• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • oral hijyen

Sonuçlar

Oral hijyen - Ithalat/Ihracat

 1. ESLAB

  Fransa

  Verified by europages badge

  ESLAB, yılında kurulan ve Oral hijyen sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. aktif kömür, Seramik boncuklar, kına, buhur sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strasbourg, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SEMENTIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SEMENTIS, yılında kurulan ve Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Oral hijyen, Banyo aksesuarları, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Oral hijyen, diş fırçaları, sabunluk, Banyo aksesuarları, banyo salonu malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Plessis-Grammoire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. WHITE ILAÇ KOZMETIK ITH. IHR. SAN. TIC. STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  WHITE ILAÇ KOZMETIK ITH. IHR. SAN. TIC. STI, yılında kurulan ve Oral hijyen sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ağız boşluğu hijyeni için ürünler, kozmetik ve güzellik ve hijyen ürünleri, jel diş macunları, diş macunları, pompa ticareti, Dişler için korumalar, ağız hijyen tedavisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. AGARTA HERBAL COSMETICS

  Türkiye

  2013 yılında kurulan Agarta Herbal Cosmetics, Ankara, Türkiye'den bir Vegan ve Helal Kozmetik ürünleri üreticisidir. Deneyimli ekibimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile kısa sürede hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli bir pazara ulaştık. Ürün yelpazemiz çok geniştir: •Diş macunları, Güzellik kremleri, Cilt bakım ürünleri, Şampuanlar, Sabunlar ve sabun bazları, Kolonyalar, Antibakteriyel ürünler, Güneş kremleri ve çok daha fazlası web sitemizde keşfedilebilir! Ürünlerimizi doğal bitki özleri ve bitkisel yağlar ile modern tesisimizde, en son teknolojiyi kullanarak, en hijyenik ortamlarda, kalite prosedürlerine ve uluslararası standartlara uygun olarak üretiyoruz. Ayrıca uzman Ar-Ge ekibimiz, kozmetik sektöründeki en yeni buluşları takip etmek amacıyla ürün yelpazemizi geliştirmek için sürekli çalışmaktadır. Hedefimiz, kişisel bakım bilinci oluşturmak ve tüketici ihtiyaçlarına göre ürünler tasarlamak ve üretmektir. Yurtdışı bayilikleri ile tedarik ve üretim hizmeti veren, dünya çapında ihracat yapan ve müşterilerimizin taleplerini yerine getirmek için özel etiket üreten çözüm ortağınızız. GİMDES & TSE Helal sertifikasına sahibiz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin!

 5. GLOBAL DENT LLC

  Rusya

  GLOBAL DENT şirketi, diş beyazlatma, remineralizasyon ürünlerinin ve evde profesyonel diş bakımının geliştirilmesi ve üretiminde dünya liderlerinden biridir. Global Dent şirketinin tüm ürünleri, uluslararası GMP ve ISO standartlarına uygun olarak, önde gelen Avrupalı tedarikçilerden yüksek kaliteli hammaddeler kullanılarak kendi üretim tesislerinde üretilmektedir. Günümüzde ürünler 8 ülkeye ihraç edilmektedir. Bugün TM GLOBAL WHITE üç ana alanda gelişim göstermektedir: beyazlatma, remineralizasyon, günlük bakım. WATERDENT, evde profesyonel diş bakımı sağlayan sulu temizleyici için konsantre sıvılar sunmaktadır. Sulu temizleyici sıvılarının ana bileşeni Bischofite'dir. Bischofite, yararlı bir mineral kompleksi içeren eşsiz bir bileşendir ve bileşimi deniz tuzunu ve Ölü Deniz tuzunun ötesindedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FLUIDINOVA SA

  Portekiz

  FLUIDINOVA, sentetik nano kristal hidroxiapatit üretimi konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. nanoXIM markası ile tüm dünyada tanınmaktadır. Yüksek saflıkta macun ve toz şeklinde kozmetik ve araştırma - geliştirme sektöründe kullanılan nano-hidroxiapatit üretmekteyiz. Nano-hidroxiapatit tıp ve ağız sağlığını koruma sektörlerinde de kullanılmaktadır: diş macunları ve gargaralar. Tıbbi açıdan nano-hidroxiapatit kemiklerin yeniden oluşumu için büyük bir artı sağladığı saptanmıştır.

 2. INDUSTRIEWERBUNG PROMOTIA GESMBH

  Avusturya

  INDUSTRIEWERBUNG PROMOTIA GESMBH, yılında kurulan ve Oral hijyen sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. RAPID COSMETICS LTD

  Birleşik Krallık

  RAPID COSMETICS LTD, yılında kurulan ve Parfümler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Oral hijyen, Saç bakım ürünleri, Cilt bakım ürünleri, Oral hijyen, Saç bakım ürünleri, Cilt bakım ürünleri, tuvalet ve hijyen ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bedford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. LABORATOIRE ALVEND

  Fransa

  LABORATOIRE ALVEND, yılında kurulan ve Oral hijyen sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik ürünleri, Biyolojik kozmetik ürünler, Saç bakım ürünleri, saç şampuanı, Kozmetik ürünleri, Biyolojik kozmetik ürünler, Saç bakım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Somloire, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. LABORATOIRE ODOST

  Fransa

  LABORATOIRE ODOST, yılında kurulan ve Kozmetik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oral hijyen, Oral hijyen, çürüklerin önlenmesi, diş fırçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castera Verduzan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. LPAM UNIPESSOAL LDA

  Portekiz

  LPAM UNIPESSOAL LDA, yılında kurulan ve Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Tıbbi eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Golaes Fafe, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. FRANCODENTAL SRL

  İtalya

  FRANCODENTAL SRL, yılında kurulan ve Dişçilik preparatları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oral hijyen, ateknik yardım, odontoloji için şeffaf aygıtlar, Oral hijyen, diş taşı giderici ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pavia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. INDUSTRIAS BETIK, S.A.

  İspanya

  INDUSTRIAS BETIK, S.A., yılında kurulan ve Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oral hijyen, Oral hijyen, Soğutuculu su sistemleri, kibritler, kürdanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oñati, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. NU SKIN BELGIUM

  Belçika

  NU SKIN BELGIUM, yılında kurulan ve Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oral hijyen, Cilt bakım ürünleri üreticisi, yaşlanmayı önleyici krem, yüz ve vücut işlemleri, Oral hijyen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zaventem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. WWW.IRRIGADOR-DENTAL.ORG

  İspanya

  WWW.IRRIGADOR-DENTAL.ORG, yılında kurulan ve Oral hijyen sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. kişisel tuvalet ve hijyen malzeme ve ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Úrsula, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. COLGATE - PALMOLIVE BELGIUM

  Belçika

  COLGATE - PALMOLIVE BELGIUM, yılında kurulan ve Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Oral hijyen, Ekolojik ev bakım ürünleri, Oral hijyen, Hijyen ve tuvalet - ürünler, Ev eşyaları, Ekolojik ev bakım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. PHILIPS BELGIQUE

  Belçika

  PHILIPS BELGIQUE, yılında kurulan ve Ofis aydınlatmaları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Oral hijyen, enerji tasarruflu lamba, sakal kırpma makinaları, Oral hijyen, elektrikli diş fırçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Anderlecht, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. CAP CITY DENTAL

  Birleşik Krallık

  CAP CITY DENTAL, yılında kurulan ve Oral hijyen sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. diş hekimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. BIOK LAB

  Litvanya

  BIOK LAB, yılında kurulan ve Oral hijyen sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalite kontrolü için dahili laboratuvar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 8. PÜTZ ELEKTRISCHE TANDENBORSTELS

  Hollanda

  PÜTZ ELEKTRISCHE TANDENBORSTELS, yılında kurulan ve Oral hijyen sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. elektrikli diş fırçaları, diş fırçası, stomatoloji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maarssen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. DENTAKUT - SCHWARM GMBH

  Almanya

  DENTAKUT - SCHWARM GMBH, yılında kurulan ve Güzel kokular ve güzellik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kozmetik ürünleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Kozmetik ürünleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dietmannsried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MY BOO COMPANY

  Fransa

  MY BOO COMPANY, yılında kurulan ve Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Diş fırçaları, Hijyen ve tuvalet - ürünler, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Diş fırçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nantes Cedex 4, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DENTAID GMBH

  Almanya

  DENTAID GMBH, yılında kurulan ve Güzel kokular ve güzellik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. GLASOW & WAGATHA MEDICAL GMBH

  Almanya

  GLASOW & WAGATHA MEDICAL GMBH, yılında kurulan ve Güzel kokular ve güzellik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kozmetik ürünleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Kozmetik ürünleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TOJET GMBH

  Almanya

  TOJET GMBH, yılında kurulan ve Güzel kokular ve güzellik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kozmetik ürünleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Kozmetik ürünleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ONE DROP ONLY GMBH

  Almanya

  ONE DROP ONLY GMBH, yılında kurulan ve Oral hijyen sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CENTRO BRUNELLESCHI - CENTRO ODONTOIATRICO

  İtalya

  CENTRO BRUNELLESCHI - CENTRO ODONTOIATRICO, yılında kurulan ve Oral hijyen sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. dişçi laboratuarı, odontoloji laboratuvarları, ağız cerrahisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. DENTORADO HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Almanya

  DENTORADO HANDELSGESELLSCHAFT MBH, yılında kurulan ve Güzel kokular ve güzellik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kozmetik ürünleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Kozmetik ürünleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mühlheim Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. STUDIO MEDICO ODONTOIATRICO DOTT. RAMPINELLI

  İtalya

  STUDIO MEDICO ODONTOIATRICO DOTT. RAMPINELLI, yılında kurulan ve Oral hijyen sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. DIE ZAHNBÜRSTE GERNOT KNAUS + MONIKA HUSEL GBR

  Almanya

  DIE ZAHNBÜRSTE GERNOT KNAUS + MONIKA HUSEL GBR, yılında kurulan ve Güzel kokular ve güzellik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri, Tuvalet hijyeni ürünleri/maddeleri, Oral hijyen, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Temel ve yardımcı ilaç ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz