• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • plastik zincirler

Sonuçlar

Plastik zincirler - Ithalat/Ihracat

 1. XINGTAI TRADE (H. K.) CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  XingTai Trade (H. K.) CO., LTD ekonominin verimli ve trafik rahat olduğu NingBo’da yer alır. 2006 yılında kurulan şirket, kaynaklı baklalı zincirler, düğümlü zincir, bilyeli zincir, plastik zincir, dekorasyon zinciri, köpek zinciri, kriko zincir ve zincir aksesuarları, hırdavatlar, tel halat, asma kilit, cam elyaf ürünler ve diğer donanımlar, plastik ürünler konusunda uzmandır. "Eşitlik ve karşılıklı yarar, üstün dürüstlük ve zafer, verimlilik ve pratiklik, yenilikçilik" ilkesine bağlı çalışmaktayız.

 2. ITALSTAMPI

  İtalya

  Verified by europages badge

  Italstampi işletmesi 1981 yılından beri kalıp tasarımı ve imalatı, plastik malzeme şekillendirmesi ve küçük metal parça dövme işleri konularında faaliyet göstermektedir. İşletmenin tesisleri 5000 m² kapalı alan olmak üzere 9000 m² üzerinde kuruludur. Derin bilgi düzeyi, profesyonellik, otomatikleştirilmiş üretim sistemleri, müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanmasındaki çabukluk işletmenin zaman içerisinde sürekli büyümesini sağlayan başarının bileşenleridir.

 3. THENAR SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  THENAR SRL, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal tutturucular, göstergeli kol, plastik tutamaklar, Metal tutturucular, tespitleme malzemeleri, mobilya ayağı, gupilyalar, metal tespitleme gergileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Correggio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GELBER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GELBER GMBH, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Burbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. O.C.S.A. SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  O.C.S.A. SRL, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalıp tasarımları, plastik malzemelerin kalıplanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Senago, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Kablo aksesuarları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zincirler, Zincir aksesuarları, Tel yaylar, Plastik zincirler, Zincir aksesuarları, Bükük tel parçaları, paslanmaz çelik zincirler, kaynaklı zincirler, delinmeye karşı dayanıklı tıkaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CMPLAST

  Polanya

  Verified by europages badge

  CMPLAST, yılında kurulan ve Plastik malzeme - Yarı işlenmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Polietilen, Dişliler, poliyamid, polikarbonat, polipropilen, Polietilen, CNC freze, Dijital kumandalı torna, konvansiyonel işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dlugie, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. TOLHAS TEXTILE ACCESSORY

  Türkiye

  Tolhas Aksesuar; 15 yılı aşkın bir süredir tekstil yan ürünleri ve aksesuarları alanında faaliyet göstermektedir. Hem üretim hem pazarlama branşlarında yenilikçi ve dinamik anlayışı ile ön plana çıkmaktadır. Tekstil Sektörünün öne çıkan ihtiyaç ve taleplerini, hızlı ve modern ticaretin gereklerine uygun olarak müşterilerine sunmaktadır. Tolhas Aksesuar çevrecilik yönü ile de öne çıkmaktadır. Üretimini yaptığı ürünlerde, çevreye ve doğaya dost hammaddeler kullanarak gelecek için daha iyi bir dünya misyonuna katkı sağlamaktadır.

 4. TEKIN FOREIGN TRADE CONSTRUCTION INDUSTRY LTD

  Türkiye

  E Page Sayfamıza Hoşgeldiniz Tekin İnovasyon İnsan Kaynakları Danışmanlık Dış Ticaret Turizm İnşaat San. Tic Ltd Sti Olarak sizlere ithalat - İhracat ürün temini yeni pazar araştırmaları Gümrük Lojistik vb gibi Her türlü ürün konusunda Sizlere yardımcı olmak görevimizdir. Nijerya - Çin - Almanya ve Türkiye de bulunan iş ortaklarımızın yanı sıra sizlere her ülkede ithalat ihracat ve dış ticaret hizmeti sunmaktayız. -Tuvalet kağıdı -Kağıt Havlu Peçete -Şişeli içme suları -Perde Zinciri Aksesuar Metal - Nikel -Çelik Kapı , İç oda kapıları -Davul Fırın -Mutfak Fırını -Zeytin -Ahşap- Mdf

 5. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Yuvarlak çelik zincirleri ve demir ürünleri üretimi: Gübre dağıtım zincirleri, yükleme aracı zincirleri, sevk zincirleri (mezbaha zincirleri, 50 m uzunluk. Modeller: Galvanizli veya paslanmaz çelik (1.4571), kaliteli zincirler (yuvarlak çelik zincirler DIN 763, DIN 766, DIN 32891, DIN 32895) , vinç zincirleri (DIN 5684-5, EN 818-7), tarımsal alan için zincirler, yük kaldırma zincirleri (DIN 695'e ve EN 818-2'ye uygun bağlama zincirleri), paslanmaz zincirler, düğüm zincirleri, plastik zincirler, kaynaklı yuvarlak çelik zincirler.

 1. EREDI DI COLOMBO LUIGI SNC

  İtalya

  1961 yılında kurulan Eredi di Colombo Luigi de Riva Lucia e Figli şirketi plastik malzemelerin şekillendirilmesinde uzmanlaşmış bir el işçiliği aile işletmesidir.

 2. DÖRNER & HELMER GMBH

  Almanya

  DÖRNER & HELMER GMBH, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Urmitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. HABASIT GMBH

  Avusturya

  HABASIT GMBH, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU

  İsviçre

  MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hasle-Rüegsau, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. MURRPLASTIK AG

  İsviçre

  MURRPLASTIK AG, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Willisdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG

  Almanya

  CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG, yılında kurulan ve Demir ve çelik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal olmayan zincirler, plastik zincirler, saat zincirleri, Metal olmayan zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ötisheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HELVOET

  Belçika

  HELVOET, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zincirler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, Plastik zincirler, Plastik malzeme - Sanayi ürünleri, otomobil sökülebilir parçaları, Plastik bileşenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lommel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO

  İtalya

  CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir. Zincir aksesuarları, Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Ölçüye göre yapılan zincirler, Zincir aksesuarları, Zincirler, Demir ve çelik zincirler, Ölçüye göre yapılan zincirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cadriano Di Granarolo (Bo), İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ACCADIPLAST SRL

  İtalya

  ACCADIPLAST SRL, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir. Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik takviye kalıpları, plastik malzeme işleme, plastik kalıplama, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik takviye kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bassano del Grappa (VI), İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FHP VILEDA

  Belçika

  FHP VILEDA, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zincirler, Temizlik ve bakım - Ürünler, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Ev temizlik ürünleri/maddeleri, Plastik zincirler, Temizlik ve bakım - Ürünler, Endüstriyel ve profesyonel temizleme ürünleri/maddeleri, Ev temizlik ürünleri/maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verviers, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN

  Almanya

  RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar, Tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Şantiyeler - Ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kreuztal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DINAMIC BENELUX

  Belçika

  DINAMIC BENELUX, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik malzemeden ambalajlar, Gıda paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MACCHI PLAST S.R.L.

  İtalya

  MACCHI PLAST S.R.L., yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Plastik zincirler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik zincirler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Locate Varesino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH

  Almanya

  GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kauçuk zincirler, sökülebilir parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZANO - PLAST S.R.L.

  İtalya

  ZANO - PLAST S.R.L., yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Plastik zincirler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik zincirler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mazzano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PLASTOP S.R.L.

  İtalya

  PLASTOP S.R.L., yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Plastik zincirler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik zincirler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vernio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. SYSTEM C. S.R.L.

  İtalya

  SYSTEM C. S.R.L., yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik zincirler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik zincirler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Giacomo Delle Segnate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NINGBO YINZHOU KEAO PLASTIC & MOULD FACTORY

  Çin

  NINGBO YINZHOU KEAO PLASTIC & MOULD FACTORY, yılında kurulan ve Plastik zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ningbo City, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. SARPLAST

  İtalya

  SARPLAST, yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Plastik zincirler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik zincirler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. WINTAG BY ASTRAPLAST S.R.L.

  İtalya

  WINTAG BY ASTRAPLAST S.R.L., yılında kurulan ve Plastik malzeme kalıplama sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik zincirler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, Plastik zincirler, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fagnano Olona, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz