• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • oluklu saclar - demirli metaller

Sonuçlar

Oluklu saclar - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. SIEGMETALL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIEGMETALL GMBH, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Haiger, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HNB NORDBLECHE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HNB NORDBLECHE GMBH, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Holdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ACHENBACH GMBH METALLTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  ACHENBACH GMBH METALLTECHNIK, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Koruyucu kapaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wilnsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. PERFIQUINA

  Portekiz

  PERFIQUINA, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Profilli saclar - Demirli metaller, Çatı kaplama materyalleri, oluklu levhalar, galvanize saclar, Profilli saclar - Demirli metaller, Çatı kaplama materyalleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ponte De Vagos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. MAAS PROFILE GMBH

  Almanya

  MAAS PROFILE GMBH, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ilshofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ETS VANDEVOORDE XAVIER

  Belçika

  ETS VANDEVOORDE XAVIER, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kaynaklanmış tel ağlar, Çelik boru ve tüpler, Sürgülü kapı aksesuarları, Yuvarlak takviye çubukları, Kaynaklanmış tel ağlar, Çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boussu Lez Walcourt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MALTE JESS BETRIEBE GMBH

  Almanya

  MALTE JESS BETRIEBE GMBH, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Owschlag, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ANGASTINIOTES BROS STEEL LTD

  Kıbrıs (Güney)

  ANGASTINIOTES BROS STEEL LTD, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çatı aşıkları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nicosia, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 4. O-METALL DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  O-METALL DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dahme, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FEILMEIER AG

  Almanya

  FEILMEIER AG, yılında kurulan ve Enerji - yenilenebilir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Oluklu saclar - Demirli metaller, Metal kalaslar, Demir olmayan metal kalaslar, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler, Oluklu saclar - Demirli metaller, Metal kalaslar, Demir olmayan metal kalaslar, Hijyenik-sıhhi hidrolik sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osterhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TABORSKY VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.& CO KG

  Avusturya

  TABORSKY VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.& CO KG, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Gramatneusiedl, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Çek Cum.

  PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Demir olmayan metal kaplamalar, Oluklu saclar - Demirli metaller, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Demir olmayan metal kaplamalar, Oluklu saclar - Demirli metaller, Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lipnik Nad Becvou, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. X-ENERGY.RO S.R.L.

  Romanya

  X-ENERGY.RO S.R.L., yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Recas, Romanya 'de bulunmaktadır.

 2. GIVANSHI NAANI COMPANY'S LTD

  Sri Lanka

  GIVANSHI NAANI COMPANY'S LTD, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. elektromekanik bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Colombo02, Sri Lanka 'de bulunmaktadır.

 3. AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD

  İsrail

  AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Oluklu saclar - Demirli metaller, LPG ekipman parçaları, Oluklu saclar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ashdod, İsrail 'de bulunmaktadır.

 4. YIXING KEXING ALLOY MATERIALS CO., LTD

  Çin

  YIXING KEXING ALLOY MATERIALS CO., LTD, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yixing, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWE ODMET SP Z O O

  Polanya

  PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWE ODMET SP Z O O, yılında kurulan ve Oluklu saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Profil ve çubuklar - Demirli metaller, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Siedlce, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. PORFIRI S.N.C. DI PORFIRI LUCIANO & C.

  İtalya

 7. BOZZELLI DOMENICO NICOLA DONA

  İtalya

 8. BUTTERWORTH STEEL PROCESSING LIMITED

  Birleşik Krallık

 1. STEEL INDUSTRIAL COMPANY - (TYUMEN)

  Rusya

 2. SACFORM/AGMLINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Sacform/AGMline, hem standart hem de özel makinelerin kavramsallaştırılması, imalatı ve kurulumu konusunda uzmanlaşmış, önde gelen bir Bobin İşleme Makinesi Üreticisi olarak öne çıkmaktadır. 2000'li yılların başında kurulan Metal Parça Üretimi için Makine Hatları, Bobin Dilimleme ve Bobin Boydan Kesme Makineleri alanındaki yolculuğumuz, mükemmelliğe olan bağlılığımızla işaretlenmiştir. Son derece yetenekli profesyonellerden oluşan özel ekibimiz, İSTANBUL'daki sanayi bölgesinin kalbinde stratejik olarak konumlandırılmış fabrikamızda faaliyet göstermekte ve hem yerel hem de uluslararası müşterilere hızlı ve verimli hizmet sağlamaktadır. Kapsamlı bir Anahtar Teslim Makine Çözüm Sağlayıcısı olarak, aşağıdaki metal işleme makinelerini ve hatlarını üretmekten gurur duyuyoruz: •Bobin Boydan Kesme Makineleri -Bobin Dilimleme Makineleri -Mekanik-Hidrolik Açıcılar -Kompakt Pres Besleme Sistemleri (Açıcı-Düzleştirici-Servo Besleyici) Sacform/AGMline olarak öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin üretim verimliliğini artıran uygun maliyetli çözümler sunmaktır. Metal işleme alanındaki güvenilirliğimizle tanınan firmamız, İskele, Delikli Metal, Asma Tavan, Metal Izgara Platformu, Panjur, Kablo Kanalı, Metal Raflı Dolap, Hortum ve Boru Kelepçeleri, Mutfak Eşyaları, Menteşeler ve diğer metal parçalar gibi çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Makine projenizin ayrıntılarını aldıktan sonra size en rekabetçi fiyatlarımızı ve birinci sınıf hizmetimizi sunma fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin !

 3. DOGRAR METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  DOGRAR METAL, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Sac ve borular, Profiller - Demirli metaller, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Metal işi, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. EURO WIRE S.R.L.

  İtalya

 5. RAELE DOMENICO

  İtalya

 6. PROFILATI LONATESI S.R.L.

  İtalya

 7. LONDON NAME PLATE LIMITED

  Birleşik Krallık

  LONDON NAME PLATE LIMITED, yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Delikli saclar - Demirli metaller, Delikli saclar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brighton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. PROFILTUBI S.P.A.

  İtalya

 9. JAERA RADTKE UND JÄNISCH GMBH + CO. KG.

  Almanya

  JAERA RADTKE UND JÄNISCH GMBH + CO. KG., yılında kurulan ve Haddelenmiş levhalar ve saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Delikli saclar - Demirli metaller, Delikli saclar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laatzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. EUROFER S.R.L.

  İtalya

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz