• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sürtünmeyi engelleyen yataklar

Sonuçlar

Sürtünmeyi engelleyen yataklar - Ithalat/Ihracat

 1. ASKUBAL - ASK-KUGELLAGERFABRIK ARTUR SEYFERT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  86 yıldan uzun bir geçmişe dayanan gelenekler ve inovasyon sayesinde ASKUBAL piyasaya damgasını vurmuş bir markadır. Dördüncü neslin yönetime gelmesiyle beraber, sahipleri tarafından yönetilen bu aile şirketi geleceğe en iyi biçimde hazırlanmıştır. Şirket felsefemiz 3 dayanak noktasına sahiptir: YÜKSEK ÜRÜN KALİTESİ SAĞLAMA, MÜŞTERİYE ÖZEL TALEPLERDE HIZ, TÜM DÜNYAYA DAĞITIM. Kendimize koyduğumuz hedef, tüm alanlarda en iyi performansı sağlamaktır. Stuttgart tesisimizdeki esnek üretim sistemi sayesinde 6000'den fazla standart modeli imal ettiğimiz gibi müşteriye özel parçaları ve "Just-in-Time" siparişleri de imal edebiliyoruz. Bu başarının temeli, ulusal araştırma kurumları ile sıkı bir çalışma içinde olan geliştirme departmanımızın onlarda yıla dayanan deneyimidir. İnsan ve çevre güvenliği bizim için her zaman ön plandadır. Hedefimiz ve çabamız: Gelecekteki nesillere mümkün olduğunda sağlam ekolojik, sosyal ve ekonomik bir şirket devretmektir.

 2. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG 80 yıldır faaliyet gösterdiği tahrik ve endüstri teknolojileri alanında profesyonel ürünleri ve ödünsüz müşteri odaklılığı sayesinde ün yapmış bir şirkettir. Günümüzde Schübel endüstri, ticaret, hizmet ve kamu sektörünün önde gelen müşterilerinin malzeme konusunda karşılaştıkları tüm sorunlara yönelik çözümün adıdır. Schübel, özellikle tahrik ve aktarım sorunlarına eksiksiz ürün yelpazesi sayesinde çözümler sunduğu endüstri teknolojisi alanında uzmandır. Müşterilerimize geniş yelpazeli ve ortalamanın üzerinde bir depolama hizmeti sunmaktayız. Schübel müşteriye özgü seri üretim ve işleme hizmetlerini (örneğin mekanik işleme ve kesme) kendi uygulamaktadır. Ürün gamını kapsamlı bakım servisi tamamlamaktadır.

 3. GIESSTECHNIK BREMER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Gießtechnik Bremer GmbH 1992 yılının Mart ayında kurulmuştur. O günden bu yana Gießtechnik Bremer adı müşteriler için muhtelif ürünlerin hedefe yönelik kalite bilincinde tedariki, müşteri odaklılık, danışmanlık ve uzmanlık anlamına gelmektedir. Uzun yılların deneyimi, Gießtechnik Bremer şirketine güvenilir iş ortağı olarak olağanüstü bir ün sağlamıştır. Şirketin hedef odaklı ve özel çalışma tarzı, müşteriler ilgili tedarikçilerin gözünde Gießtechnik Bremer'in sürekli büyümesi için temel teşkil etmektedir. Bu şekilde yıllar içinde toplam kalifiye iş ortağı sayısı 12'ye ulaşmıştır. Bu sayede proje ve müşterilerimize sadece daha iyi hizmet verilmekle kalmayıp, hizmetlerin içeriği de tasarım ve kalite kontrol alanlarında çeşitlilik kazanmıştır. Bu kapsamlı süreç müşterilerimiz için önemli bir rekabet avantajı yaratmaktadır.

 4. HQW PRECISION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HQW Precision GmbH şirketinin genel merkezi ve üretim tesisleri Kürnach, Almanya'da bulunmaktadır. Müşterilerinin gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış ve çok çeşitli kritik ve zorlu uygulamalara yönelik tedarik edilen yüksek kaliteli rulmanların ve montajların tasarım ve üretiminde uzmanız. Hizmet verilen sektörler arasında havacılık, yüksek hızlı takım tezgahı milleri, robotik ve kritik tıbbi sistemler bulunmaktadır. Ürünlerimiz, her durumda kalite, güvenilirlik ve hassasiyeti sağlamak için profesyonelce tasarlanmıştır. Bu uzmanlık, Almanya fabrikamızda ve tüm dünyaya hizmet eden satış ofislerimizde birinci sınıf üretim ve müşteri hizmetleri süreçleriyle desteklenmektedir.

 5. FRANKE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Müşteriye özel bilya elemanı, ince bilyalı yatak, döner bağlantı, açısal temaslı bilyalı yatak ve alüminyumdan düz sistemler üretim ve işletme. Ürün programı: Rulmanlı yatak, bilya elemanları, ince bilyalı yatak, döner bağlantılar, eksenel yatak, radyal yatak, açısal temaslı bilyalı yatak, dişli tertibatı, doğrudan tahrik, özel bilya, büyük bilyalı yatak, bilyalı yatak, makaralı kılavuzlar, sirkülasyonlu tip bilyalı yatak kılavuzu, profil ray kılavuzu, alüminyum tekerlekli kılavuz, doğrusal aks, doğrusal modül, doğrusal tezgahlar, doğrusal motorlar, CNC kumandaları. Ağırlık noktaları: Müşteriye özel modeller, çelik, niro, alüminyum, bronz, döküm, plastik silindir yatakları, entegre tahrikli, tork motorlu, dişli, devir vericili, sızdırmaz, yüksek devir sayıları için, son derece sessiz, temiz odalara uygun, yağlama gerektirmez. Alüminyum, Niro, amanyetik, temiz odaya uygun, yağlama gerektirmeyen, dişli tahrikli, mil tahrikli, doğrudan tahrikli, metal kapaklı doğrusal sistemler.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BLIS KUGELGEWINDETRIEBE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BLIS Kugelgewindetriebe GmbH firmasının teslimat ve hizmet programı şunları içerir: DIN ve standart ve özel somunlu müşteri taslağı uyarınca burgulu ve taşlanmış model konik dişli miller, dolanmış ve burgulu model trapez miller, doğrusal kılavuzlar, yatak ve yatak mesnetleri gibi aksesuarlar, KGT'nin onarımı ve kontrolü.

 2. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yaklaşık bir asırlık deneyim. Dördüncü nesil olarak dizel ve gazlı motorları için yüksek kaliteli yedek parça satışı konusunda dünya çapında uzmanlaşmış durumdayız. Geliştirme merkezimizle teknolojik ilerlemeler gerçekleştiriyoruz. Sanayiyle olan direkt bağlantılarımız, tüm alanlarda yüksek esneklikle birleşerek size fayda sağlamaktadır. Ürünlerimiz: Dizel ve gazlı motor yedek parçaları, yan üniteler ve yedek parçaları, kumanda, yönetim ve takip aksamları, tahrik teknolojisi, contaların imalatı.

 3. GMN PAUL MÜLLER INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  En yüksek hassasiyet için yaklaşık 100 yıllık deneyim: 4. nesil yönetimindeki Nürnbergli aile şirketi GMN Paul Müller Industrie GmbH & Co. KG yüksek hassasiyetli bilyeli yataklar, makine milleri, sıkıştırma gövdeli rulmanlar, temassız contalar ve elektrikli tahrikler üretmektedir. Bunların çoğu müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel uygulamalar için özel olarak üretilmekte ve çok çeşitli uygulamalarda farklı şekillerde kullanılmaktadır. Şirketin geleceğe dönük vizyonu sayesinde gelişimi sürdürmeye ve yeni gelişimlere atılmaya da odaklanılmaktadır. Bu yüzden numune üretimi, seri üretimin başlangıcından itibaren aynı kaliteyi garanti etmenin tek yolu olan seri koşullar altında gerçekleşmektedir. GMN'deki temel ve en önemli başarı faktörlerinden biri de her şeyden önce, potansiyel müşterilerimize ve müşterilerimize satın alma öncesinde, satın alma sırasında ve satın alma sonrasında uzman tavsiyeler veren kalifiye ve bağlı çalışanlardır.

 4. TIS WÄLZKÖRPERTECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DIN'e uygun bilye, silindir makara ve iğneli makara gibi rulman gövdelerinin üretimi ve satışı. Çoğu özel malzeme ve özel imalat mümkündür. Ayrıca bilyeli rulmanlar da sunuyoruz. Temel uzmanlık alanlarımız iğneli makaralar ve silindir makaraların imalatıdır ve masif bilyelerin üretimi konusunda da yetkin bir iş ortağıyız. Masif bilyelerde seramik bilye, çelik bilye ve paslanmaz çelik bilye gibi çok farklı modeller mevcuttur! Üretim ve satış alanlarında güvenilir bir iş ortağı olarak her zaman yanınızdayız. Silindir makaralar, çelik bilyeler ve iğneli makaralar gibi alanlarda size özel istekleri de söz verdiğimiz tarihte ve yüksek kalitede teslim ediyoruz. Portföyümüzdeki ürünlerden bazıları: Sertleştirilmiş çelik bilye, sertleştirilmiş veya sertleştirilmemiş paslanmaz çelik (VA, sertleştirilmiş veya sertleştirilmemiş karbon çeliği), karbür bilyeler, seramik bilyeler, plastik bilyeler, çelik bilyeler, öğütme bilyeleri, polisaj bilyeleri: 0, 3 mm - 250 mm arası çap.

 5. FINDLING WÄLZLAGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kapsamlı, kullanıcı odaklı hizmet konseptimiz ABEG, rulman seçiminde ve tedariğinde ve bununla bağlantılı tüm bileşenlerde devrim niteliğindedir: Dünya pazarını sadece teknik açıdan değil aynı zamanda ekonomik ölçütlere göre şeffaflaştırırız ve şirketler, mühendisler ve satın alanlar açısından yeni bakış açıları sunarız. Dünya pazarında bulunan tüm rulmanları fiyat-performans açısından analize etme ve değerlendirme, dört ürün hattında sınıflandırma Premium, Supra, Eco ve EasyRoll, entegre kullanım ömrü hesaplaması dahil ücretsiz çevrim içi sorgulama fonksiyonu (Quickfinder), mühendisler için (ABEG Quickfinder professional) profesyonel seçim ve hesaplama yazılımı, kapasite dikkate alınarak stok durumuna saniyeler içinde genel bakış, amaca uygunluk, kullanılabilirlik ve ürün fiyatı, üreticileri aşan kalite yönetimi ve DIN ISO 9001: 2015 ve DIN ISO 14001: 2 uyarınca sertifikalar sayesinde kalite güvencesi.

 1. KUGEL- UND ROLLENLAGERWERK LEIPZIG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Her yıl 900'ün üzerinde farklı tipte rulmanlı yatak üretmekteyiz. Portföyümüz, standart rulmanlı yataklardan 50 mm ila 1.500 mm çap aralığında özelleştirilmiş özel rulman çözümlerine kadar uzanmaktadır. Çeşitli rulmanlı yatak bileşenlerine ek olarak, müşterilerimize özel hassas bileşenler ve rulmanlı yatak aksesuarları da tedarik ediyoruz. Özellikle uygulama için optimize edilmiş özel rulmanlar için araştırma ve geliştirme çalışmalarında güçlüyüz. Müşteri ile doğrudan işbirliği içinde teknik olanaklar koordine edilir, test edilir ve uygulanır. Projeyle ilgili hesaplamalara ek olarak, mühendislik portföyümüz pratik hizmet ömrü ve mukavemet testlerinin yanı sıra rulman değerlendirmelerini de içerir. Yetkinlik yoluyla kalite - En yüksek kalite, malzemelerin satın alınmasından ürünlerimizin teslimine kadar tüm üretimimiz boyunca kırmızı bir iplik gibi uzanır. KRW rulmanlı yatakları 1934'ten beri Leipzig'in batısındaki geleneksel tesiste üretilmektedir. Ayrıca, müşterilerimize doğrudan yakın olmak ve uygulamaya özel yardım sağlamak amacıyla Çin, Hindistan, Kazakistan ve Güneydoğu Asya'da satış ofisleri işletiyoruz.

 2. IBC WÄLZLAGER GMBH INDUSTRIAL BEARINGS AND COMPONENTS

  Almanya

  Verified by europages badge

  IBC Wälzlager GmbH şirketi rulmanlı yatak teknolojisi alanında 45 yılı aşkın sürelik bir geçmişe sahiptir. 1972 yılında kurulmuş olan Robert Kling Wetzlar GmbH şirketinin geleneğini sürdürmektedir. Yüksek hassasiyetli rulman yatakları, özel rulman yatakları ve lineer rulmanlar gibi pek çok ürün hattı, deneyim ve kapsamlı uzmanlıkla daha da geliştirilmiş ve en yüksek teknik seviyeye getirilmiştir. Kalitenin stratejik önemi ve kurumsal stratejimizin kesintisiz takibi, şirketimizin tüm pazarlardaki başarısına önemli ölçüde katkıda bulunmuştur. Yetkinlik ve teknolojik performans, Solms-Oberbiel (Almanya), Asslar (Almanya) ve Grenchen'deki (İsviçre) üretim tesislerinde imal edilen, sürekli olarak iyileştirilmiş ve optimize edilmiş ürünlerle kanıtlanmıştır. Süreç odaklı bir kalite yönetim sistemi de, eksiksiz bir müşteri odaklılığın garantisidir.

 1. WAELAG WÄLZLAGER VERTRIEBS-GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WAELAG WÄLZLAGER VERTRIEBS-GMBH, yılında kurulan ve Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SDK KUGELLAGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SDK KUGELLAGER GMBH, yılında kurulan ve Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Waiblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. MTO & CO. AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  MTO & CO. AG, yılında kurulan ve Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Vilters, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KIS ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Masuralı rulmanlar, Makaralı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Döndürme halkaları, Masuralı rulmanlar, Makaralı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Yüksek ısılı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ZANUSO KUGELLAGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZANUSO KUGELLAGER GMBH, yılında kurulan ve Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sürgülü yataklar, iğneli rulman, Sürgülü yataklar, Konik Makaralı rulmanlar, Rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. WAELAG WÄLZLAGER VERTRIEBS- GMBH

  Almanya

  WAELAG Wälzlager Vertriebs-GmbH şirketi takım tezgahları üretimi, özel makine üretimi, elektromotor üretimi, ölçüm ve ayar teknolojisi, havacılık teknolojisi ve onarım teknolojisi, doğrusal yönlendirme ve boşluk keçeleri tedarikçisidir. Makaralı yatak ve conta alanındaki ürün yelpazemiz şunları kapsamaktadır: Makaralı yatak (metrik ve emperyal), Minyatür bilyeli rulman, NIRO yatakları, milli bilyeli rulman, makine mili, köstek birimi, labirent ve boşluk keçeleri ve yağlayıcı maddeler.

 7. HAS TEKNIK ENGINE BUSHES AND BEARINGS

  Türkiye

  Firmamız 1973 yılında ismail ERSÖZ ve Selahattin ERSÖZ tarafından Kurulmuş olup şu an 3000 metrekare alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle hassas toleranslarda ve istenilen analizlerde yatak ve burcu yüksek kalite ve özveriyle üreterek sektörümüzün temelini oluşturup önderlik yapmaktadır.

 8. KUNSTSTOFFTECHNIK ROS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Yüksek kaliteli, teknik hassas plastik parçalar üreticisi (uzmanlık alanı: rulman yataklar için plastik kafesler)

 1. W+A WÄLZLAGER- UND ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Almanya

  W+A WÄLZLAGER- UND ANTRIEBSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Langenargen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GGB FRANCE

  Fransa

  GGB FRANCE, yılında kurulan ve Sürgülü yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, kendi kendini yağlayan sürgülü yatak, sinterlenmiş metalden sürgülü yatak, Yüksek ısılı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Annecy Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HEKI GMBH

  Almanya

  HEKI GMBH, yılında kurulan ve Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kirchheim Unter Teck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ITM UNITEC GMBH

  Almanya

  ITM UNITEC GMBH, yılında kurulan ve Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Backnang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALPHA WÄLZLAGER GMBH

  Avusturya

  ALPHA WÄLZLAGER GMBH, yılında kurulan ve Makaralı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürtünmeyi engelleyen yataklar, rulmanlar, hassas rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Hadde Makinesi rulmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villach, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. GEBR. HILGENBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  GEBR. HILGENBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ZVL SLOVAKIA, A.S.

  Slovakya

  ZVL SLOVAKIA, A.S., yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zilina, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 8. ZOLLERN BHW GLEITLAGER GMBH & CO KG

  Almanya

  ZOLLERN BHW GLEITLAGER GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sürgülü yataklar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları, Bilyalı, makaralı ve masuralı rulmanlar, Sürgülü yataklar, Sürtünmeyi engelleyen yataklar, Taşıtlar - Mekanik komponentler ve yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braunschweig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. MANDOTEC TECHNISCHER HANDEL GMBH

  Almanya

  MANDOTEC TECHNISCHER HANDEL GMBH, yılında kurulan ve Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kassel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. WEBER INDUSTRIETECHNIK BERLIN GMBH & CO.KG

  Almanya

  WEBER INDUSTRIETECHNIK BERLIN GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Sürtünmeyi engelleyen yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. transmisyon kayışı, zincirler, debriyaj, Sızdırmaz salmastralar ve bağlantı parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz