• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • petrol çıkartma - sistem ve ekipmanlar

Sonuçlar

Petrol çıkartma - sistem ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. MASSA PETROL MAKINE IÇ DIŞ TICARET ANONIM ŞIRKETI

  Türkiye

  MASSA PETROLEUM is the raw material supplier that is marketing and selling petroleum derivatives and petrochemicals. The Istanbul-based company supplies products and raw materials to its customers through representative offices in Europe and Asia. The company is rapidly advancing to become a pioneer in the industry with its on-time delivery policy, wide range of products and value given to the customers. OUR VISION Being an innovative, pioneering, exemplary and constantly developing institution that contributes to the world, regional and country economies in the petroleum and energy industry to have a say in foreign markets. OUR MISSION • To supply the right product that meets the standards at a fair price • To be customer-focused on selling products • To keep up-to-date with the developments in the sector • To develop strategic partnerships to ensure sustainable profitability • To provide employee motivation and job satisfaction • To implement the "On-time Delivery Principle" in the procurement and sales process • To contribute to world, regional and country economies.

 2. ISIMEK MAKINE KAZAN SAN TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Firmamız, 2002 yılında bir mühendislik ve taahhüt firması olarak kurulmuş ve geçen zaman içinde sürekli büyüme gerçekleştirerek, şu anda 2.000 m² kapalı alan içinde taşeronları ile 100 den fazla personeli ile KAZAN, ISI MERKEZLERİ, ENDÜSTRİYEL TESİSLER ve BASINÇLI KAPLAR konusunda hem yurtiçine hem de yurt dışına imalat yaparak ülkemiz ekonomisi için önemli olan istihdama katkı sağlamaktadır.Şirketimizin imalatları iki ana grupta toplanmaktadır.Domestik ürünler ki, küçük kat kaloriferlerinden merkezi sistem kalorifer kazanlarına uzanan Katı - Sıvı - Gaz yakıtlı muhtelif güçlerde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.Endüstriyel Ürünler kapsamında ise, ürün portföyümüzde sırasıyla SIVI - GAZ - KATI yakıtlı kazanlar, Orta ve Yüksek basınçlı - Doymuş Buhar - Kızgın Buhar Sıcak Su Kızgın Yağ Kazanları Termoblok kazan Eşanjörler Desülfürizasyon Tesisleri, jet pulse filtre, Sıvı ve Gaz Yakıt Tankları Petrol ürünleri depolama tesisleri için yer üstü ta

 3. NORDIC POWER TRANSMISSION & CONTROL AB

  İsveç

  Sunny Trade AB, müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunmak üzere kurulmuştur. Ürünlerimizin bazıları: santrifüj pompa, yüksek basınçlı alternatif pompa, sondaj aletleri, karot alma aletleri, çimentolama aletleri, hidrolik blok. Sunny Trade AB, müşterilerinin gereksinimlerine ve beklentilerine uygun özel çözümler sunmaktadır.

 4. MANGIAROTTI SPA

  İtalya

  Sedegliano (İtalya) şehrinde yerleşik Mangiarotti işletmesi reaktörler, damıtma kolonları ve ısı eşanjörleri gibi enerji dönüşüm tesislerine yönelik büyük boyutlu basınç donanımları imal etmektedir. Ürünlerin karakteristik özellikleri yüksek basınca dayanıklılık, yüksek kalınlık, dev boyutlardır ve kimya, petrokimya, nükleer, ilaç sektörleri ve enerji üretim tesisleri için üretilmektedirler.

 5. OPM BV - PRECISION MANUFACTURING

  Hollanda

  OPM BV - PRECISION MANUFACTURING, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Paslanmaz çelikten hassas borular, CNC freze, Tedarik zinciri uygulamaları (nakil ve stok yönetimi) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bakel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VIBTIS L.T.D

  Arnavutluk

  VIBTIS L.T.D, yılında kurulan ve Sanayi emniyet denetimi sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Otomasyon ve enstrümantasyon, binalara yönelik metal endüstrisi firmaları birlikleri, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, hidrolik otomotize cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tirana, Arnavutluk 'de bulunmaktadır.

 2. XI'AN YONGXING SCIENCE TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD.

  Çin

  XI'AN YONGXING SCIENCE TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO.,LTD., yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xi'an, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS

  Türkiye

  GENERAL PETROLUEM EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. çekilmiş kahveler, likit petrol ürünleri için hazneler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. MCCLAIN OIL TOOLS

  Amerika Birleşik Devletleri

  MCCLAIN OIL TOOLS, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. petrol, kömür ve doğal gaz endüstrisi için gereçler, sondaj işleri için makina ve ekipmanlar, petrol çıkarmak için delme tesisat ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Longview, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM

  Ukrayna

  FACTORY-PRODUCER OF UNIQUE PREPARATION FOR REMOVING POLLUTION BY PETROLEUM, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol - Çıkarma, Petrol tankları, Petrol - Çıkarma sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. TOS

  Tunus

  TOS, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Tunis, Tunus 'de bulunmaktadır.

 2. ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE

  Romanya

  ANSAMBLE SI SUBANSAMBLE MECANICE, yılında kurulan ve Araba yedek parçaları ve kısımları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Demiryolu stok ve ekipmanları, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Demiryolu stok ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iasi, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. YONGJIA WELLDONE MACHINE CO.,LTD

  Çin

  YONGJIA WELLDONE MACHINE CO.,LTD, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wenzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. BSG TRADING CO.,LTD

  Çin

  BSG TRADING CO.,LTD, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. MATFOR

  Fransa

  MATFOR, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Çelik boru ve tüpler, Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar, Çelik boru ve tüpler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, LONS, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PNNPLUS GMBH

  Avusturya

  PNNPLUS GMBH, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Klingenbach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. TANGSHAN AOJIE PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT MAKE CO., LTD

  Çin

  TANGSHAN AOJIE PETROLEUM MACHINERY EQUIPMENT MAKE CO., LTD, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tangshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. SHANDONG KERUI PETROLEUM EQUIPMENT CO.LTD

  Çin

  SHANDONG KERUI PETROLEUM EQUIPMENT CO.LTD, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Donying, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. SHIJIAZHUANG PETROLEUM DRILL TOOLS CO.,LTD

  Çin

  SHIJIAZHUANG PETROLEUM DRILL TOOLS CO.,LTD, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jinzhou ,Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. FORSEV S.A.

  Romanya

  FORSEV S.A., yılında kurulan ve Delme ve sondajlar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Drobeta Turnu Severin, Romanya 'de bulunmaktadır.

 1. COMBER PROCESS TECHNOLOGY

  İtalya

  COMBER PROCESS TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Kok yapma - donanımlar ve makinalar, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Kok yapma - donanımlar ve makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carugate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ATEC S.R.L.

  İtalya

  ATEC S.R.L., yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Kok yapma - donanımlar ve makinalar, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Kok yapma - donanımlar ve makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BVI OMOXI GROUP LIMITED

  Çin

  BVI OMOXI GROUP LIMITED, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kontrol vanası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. DONGYING JIANXIN INTERNATIONAL TRADE CO., LTD

  Çin

  DONGYING JIANXIN INTERNATIONAL TRADE CO., LTD, yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Dongying, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. KURVERS PIPING ITALY S.R.L.

  İtalya

  KURVERS PIPING ITALY S.R.L., yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Kok yapma - donanımlar ve makinalar, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Kok yapma - donanımlar ve makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. TECNOSID S.R.L.

  İtalya

  TECNOSID S.R.L., yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Kok yapma - donanımlar ve makinalar, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Kok yapma - donanımlar ve makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SER S.P.A.

  İtalya

  SER S.P.A., yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SHENGLI OILFIELD PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD.

  Çin

  SHENGLI OILFIELD PETROLEUM EQUIPMENT CO.,LTD., yılında kurulan ve Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dongying, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY)

  Belçika

  ROBBINS & MYERS BELGIUM (R&M ENERGY), yılında kurulan ve Gaz çıkartma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, ecza ürünleri ambalajı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chaineux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. GEPA SYSTEMS S.R.L.

  İtalya

  GEPA SYSTEMS S.R.L., yılında kurulan ve Petrokimya - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Kok yapma - donanımlar ve makinalar, Petrol çıkartma - Sistem ve ekipmanlar, Kok yapma - donanımlar ve makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pessano Con Bornago, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz