• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • muhtelif deniz ürünleri

Sonuçlar

Muhtelif deniz ürünleri - Ithalat/Ihracat

 1. YOROZ FISHERY CO

  Türkiye

  Yoroz Su Ürünleri için sürdürülebilirlik; sosyal - ekolojik sorumluluk ile ekonomik başarıyı hedefleyen ve bu yolda atılan temiz, güvenilir ve istikrarlı bir yoldur. Bunun içindir ki sürdürülebilirlik, stratejik ve tam anlamıyla şirketimizin organizasyonel yapısı içerisinde önemli bir rol oynar. Üretim ve tedarik zinciri yönetiminde çevre hassasiyeti ile hareket eden ve bunu garanti eden şirket prensibine sahibiz. Şirketimizin faaliyet konuları arasında, Tatlı ve Tuzlu Su Balıkları, Kabuklular, Yumuşakçalar lar, Balık yemleri ve Havyar çeşitleri ile ilgili yurt içi ve yurt dışı ticari faaliyetleri kapsamaktadır. Bunların dışında; Su Ürünleri Yetiştiriciliği ve İşleme Teknolojileri ile ilgili konularda profesyonel danışmanlık ve anahtar teslim tesis işleri de yapılmaktayız.

 2. DIAMOND HAVYAR

  Türkiye

  Dunyanın en pahalı ve zegınlerın sofralarını susleyen havyar cesitlerini kendı ciftliklerimizde uretip dunyadaki en ucuz fiyatla satıyoruz. Restoran otel sarkuteri market ve toprancılar icin ozel fiyatla turkiyenin heryerine teslimat yapıyoruz.

 3. MARINE LUXURY

  İspanya

  MARINE LUXURY, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. platform kiralanması, su motoru sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Llíria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. AQUATEC EUROPE

  Fransa

  AQUATEC EUROPE, yılında kurulan ve Kar sporları - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Muhtelif deniz ürünleri, Muhtelif deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergholtz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DANISH BOTTLING COMPANY A/S

  Danimarka

  DANISH BOTTLING COMPANY A/S, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su - Üretim ve Dağıtımı, Su - Üretim ve Dağıtımı, içme suyu dağıtımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brande, Danimarka 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PREMOSHOPS

  Almanya

  PREMOSHOPS, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Emmerich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ESTANQUESEU

  İspanya

  ESTANQUESEU, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Cardedeu, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ECO CREATION

  Fransa

  ECO CREATION, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, La Chapelle Basse Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. EBALIKCOM ITHALAT IHRACAT LTD

  Türkiye

  EBALIKCOM ITHALAT IHRACAT LTD, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan dondurulmuş balık, ton balığı, dondurulmuş balık ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. LB FISH

  Portekiz

  LB FISH, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. taze balık ithalatı, taze balık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Funchal, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. ARMORVIF EURL

  Fransa

  ARMORVIF EURL, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kerpert, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DE STEXHE

  Belçika

  DE STEXHE, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir. Muhtelif deniz ürünleri, Muhtelif deniz ürünleri, su birikintisi lineri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Omal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. AQUA GREEN CONSULT

  Belçika

  AQUA GREEN CONSULT, yılında kurulan ve Su bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Muhtelif deniz ürünleri, Su kültürü ve havuz kültürü, Muhtelif deniz ürünleri, Su kültürü ve havuz kültürü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. WATER GARDEN (BOHYN GUY)

  Belçika

  WATER GARDEN (BOHYN GUY), yılında kurulan ve Park ve bahçeler - Gerçekleştirme/Yapım ve bakım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Muhtelif deniz ürünleri, Muhtelif deniz ürünleri, havuz tesisatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Limal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MOYSEAFOOD SA

  İspanya

  MOYSEAFOOD SA, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir. Muhtelif deniz ürünleri, Muhtelif deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, El Puerto De Santa Maria, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. DERIN SU ÜRÜNLERI ÜRETIM VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  DERIN SU ÜRÜNLERI ÜRETIM VE TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. havuz ağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gulluk, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. MIGUEL SÁNCHEZ

  İspanya

  MIGUEL SÁNCHEZ, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari hizmet sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. AQUATEC

  Fransa

  AQUATEC, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bergholtz, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. KOSACAY TURIZM SANAYI VE TICARET LTD STI

  Türkiye

  KOSACAY TURIZM SANAYI VE TICARET LTD STI, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. PLANTASYESTANQUES

  İspanya

  PLANTASYESTANQUES, yılında kurulan ve Muhtelif deniz ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Fransa

  Verified by europages badge

  30 yılı aşkın bir süredir Boulogne-sur-Mer merkezli Channel Sea Food, Avrupa'nın başlıca dondurulmuş deniz ürünleri ve etnik ürün tedarikçilerinden biri olmuştur: kabuklular, yumuşakçalar, balıklar, kafadanbacaklılar, kurbağa bacağı, meyveler, sebzeler ve işlenmiş ürünler… Fransa'ya vardıklarında ürünler özel bir depoda depolanır, bu da üretim çiftliğinden müşteriye kadar ürün izlenebilirliğine olanak tanır ve kombine sevkiyatlarda esneklik sunar.

 2. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 3. LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL

  Fransa

  Verified by europages badge

  2016 yılından bu yana, LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL şirketi, özellikle yağlar (ayçiçek yağı, palmiye yağı, kolza tohumu yağı vb.), içeceklerin yanı sıra deniz ürünleri, balık ve et gibi dondurulmuş ürünlerin deniz taşımacılığında uzmanlaşmıştır. Şirket, başta Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Batı Afrika olmak üzere uluslararası alanda faaliyet göstermekte ve nakliye yapmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. BERG TRADING COMPANY

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Berg Trading Co., global pazarda kapsamlı ticaret çözümleri sunan dinamik ve yenilikçi bir şirkettir. Verimlilik, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine güçlü bir şekilde odaklanarak, uluslararası ticarette karmaşıklıklar arasında yolunu bulmak isteyen işletmeler için güvenilir bir iş ortağı olduğumuzu ispatladık. Berg Trading Co. olarak uzmanlık alanımız, tarım ürünleri, enerji kaynakları, metaller ve diğer ham maddeler dahil olmak üzere çeşitli emtia alışverişini kolaylaştırmaktır. Geniş ürün yelpazemizde, dünyanın dört bir yanından tedarik edilen çok çeşitli meyveler, sebzeler, tahıllar, bakliyatlar, dondurulmuş/Canlı/taze Deniz Ürünleri ürünleri yer almaktadır. Elma, muz, portakal, çilek, domates, salatalık, marul, havuç, patates, soğan vb. gibi çok çeşitli taze ve kaliteli ürünler sunmaktayız. Sosyal açıdan sorumluluk sahibi bir şirket olarak, sürdürülebilir uygulamalara ve çevre yönetimine derinden bağlıyız. Katı çevre standartlarına uyan, sürdürülebilir kaynak kullanımını ve sorumlu üretim yöntemlerini teşvik eden tedarikçilerle çalışmaktayız. Üretici, tedarikçi veya alıcı olmanız fark etmeksizin, Berg Trading Co. benzersiz ticaret ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özel çözümler sunar. Kişisel hizmetler, hızlı uygulamalar ve alım satım sürecinin her aşamasında üstün destek sunarak beklentileri aşmaya çalışırız. Global pazardaki karmaşıklıklar arasında yolunuzu bulmanıza, sürdürülebilir büyüme ve başarı elde etmenize yardımcı olabiliriz.

 5. AMÉLIE, LES HUÎTRES

  Fransa

  Verified by europages badge

  Bir istiridyeye verilen en zarif isim, denizde dört yıl süren zorlu bir çalışmanın meyvesi olan AMÉLIE'dir. Balık ve kabuklu deniz hayvanları arasında yer alan bu deniz canlısı, herkes tarafından açılmayı reddeder ve bilmeyenlere direnir. Tutku, mükemmellik ve adanmışlık değerleriyle hareket eden ekiplerimiz, her gün sınırlarını aşmak için yorulmak bilmeyen bir arzuyu somutlaştırıyor. AMÉLIE, istisnai istiridyeleri yetiştiren ve seçen en becerikli yetiştiricilerin uzmanlığı üzerine inşa edilmiş Fransız istiridyelerinin yuvası gibidir. Atlantik kıyısındaki denizler ve onları çevreleyen topraklar, AMÉLIE istiridyelerine en seçkin şefler ve en iyi damaklar tarafından imrenilen ince bir olgunlaşma ve olağanüstü bir incelik kazandırır. AMÉLIE kalitesinin temelinde verimli, bereketli bir toprak yatmaktadır. Marennnes-Oléron'un tarihi, her yıl tutarlı, cömert bir istiridye garanti eden, olağanüstü faydalarıyla tanınan istiridye yataklarının varlığını anlatır. İstiridye çiftçilerimiz bu değerli sırlardan yararlanarak AMÉLIE için Marennnes-Oléron istiridye parkında istisnai yerler ayırmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 6. 3C DISTRIBUTION

  Litvanya

  Verified by europages badge

  3C DISTRIBUTION, uluslararası alanda tanınmış gıda ve temizlik/güzellik ürünleri markalarının toptan dağıtımını yapmaktadır. Ekibimiz ticaret ve lojistiğin yanı sıra müşteri memnuniyeti konusunda da son derece yeteneklidir. Ayrıca, markalı ürünleri en iyi fiyata satın almak, depolamak ve 90'dan fazla ülkedeki müşterilerimize en kapsamlı ithalat fiyatlarını sunmak için pazarı sürekli olarak inceliyoruz.   Tüm tedarikçilerimizi titizlikle değerlendiriyor ve yalnızca yüksek kaliteli ürün ve markalarla çalışıyoruz. Sonuç olarak, müşterilerimiz Lavazza, Nescafe, Red Bull, Coca Cola, Pepsi, Pringles, Colgate, Dove ve diğerleri gibi tanınmış markaların toptan dağıtımından yararlanabilirler. 3C DISTRIBUTION halihazırda dünya çapında birçok perakende zinciri, cash & carry, süpermarketler, hipermarketler ve hatta tek lokasyonlu işletmeler için güvenilir ve seçilmiş bir B2B ortağıdır. Uyarlanabiliriz ve müşterilerimizin talep ve gereksinimlerini karşılamak ve ilişkilerimizi uzun vadeli tutmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Hizmetlerimiz toptan dağıtımın ötesine geçerek dağıtım, lojistik ve etiketlemeyi de kapsar hale geldi. Ürününüzün etiketlemesini istediğiniz dilde, gereksinimlerinize uygun olarak tamamlayabilir, aynı zamanda tüm sertifikaları, ticari belgeleri ve gümrük belgelerini eksiksiz olarak hazırlayabiliriz. Modern altyapımız ve toptan lojistik ekibimizin uzmanlığı sayesinde güvenilir taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Hava, kara ve deniz yoluyla gönderiyoruz, ayrıca kapıdan kapıya teslimat yapıyoruz.

 7. YEO SEAFOOD INDONESIA

  Endonezya

  Verified by europages badge

  YEO SEAFOOD INDONESIA, yılında kurulan ve Dondurulmuş deniz mahsulleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, deniz ürünleri, zencefil, Kimyon, tarçın, anason, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Hindistan cevizi, ananas sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Surabaya, Endonezya 'de bulunmaktadır.

 8. AQUAFRESH FISH

  Fransa

  Verified by europages badge

  AQUAFRESH FISH, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. deniz ürünleri, toptan taze balık, taze balık, taze balık ihracatı, dondurulmuş balık ihracatı, derin dondurulmuş balık, toptan dondurulmuş balık, deniz kabukluları, mürekkep balığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. JOMANY

  Fransa

  Verified by europages badge

  JOMANY, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tuzlu su balığı (Deniz balığı), dil balığı, mürekkep balığı, kalamar, ton balığı, deniz kabukluları, deniz ürünleri, karides, ahtapot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Massy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. OCEANORD

  Fransa

  Verified by europages badge

  OCEANORD, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Kabuklu deniz hayvanları (yengeç vb.), Deniz ürünleri satışı, derin dondurulmuş deniz ürünleri, Paslanmaz çelik işi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boulogne-Sur-Mer, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz