• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıhhi ürünler

Sonuçlar

Sıhhi ürünler - Ithalat/Ihracat

 1. GECHEM GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Deterjan ve temizlik maddeleri, otomotiv kimyası, kişisel bakım, inşaat kimyası ve tarım kimyası alanlarında kimyasal ve teknik ürünlerin imalatı, işlenmesi, satış ve dağıtımı .Özellikle de: Teknik şartnameye veya kendi tarifinize göre karıştırılması, öğütülmesi, elenmesi ve formüle edilmesi: • hafif ile viskozitesi yüksek ürünler •Tozlar ve granüllerin tablet olarak sıkıştırılması, folyolanması veya blister ambalaja konulması veya ambalajlanması - örneğin: • Bulaşık temizleme tabletleri (suda çözünür filmde de bulunur) • Tuvalet tabletleri • Kireç çözme tabletleri • Oksi tabletler • Kahve makinesi temizleme tabletleri. Tozların ve granüllerin (2 gr'dan 1 tona kadar) şu ambalajlara doldurulması ve paketlenmesi: • Katlanır kutular • Kutular • Kovalar • Boru şeklindeki torbalar, dört kenarı mühürlü torbalar • çuvallar vs. Sıvı ürünlerin (50 ml ile 1.000 l aralığında) şu ambalajlara doldurulması ve paketlenmesi: •Güğümler •Bidonlar •Metal kutular •Fıçılar •Konteynerler •vs.. Diğer hizmetler: Laboratuvar desteği, reçete geliştirme desteği, hammadde satın alma ve paketleme ve çok daha fazlası.

 2. LAMBIOTTE & CIE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A., asetal adı verilen kimyasal sınıfının üretiminde dünya lideridir. Fizikokimyasal özellikleri ve düşük toksikolojik ve eko-toksikolojik etiketleri, hem profesyonel kullanıcılar hem de genel halk için yenilikçi ve daha güvenli ürünlerin formülasyonu için endüstri tarafından aranan alternatifler haline getirir. Çok yönlülükleri sayesinde asetaller, temizleyiciler ve diğer tüm endüstriyel veya ev temizlik ürünleri gibi çok sayıda bitmiş ürün ve uygulamada kullanılabilir; kozmetik veya teknik aerosoller; plastikler, kompozitler ve poliüretan köpükler; boyalar, mürekkepler ve yapıştırıcılar; Farmasötik sentez, veterinerlik alanı ve zirai kimyasallar. Distribütör ağımız aracılığıyla, yıllık üretimin %98'i Belçika dışına gönderilirken bunun %30'undan fazlası Avrupa dışı pazarlara (Kuzey Amerika, Güney Amerika, Doğu, Asya) gitmektedir.

 3. STOLLER EUROPE SLU

  İspanya

  Stoller, 42 yılı aşkın süredir, fiziyoloji ve bitkisel beslenme konusunda uzmanlamış uluslararası bir şirkettir, bitkilerin üretkenliğini güçlendirmek için kalite konusunda yenilikçi çözümler geliştirir ve sunar.

 4. SAIGNER ADIEGO

  İspanya

  Yerel ve uluslararası pazarda, özel, teknik ve besleyici ürünler ve ziraat, hayvan ve bitki yemleri, insan gıdaları için ürünler ve aynı zamanda, gıda ve eczacılık sanayisi, su işleme, genel sanayi için üretim ve ticaret gerçekleştiren, yerel ve uluslararası boyutta dağıtım yapan ve çevre yönetimi hizmetine sahip şirket. Kimyasal, biyolojik besleme, aminoasit, organik ve inorganik, proteinler, mineraller, tuzlar, asitler, bazlar, biyoteknoloji, vs ürünleri.

 5. MET PLUMBING STUFF

  Türkiye

  1990 Yılından beri içerisinde bulunduğumuz sıhhi tesisat ve banyo aksesuarları sektöründe teknoloji ve insan sağlığını ön planda tutarak Tuvalet ve Aksesuarları Banyo-Mutfak Evyesi Banyo-Mutfak Giderleri Banyo Aksesuarları (Havlu askılıkları, Sabunluk vs)

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. QUÍMICAS ORO S.A.U.

  İspanya

  QUÍMICAS ORO S.A.U., yılında kurulan ve Deterjanlar ve sabunlar - endüstriyel ve profesyonel sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi ürünler, donmalı kurutucular, Vitrin tasarımı ve imalatı, bağcılık sektöründe Profesyoneller için hijyen ürünleri, Sıhhi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Antonio De Benagéber-Valencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ATOMIZADORES SCHWARZ DRAGON

  İspanya

  ATOMIZADORES SCHWARZ DRAGON, yılında kurulan ve Sıhhi ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları, Tarımsal ilaç püskürtme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terrassa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SC EVER TRADE SRL

  Romanya

  SC EVER TRADE SRL, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıhhi ürünler, Sıhhi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Iasi, Romanya 'de bulunmaktadır.

 4. AGRICOAL PRIME SL

  İspanya

  AGRICOAL PRIME SL, yılında kurulan ve Sıhhi ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. elektronik ve mültimedyatik yayınlar, gübre, düz kumaş, hırdavat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Totana, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. MOLINA AGRO

  İspanya

  MOLINA AGRO, yılında kurulan ve Böcek öldürücüler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıhhi ürünler, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, böcek ilacı, zirai zararlılara karşı ürünler, Sıhhi ürünler, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jaén, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. LARIX S.C. SZPAKIEWICZ A.D.T

  Polanya

  LARIX S.C. SZPAKIEWICZ A.D.T, yılında kurulan ve Saksı çiçekleri ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Bahçe mobilyaları, Sıhhi ürünler, Bahçe mobilyaları, Sıhhi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Myślenice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. LIPHATECH SAS

  Fransa

  LIPHATECH SAS, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir. Sıhhi ürünler, antikoagülan ilaçlar, antiparaziter, Sıhhi ürünler, pestisidler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, PONT DU CASSE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. BELCHIM CROP PROTECTION

  Belçika

  BELCHIM CROP PROTECTION, yılında kurulan ve Sıhhi ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Londerzeel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DE PROFT AGROTECHNIE

  Belçika

  DE PROFT AGROTECHNIE, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sıhhi ürünler, Sıhhi ürünler, tarım tesisatı, bahçecilik, Saksıda meyve ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merchtem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. AGROMARKET SP. Z O.O.

  Polanya

  AGROMARKET SP. Z O.O., yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Sıhhi ürünler, Tarımsal makine ve aksesuarlar, Sıhhi ürünler, bahçecilik için gübre, hububat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Węgorzyno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. TRIFOLIO-M GMBH

  Almanya

  TRIFOLIO-M GMBH, yılında kurulan ve Biyoteknoloji sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Biyokimya - Ürünler/Maddeler, Sıhhi ürünler, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Biyokimya - Ürünler/Maddeler, Sıhhi ürünler, Hayvanlar için bakım ürünleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lahnau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. COOPERATIVA AGRÍCOLA SANT BARTOMEU

  İspanya

  COOPERATIVA AGRÍCOLA SANT BARTOMEU, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir. Sıhhi ürünler, Besleyici yağlar ve yağlılar, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, Sıhhi ürünler, zeytinyağı dağıtımı, Besleyici yağlar ve yağlılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilanova D'alcolea-Castellón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. KOPPERT POLSKA SP. Z O.O.

  Polanya

  KOPPERT POLSKA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Sıhhi ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Ekilebilir tarla hazırlığı, Tohumluklar, Çiçekli bitkiler, İyileştirici bitki ve otlar, Ekilebilir tarla hazırlığı, Tohumluklar, Çiçekli bitkiler, İyileştirici bitki ve otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. RIMKO SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNGS GMBH

  Almanya

  RIMKO SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNGS GMBH, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Böcek öldürücüler, Sıhhi ürünler, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Böcek öldürücüler, Sıhhi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ochtendung, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BAYER CROPSCIENCE BIOLOGICS GMBH

  Almanya

  BAYER CROPSCIENCE BIOLOGICS GMBH, yılında kurulan ve Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi ürünler, Sıhhi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malchow/poel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FRIEDERIKE KOLB KOSMOBIOLOGIE UND ESOTERIK

  Avusturya

  FRIEDERIKE KOLB KOSMOBIOLOGIE UND ESOTERIK, yılında kurulan ve Balık sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Sıhhi ürünler, Güzel kokular ve güzellik ürünleri, Diyetik ve organik yiyecekler, Kimya sanayi için makine ve ekipmanlar, Sıhhi ürünler, Güzel kokular ve güzellik ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St. Stefan, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. A.-H. HOLZFORUM GMBH

  Almanya

  A.-H. HOLZFORUM GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Sıhhi ürünler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Sıhhi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schorndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AGROSAVFE

  Belçika

  AGROSAVFE, yılında kurulan ve Sıhhi ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mahsul ekimi ve koruma, Böcek öldürücüler, Mahsul ekimi ve koruma, Böcek öldürücüler, doğal böcek ilacı imalatçısı, Mantar ve bakteri öldürücüler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ghent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MARNI - HYGIENE - DIENST GMBH

  Almanya

  MARNI - HYGIENE - DIENST GMBH, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Böcek öldürücüler, Sıhhi ürünler, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Böcek öldürücüler, Sıhhi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. HAUPTMANN GMBH

  Almanya

  HAUPTMANN GMBH, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Böcek öldürücüler, Sıhhi ürünler, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Böcek öldürücüler, Sıhhi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Elmshorn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. RENTOKIL INITIAL GMBH

  Almanya

  RENTOKIL INITIAL GMBH, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Böcek öldürücüler, Sıhhi ürünler, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Böcek öldürücüler, Sıhhi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HOFER & CO GMBH

  Avusturya

  HOFER & CO GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Sıhhi ürünler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Sıhhi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. FÜRST SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNGS GMBH

  Almanya

  FÜRST SCHÄDLINGSBEKÄMPFUNGS GMBH, yılında kurulan ve Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Sıhhi ürünler, Karayolu taşıma hizmetleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Sıhhi ürünler, Karayolu taşıma hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaufbeuren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. INSECTENFREI HANDELS KG

  Avusturya

  INSECTENFREI HANDELS KG, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yemi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Sıhhi ürünler, Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Kimyada organik hammaddeler ve türevleri, Bitki sağlığı ürünleri, mantar ilaçları ve böcek ilaçları, Sıhhi ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winden Am See, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 10. NUTRISWEET SL

  İspanya

  NUTRISWEET SL, yılında kurulan ve Sıhhi ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz