• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • protein katkıları

Sonuçlar

Protein katkıları - Ithalat/Ihracat

 1. KRÄUTERHAUS SANCT BERNHARD KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Özel etiketleme, geliştirme ve diyet takviyelerinin fason üretimnde ortağınızız! 1903 yılından bu yana Sanct Bernhard adı sadece "Sanct Bernhard", "Sanct Bernhard Sport" ve "Sanct Bernhard tierlieb" markalarımız altında pazarladığımız yüksek kaliteli, etkili doğal ilaçlar, gıda takviyeleri ve vücut bakım ürünleri anlamına gelmiyor. Fason üretimde Made in Germany - Sanct Bernhard, online mağazalarımızdaki binlerce memnun müşterimizin de kanıtladığı gibi Made in Germany kalitesini temsil ediyor. Sertifikalı kalite yönetimi ve birinci sınıf hammaddeler kullanıyoruz. Zengin deneyimimiz, kalifiye çalışanlarımız, tam gıda güvenliği için sertifikalı kalite yönetimine sahip son teknoloji üretim tesislerimiz ve birinci sınıf hammaddelerimiz, birinci sınıf ürünler üretmemizi sağlıyor - sizin etiketinizle de aynı! Küçük miktarlar için de fason üretim - Gıda takviyeleri, kozmetik ve hayvan yemi için diğer tüm fason üreticilere kıyasla bizi özel kılan nedir? Küçük miktarlar için de fason üretim sunuyoruz ve bu nedenle örneğin yeni başlayanlara hitap ediyoruz. Düşük maliyetle küçük miktarlarla başlama fırsatını yakalayın ve böylece kendinize pazarda yer edinin ve konumlandırın. Küçük miktarlar için 2.000 adetten itibaren fason üretim. Ürün gereksinimleriniz hakkında bizimle iletişim kurun - size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyarız!

 2. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge
 3. BARGY UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  BARGY UKRAINE, yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sağlıklı yaşam ve formda kalma, Protein katkıları, Vitamin ve provitaminler, Diyetik ve organik yiyecekler, Yiyecek ithalat - ihracatı, sağlıklı ve doğal yiyecek, enerjetik bar, Sağlıklı yaşam ve formda kalma, doğal gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. MTL POWER FOOD GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MTL POWER FOOD GMBH, yılında kurulan ve Atletik besleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Protein katkıları, Vitamin ve provitaminler, Sert jelatin kapsüllerin fason dolumu, beslenme destek maddelerinin fason üretimi, amine asit, Karbonhidratlar, protein sindirici enzimler, proteinler, hiperproteinli diyet besinleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grimma, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NUTRIFILL & CARE4TRADE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  NUTRIFILL & CARE4TRADE GMBH, yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Grießheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AGREMA POLAND SP. Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  AGREMA POLAND SP. Z O.O., yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. kenevir tohumu yağı, lécıthıne, bitki özleri, protein sindirici enzimler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wrocław, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. KALYS PRODUCTIONS

  Fransa

  Verified by europages badge

  KALYS PRODUCTIONS, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Protein katkıları, Agar, Diyet ve spor için entegre beslenme, Sağlığı Geliştirici Gıda ürünleri, Gastronomi ürünleri, elyaflı gıdalar, restorasyon ürünleri, Protein katkıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bernin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. PRINOVA EUROPE LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  PRINOVA EUROPE LTD, yılında kurulan ve İçecekler için katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Protein katkıları, Atletik besleme, amine asit, Asit askorbik, bitki özleri, tatlandırıcılar, vitaminler, vanilin, Protein katkıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. ALPHACAPS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALPHACAPS GMBH, yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Augustdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. INNOVANTA, LLC

  Rusya

  "Innovanta" şirketler grubu, Rusya'daki özel gıda pazar payının %40'ına sahiptir ve klinik çalışmalarda etkili ve güvenli olduğu kanıtlanmış klinik ve diyet besinler sunmaktadır. Ürünlerimiz sadece sağlığın korunmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda belirli hastalıkların önlenmesine de yardımcı olur. 1000 m2'den fazla alana sahip kendi üretim tesisimiz ISO 22000 standartlarına ve HACCP protokolüne sıkı sıkıya bağlıdır. Ar-Ge departmanımız formülasyon geliştirme konusunu ciddiyetle yürütmektedir ve yalnızca doğal bileşenler kullanılmaktadır. Buna ek olarak, şirket en az %70 yerel malzeme kullanmaktadır, bu da fiyatın dolar kurundan çok etkilenmemesini ve ürünlerin ortaklarımız için uygun fiyatlı kalmasını sağlamaktadır. Ürünün kalitesinden ve lezzetinden şirket çalışanları sorumludur. Sadece klinik beslenme değil, aynı zamanda çocuklar ve yetişkinler için sağlıklı beslenme, spor beslenmesi, vitamin takviyeleri ve kilo verme, kilo alma ve kilo stabilizasyonu için ürünler üretiyoruz.

 1. EVOLUTION GMBH

  Avusturya

  EVOLUTION, 30 yılı aşkın süredir sahibi tarafından yönetilen Avusturyalı bir aile şirketidir. Merkezimiz Villach, Wörthersee'dedir. Yenilikçi, doğal besin takviyeleri ve organik kozmetik lider üreticisi olarak, sağlık, vücut, fitness ve güzellik alanında bütünsel ürünler konusunda uzmanız. EVOLUTION markasının bütünsel ürünleri, ticari marka siciline kayıtlı olup korunmaktadır. Ürünlerimiz 1987'den beri eczaneler, organik mağazalar, Beauty ve Wellness otelleri, şirket içi satışlar ve ortaklarımız aracılığıyla başarıyla satılmaktadır. Bizim için: Sadece kaba ve süptil enerjilerin birleşimi yoluyla doğal gıda takviyelerimizle optimum biyoyararlanım ve etkinlik sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra: Kalite kriterlerimizle, doğa ile uyum içinde bütünselliği de gösteriyoruz. Evolution ürünlerinin üretiminde en katı uluslararası kalite standartları geçerlidir.

 2. OPW INGREDIENTS GMBH

  Almanya

  OPW Ingredients GmbH olarak, sürekli yenilenebilir hammaddelere yönelen ve kalite ve hizmette yüksek standartlar getiren, gelişmekte olan bir şirketiz. "İyi yağılan basit şeyler! " sloganı altında, kozmetik, ilaç ve gıda endüstrisinde kullanım alanı bulan , bitkisel yağlar, unlar ve proteinler gibi doğal ürünler üretiyoruz. Şirketimiz Almanya, Hollanda ve Belçika arasındaki sınır üçgenindedir. Niederkrüchten-Dam kentinde bulunan pazarlama, satış ve servis merkezimiz sadece orta ve kuzey Avrupa pazarlarına hizmet vermemekte, küresel denizaşırı pazarlar için mükemmel bir altyapı ve uluslararası bilgi birikimi sağlamaktadır. Genç ve dinamik ekibimiz, size en kaliteli ve mükemmel hizmeti sunmak içi sadece uzun yıllara dayanan tecrübe ve teknik bilgi sağlayıp, ayrıntıları yeniden belirlemekte kalmamakta, yenilenebilir yeşil ve sürdürülebilir hammaddeler konusuna da odaklanmaktadır.

 1. ANKA YILDIZ GIDA TAKVIYELERI LTD. ŞTI.

  Türkiye

 2. X-MAN ERKEKLERE ÖZEL GIDA TAKVIYELERI

  Türkiye

  T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 21/10/2010 Tarih ve G16-2847 Sayılı Sicil belgesi ile Üretilmiştir. %100 Doğaldır. Özel Makinelerde El Değmeden Üretilmiştir. Yapımında Hiçbir Kimyasal Kullanılmamıştır. Gözlemlenen Her Hangi Bir Yan Etkisi Yoktur.

 3. PROJEM MIM MUH INS NAK TUR SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  www.egedogalmarket.com olarak 2018 yılında başlamış olduğumuz Sporcu Gıdaları ve Gıda Takviyeleri sektöründe; Doğal Sağlıklı Orjinal ürünleri Müşteri Memnuniyetiyle sizlere ulaştırmayı ilke edindik.

 4. DIE NATURBURSCHEN GMBH

  Almanya

  DIE NATURBURSCHEN GMBH, yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Welver, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RIVIERA FITNESS-VERTRIEB INH. ULRICH WIEDUWILT

  Almanya

  RIVIERA FITNESS-VERTRIEB INH. ULRICH WIEDUWILT, yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DER HANFBAYER GMBH

  Almanya

  DER HANFBAYER GMBH, yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mamming, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HANSA VITAL GMBH

  Almanya

  HANSA VITAL GMBH, yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GREEN SNAIL FOOD CO., LTD.

  Çin

  GREEN SNAIL FOOD CO., LTD., yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tanggu, Tianjin, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. PROALGAETECH

  Almanya

  PROALGAETECH, yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. protein sindirici enzimler, Kültür yosunu, Taze yosun, Biyoreaktör tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AEN ENGINEERING GMBH & CO. KG

  Almanya

  AEN ENGINEERING GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dillenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CAMPUS SRL

  İtalya

  CAMPUS SRL, yılında kurulan ve Gıda özleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Protein katkıları, Protein katkıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Collecchio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. EISS

  Hollanda

  EISS, yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Gıda emülsiyonlaştırıcıları, soya, sıvı ve toz soya lesitini, lécıthıne, Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zwolle, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. INCR-EDIBLE INGREDIENTS

  Hollanda

  INCR-EDIBLE INGREDIENTS, yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. proteinler, unlular, gıdasal nişasta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Den Haag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. F.M.A.

  Belçika

  F.M.A., yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Gıda emülsiyonlaştırıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. ZUCKERFREI STORE E.U.

  Avusturya

  ZUCKERFREI STORE E.U., yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Protein katkıları, Protein katkıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Lorenzen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. MEATCO

  Hollanda

  MEATCO, yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. şarküteri katkı ürünleri, et ve paketlenmiş ürün işçilikleri için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Isidorushoeve, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. VIPPY INDUSTRIES LTD.

  Hindistan

  VIPPY INDUSTRIES LTD., yılında kurulan ve Protein katkıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dewas, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 10. WORMUP S.R.O.

  Çek Cum.

  WORMUP S.R.O., yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Protein katkıları, Protein katkıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vamberk, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz