenge, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. HELMUT KALLENBACH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HELMUT KALLENBACH GMBH, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Saarbrücken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BOATEX® E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOATEX® E.K., yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Kempenich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BEN-J-3DCREA

  Fransa

  Verified by europages badge

  BEN-J-3DCREA, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sabunluk, Lambalar, Kutular, büro aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ravilloles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. ALUTECX-VORHANGSCHIENEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALUTECX-VORHANGSCHIENEN, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Filderstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. YES WE AFRICAN

  Fas

  Verified by europages badge

  YES WE AFRICAN, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. berbere halısı..., Ev dekorasyon aksesuarları, toptan örtü, seramik ürünleri alıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marrakech, Fas 'de bulunmaktadır.

 3. DECO - WOLLNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DECO - WOLLNER GMBH, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Erfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GEFORA FORSTER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEFORA FORSTER GMBH, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Freystadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GEORG CHR. WIRTH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GEORG CHR. WIRTH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Helmbrechts, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ENJOY THE WOOD

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ENJOY THE WOOD, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çağdaş mobilyalar, sanatsal dekorasyon, dekorasyonlar, giysilik deriler, dekorasyon ürünleri, dekorasyon ahşap malzemeleri, doğal ahşap mobilyalar, ahşap mobilyalar, dekorasyon ve sergi için ahşap malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borodyanka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. SYKOR INTERNATIONAL

  Polanya

  Verified by europages badge

  SYKOR INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Ağaç ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ahşap ev eşyaları, Bahçe mobilyaları, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Kuş kafesleri ve büyük kuş kafesleri, kırlangıç yuvası, dekorasyon ahşap malzemeleri, kuşlar için malzemeler, ahşap el sanatları, böcek koleksiyonu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ketrzyn, Polanya 'de bulunmaktadır.

 8. BARTHEL TEXTIL + SONDERPOSTEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  BARTHEL TEXTIL + SONDERPOSTEN, yılında kurulan ve Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Freudenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FLEXOPLAST S. L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  FLEXOPLAST S. L., yılında kurulan ve Plastik malzemeden profiller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik hortumlar, borular ve tüpler, Kauçuk ve plastik çıkarımı/eldesi, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, sert profiller, esnek profiller ve borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L'hospitalet De Llobregat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAISON RAPHAËL

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON RAPHAËL, yılında kurulan ve Çubuklar ve kornişler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çerçeveleme, Tanıtım illustrasyonları, Baskı, Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler, dış dekorasyon işleri, duvar dekorasyonu, ölçüye göre çerçeve, Çerçeveleme, Tanıtım illustrasyonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. YUKSEL KALIP IMALAT SAN.TIC.STI.

  Türkiye

  Yüksel Kalıp San. ve Tic. Otomotiv, beyaz eşya, elektrik elektronik sektöründe faaliyet göstermektedir. Konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile 10 tondan 400 tona kadar pres parkı bulunmaktadır. Progresif-transfer kalıp-kesme form sıvama kalıplarında tecrübeli kalıphanesi, hatlar ile metal şekillendirme konusundaki tecrübesine güvenmektedir. Scales yenilikçi, proaktif ürünler ve kaliteli hizmet anlayışıyla mobilya aksesuarları sektöründe artı değer katmaktadır. Yüksek kaliteli sürgülü kapak, sürme kapak sistemleri, masa sistemleri, çeşitli mobilya ve banyo aksesuarları konusunda uzman kadrosuyla fonksiyonel çözümler üretmektedir. Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler geliştiren Scales, Türkiye'nin yanı sıra tüm dünya tüketicilerine hitap etmektedir. Müşteri memnuniyet ve tasarım odaklı ürünleriyle öne çıkan Scales hem yeni teknolojileri uygulama becerinde hem de farklı çözümler üretme kapasitesine sahip bir şirkettir. 40 yıl önce Yüksel Kalıp ile başlayan yolculuğumuz bugün Scales ile yeni ürünler ve hayata değer katan çözümlerle devam ediyor.

 4. VIEN HANDLES

  Türkiye

  VİEN handles 2016 senesinde mobilya aksesuarı pazarında çok eski olan Turan Kulp BAYRAM TURAN .tarafından kurulmuştur .. Deneyim ve tecrübelerimizle yola çıkarak kulp, kapı kolu, askı ve metal mobilya branşında kaliteden ödün vermeden çalışmkatayız .. Tunus , Azerbeycan, Mısır, Cezayir, Libya , Bulgaristan, Bosna Hersek , Romanya gibi bir çok ülkeye ihracatımız vardır vien handles was established in 2016 by Turan Kulp BAYRAM TURAN, who is very old in the furniture accessories market. Based on our experience and experience, we work in the handle, door handle, hanger and metal furniture branch without sacrificing quality.. Tunisia , Azerbaijan, Egypt, Algeria, Libya , We export to many countries such as Bulgaria, Bosnia and Herzegovina and Romania.

 5. YEDI BASAK GRUP INTERNATIONAL TRADING COMPANY

  Türkiye

  YBG Yedi Başak Group; entellektüel fikirleri olan genç iş gücünü, yenilikçi ve teknolojiyi takip eden bir alt yapı ile buluşturarak hayata geçirilen bir dış ticaret ve e-ticaret firmasıdır.YBG olarak; küreselleşme ile beraber son yıllarda gelişmekte olan dış ticarette bölgemizin ve ülkemizin söz sahibi olmasına katkı sağlamak, bölgede bu alandaki mevcut açığa olumlu yönde etki etmek, bilgi tecrübe ve birikimini bölgedeki dış ticaret firmalarıyla da paylaşmak amacıyla kurulmuş bir Dış Ticaret Şirketidir.YBG; Uluslararası düzeyde itibarlı bir kurumsal yapıya ulaşmak ve bu kurumsal yapı ile farklılık yaratmak hedefi ile yola çıkmış bir şirkettir.YBG; konusunda uzmanlaşmış ekibiyle müşterilerinin ihtiyacı olan her türlü ürünü sektör ve ürün ayrımı gözetmeksizin temin ve tedarik eder.YBG’nin amacı; Afrika’dan Avrupa’ya, Uzak Doğu’dan Amerika’ya kadar dünyanın dört bir yanında uluslararası ticaret ağı oluşturmaktır. Bu bakımdan dünyanın çeşitli pazarlarında mevcut müşterilerimizin taleplerini toplar, öncelikle bölgede üretebilmek veya mevcut üreticiyi bulmak için çalışır. Bölgede mümkün olmazsa ülke çapında söz konusu çalışmayı yapar. Yine olumlu sonuç alınmazsa dünya çapında çalışma yaparak müşteriye en iyi kaliteyi en uygun fiyata en kısa zamanda tedarik etmeye çalışır.Yedi Başak Group; dinamik ve genç yapısıyla, doğru stratejiler üretip bunları uygulamadaki kararlılığıyla uzun dönemli hedeflerini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip sektör liderliğine ulaşma hedefindedir.

 6. SOFINE DECOR

  Türkiye

  As “so fine decor”, we are here to bring modern and stylish inspiration to living spaces. We offer a high amount of variety with a product range of coffee tables, console tables (dresuars), lightings and wall decors and various decoration accessories. Our difference is high quality metal coating, qualified metal and mirror products and wide product range in different colors and models suitable for modern decoration styles. Aiming to continue experiencing the satisfaction of exporting to many countries with our systematic production capacity and hardworking team we are ready to start new cooperations with new wholesaler companies.

 7. ANKA HOME CONCEPT

  Türkiye

 8. AYARK GENERAL TRADE

  Türkiye

  We as AYARK give export – import service to our clients from Turkey to all over world. Ayark General Trade Co. gives encourage to manufacturers the know-how and expertise in the import and export business, through the agency of the company facilitates the trading of goods between Turkey and all over the World and connects manufacturers with clients.With 12 years experience in business trade We are giving services in Textile, Furniture, Industrail Machines and Construction Materials sectors. Our manufacturers conform to and are accredited per ISO 9001. With the agreements we have made with the manufacturers, we deliver cheap prices and high quality products to our customers at market values.

 9. BYBARAS FOREIGN TRADE CO.

  Türkiye

  We as BY BARAS give export – import service to our clients from Turkey to all over world. BY BARAS General Trade Co. gives encourage to manufacturers the know-how and expertise in the import and export business, through the agency of the company facilitates the trading of goods between Turkey and all over the World and connects manufacturers with clients.With 14 years experience in business trade We are giving services in Textile, Furniture, Industrail Machines and Construction Materials sectors. Our manufacturers conform to and are accredited per ISO 9001. With the agreements we have made with the manufacturers, we deliver affordable prices and high quality products to our customers at market values.

 10. DORUK KALIP MAKINE DIZAYN PLASTIK VE KAUCUK

  Türkiye

  KANEPE AYAKLARI | KULPLARPANTOLON ASKILIKLARI2004 yılında Mustafa SAVRAN tarafından Doruk Kalıp Ltd. Şti. adı altında kurulan firmamız kalıp imalatı ile üretim hayatına başlamıştır. Piyasadaki açık ve müşterilerinden gelen yoğun talep doğrultusunda 2008 den bu yana, MESİR PLASTİK olarak plastik kanepe ayakları, kulplar, pantolon askılıkları ve poliüreten döküm malzemeler üretimi yapmaktadır.Firmamız üretim tesisindeki Ar-Ge bölümü, 15 enjeksiyon makinesi, kübik kaplama tesisi, boyama tesisi ve poliüretan döküm bölümü ile değerli müşterilerine en kaliteli, uygun ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Kendimize edindiğimiz "DOĞRULUK VE KALİTE” ilkesiyle yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 500’ü aşkın müşterimize hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz her bir malzeme ve hizmetin altına güven ve kalite imzasını gururla attık ve atmaya da devam edeceğiz. Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet ve malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir. Mesir Plastik olarak, her türlü zevk ve isteğe uygun Civatalı, Civatasız Ayak, Kulplar, Dekoratif Ürünler ve Diğer Ürünler kategorileri al

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Mobilyalar- aksesuarları ve dekoratif objeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.756 Şirketler