• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pişirilmiş ve terbiyeli etler

Sonuçlar

Pişirilmiş ve terbiyeli etler - Ithalat/Ihracat

 1. SOMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT 1994 yılında kurulmuştur. Satın alma merkezlerine, ikmal merkezlerine, ve hepsinden öte Afrika, Batı Hint Adaları, Hint ve Pasifik Okyanusu'ndaki müşterilere ve son olarak Orta Doğu'ya tedarik sağlıyoruz. Kuru, taze ve dondurulmuş ürünlerin ithalat-ihracat firmasıyız, 300'den fazla Fransız ve Avrupalı ​​tedarikçiyle çalışıyoruz. Şu tarımsal gıda ürünlerinde uzmanız: - Süt ürünleri (peynir, yoğurt, süt, krema vb.), - Şarküteri ve tütsülenmiş etler, - Hamur işleri ve kekler, - Helal ürünler, - Baharatlar, - Deniz ürünleri, - Dondurulmuş gıdalar. Size farklı gıda ürünleri yelpazesi sunabiliriz. SOMEXPORT, ihracat ortağınızdır. Bu çerçevede, dünyanın her bölgesinden ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin taleplerini karşılayan en iyi ürünleri keşfetmenize yardımcı olmak için size eşlik ediyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir bölgesel ürünler, yerel spesiyaliteler ve geleneksel tarifler aramak için dünyayı dolaştık. Ayrıca müşterilerimizden gelen talep üzerine özel içerik ve ürünler de tedarik ediyoruz. Bütün bunlar, tarım ve tarımsal gıda sektörlerindeki üreticiler, yetiştiriciler, şefler, distribütörler, tüketiciler ve diğer birçok aktörle yapılan toplantılar sayesinde sağlandı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. CÔTE2BOEUF

  Fransa

  Verified by europages badge

  Aveyron'da geleneksel kurutulmuş et üreticisi olan COTE2BOEUF, bir Fransız gastronomi ikonunu eski ihtişamına kavuşturuyor: sosis! Eski günlerde olduğu gibi sadece 3 malzemeyle yapılıyor: Aveyron'daki çiftliklerden seçilen et, Guérande tuzu ve IGP Kampot biberi. Koruyucu yok, renklendirici yok, nitrit yok! Eski günlerdeki gibi sadece 3 malzeme. Coppa, lonzo, kurutulmuş jambon, kurutulmuş Aubrac sığır eti, chorizo, guanciale, kuru sosis, sosis, Aveyron'daki Laissac'taki atölyemizde üretilen nitrit içermeyen şarküteri ürün yelpazemizi oluşturuyor. COTE2BOEUF aynı zamanda Popines'in de mucididir: %100 geri dönüştürülebilir ve iade edilebilir cam kavanozda ince dilimlenmiş şarküteri ürünleri. Vakumla paketlendikten sonra, Popine oda sıcaklığında 3 ay boyunca saklanabilir. 3 farklı formatı (Popine, Marmite, Chaudron) bulunan Popine, kışın rakletlerinize, yazın ise şarküteri tabaklarınıza mükemmel bir eşlikçi olacaktır.

 3. EMBUTIDOS LA HOGUERA SA

  İspanya

  Verified by europages badge

  Kendi toprağımızı işliyor ve domuzlarımızı yetiştiriyoruz.Etinin yüksek kalitesi ile tanınan DUROC ırkının genetik temeli üzerinde çalışıyoruz, tümü, esas olarak yerel tahıllardan oluşan doğal bir diyetin yanı sıra eşsiz bir ortamda bulunan yetiştirme çiftliklerinde kusursuz hijyen koşullarının korunmasıyla birleştirilmiştir. Bu sayede SOSİS, MARİNE ET ve JAMBONLARIMIZI üretmek için en iyi hammaddelere sahibiz.

 4. DETRY

  Belçika

  Verified by europages badge

  1963 yılından beri, eşsiz lezzetleri ve şarküteri uzmanlarımızın ustalığı ile bilinen şarküteri ürünlerinden oluşan bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Jambondan sosise, ezmeler ve çiğ ürünler de dahil olmak üzere, her zaman tadı daha zengin olan bir ürün yelpazesini oluşturan 9 büyük aile bulunmaktadır ! AUBEL markasını işletmenizde satmak mı istiyorsunuz? Şarküteri ürünlerimizi toptan veya kendi markanız altında paketlenmiş olarak satın almak ister misiniz? Bizimle iletişime geçin ve projeniz ile ilgili görüşelim

 5. SALAISONS JOSEPH PANTALONI SARL

  Fransa

  Verified by europages badge

  SALAISONS JOSEPH PANTALONI SARL, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Sarrola-Carcopino, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SIMÓN MARTÍN GUIJUELO

  İspanya

  Verified by europages badge

  SIMÓN MARTÍN GUIJUELO, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, İber Yarımadası usulü jambon, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Şarküteri ve jambon atölyesi., sosisler, Korizolar, Simon Martin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guijuelo-Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. JAMONES EUTIQUIO

  İspanya

  Verified by europages badge

  JAMONES EUTIQUIO, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, jambon imalatı, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, kemiksiz jambonlar, çiğ jambon, jambon kurutucusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cuarte De Huerva-Zaragoza, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. AIMARETTI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  AIMARETTI SPA, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dondurulmuş etler, et kesme, jambon olgunlaştırma, Dondurulmuş etler, jambon, toptan şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villafranca Piemonte, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SALUMIFICIO MERLOTTI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  SALUMIFICIO MERLOTTI SRL, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sosisler, tipik ürünler, jambon, bresaola, külatello, sosisler, polifosfat içermeyen mortadella, artisanal yağlı domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marmirolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MONICA E GROSSI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  MONICA E GROSSI SPA, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, jambon imalatı, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, çiğ jambon, parmesan jambonu, san danıele jambonu, çiğ jambon ticareti, külatello sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langhirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EMBUTIDOS ARÉVALO

  İspanya

  Aile şirketimiz, geçmişinin verdiği deneyim ile modern teknolojilerin uygulanması arasında uyumlu bir denge oluşturmayı başarmış ve böylece işimize asalet katan ve her geçen biraz daha ileriye gitme şevki veren üstün kaliteli ürünler sunmamızı sağlamıştır. Damak zevkine hitap eden ve unutulmaz tatlar sunan geleneksel ürünler, büyük özenle ele alınan yaygın olarak kullanılan ürünler (jambon, lomo, chorizo), özel bir kaliteye ve eşsiz bir tada sahip bir ürünü elde etmek için en modern kurutucularda uygulanan dikkatli ve özenli bir kalite takibi.

 2. BAUWENS THEO

  Belçika

  Theo Bauwens SA, 1909 yılında kurulmuş ve günümüzde 4. nesil tarafından yönetilen bir aile şirketidir. Avrupa'nın en büyük pişmiş şarküteri ürünleri üreticilerinden biriyiz. Olağanüstü kalite ve hijyen konusundaki itibarımız, IFS (Uluslararası Gıda Standardı) sertifikamızla kanıtlanmış ve akredite dahili mikrobiyoloji laboratuvarımız ve kimya laboratuvarımız tarafından doğrulanmıştır. Ürünlerimiz sürekli yenilikler uygulanmaktadır ve şirketimiz esnekliği ve hizmetleriyle tanınmaktadır.

 1. FELSINEO SPA

  İtalya

  IGP sertifikalı Mortadella'nın başlıca İtalyan üreticisi. Bologna geleneksel tarifine göre gerçekleştirilen gerçek mortadella, sertifikalı kalite, özel üretim - VISION 2000, ISO 9001: 2000, ISO 22000: 2005, ISO 14001: 2004, BRC, IFS sertifikaları, glütensiz Mortadella. 1963 El yapımı Mortadella, A.O.P. Rustica, Oro, Tricolore, La Blu di Felsineo, Amabile. Tüm dünyaya ihracat.

 2. VITALI DI VITALI GIUSEPPE E GIAMPIERO & C. SNC

  İtalya

  1957 yılından bu yana, Vitali ailesi hayvan kesimi ve hazırlama sanatına tutkuyla bağlıdır. Müşterilerine özel bir itina ile hizmet eder ve ürünlerinin kalitesine büyük önem verir. Uyguladığımız modern teknikler sayesinde firmamıza ün kazandıran özel ürünleri geliştirdik. Hayvanlarımızın beslenmesi için gereken hububatı kendimiz ekiyoruz.

 3. CUITS CHARCUTERÍA Y COCINADOS SA

  İspanya

  Ördek kökenli gurme ürünleri uzmanı. Ördek ciğeri ezmesi. Gurmelerin şefi. Kendi mutfağımızda hazırlanmış şarküteri ve yemekler. Kendi mutfağımızda hazırlanmış etler, şarküteri ürünleri. Kümes hayvanları ve ezmeler. Ördek spesiyaliteleri. Izgara etler.

 4. PORTALCONSA

  İspanya

  PORTALCONSA, geleneksel Chorizo ve soğanlı Chorizo, jambon, lard ve Cacheira (domuz kellesi), vb... gibi Galiçya'ya özgü ürünler ve onların yanında uzman ellerin bilgi birikimi ve teknolojik altyapımız sayesinde sunduğumuz ürünlerin lezzetine katkı yapan ögeleri ihmal etmeden topraklarımızda yetişen hayvanlardan elde edilen yüksek kaliteli etlerden dana kıyma, sosis ve Criolla gibi daha genel ürünleri sunmaktadır.

 5. SADEPOR

  İspanya

  EMBUTIDOS OBRADOIRO, Sadepor markası altında ticareti yapılan dönüştürülmüş ürün imalatına odaklanmıştır. Kurulduğundan beri bu şirketin amacı seçkin ve yüksek kaliteli ürün yelpazesi oluşturmaktır. Sadepor tarafından pazara sunulan bu ürünler, ana şirket tarafından tedarik edilen en iyi hammaddelerden ve Galicia işleme kurallarını izleyerek ele alınır.

 6. CÁRNICAS SÁNCHEZ MARTÍN

  İspanya

  Cárnicas Sánchez Martín'de müşterilerimize verdiğimiz hizmet ve danışmanlık güvencemizi oluşturmaktadır. En iyi kalite-fiyat oranı ve personelimizin profesyonelliği ürünlerimizin en yüksek garantisinin sembolüdürler. Bizi ziyaret edip, bizzat kendiniz görün.

 7. IBERICOS GUILLEN

  İspanya

  Manuel Guillén S.A, en ünlü şarküteri ustalarının geleneksel yöntemleri ile en modern ve en ileri tesisleri birleştirerek en yüksek kalite İber Yarımadası jambonları ve şarküteri ürünleri sunma olanağına kavuşmuştur. Domuzların yetiştirilmesinden ürünlerinin hazırlanmasından dağıtılmasına kadar tüm aşamalar özel bir özenle gerçekleştirilmekte ve en ciddi kalite kontrollerinden geçirilmektedir.

 8. EMBUTIDOS Y JAMONES LUENGO MARTÍN

  İspanya

  Küçük aile işletmemiz yirmi yıldan bu yana faaliyet göstermektedir ve müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmak için özenle üretmeyi temel kuruluş prensibi olarak uygulamaktayız. İber yarımadası ürünlerinin hazırlanması ve üretimi. Guijuelo'dan İber yarımadası jambonları ve şarküteri ürünleri. İber Yarımadası usulü jambon. Guijuelo jambonu. İber yarımadası usulü şarküteri ürünleri. Guijuelo şarküteri ürünleri. Taze et.

 1. SALUMI CORSINI SRL

  İtalya

  Lonza, lonzini, jambon, sosis ve sucuklar : ustalarımızın uzman elleri tarafından ustaca aromalandırılan ve seçilen domuz etinden hazırlanan leziz spesiyaller. Her sucuk tipi için yapılması gereken işlemler garantili bir şekilde gerçekleştirilir ve ideal bir iklimde üretilmeleri sayesinde hepsi damak çatlatan tatlara ve lezzetlere dönüşür; . Domuz etlerini işleme geleneğimiz üç nesildir süregelmektedir. Pazarı izleme, kurutma kalitesi, otantiklik, hızlı ve kesin hizmet güçlü noktalarımız.

 2. DI GIUSEPPE PORCELLI

  İtalya

  Geleneksel ve artizanal usullerle üretim faaliyetlerini sürdüren kuruluş kontinü sistem üretim prosesleri ve gelişmeyi sağlayacak olanın sürekli arkasından giderek, uzun vadeli bir başarıya ulaşmak ve ürünlerini ülke dışında da pazarlamak amacıyla ürün yelpazesini genişleterek yeni pazarlara açılma arzusuyla ufuklarını genişletme arayışı içindedir. Girişimcisinin tutkusundan doğan ve şu anda üçüncü nesil tarafından yönetilen Livasì gerçek bir aile işletmesidir.

 3. GARRUDO BENITO

  İspanya

  Şarküteri ve jambon atölyesi. Kemiksiz ve dilimlenmiş jambonlar. Omuz, file, şarküteri ve iber domuz etleri.

 4. LOS QUIJALES

  İspanya

  El işçiliğiyle üretilmiş ürünler, İspanya'nın Levante bölgesinin zengin ve eskiye dayanan şarküteri geleneğinin ürünleri. İşletme bu ürünleri tüm bölgede birer referans haline getirmiştir.

 5. MARTÍN MARTÍN BLÁZQUEZ

  İspanya

  Jambon fabrikası, mezbaha ve kesim odası, butik.

 6. COURTIN HERVOUET

  Fransa

  COURTIN HERVOUET, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kaz ciğeri, Et ve şarküteri, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Kaz ciğeri, helal ürün belgeleme, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. MAISON VOISINE

  Fransa

  MAISON VOISINE, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Domuz eti konservesi, zanaatsal peynir, Domuz eti konservesi, çiğ jambon, taze kasap ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Auros, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. EMBUTIDOS GARCÍA LIZANA

  İspanya

  EMBUTIDOS GARCÍA LIZANA, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jambon, jambon olgunlaştırma, şarküteri, Jambon, Korizolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loja, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. SALUMIFICIO CORBISIERO

  İtalya

  SALUMIFICIO CORBISIERO, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarküteri, Şarküteri et satışı, bükme operasyonları için aksesuarlar, salam sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mugnano Del Cardinale, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SAGEM SRL - ROSA DELL'ANGELO

  İtalya

  SAGEM SRL - ROSA DELL'ANGELO, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Parma, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz