• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıhhi su tesisatı

Sonuçlar

Sıhhi su tesisatı - Ithalat/Ihracat

 1. COMET-PUMPEN SYSTEMTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  30 yıldır COMET POMPALARI Avrupa'daki karavanlar, konaklama mobil cihazları ve tatil sektörü ürünlerinde lider üreticidir. Ürün yelpazemizde daldırma ve dış pompalar, kendinden emişli membran pompalar, plastik ve pirinç armatürler, lambalar, davlumbazlar ve çok geniş aksesuar seçenekleri mevcuttur. Ürünlerimizin sürekli olarak geliştirilmesi, piyasa ihtiyaçlarına uyarlanması ve imalat ile montajda en modern yöntemlerin kullanılması sayesinde geleceğin ihtiyaçlarına bugünden hazırlanıyoruz. Başarımızı tesadüflere bırakmıyoruz. Hedefimiz müşterilerimizi yapısal olarak desteklemek ve birlikte en iyi çözümleri bulmaktır. Kalite bizde ilk andan itibaren büyük harflerle yazılır.

 2. ANZAPACK SL

  İspanya

  Verified by europages badge

  ANZAPACK SL, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. stop vanası tesisatçılığı, Vanalar ve bağlantı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Muela, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. MK ELEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  MK ELEC, yılında kurulan ve Elektrik Ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Elektronik komponentler, Sıhhi su tesisatı, Elektronik komponentler, Sıhhi su tesisatı, Tesisat eşya ve aksesuarları  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goussainville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FORNARA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  FORNARA SPA, yılında kurulan ve Endüstriyel su tesisatı ve vanalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, bilyalı supap, rakor, Sıhhi su tesisatı, bağlantı vanaları, tutma supabı, akışkan hızı ayar vanaları, vanalar, boru tesisatçılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Borgomanero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LOEX LOTZ EXIM TRADING INH. HENNER LOTZ

  Almanya

  Verified by europages badge

  LOEX LOTZ EXIM TRADING INH. HENNER LOTZ, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Frankfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DI LORENZO GIUSEPPE & C. SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  DI LORENZO GIUSEPPE & C. SNC, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. artistik musluklar, duş kolonları, tesisatçılık aksesuarları, pirinç kulplar, beton karıştırıcı kolu, banyo değişim, duş kabini, boru tesisatçılığı, sıhhi tesisat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Maurizio D'opaglio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. IDRORICAMBI

  İtalya

  Verified by europages badge

  IDRORICAMBI, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. musluk, ZAZZERI sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ITAL-TAP SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  ITAL-TAP SRL, yılında kurulan ve Su tesisatı bağlantıları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, çamaşır makinası muslukları, prinç musluklar, Sıhhi su tesisatı, pirinç boru imalatı, Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, hidrolik bağlantı elemanları, boru tesisatçılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. DEMM RUBINETTERIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  DEMM RUBINETTERIA SRL, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. beton karıştırıcı kolu, tek kumandalı karıştırma muslukları, şamandıralı otomatik musluklar, fotoseli musluklar, prinç musluklar, sıcak-soğuk muslukları, hidromasaj muslukları, duşlar için batarya grupları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marmentino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TOGNO PLASTICS SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  TOGNO PLASTICS SNC, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, plastik malzemelerin kalıplanması, yarı genişlemeli plastik döküm, Plastik ve kauçuk sanayi kalıpları, plastik malzeme için kalıplar, Kauçuk ve plastik enjeksiyon kalıpları, teknik malzemeler için kalıplar, plastik maddeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Omegna, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TASSINARI RUBINETTERIE SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  TASSINARI RUBINETTERIE SRL, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. boru tesisatçılığı, beton karıştırıcı kolu, tek kumandalı karıştırma muslukları, zaman ayarlı musluklar, frigorifik ekipman ve tesisatlar için musluklar, pedallı musluklar, ınox çelik karıştırıcılar, sıcak-soğuk muslukları, fotoseli musluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MAATZ·CHRISTENSEN VERTEILER- UND ROHRSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MAATZ·CHRISTENSEN VERTEILER- UND ROHRSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Borken, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALLSERVICE4YOU

  İtalya

  Verified by europages badge

  ALLSERVICE4YOU, yılında kurulan ve Sauna - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sıhhi su tesisatı, Seramik tabanlar/döşemeler ve kaplamalar, döşemeler, JACUZZI, duvar giydirmesi, Sıhhi su tesisatı, FANTINI, boru tesisatçılığı, Seramik tabanlar/döşemeler ve kaplamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zug, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MEGA YAPI ÜRÜNLERI SAN.

  Türkiye

  Firmamız 1995 yılında MEGA YAPI ÜRÜNLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak kurulmuştur. Üretimde kaliteyi daima ön planda tutan firmamız, 'Kalite ve istikrarda öncü' sloganını kendine hedef seçmiştir. Firmamız; 5000m² yerde plastik ürünler ve talaşlı imalat yapmakta olup, sürekli olarak AR-GE ve teknolojiye yatırım yaparak kendini yenilemektedir. Yapmış olduğu AR-GE ve inovasyon çalışmaları sonucu geliştirdiği ürünlerin bir çoğuna patent almıştır. Kullandığı son teknoloji makineler ve kalite anlayışı olan kalitye personelleri ile sürekli olarak aynı standartta ve aynı kalitede üretim yapmayı kendine ilke edinmiştir. Üretiminde kaliteden ödün vermeyen firmamız; aldığı Kalite belgeleri, yapılan ömür testleri, AR-GE ve inovasyon çalışmaları ile kendi alanında bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Eğitimli ve tecrübeli kadromuz, üretmiş olduğumuz ürünlerin elde ettiği güven unsuruyla yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda hizmet vermekteyiz. Dünya markası olma idealine göre organize ettiğimiz üretim ve pazarlama faaliyetlerimiz sayesinde, ihracat potansiyelimizi her geçen gün arttırmanın gururunu yaşamaktayız. Cesur ve yenilikçi kararlar, teknolojiden faydalanmak, AR-GE ve inovasyon çalışmaları firmamızı bugünkü konumuna getirmiştir. Dünyadaki su tasarrufunun önemini dikkate alarak tasarruf merkezli inovatif çalışmalarla ürün yelpazemizi geliştirmekte ve su tasarrufuna katkı sağlamaktayız.

 3. YNR EXPORT TRADE

  Türkiye

  YNR Trading was established in Adana in 2020 for the production of automobile belts, spare parts, rubber-metal and plastic parts. Our domestic activities continue in the food sector, in which we have been a wholesaler since 2010. We produce dry food domestically. We plan to take our place in the foreign market by directing our work to export as wholesale marketing. Many workshops support us with our principle of honesty that has been going on for years in the domestic market. In addition to various product groups, quality products are provided by researching the domestic market in line with the requests of our customers. We aim to develop our company in export in this direction by adopting the principles of honesty and integrity among our working rules.

 4. FLEXDUB KACAK TAMIR KIMYASALLARI

  Türkiye

  Firmamız 1990 yılından itibaren mekanik tesisat ve taahhüt alanlarında hizmet vermektedir. Yıllar içerisinde sektörümüzde tadilat yapılan işlerde, tesisata ulaşmak için yüzeyin kırılması, tamirat sonrası zarar verilen yüzey malzemesinin aynısının bulunamaması sebepleri ile yüzeye görsel zarar verilmekteydi. Ayrıca zeminin kırılması, onarımı ve zeminin kapatılması esnasında onarım yapılacak bölgenin kullanıma kapatılması ve yüksek onarım maliyetlerine sebep olması, tüketiciler için sorun oluşturmaktaydı. Bu nedenlerden dolayı yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sonucu, 2008 yılında Flexdub Kaçak Tamir Kimyasallarının üretimine başladık. Türkiye’de alanımızda ilk ve tek üretici olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Üretime başladığımız günden bugüne formülümüzü revize edip, geliştirerek ve devamlı güncel tutarak tüketicinin yanında olup ekonomik çözümler sunmaya devam edeceğiz. Flexdub tesisat kaçak tamir kimyasalı oluşan kaçağı dışarıdan bir müdahaleye gerek kalmadan borunun içinde onarır. Çalışma mantığı oldukça basittir. İçeriğinde bulunan mini partiküller su ile beraber kaçağın bulunduğu bölgeye ilerler. Partiküller su ile beraber kaçaktan çıkmaya çalışırken hava ile buluşur ve kristalize olurlar. Ardından silikat yapısı, partikül yapısının etrafını sarar ve bir cam tabaka oluşturur. Böylece tüketiciye kalıcı bir çözüm oluştururken , zaman, görsel ve ekonomik açılardan fayda sağlar.

 5. XIAMEN SINOTAP TECHNOLOGY CO.,LTD

  Çin

  Xiamen Sinotap Technology Co. Ltd., banyo, mutfak musluğu vana ve sıhhi tesisat aksesuarları üretiminde uzmanlaşmıştır. Şirket 40 yıllık deneyime sahiptir ve Amerika Birleşik Devletleri, Güney Amerika, İngiltere, Avrupa ve Asya gibi küresel pazarlara gözde markalı geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sinotap, kalıp döküm, CNC, parlatma ve kaplama dahil komple üretim sürecini yürüttüğü 15500㎡ fabrikaya ve 200'den fazla çalışana sahiptir. Sinotap'ın bağımsız Ar-Ge ekibi vardır ve tüm kalıpları kendi bünyesindegeliştirmektedir. Şirket, müşterilerin en yüksek standart test talebini yerine getirebilecek mükemmel test ekipmanları ile fonksiyonel bir test laboratuvarı kurdu. Sinotap, vanalar ve termostatik armatürlerin geliştirilmesi ve üretiminde mükemmel teknolojiye sahiptir. Sinotap için, OEM ve ODM işi her zaman birinci önceliktir. Yeni fikirlere sahip genç bir ekiple birlikte profesyonel becerilere sahip daha deneyimli bir ekip de bulunmaktadır. Sinotap benzersiz şık tasarım, uygun fiyatlarla iyi hizmet sunmaktadır.

 6. VERA TESISAT

  Türkiye

  Su Tesisatçısı - Su Tesisatçı - Sıhhi Tesisatçı - Su tesisat tamircisi Su tesisatçısı firmamız VERA TESİSAT bölgeye 7/24 kesintisiz sıhhi tesisat tamirat hizmetleri vermektedir. 4 dörtlük su tesisatçısı firmamız montaj, tadilat ve tamirat konularında müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Acil su tesisatçı ihtiyacınızda size en yakın tesisatçı firmasıyız. Çünkü söz verdiğimiz zamanda arıza noktasına gelir, garantili çözümler sunarız. İstanbul Su Tesisatçısı Vera Tesisat, uygun su tesisatçısı fiyatları ve dürüstlüğüyle de size en yakın sıhhi tesisatçı firmadır. Yeni su sayacı (su saati) takma veya arızalı su sayacı değiştirme. Su saatinin her iki yönüne su vanası montajı veya arızalı olanların değişimi. Su saati çıkışına basınç ayarlayıcı takma. Su saati çıkışında ana su girişine filtre takma. Arızalanan tesisat borularının değiştirilmesi su tesisatçısı Su armatürü esnek bağlantılarının çelik örgülü olanlarla değiştirilmesi. Su tasarrufu için musluk ucundaki perlatör denilen parçanın kaliteli olanla değişimi. Arızalı su armatürü, musluk batarya, aç kapa musluk ve ara muslukların (taharet musluğu) değiştirilmesi. Arızalı klozet ara musluğu (taharet musluğu) değiştirme. Eviye su bataryası, mutfak bataryası, lavabo bataryası, mutfak musluğu ve banyo bataryası değişimi. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi tesisat bağlantıları. Pimaş açma, kanal açma, logar açma su tesisatçısı. Musluk tamiri, musluk değiştirme, klozet musluğu, taharet musluğu değiştirme.

 7. PRECITOOL WERKZEUGHANDEL GMBH & CO. KG ZENTRALLAGER

  Almanya

  Müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti sunmak, tüm PRECITOOL ortaklarının nihaî hedefidir. Metal işleme sektöründeki kalite, güvenilirlik, danışmanlık ve sorun gidermenin yanı sıra pazar bilgilerine ilişkin sorularınızın tek bir cevabı var: PRECITOOL - Yetkinlik sayesinde güven. Ürünlerimiz, ağır iş ve uzun süreli profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. En yüksek kalite standartları ve güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır. PRECITOOL - ardında Almanya ve Avrupa'nın güçlü ortak firmaları durmaktadır. Bu ortak firmalar, ticaret ve sanayi alanlarından müşterilere her zaman ülke çapında hızlı ve en iyi şekilde hizmet vermeyi olanaklı kılar. PRECITOOL tanınmış üreticileri ve markaların 100.000'den fazla kaliteli ürününü sunmaktadır. PRECITOOL - metal işleme ve talaşlı imalat konusunda modern Lojistik ve hizmet merkezi. Yüksek kaliteli kesici takımlar, bağlama aletleri, ölçüm cihazları, rasta, zımpara ve kesme takımları, el ve elektrikli aletler

 8. ISTANBUL TESISAT

  Türkiye

  Eskiden sobayla ısınırken şimdi çoğumuzun evinde ve iş yerlerinde sıcak suyu evin bütün odalarına ileten petek sistemiyle ısınılıyor. Tabi peteklerden en iyi verimi alabilmek için düzenli olarak petek temizliği yaptırmak çok önemlidir. Evinizi ısıtmak için kombiyi yüksek derecelerde açıp hala ısınmadığınızı mı düşünüyorsunuz? O halde mutlaka bir kombi ve petek temizliği yaptırmalısınız demektir. Petek temizliği nasıl yapılır? Petek temizliği tesisat içinde sürekli kullanılan suyun ve atığın boşaltılıp tesisatın ve peteklerin temizlenip tekrar hizmete sokulması işlemidir. Peteklerde kullanılan su sürekli ısınıp soğuduğu için ve peteklerin içinde bulunan kireç ve paslanma önleyici kimyasalların tesisat içerisinde sürekli hareketten ve ısı değişiminden tortulaşıp çökmesine bağlı olarak peteklerin bir kısmına sıcak suyun sağlıklı ulaşmaması kombinin suyu sürekli ısıtıp odalarınızı ısıtamamanıza sebep olacaktır. Bu durumda petek temizliği gereklidir. PETEK TEMİZLİĞİAnasayfa » Tıkanıklık Merkeziİçindekiler [Göster]İstanbul’un Tüm İlçelerine Servisimiz Vardır.TEL: 0532 159 70 33 - 0535 302 45 57Petek TemizliğiEskiden sobayla ısınırken şimdi çoğumuzun evinde ve iş yerlerinde sıcak suyu evin bütün odalarına ileten petek sistemiyle ısınılıyor. Tabi peteklerden en iyi verimi alabilmek için düzenli olarak petek temizliği yaptırmak çok önemlidir. Evinizi ısıtmak için kombiyi yüksek derecelerde açıp hala ısınmadığınızı mı düşünüyorsunuz? O halde mutlaka bir kombi ve petek temizliği.

 1. ALTYAPI TESISAT

  Türkiye

  Su tesisatcisi alanında 2008 senesinden bu yana sektorde hizmet veren firmayiz. sizler icin garantili hizmetlere devam etmekteyiz. Her isimiz garantilidir. kameralı su tesisatcisi olarak sizlere tesisat ve su tesisatciligi alaninda en iyisini vermekten gurur duyuyoruz. istanbul ici heryere geceli gunduzlu tesisat isi yapilir. ne zaman bir tesisat sorununuz olursa bize ulasiniz. biz sizin en iyi dostunuz olmaktan gurur duyarız. su tesisatcisi alaninda sıhhi tesisat ve kameralı su tesisat islerinde son model teknolojik cihazlar esliginde kullanmaktayız. ve tum sorunlarınızı cozume kavusturmaktayız. kameralı su tesisatcisi istanbul geneline su tesisat islerinz yapilir. kırmadan dokmeden tesisat tamiratı yapılır. http: //su-kacagi.gen.tr/su-tesisatcisi icerik ile alakalı tum bıgılere ulasabilirsin. sıhhi tesisatcisiniz.

 2. CURKUSLAR INSAAT MALZEMELERI SANAYI TIC. PAZ. LTD. STI

  Türkiye

  Since the early days of 1985, CURKUSLAR has been in the industry of SANITARY WARES, FAUCETS, TAPS, SHOWER SYSTEMS. The company CURKUSLAR FAUCET INDUSTRY as CMS was founded in 1994 produces faucets, shower systems, bathroom accessories and sanitarywares. All of our products are produced and assembled in Basiskele, KOCAELI within area of 7.400m2 indoor, draws attention as a rapidly growing company in its sector. All of our production and management staff works are performed with a team spirit and develops its production capacity and quality performance each and every day according to a company that always aims for the future with strong and secure steps. Furthermore, Our company has been entitled to receive TSE and ISO 9001 certificates as of May 2008, TS EN 817, TS EN 1112, TS EN 1113 and TS EN 200 from TURKISH STANDARDS INSTITUTION. Indeed, now produces its products in accordance with the criteria of the Turkish stands Institute Institute and European Quality Standards. Always keeping customer satisfaction at the forefront, CMS has become the pioneer of quality in the sector with the innovations it has developed in parallel with this aim. All of our products are kept subject to 100% tests at the assembling stage which makes us proud of keeping our quality that will lead us to the parallel growth of our company with the adaptation of technological developments on the changes of next generations. CMS, which has become stronger with its dealer network of more than 2000 all over

 3. METROPOL SU KACAGI TESPITI VE SU TESISATCISI

  Türkiye

  Uzmanlarımızın kullandığı hassas cihazlar su kaçağı tespiti için oldukça önemlidir. Bu nedenle de su kaçağı olan mekanlara gelen uzman arkadaşlarımız kırmadan su kaçağı tespiti yapabilmek adına hassas olan bu cihazlar ile dinleme yapmaktadır. Yapılan bu dinleme sayesinde uygun ortak sağlanır ve dinleme ile su kaçağının ana yeri tespit edilir. Bu sayede de kaçağın olduğu ana bölüm için tekrar tekrar kırmak zorunda kalınmadığı için tadilat sorunları oluşmamaktadır. Bilinçsiz ve amatörce yapılan su kaçağı bulma işlemleri tadilat sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Tadilat ile uğraşmak istemiyorsanız, su kaçağı tespiti ve bostancı su tesisatçısı için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Damlayan musluk küçük bir sıkıntı olabilir, ama tıkanmış veya sızıntı yapan borular sadece sizin eviniz için değil, komple yapı için büyük sorunlar çıkara bilir. Sıkıntının boyutu büyümeden ve masrafınız artmadan hemen bize ulaşın, zamandan ve maddi açıdan kazanın. Bostancı Su Tesisatçısı olarak aşağıdaki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 4. BAYGOK INSAAT

  Türkiye

  1984 yılının Kasım ayında kurulan BAYGÖK İNŞ. ve TİC.LTD.ŞTİ., istikrarlı bir gelişim ile alanında şehrimizin ve bölgenin aranan, saygın bir firması haline gelmiştir.Bu gelişim çalışanlarımız ve müşterilerimizle yakın ve içten ilişkilerimiz sonucu olmuştur. Gelişme ve başarı; dürüstlük, çalışkanlık ve hizmette üstün kalite prensipleriyle gerçekleşmiştir. Çalışanları Baygök ailesinin bir parçasıdır.Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu çeşitleri stoklarımızda bulundurarak anında teslim imkanı sağlamaktayız. Stok dışında olan ürünler ise sipariş ve takip ile en kısa zamanda size ulaştırılır. Teknolojinin ve inşaat sektörünün değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup yenilikleri takip etmeye size en yüksek kalite ve en makul fiyatta malzeme sağlamayı kendimize ilke edinmişizdir. Baygök şirketi pazarladığı ürünlerin çeşidi bakımından bölgede önemli bir yer tutmaktadır. Pvc, plastik ve türevleriyle ilgili her türlü mamul, özellikle boru ve ekmele parçaları, vanalar firmamızda stoklu bulunmaktadır.Fabrika ve büyük tesislerin kullandığı teknik malzemeler, konut ve yazlık sitelerin ihtiyacı olan havuz ekipmanları ve bütün su ve sıhhi tesisat parçalarının tamamı firmamızda mevcuttur.Tarımsal sulamada kullanılan yağmurlama, damlama sulama borularını, yangın dolap ve vanaları talep edilen ve satılan ürün çeşitleridir.

 5. YAY PRES DOKUM SANAYI

  Türkiye

  Yay Pres Doküm Sanayi olarak 1992 yılından bu yana musluk ve batarya sektöründe hizmet ediyoruz. Önceliğimiz kaliteli ürün ile müşterilerimize en uygun fiyatlarla en iyi hizmeti verebilmektir. Bu prensipler doğrultusunda uzun yıllar bu sektörde hizmet ettik ve hizmet etmeye de devam edeceğiz.

 6. KROM BORU

  Türkiye

  Biz doğal gaz paslanmaz çelik hortum üretimi yapıyoruz güney kore 'den aldığımız paslanmaz çelik bantları fabrika içerisinde işleyip flex hortum haline getirerek yurt dışına Ukrayna , Rusya, İspanya, yunanistan , slovenya gibi ülkelere ihracat yapıyoruz

 7. AYDA TESISAT

  Türkiye

  Ankara Su Tesisatçısı, Teknolojik cihaz ve deneyimli ustalar ile Termal Kameralı su kaçağı tespiti, Tıkalı gider açma, kimyasallı petek temizliği, yapmaktayız. deneyimli ustalar ve teknolojik cihazlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 8. HAKSU SU ARMATURLERI

  Türkiye

  Haksu armatürleri̇

 9. GÜL TESISAT

  Türkiye

  İstanbul Kırmadan Su Kaçağı Bulma Robotla Tıkanıklık Açma Petek Temizliği Yaptırmak Ve Hizmet Almak İçin Bizimle İltişime Geçebilirsiniz

 10. SOPAL

  Tunus

  SOPAL, yılında kurulan ve Sıhhi su tesisatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Musluklar ve valfler, Musluklar ve valfler, kolektörler, pirinç rakorlar, gaz tüpleri için musluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sfax, Tunus 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Sıhhi su tesisatı - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

23.140 Şirketler