• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sığır eti

Sonuçlar

Sığır eti - Ithalat/Ihracat

 1. RELLMAN FOODS

  Belçika

  Verified by europages badge

  RELLMAN FOODS: En kaliteli, pazar lideri et ithalatı ve ihracatı. Taze veya dondurulmuş sığır eti. Mevcut sertifikalar: Angus Beef; Helal ve Organik. Arjantin, Brezilya, Uruguay, Yeni Zelanda ve İrlanda'dan ithalat yapıyoruz. Etlerimiz Avrupa, Orta Doğu ve Kuveyt'te yeniden dağıtılmaktadır.

 2. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 3. MAZETTO COMPANY

  Brezilya

  Verified by europages badge

  Hoş geldiniz! Biz MAZETTO COMPANY şirketiyiz; Brezilya tarım ürünlerini ihraç etmeye odaklanan hızlı büyüyen bir ithalat ve ihracat şirketiyiz. Dış ticareti dönüştürmek, dünya çapında bağlantılar yapmak ve dış ticarette alım satım bürokrasisini çözmek için çalışıyoruz, en iyi ürünleri ve koşulları sizlerle buluşturuyoruz. Küreselleşen bir dünyada misyonumuz uzmanlık, şeffaflık ve sadakat sağlamaktır. Bu nedenle, her zaman son derece kaliteli ürünler ve mükemmel uluslararası ilişkiler sağlıyoruz. Bulunduğumuz yerler: MAZETTO COMPANY'nin ofisleri stratejik olarak São Paulo ve Lizbon'da bulunmaktadır. Ürünler: Ağırlıklı olarak Brezilya kahvesi, havuç, domates, patates, mısır, soya, Brezilya bifteği ve tavuk ithalat ve ihracatıyla uğraşıyoruz. Web sitemizi ziyaret edebilir ve ekibimizle iletişime geçebilirsiniz!

 4. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Macaristan

  Verified by europages badge

  Merkezi Rotterdam, Hollanda'da bulunan özel bir ticaret şirketi olan ÁRIK 21 - AGRO KFT'ye hoş geldiniz. Taahhüdümüz, dünya çapındaki müşterilere benzersiz iş çözümleri sunmaktır. Kaliteli markalı ürünleri uygun toptan fiyatlarla sunma konusunda uzmanız ve her büyüklükteki işletmeye hitap ediyoruz. Bunu tamamlayan kusursuz lojistiğimiz, zamanında teslimat sağlar. Önde gelen bir ticaret şirketi olarak, geniş bir ürün yelpazesi sunan bir toptancı ve distribütör olarak mükemmeliz. Portföyümüzde alkolsüz ve enerji içecekleri gibi içecekler, alkollü ve alkolsüz biralar, bebek sütü dahil süt ürünleri ve çikolata, şekerleme, birinci sınıf çay ve kahve gibi keyif verici ürünler bulunmaktadır. Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo ve Ferrero gibi tanınmış üreticilerle olan güçlü ortaklıklarımız, dünya çapındaki işletmelere mükemmellikle hizmet etmemizi sağlıyor. Mükemmelliğe olan bağlılığımız bizi büyüleyici niş kategorileri ve benzersiz markaları keşfetmeye yönlendiriyor. Tedarikçilerle güvenilir ilişkiler geliştirdik ve siparişlerin 48 saat içinde hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz. ÁRIK 21 - AGRO KFT'nin merkezinde güven ve kalıcı ortaklıklara verdiğimiz değer yer almaktadır. Deneyimli ekibimiz, ticaret uzmanlığını vizyoner bir yaklaşımla birleştirerek verimli işlemler sağlamaktadır. Amacımız, karşılıklı büyümeyi vurgulayarak ilk siparişin ötesine geçen işbirliklerini teşvik etmektir.

 5. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice", 24 yıllık varlığının ardından Batı Ukrayna'daki ilk 3 tarım şirketinden biri haline geldi. Agroprodservice tarafından ekilen verimli arazilerin toplam alanı yaklaşık 45.000 hektardır. Mısır, kışlık buğday ve arpa, ayçiçeği, soya, baharlık arpa ve buğday, kolza tohumu, bezelye ve şeker pancarı yetiştiriyoruz. Toplam sığır sayısı 3.000 başın üzerindedir. Eş zamanlı bakımla yıllık üretim hacmi 1.255 ton sığır eti olacaktır. Avrupa ve dünya çapında isim yapmış şirketlerin deneyimleri, tahıl ve baklagillerin yanı sıra şeker pancarı kök bitkilerinin verim ve kalitesinin etkili bir şekilde artmasına katkıda bulunan yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice" şirketi, çevrenin korunmasının öneminin farkındadır, bu nedenle ana şirket ilkelerinden biri "zarar vermemektir". Şirket çevreye özen göstermekte ve misyonumuza bağlı kalarak ekolojik programları desteklemektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BRESSUIRE VIANDES

  Fransa

  Verified by europages badge

  BRESSUIRE Export, merkezi Bressuire Fransa'da bulunan bir sığır mezbahasıdır. Sığır eti ve özellikle taze kesilmiş dana etlerinin tedariki hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca karkas halinde sığır eti, sakatat ve mezbaha yan ürünlerinin pazarlanmasını gerçekleştirmekteyiz. Kemiksiz veya kemikli taze etlerimizi tüm Avrupa ülkelerine ve Kuzey Afrika ülkelerine ihraç edilmeye yönelik olarak hazırlanmaktadır. Çeşitli cins sığırların etlerini satmaktayız: Şarole sığırı, sarı Akitanya sığırı, Limuzin sığırı, Parthenaise sığırı, vb.

 2. DOLY-COM DISTRIBUTIE SRL

  Romanya

  Verified by europages badge

  Doly-Com Distributie SRL: Botosani'de bulunan Romanya Et İşleme Lideri, büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için en büyük mezbahanın yanı sıra domuz eti, sığır eti ve kuzu/koyun eti için bir kemik çıkarma tesisidir. 7.477, 65 metrekarelik tesiste haftalık 2.672 ton üretim kapasitesiyle yılda 60.000'in üzerinde baş işliyoruz. En yüksek standartlarla (HACCP, ISO 22000: 2018, ISO 9001: 2015, FSSC 22000, IFS ve Helal) sertifikalandırılmış olup, en yüksek kalitede et ürünleri sağlıyoruz.

 3. HOREMEAT

  Belçika

  Verified by europages badge

  HOREMEAT, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti, Kasap eti ve taze kümes hayvanları, Kesilmiş et, Dana eti, Domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GOLDEN MEAT SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GOLDEN MEAT SRL, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - acentalar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Dondurulmuş etler, Et ve şarküteri, sığır eti, et, Dondurulmuş etler, et işleme, Et ve şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Desenzano Del Garda, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. MESOPOTAMIA CASINGS GIDA ITH.IHR.LTD.STI.

  Türkiye

 1. EKOKEY FOREIGN TRADE DOO.

  Karadağ

  WELCOME TO EKOKEY doo; BEEF -POULTRY -PORK We are the company that carries out your loads from our 2000 square meter cold air storage in bar port with high loading capacity in Montenegro We are manufacturing of Montenegro, Serbia-Bosnia and Herzegovina, and Croatia Countries (Beef -Sheep -Poultry) Our products: We are producing beef meat and offal and processed beef products, Sheep Meat and Sheep Offals products in our poultry group with Whole Chicken , Feet and Paw and sliced processed chicken products. Our Certificated: HALAL -ISO -HACCP Halal Beef meat Carcas 1/2 -1/4 - 1/6 cuts or all parts Whole Halal Chicken and all parts (wing -feet -paw- cartilage etc...)

 2. MK-FLEISCH GMBH

  Almanya

  "Uluslararası et ticaretinde ideal ortak." MK-Fleisch GmbH, sığır, dana eti, kuzu eti ve kümes hayvanlarından elde edilen taze ve dondurulmuş et ürünleri için IFS Higher Level, QS ve organik sertifikalı ithalat ve ihracatçıdır. Müşterilerimiz arasında şarküteri ve et ürünleri üreticileri bulunmaktadır. Üreticiler, Kesim şirketleri, Toptancılar, Gastro-hizmet işletmeleri, C+C toptan marketler, büyük kasaplar ve yan ürün sektörleri. Avrupa, ABD, Güney Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda'dan ürünler tedarik ediyoruz. Angus sığır eti ve Helal et ürünleri gibi birinci sınıf etler de istek üzerine genellikle mevcuttur. Güvenilir, esnek, deneyimli ve uzman. Tam olarak bu özellikleri somutlaştırıyoruz ve bu temel sütunları kurumsal felsefemiz haline getirdik. Bu değerleri her gün yaşıyor ve müşterilerimizi ve ortaklarımızı memnun etmek için çalışıyoruz.

 1. AGARAS, UAB

  Litvanya

  Agaras Litvanya, Letonya, Estonya ve Polonya'dan canlı stok satın alır. Mezbahanın kapasitesi saatte 40 sığır ve saatte 120 domuz seviyesindedir. Her vardiyada et kesme odasında 40 ton karkas kemiklerinden ayrılır. 2014 yılında, 6300 ton sığır eti karkası ürettik. Şirket, ISO 14001: 2004 sertifikası, yiyecek güvenliği için BRC Global standardı & aynı zamanda Yiyecek Üretim Uygulamaları & Sığır kesim ve ayırma tesisleri gereksinimleri McDonald's standartlarını karşılamaktadır.

 2. MOKOBODY SP. Z O.O.

  Polanya

  Mokobody sp. z o.o. et işleme tesisi 2008 yılında Mokobody'de kurulmuştu. İnek ve kesim hayvanları alıp çeyrek gövde eti, deri ve farklı sığır etlerini satıyoruz. Ürünlerimizi AB ülkelerine ihraç ediyoruz; Mart 2010'da üçüncü dünya ülkelerine üretim için veteriner sertifikaları alınmıştır: Malezya, Irak, İran, Kazakistan, Birleşik Arap Emirlikleri. Türkiye, Lübnan, Libya, Ürdün, Suriye, Afganistan, Katar'a da sığır eti ihraç izinlerimiz bulunmaktadır.

 3. CASTELLANA DE CARNES SA

  İspanya

  Castellana de Carnes S.A. KALİTELİ TAZE SIĞIR ETİ üretimi, yetiştiriciliği ve besisi, kesimi ve parçalanması konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Geleneksel olarak, hayvanlar daima ırkına özgü etinin kalitesine göre seçilirdi: Naturitycla, Debuey ve Ternera Castellana. Bugün, Castellana de Carnes taze kaliteli sığır eti satan başlıca ulusal şirketlerden bir tanesidir.

 4. GRAND CARACTÈRE

  Fransa

  GRAND CARACTÈRE, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Mezbahane eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Plessis Robinson, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TOMATISFOOD LIMITED

  Birleşik Krallık

  TOMATISFOOD LIMITED, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. İthalat/İhracat - acentalar, İthalat/İhracat - acentalar, kuzular, koyun eti, kutsal süslemeler – dini eşyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. SCARLINO CARNI

  İtalya

  SCARLINO CARNI, yılında kurulan ve Domuz eti sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. et, sığır eti, dana eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Taurisano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. O'BOUCHER

  Fransa

  O'BOUCHER, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kasaplık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Brieuc, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. GLOBAL TRADING COMPANY SRL

  İtalya

  GLOBAL TRADING COMPANY SRL, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sığır eti, toptan taze et, Sığır eti, domuz eti şarküterisi, toptan gıda ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. PRO DESOSSA

  Portekiz

  PRO DESOSSA, yılında kurulan ve Kesimlik dana ve sığırlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. sığır eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Famalição, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. CARNEIRO & SALGUEIRINHO, LDA

  Portekiz

  CARNEIRO & SALGUEIRINHO, LDA, yılında kurulan ve Sığır eti sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuz eti, Domuz eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trofa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. LA HALLE PAYSANNE

  Belçika

  LA HALLE PAYSANNE, yılında kurulan ve Hayvan yetiştirme - Hizmetler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Domuz eti, Sığır eti, Dana eti, Domuz eti, Sığır eti, kesimlik kümes hayvanları, Dana eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soumagne, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. 'T VLEESHUIS

  Belçika

  'T VLEESHUIS, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sığır eti, et, çiğ sığır eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Slovakya

  MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İsleme yeri ve salamura, Domuz eti, Sığır eti, Dana eti, İsleme yeri ve salamura, Domuz eti, Sığır eti, Dana eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kopčany, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 6. GOOD MEAT

  Belçika

  GOOD MEAT, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır eti, Kesilmiş et, Sığır eti, Kesilmiş et sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. WORLD-TRADE

  Belçika

  WORLD-TRADE, yılında kurulan ve Kesilmiş et sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Canlı çiftlik hayvanı satışı, et, sığır eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fleurus, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. LOVENFOSSE

  Belçika

  LOVENFOSSE, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Domuz eti, Sığır eti, Domuz eti, Sığır eti, taze kasap ürünleri, mezbahalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. DUFRAIS

  Belçika

  DUFRAIS, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Koyun eti, Sığır eti, Domuz eti, Koyun eti, Sığır eti, Domuz eti, kesimlik kümes hayvanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aubel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. VAN ENGELANDT

  Belçika

  VAN ENGELANDT, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sığır eti, Kuzu eti, Sığır eti, dana eti, karışık et şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz