• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • piston segmanları

Sonuçlar

Piston segmanları - Ithalat/Ihracat

 1. EL.TE. SEGMENTITALIA SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  EL.TE. SEGMENTITALIA SAS, yılında kurulan ve Sızdırmaz malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston segmanları, Dış mekan sinyal direkleri, siliciler, Piston segmanları, döner miller için sızdırmazlık keçeleri, taşıtlar için motor segmanları, elastik transmisyon keçeleri, teflon contalar, contalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. OPTIMA ENGINE PARTS

  Türkiye

 3. ALS MOTORLU ARACLAR - KAMYON TIR YEDEK PARÇA - TRUCK SPARE PARTS

  Türkiye

  ALS Motorlu Araçlar, 1983 yılından beri sektörde köklü bir geçmişe sahip olan, Konya merkezli bir kamyon ve tır yedek parça satış mağazasıdır. Firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla, kaliteli ürünler ve deneyime dayalı hizmet anlayışıyla tanınmaktadır. Zengin tecrübe ve uzmanlıkla donanmış bir ekiple, Man ve Mercedes gibi önde gelen kamyon ve tır üreticilerinin yedek parça ihtiyaçlarını karşılamakta ve müşterilerimize güvenilir, etkili ve tam teşekküllü çözümler sunmaktayız. Firmamızın envanterinde Man ve Mercedes grubunun kamyon ve tır yedek parçaları bulunmaktadır. Bu sayede, araçlarınızın ihtiyaç duyduğu yedek parçaları hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Kalitemiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, ALS Motorlu Araçlar'ı tercih etmeniz için güçlü bir neden sunmaktadır. Size en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız.

 4. KONEKS

  Türkiye

  KONEKS, who launched its business in 1992, manufactures liners, pistons and piston pins for engines in a 10.000 m2 closed and 30.000 m2 open area facility. 9 engineers, 15 technician and 221 employees serve Koneks customers in a professional manner. Konek's manufacturing line adopted latest technology with its Japanese, German, Italian and Taiwanese origin machines. Quality control is done with the latest technology precision machines in order to achieve 100% customer satisfaction. Koneks is able to produce pistons up to 160 mm diameter for automotive industry and 400 mm diameters for marine, locomotive and stationary engine types. Today, Koneks manufactures 2000 different pistons and 1800 different liners in well equipped facilities. We prepare ourselves for the future of business by combining 23 years of experience with technology and quality. OUR MISION Being a reliable worldwide known trademark, best in meeting the customer’s expectations by contributing to increasing the sector’s standards in accordance with constant creative and innovative ideas without sacrificing our quality and high productivity is our mission. OUR VISION Being one of the leading manufacturers in the world by increasing our competitiveness along with the total quality management, maintaining our consistency in quality and decent employment policies by investing on those matters and providing high quality sale and after sale services is our vision.

 5. TEKNO OTOPART MAKINA VE SANAYI LTD. STI.

  Türkiye

  TEKNO OTOPART MAKINA VE SANAYI LTD. STI., yılında kurulan ve Piston segmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. esnek segman üretimi, fren diskleri , debriyaj baskı plakası, Konik kırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAFA-SEBALD PRODUKTIONS-GMBH

  Almanya

  MAFA-SEBALD PRODUKTIONS-GMBH, yılında kurulan ve Piston segmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Breckerfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. WELTOP MACHINERY CO.,LTD.

  Amerika Birleşik Devletleri

  WELTOP MACHINERY CO.,LTD., yılında kurulan ve Santrfüjlü dökümhane makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston segmanları, Piston segmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Floral Park, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 3. PROXMANN PISTON & LINER & RING

  Türkiye

  PROXMANN PISTON & LINER & RING, yılında kurulan ve Dizel motorlar için yedek parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston segmanları, Motorlar ve parçalar, Silindir gömlekleri, Piston segmanları, Motorlar ve parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. HP RINGS LTD

  Birleşik Krallık

  HP RINGS LTD, yılında kurulan ve Dizel motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Piston segmanları, Piston segmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chesterfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BEKU DICHTUNGSELEMENTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEKU Dichtungselemente GmbH firması 1989 yılında Hessen Taunus'ta kurulmuştur, kendisini contaların ve sızdırmazlık elemanlarının CNC kumandalı üretimi konusunda özellikle hidrolik alanında geliştirerek uzmanlaşmıştır. Ayrıca pnömatik ve genel makine üretim teknolojisi uygulamaları için de contalar tedarik programımızda bulunmaktadır. Kol ve piston contalarını, sıyırıcıları, destek ve kılavuz halkalarını, yassı contaları, rotor contalarını ve O-Ringleri yaygın olarak kullanılan tüm plastik ve lastik malzemelerde üretebilecek ve gece de çalışan servisimiz ile teslim edebilecek durumdayız. Münferit üretimler – Sorun değil! Kişiye özel üretim yöntemlerimiz bize yüksek esneklik ve çok kısa teslimat süreleri imkanı verir. Bizim tarafımızdan üretilmiş olan tüm contalar ve sızdırmazlık elemanları yüksek kaliteli malzemelerden, örn. Poliüretan, NBR, EPDM, Viton, Silikon, POM, PA , UMMWPE, PTFE, EKONOL'den ve en yüksek kalite taleplerine uygun şekilde üretilmektedir.

 1. ORCANER CYLINDER LINERS

  Türkiye

  ORCANER CYLINDER LINERS, yılında kurulan ve Pistonlu motorlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar, Araba motorları için silindir ve pistonlar, taşıtlar için motor segmanları, Dizel motorlu tekneler - yedek parçalar, oto yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.