• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ofis zımbaları

Sonuçlar

Ofis zımbaları - Ithalat/Ihracat

 1. MAX STEIER GMBH + CO.KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  STEIERFORM kapsamlı yapışkan bant üretim programı dahilinde zımbalar, etiketler ve rulo halinde ürünler sunar. STEIERPLAST müşteri ihtiyacına uygun olarak spiralli defterler, dosyalar, zarflar ve kitaplar da imal eder.

 2. WONDAY

  Fransa

  Verified by europages badge

  WONDAY, yılında kurulan ve Destekli seyyar merdivenler/eğik merdivenler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Paletli yük arabaları/transpaletler, Yük vagonları, El arabaları, Kağıt deliciler, Yapışkan şeritler, Kırtasiye - Okul gereçleri, Ofiste kullanılan etiketler, Ofis - Levazım, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lezoux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. WORLD TRADE SYSTEM

  Macaristan

  WORLD TRADE SYSTEM, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Büro mobilyaları ve rafları, Etiketler, kırtasiye, Kırtasiye - Okul gereçleri, Ofis zımbaları, Büro mobilyaları ve rafları, Etiketler, kırtasiye, Kırtasiye - Okul gereçleri, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 4. VANGRY A/S

  Danimarka

  VANGRY A/S, yılında kurulan ve Belge çoğaltma - Ofis makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ofis - Levazım, Ofis zımbaları, Istampa/Damgalama mürekkepleri, Ofis - Levazım, Ofis zımbaları, Istampa/Damgalama mürekkepleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hilleroed, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. AVETECH, SPOL. S R.O

  Çek Cum.

  AVETECH, SPOL. S R.O, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ofis zımbaları, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Praha 4 , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DAMET DANKO JAKSINA S.J.

  Polanya

  DAMET DANKO JAKSINA S.J., yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ofis zımbaları, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chwaszczyno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. ICO TRADE S.R.O.

  Çek Cum.

  ICO TRADE S.R.O., yılında kurulan ve Ofis zımbaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ofis - Levazım, Ofis - Levazım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rícany U Prahy, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 3. UNIVOX, SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  UNIVOX, SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Tanıtım - Ürünler ve objeler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ofis zımbaları, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ceský Tesín, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. MIKOVS. R. O.

  Çek Cum.

  MIKOVS. R. O., yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ofis zımbaları, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mikulásovice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 5. ERGO STAPLES

  Hırvatistan

  ERGO STAPLES, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir. Ofis zımbaları, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luzani, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 1. VOLF OFFICE SUPPLIES CO. LTD.

  Çek Cum.

  VOLF OFFICE SUPPLIES CO. LTD., yılında kurulan ve Stilografil - dolma kalemler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Ofis zımbaları, Ofis - Levazım, Ofis zımbaları, Ofis - Levazım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ceské Budejovice , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. KÖNIGSBORNER DRAHT GMBH

  Almanya

  KÖNIGSBORNER DRAHT GMBH, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ofis zımbaları, Ofis zımbaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AKI

  Avustralya

  AKI, yılında kurulan ve Ofis zımbaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Melbourne, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 2. PAPIER A PARTNER, S.R.O.

  Slovakya

  PAPIER A PARTNER, S.R.O., yılında kurulan ve Ofis zımbaları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ofis - Levazım, Ofis - Levazım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dubnica Nad Váhom , Slovakya 'de bulunmaktadır.

 3. V VEGA CB

  İspanya

 4. SSI SCHÄFER SHOP SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

 5. DLS GRAVEERBEDRIJF

  Belçika

  DLS GRAVEERBEDRIJF, yılında kurulan ve Ofis - Levazım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Damgalar ve mühürler, Damgalar ve mühürler, gravür, İşaretler ve levhalar, zımbayla gravür işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgerhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MASS, LDA. - MANUEL AZEVEDO & SÉRGIO SANTOS LDA

  Portekiz

  MASS, LDA. - MANUEL AZEVEDO & SÉRGIO SANTOS LDA, yılında kurulan ve Ofiste kullanılan etiketler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. büro tipi manuel zımbalar, bağlayıcılar için kıvırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 7. OYLUM KIRTASIYE SANAYI VE TICARET LTD. STI

  Türkiye

  Sektöre ilk adımını 1978 yılında İstanbul'da atan Oylum Kırtasiye, kırtasiye gereçlerini uzun yıllar boyunca hem toptan hem de perakende olarak temin edip satışa sunmuş bir firmadır. Bu süreçte ürünlerinin kalitesi, hızlı teslim ve uygun fiyat avantajları ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başardı. Bu sayede sektörde adından söz ettiren Oylum Kırtasiye, bol çeşit ve dayanıklı ürün sunmaya devam ederek sadık müşteriler biriktirdi ve köklü bir yapı halini aldı. Bu güven veren yapısıyla Oylum Kırtasiye teknolojik yenilikleri de daima ürün kategorilerine yansıtarak günümüzün gerekliliklerine uygun seçenekler sunmaktadır. Kırtasiye ve ofis gereçleri için ihtiyaç duyacağınız her çeşit ürüne rahatlıkla ulaşabileceğiniz firmanın sizlere sunduğu hizmetler arasında; bireysel ve ofisler için aranacak tüm kırtasiye ürünleri ve büyük kurumlar için temin edilen toptan ürünler bulunmaktadır. Oylum Kırtasiye dürüstlük, güven ve kaliteli ürün çeşitliliğinden asla ödün vermemeye kararlı bir şekilde yoluna devam ediyor. .