• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • muhtelif deniz ürünleri

Sonuçlar

Muhtelif deniz ürünleri - Ithalat/Ihracat

 1. YOROZ FISHERY CO

  Türkiye

  Yoroz Su Ürünleri için sürdürülebilirlik; sosyal - ekolojik sorumluluk ile ekonomik başarıyı hedefleyen ve bu yolda atılan temiz, güvenilir ve istikrarlı bir yoldur. Bunun içindir ki sürdürülebilirlik, stratejik ve tam anlamıyla şirketimizin organizasyonel yapısı içerisinde önemli bir rol oynar. Üretim ve tedarik zinciri yönetiminde çevre hassasiyeti ile hareket eden ve bunu garanti eden şirket prensibine sahibiz. Şirketimizin faaliyet konuları arasında, Tatlı ve Tuzlu Su Balıkları, Kabuklular, Yumuşakçalar lar, Balık yemleri ve Havyar çeşitleri ile ilgili yurt içi ve yurt dışı ticari faaliyetleri kapsamaktadır. Bunların dışında; Su Ürünleri Yetiştiriciliği ve İşleme Teknolojileri ile ilgili konularda profesyonel danışmanlık ve anahtar teslim tesis işleri de yapılmaktayız.

 2. DIAMOND HAVYAR

  Türkiye

  Dunyanın en pahalı ve zegınlerın sofralarını susleyen havyar cesitlerini kendı ciftliklerimizde uretip dunyadaki en ucuz fiyatla satıyoruz. Restoran otel sarkuteri market ve toprancılar icin ozel fiyatla turkiyenin heryerine teslimat yapıyoruz.

 3. MARINE LUXURY

  İspanya

  MARINE LUXURY, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. platform kiralanması, su motoru sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Llíria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. DANISH BOTTLING COMPANY A/S

  Danimarka

  DANISH BOTTLING COMPANY A/S, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Su - Üretim ve Dağıtımı, içme suyu dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brande, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. PREMOSHOPS

  Almanya

  PREMOSHOPS, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Emmerich, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AQUATEC EUROPE

  Fransa

  AQUATEC EUROPE, yılında kurulan ve Kar sporları - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Muhtelif deniz ürünleri, Muhtelif deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergholtz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ESTANQUESEU

  İspanya

  ESTANQUESEU, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Cardedeu, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ECO CREATION

  Fransa

  ECO CREATION, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, La Chapelle Basse Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ARMORVIF EURL

  Fransa

  ARMORVIF EURL, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kerpert, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LB FISH

  Portekiz

  LB FISH, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. taze balık ithalatı, taze balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Funchal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. EBALIKCOM ITHALAT IHRACAT LTD

  Türkiye

  EBALIKCOM ITHALAT IHRACAT LTD, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan dondurulmuş balık, ton balığı, dondurulmuş balık ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. HAIDER SHEEP CASING TRADERS

  Pakistan

  HAIDER SHEEP CASING TRADERS, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yün lifler ve iplikler, Yün lifler ve iplikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Multan, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 1. WATER GARDEN (BOHYN GUY)

  Belçika

  WATER GARDEN (BOHYN GUY), yılında kurulan ve Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Muhtelif deniz ürünleri, Muhtelif deniz ürünleri, havuz tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DE STEXHE

  Belçika

  DE STEXHE, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir. Muhtelif deniz ürünleri, Muhtelif deniz ürünleri, su birikintisi lineri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Omal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. AQUA GREEN CONSULT

  Belçika

  AQUA GREEN CONSULT, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Muhtelif deniz ürünleri, Su kültürü ve havuz kültürü, Muhtelif deniz ürünleri, Su kültürü ve havuz kültürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MOYSEAFOOD SA

  İspanya

  MOYSEAFOOD SA, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir. Muhtelif deniz ürünleri, Muhtelif deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Puerto De Santa Maria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. MIGUEL SÁNCHEZ

  İspanya

  MIGUEL SÁNCHEZ, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari hizmet sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. DERIN SU ÜRÜNLERI ÜRETIM VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  DERIN SU ÜRÜNLERI ÜRETIM VE TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. havuz ağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gulluk, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. TSC FEEL THE COLORS

  Suudi Arabistan

  TSC FEEL THE COLORS, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Industrial City, Suudi Arabistan 'de bulunmaktadır.

 8. ACCESORIOS Y EQUIPOS MARINOS S.A.

  Peru

  ACCESORIOS Y EQUIPOS MARINOS S.A., yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lima, Peru 'de bulunmaktadır.

 1. AQUATEC

  Fransa

  AQUATEC, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bergholtz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. FUJIAN BRINGREEN FOODS CO.,LTD

  Çin

  FUJIAN BRINGREEN FOODS CO.,LTD, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. besin algi, akvaryum tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. NINGBO SPINNING TEXTILE CO.,LTD

  Çin

  NINGBO SPINNING TEXTILE CO.,LTD, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yun Long Town Ningbo City, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. JKMARINEFOODLTD

  Kamerun

  JKMARINEFOODLTD, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Douala, Kamerun 'de bulunmaktadır.

 5. PLANTASYESTANQUES

  İspanya

  PLANTASYESTANQUES, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. PROCESADORA AQA MAR, SA

  Venezüela

  PROCESADORA AQA MAR, SA, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Yengeç eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Puerto Conca, Venezüela 'de bulunmaktadır.

 7. KOSACAY TURIZM SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türkiye

  KOSACAY TURIZM SANAYI VE TICARET LTD STI, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. BK ENTERPRISE LLC

  Amerika Birleşik Devletleri

  BK ENTERPRISE LLC, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wilmington, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 9. BMF

  Senegal

  BMF, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dakar, Senegal 'de bulunmaktadır.

 10. SIRION SEAFOOD APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS – Avrupa'daki deniz ürünleri LINK'iniz 2007 yılında København, Danimarka'da kurulan SIRION SEAFOOD APS, Avrupa'nın önde gelen deniz ürünleri Tedarik ve Kalite Kontrol şirketlerinden biri haline gelmiştir. Avrupa'da tek elden deniz ürünleri çözüm sağlayıcısı olarak, profesyonel hizmetlerimizle (Fabrika denetimi / Kalite kontrol / Yükleme denetimi / Ürün geliştirme) çok çeşitli Dondurulmuş / Taze Deniz Ürünleri sunabiliriz. Geniş ağımız, son derece deneyimli yöneticilerimiz, yetenekli QC ekibimiz, profesyonel hizmetimiz ve hızlı iletişimimiz sayesinde, İskandinavya deniz ürünleri endüstrilerinde Avrupa'daki tüm deniz ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak güvenilir bir ortak olarak sağlam bir itibar oluşturduk. Şu anda HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, HALAL sertifikalarına sahip birçok güvenilir fabrika ile işbirliği yapıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz başlıca pazarlar: Avrupa, ABD, Kanada, Asya (Japonya, Kore, vb.) ve diğerleri. Ana ürünlerimiz: Somon, Morina Balığı, Istakoz, Uskumru Balığı, Ahtapot, Ton Balığı, İstiridye, Alaska Pollock Balığı, Havyar / Paça, Domuz Eti, Sığır Eti, Hayvan Yemi. Karides (Kara Kaplan, Vannamei, Scampi, Kedi Kaplan, Vb), Pangasius/Swai, Vahşi Yakalanmış Balık (Ton Balığı, Mahi-Mahi, Orfoz, Etc), Çiftlikte Yetiştirilen Balık (Kırmızı/Siyah Tilapia, Barramundi, Vb), Kafadanbacaklılar (Ahtapot, Mürekkepbalığı, Kalamar), Yumuşakçalar (İstiridye, Yengeç), Katma Değerli Deniz Ürünleri (Suşi, Nobashi, Torpedo, Vb), Konserve Deniz Ürünleri, Diğerleri (Kurbağa, Surimi, Vb). Domuz Ayağı, Taze Kemiksiz Domuz Bacağı, Dondurulmuş Domuz Kuyruğu, Domuz Bonfile, Domuz Kaburga, Domuz Yarım Karkas, Dana Omasum

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz