• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıvı filtreleri

Sonuçlar

Sıvı filtreleri - Ithalat/Ihracat

 1. LINKER-INDUSTRIE-TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ölçüm ve analiz teknolojisi bizim alanımızdır. Tüm standart sürümlere ek olarak, karmaşık görevler ve özel taleplerde de uzmanız. Üretimin tümünü şirket içinde gerçekleştirdiğimizden, ihtiyaçlarınıza en hızlı ve teknik olarak en üst seviyede yanıt verebilecek durumdayız. Test ve analiz süzgeçlerimiz en yüksek kalitededir ve bu test bilgisayarımızda sertifikalandırılabilir. Yeni bir ürün geliştiriyorsunuz: Size süzgecinizi, makine parçanızı ve ölçüm cihazınızı tedarik ediyoruz. Talep ederseniz sertifikalı olarak. LINKER Industrie-Technik GmbH şirketi, uzun yıllardan bu yana birçok müşterinin tercihi olmuştur. Son teslim tarihlerine güvenilir bağlılığımız ve en üst düzeydeki çalışmalarımız, esnek çözümlerde ön plana çıkmakta ve bizi tercih edilen en iyi tedarikçilerin arasına sokmaktadır. Şirketimiz DIN ISO 9001/2008 sertifikalı bir kuruluştur.

 2. AQUACHEM GMBH SEPARATIONSTECHNIK

  Almanya

  Verified by europages badge

  Filtre presleri ile filtrelemede neredeyse 30 yıllık deneyime sahip olan Aquachem birçok uygulama için etkin ve en iyi çözümler sunar. 2000 yılından itibaren tam otomatik filtre preslerini geliştirmekle uğraşıyoruz. 2011 yılından beri AF serimizi standardize olarak tanımlayabiliriz. Müşterilerimize, sektöründe en zorlu koşullar altında kullanılarak olgunlaşmış ve işletim güvenliği sağlayan ürünler sunulmuş olur. 5 yapı boyutu (plaka formatı 470/630/800/1000 ve 1200) arasında seçim yapılabilir. Pazar arkadaşlarımıza kıyasla farkımız birçok ayrıntıda ve esasen tam otomatik işletimin tanımında saklıdır.

 3. FILTERTECHNIK JÄGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Filtre keçelerini ve her şeyden önce yeni CoraPleat - elemanlarını şirketimizde kendimiz tek elden geliştirmekte ve imal ve monte etmekteyiz. Bu sayede Almanya'da geliştirilmiş ve üretilmiş ürünler almaktasınız. CoraPleat elemanlarının Weissenhorn'daki yeni üretim bölümündeki üretimi, şu anda dünyanın en yüksek teknolojisine sahip makineler üzerinde gerçekleştirilmektedir. Uzun vadede başarılı olmak istiyorsanız, geliştirmeyi sürdürmek zorundasınız. Bu yüzden sürekli ilerlemeye odaklanmaktayız. Her zaman en son teknolojileri kullanmakta ve size azami faydayı sunmaktayız. Ürünler: Ürün yelpazemiz neredeyse filtre teknolojisinin tüm ürünlerini kapsamaktadır. Torba filtre gövdesi ve torba filtre, kartuş filtre gövdesi ve filtre kartuşları ve filtre bezlerinden, marka koruması altındaki Cora® dokumasız bezlere kadar. Bizden, her filtrasyon uygulaması için, neredeyse 60 farklı kalitede, dokumasız bez edinebilirsiniz.

 4. HNP MIKROSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Vizyon: Ürünlerimiz, yaşam bilimleri, makine mühendisliği ve kimya alanlarında süreç sınırlarının genişletilmesinin yanı sıra inovasyonu da mümkün kılmaktadır. Mikro litre ile mililitre aralığında sıvı miktarlarının hızlı ve hassas dozajlanması ve taşınması için pompalar ve sistem çözümleri geliştirmekte, üretmekte ve satmaktayız. Ürünlerimizin temelini mikro teknoloji, malzeme bilimi ve mekatronik teknolojileri oluşturmaktadır. Misyon: Performansımızla, müşterilerimizin ürünlerimizin rekabet gücü ve performansında belirleyici bir fark yaratmaktayız. Kalitemiz sayesinde, müşterilerimizin kritik süreçlerinde kalıcılığı sağlamaktayız. Ürün yelpazemizi ve hizmet teklifimizi müşteri odaklı ve yenilikçi bir şekilde geliştirmeye devam etmekteyiz.

 5. FAUDI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Filtrasyon ve ayırma teknolojisi alanında küresel bir şirket olan FAUDI, tesislerin sorunsuz işletimi söz konusu olduğunda rakipsiz iş ortağınızdır. Soğutucu sıvısını işleme filtre sistemlerinin yanı sıra kimya ve petrokimya alanlarındaki onlarca yıllık planlama ve üretim tecrübemiz, müşterilerimiz için sürdürülebilir tesis mevcudiyetinin garantisidir. Çok çeşitli görevler için filtrasyon çözümleri sunuyoruz. Ürün ve hizmetlerimiz, yasal düzenlemelere uymanız, verimliliği arttırmanız ve işletme giderlerini düşürmeniz için size yardımcı olur. Çünkü FAUDI'de kaliteden bahsettiğimizde, bu uzun kullanım ömrü ve arızasızlık kategorilerinin ötesine gider: Geliştirme çalışmalarında TCO (TCO: Total Cost of Ownership / Toplam sahip olma maliyeti) mühendislerimiz için önemli bir ölçüttür. Planlama ve imalattan, anahtar teslim kurulum ve devreye almaya kadar tüm aşamalarda FAUDI, yetkin iş ortağınızdır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. F.E.S. GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Soğutma sıvılarının ve yağlayıcıların temizliğini optimize ederek üretiminizin verimliliğini artırın Filtre sistemleri konusunda güvenilir bir iş ortağı olarak 1993 yılından bu yana dünya çapında en yüksek kalite ve performansı temsil ediyoruz. Makinelerinizin ve üretim sistemlerinizin şirketinizin kalbi olduğunu ve verimlilik, sürdürülebilirlik ve maliyet etkinliğinin sizin için son derece önemli olduğunu biliyoruz. Yüksek kaliteli filtre bileşenlerimiz ve filtre sistemlerimizle, üretim süreçlerinizi daha verimli ve sürdürülebilir hale getirmenize önemli bir katkıda bulunuyoruz. Bir bakışta ürünlerimiz: Ön kapaklı filtreler, Negatif basınç filtreleri, Manyetik çubuklu ayırıcılar, Katlı bantlı filtreler, Özelleştirilmiş filtre teknolojisi, Müşteriler neden bizi tercih ediyor? Yenilikçi: Sürekli olarak yeni filtre sistemleri geliştiriyor ve iyileştiriyoruz. Değer katan: Pazar için yüksek kaliteli ürünler. Çevre dostu: Enerji ve kaynak kullanımına dikkat ediyoruz. Sertifikalı: Standart gereksinimlerinizi karşılayan bir QM sistemi. Kapsamlı ürün yelpazemizi keşfedin. Geniş filtre sistemleri yelpazemizle, filtrasyon gereksinimleriniz için size özelleştirilebilir bir çözüm sunuyoruz. Yağların ultra ince filtrasyonundan soğutma yağlarının saflaştırılmasına kadar, gereksinimlerinizi karşılayacak çeşitli makineler sunuyoruz. Filtre sistemlerimiz yüksek performans, kolay kullanım ve bakımın yanı sıra uzun hizmet ömrüyle tanınmaktadır.

 2. IT4IP S.A.

  Belçika

  Verified by europages badge

  It4ip kenar işleme teknolojisinde dünya lideridir ve dünyadaki tüm müşterilerimize en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır. Bu teknoloji, asbest lifi tespiti, kan filtrasyonu, kanser hücresi taraması veya mikro ve nano cisimlerin sentezi gibi farklı ve çeşitli uygulamalara sahip mikro ve nano gözenekli polimer filtreler üretmemizi sağlamaktadır. Ürünlerimiz sıkı kalite standartlarına uygundur; 10 nano metreden birkaç düzine mikrona kadar hassas bir filtrasyon eşiği, çok küçük bir kalınlık ve spesifik yüzey özellikleri ile ön plana çıkarlar. Talep üzerine rulo, levha, disk veya diğer formlarda geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Ayrıca kendi markasıyla OEM çözümleri de sunuyoruz. 35 yılı aşkın bir süredir, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyarlanmış üstün ürünler geliştirmek için bilgi ve uzmanlığımızı kullanıyoruz. Esneklik, hızlı reaksiyon ve üretim performansımız şirketimizi başarılı kılan güçlü yanlarımızdır.

 3. MICRO STAR S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Micro Star değişik türlerde ve farklı malzemelerden oluşan filtreleme elemanları yardımıyla su, hava ve endüstriyel sıvıların filtrelenmesi alanında çalışan bir İtalyan şirketidir. Şirket kısa bir geçmişe sahip olsa da, bazıları elli yılı aşan bir süreden beri endüstriyel filtreleme alanında çalışan ve esas işleri sorunları gidermek ve endüstriyel gereksinimleri yerine getirmek olan yöneticilerinin uzmanlığından yararlanmaktadır.

 4. POREX TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  POREX TECHNOLOGIES GMBH, yılında kurulan ve Sıvı filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağ filtreleri, su filtreleme, Havalandırma filtreleri, basınçlı hava filtreleri, filtre, havuz filtre sistemleri, politetrafloroetilenden (PTFE) mamul filtreler, sinterlenmiş plastikten mamul filtreler, süzgeçli kartuşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Obergurig, Ot Singwitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CONTEC GMBH INDUSTRIEAUSRÜSTUNGEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  CONTEC GMBH INDUSTRIEAUSRÜSTUNGEN, yılında kurulan ve Sıvı filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Honnef, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TRIDELTA SIPERM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRIDELTA SIPERM GMBH, yılında kurulan ve Sıvı filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. süzgeç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. PFEFFER FILTERTECHNIK, INH. ULRICH PFEFFER

  Almanya

  Verified by europages badge

  PFEFFER FILTERTECHNIK, INH. ULRICH PFEFFER, yılında kurulan ve Sıvı filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ayırma siklonu, iyonik değişim, Kaldırım taşı makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHIMMEL FILTERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHIMMEL FILTERTECHNIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sıvı filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ekranlar, Plastik filtreler, süzgeçli kartuşlar, vana gövdeleri, CNC çevrilmiş parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adelsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GFILTER SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  GFILTER SRL, yılında kurulan ve Sıvı filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sepet filtresi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cavour, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SATI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  SATI S.R.L., yılında kurulan ve Su arıtma - sistemler ve tesisat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Su işleme - Ürünler/Maddeler, Su temizlemesi/arıtması ürünleri/maddeleri, Sıvı filtreleri, su berraklaştırma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, arıtma filtreleri, Su işleme - Ürünler/Maddeler, içme suyu filtreleri, Su temizlemesi/arıtması ürünleri/maddeleri, su filtreleme tesisatları için aktif karbon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cesena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. KARBERG & HENNEMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KARBERG & HENNEMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Yağ filtreleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıvı filtreleri, Parça temizliği, yedek parça yıkama, filtreleme ünitesi, Filtreleme sistemleri, Sıvı filtreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. IPT SAYAÇ VE POMPA EKP. SAN. TIC. A.Ş.

  Türkiye

  Yarım asırdan bu yana, IPT, Pozitif Deplasmanlı pompa ve sayaç üretimi ve uygulamalarında liderdir. Daha önce İsmet Petrol olarak bilinen IPT, 1958’de kurulmuş, kendi alanında 63 senedir liderliğini korumuş ve kaliteli ve güvenilir ürünleri ile fark edilmiş ve kabul görmüştür.IPT, kendi üretimi olan pozitif deplasmanlı pompa ve sayaçların, endüstri uygulamalarında en iyi ürün ömür/maliyet çevrimine sahip olduğu taahhüdünü vermektedir. Bugün ürün çözümlerimiz birçok endüstri dalında güvenle kullanılmaktadır.Ana üretim konumuz akaryakıt sayaçları ve pompaları, transfer setleri, dispenserler, filtreler, numaratörler, makara, tanker ve bu alanlardaki hizmetler olduğu halde, IPT ürünleri, kimyasal süreçler, rafine yakıtlar, petrol, yiyecek/gıda ve gezici araçlar gibi çeşitli endüstri dallarında hizmet vermeye devam ediyoruz. Yıllar boyuncapazarın ihtiyacıyla paralel olarak ürün yelpazesi gelişmiştir.IPT, 1997’de tüm firma faaliyetlerinde ISO 9001 sistemine geçen, 2008’de PD sayaçlar ve pompalar için ATEXbelgesi, 2015 yılında ise MID sertifikasyonunu alan girişimci ve ilerici bir firmadır. Günümüz itibariyle ihracat yapmakta olduğumuz toplamda 25 ülke ile dünyanın bir çok yerinde ürünlerimizle satış öncesi ve sonrası olarak faaliyet göstermekteyiz. IPT ailesi olarak, 1958’den beri edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerin ışığında daha güçlü üretim için çalışmaya devam edeceğiz. Saygılarımızla...

 6. CHOQUENET SAS

  Fransa

  1925 yılından bu yana CHOQUENET şirketi, endüstriyel uygulamalara yönelik filtre presler ile yoğunluk artırıcı filtrelerin tasarımı ve üretimi alanında uzmanlaşmıştır. Filtre presleri veya platolu filtreleri ya da yoğunluk artırıcı veya mum tipi (candle filter) filtreleri, müşterinin gereksinimlerine göre, işlenecek ürünlerin hacmine veya yoğunluğuna bağlı olarak filtreleme veya su giderme işlemlerinde optimum verim alınacak şekilde tasarlamaktayız. Tesislerinize kolaylıkla adapte olmasını sağlamak amacıyla kapasitesi 50 L ile 17000 L arasında ve işlem basıncı da 2 ile 50 bar arasında değişebilen filtreleme sistemlerinden oluşan geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktayız. Filtreleme sistemlerimizin uygulama alanları, şeker, gıda ve tarım, kimya, metalürji, farmasötik, madencilik ve kağıt endüstrileri ile endüstriyel ve kentsel atık suları tasfiye istasyonlarıdır. Müşterilerimizden en bilinenleri, SOLVAY, ARCHEMA, SANOFI, TEREOS, PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, VEOLIA, Lyon kenti atık suları tasfiye istasyonu, vb...

 7. IKILER OTOMOTIV FILTRE USTUBU DETERJAN SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Bugün Türkiye'nin en büyük filtre, yedek parça distribütörü ve filtre üreticilerinden olan İkiler Otomotiv 1973 yılında Denizli merkezli olarak kurulmuştur. Faaliyetlerine ilk olarak madeni yağ satışı ile başlayan İkiler Otomotiv 1980 yılında ana çalışma alanı olarak Filtre sektöründe satış/pazarlama faaliyetlerine başlamıştır. Kendi markasıyla en uygun fiyata en kaliteli ürünü piyasaya çıkarma hedefiyle FILTORQ filtreyi piyasaya sürmüştür. Kalitesiyle pazarda kendini kanıtlayan FILTORQ, yurt içi satışları ile birlikte ihracat hacmini de hızla arttırmıştır. Kardeş şirketimiz İKİPAR Otomotiv İthalat İhracat Ltd Şirketi ile ağır vasıta ve hafif ticari araçlar için yedek parça satışı da yapan şirketimiz bu gün 6500 m2 depolama alanı, 50 personel, 30 araç ve portföyündeki 16.000 çeşit ürün ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdürmekte ve büyümeye devam etmektedir.

 8. NEGOFILTRES

  Fransa

  Négofiltres, ölçüye göre endüstriyel filtreler. Négofiltres, Seine et Marne bölgesinde konumlanmış ve ölçüye göre üretilmiş endüstriyel filtrelerin imalatı ve ticareti konusunda uzmanlaşmış bir Fransız kuruluşudur. Kuruluşun yöneticisi olan Mr Daveau uluslararası endüstri sektöründe 22 yıldan daha uzun süreli bir deneyime sahip olup Fransız ve uluslararası çözüm ortakları ve alt üstlenicilerle özel ilişkiler kurmayı başarmıştır. Négofiltres, endüstri, inşaat, mimari olduğu kadar farmasötik ve plastik malzeme dökümü gibi sektörlerin pazarlarına yönelik her türden ve tipte filtreler üretmektedir. Bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz, size 48 saat içinde cevap verir aradığınız çözümü çok uygun fiyatlarla ve tüm Avrupa ülkelerinde kapınıza teslim ederiz. Fontainebleau fabrikamızın depolarında her türden endüstriyel filtre ve filtreleyici malzeme mevcuttur ve stoktan teslime hazırdır. Ürünlerimizden bazıları: Filtreler, çeşitli tipte filtre kartuşları ve metalik süzgeçler; Paslanmaz çelik elekler, ızgaralar ve filtreleyici malzemeler; Kağıt ve sentetik elyaf filtreler.

 1. 1-2-3 FILTER GMBH

  Almanya

  Merkezi Hamburg'da bulunan şirket 1845 yılında A. Riensch tarafından Latin Amerika ile Almanya arasındaki geniş çaplı ticarette faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş bulunmaktadır. Şirket 1971 yılında evsel filtrelerin ticaretine girmiştir. Bu, giderek çeşitli ev aletleri için filtre üretimindeki bugünün uzmanlaşmanın yanı sıra finum® markası altında çay ve kahve hazırlamak için çeşitli profillerdeki ürünlerin üretimine varmıştır. Çok sayıda uluslararası patent ve benzersiz çözüm sunan bu üretim şirketi, başka alanların yanında biyolojik olarak parçalanabilen çay filtrelerin alanında lider konumdadır. Şirketin bünyesindeki finum® markası, sunduğu benzersiz filtre sistemleri, içecek hazırlama sistemleri, bardaklar ve seyahat kupaları ile, tüm dünyadaki tasarım odaklı, sağlık bilinçli ve mobil tüketicilerin zevkine hitap etmektedir. R&H, sanayi ve ticaret alanındaki uluslararası müşterileri için, başka markalarla karşılaşmaya alışmış tüketicilere yönelik olarak, ürünlerini OEM bileşenler olarak ve özel markalar altında da üretmektedir.

 2. RAXDEN HYDRAULIC

  Türkiye

  Our company, which provides service in Konya, Turkey, is taking firm steps towards becoming the leading company in the sector. Our company, which has many products in the field of hydraulic systems, aims to meet every need of consumers thanks to its product range. Our company, which has a vision of making a quality and safe trade, constantly develops itself by following new technologies. RAXDEN company, which has its own machines, designs, mold and mold house, offers competitive prices. The company "Raxden Hdyraulic", of which I am the manager, has been serving in Turkey for a long time. however, it has taken important steps in meeting the needs of the hydraulic industry with its recent investments. We would like you to review our attached catalogue. For our other products and catalogues: You can check the catalogs section of our website at www.raxden.com. Among our main products; - Jaw Flexible Coupling in Hydraulic coupling - dk couplings - sae flange - tank accessories - Cylinder parts - Pressure Gauge (PAKKENS) - Fitting Products etc. - Block & Valve You can find products.

 3. FILTRAS FILTRE A.Ş.

  Türkiye

  Özel üretim filtre sektöründeki 16 yıllık engin tecrübemizi sizlere aktarmak için kurmuş olduğumuz firmamızın amacı filtre sektöründe var olan ürünlerin üretiminin yanı sıra üretim performansını artırıp, hızlandıracak ve çevre temizliğini de ön planda tutarak üretilen filtre ekipman ve sistemleri sizlere sunmaktır. Genç ve tecrübeli ekibimizle kalıplaşmış üretim tekniklerinin üzerine yaratıcılığımızla eklemiş olduğumuz yeniliklerle, özel ve standart filtre imalatına modern bir yapı kazandırıyoruz. Ülkemizin filtre sektöründe en çok aranan üreticisi ve tedarikçisi olarak bizlere güvenen firmaları asla yarı yolda bırakmayarak, çözüm üretici ve yol gösterici bir tavır takınmaktan asla vazgeçmedik. Filtre sektörünün çok geniş bir portföye sahip olduğunu ve gün geçtikçe gelişmekte olduğunu bilerek hedefimizi çok daha yükseklere çıkardığımızı ve devamlı gelişen teknolojinin takipçisi olduğumuzu ürettiğimiz her filtrede bir kez daha sizlere göstermekteyiz. Bizler kaliteli üretim, vaktinde teslimat ve verilen sözlerin en kıymetli değerler olduğunu asla unutmadan müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her daim sektörün güler ve aranan yüzü olmaya devam edeceğiz.

 4. DUTCH MILK FILTERS

  Hollanda

  Dutch Milk filters, Avrupa Birliği içinde süt filtreleri satışına odaklanmış genç ve dinamik bir şirkettir. Halihazırda süt filtrelerimizi 8 farklı Avrupa ülkesine gönderiyoruz. Çevrimiçi olarak sipariş verebileceğiniz yüksek kaliteli süt filtresi torbaları ve disklerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. (web mağazası, e-posta veya telefon). İhtiyaç duyduğunuz filtre boyutları mevcut değilse, bir çözüm bulmamız için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Dutch milk filters ürünleriyle tanışmak için ücretsiz bir deneme paketi sipariş edebilirsiniz. Böylece sipariş etmeden önce süt filtrelerimizi yoğun biçimde test edebilirsiniz. Eğer sorularınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

 5. PROSES-TIM FILTER ( FILTRE.COM.TR )

  Türkiye

  PROSES Ticaret, İmalat, Mühendislik (PROSES T.İ.M.) company was founded by Doğan Gürbüz, Chemical Engineer in 2005 to provide “ Engineering Services, Manufacturing and Trading of Industrial Substances and Materials” in the city of Yalova. After holding senior technical and administrative roles in the business for many years, Doğan Gürbüz founded this company after retiring and began producing filters using his industrial experience in this field. By introducing itself in a short time, the company and its product quality have become a sought after brand in Türkiye, the first thing that comes to mind and the preferred one. The Turkish Patent and Trademark Office registered the PROSES T.M. brand in 2006, and it is still a legal and recognized trademark. In 2011, our company turned into a limited company with all its industrial and financial property rights, assets and liabilities, and became a limited company under the name of PROSES TİCARET İMALAT MÜHENDİSLİK ENDÜSTRİYEL MADDE VE MALZEME İMALATI İNŞAAT VE SANAYİ LTD. ŞTİ. Proses T.İ.M. still continues its production in its large and modern factory, located at “Musa Gündüz Caddesi no: 14 Taşköprü – Çiftlikköy -YALOVA, facing two roads and Yalova-İzmit highway”.

 6. CLEVERFILTER GMBH

  Almanya

  CleverFilter merkezi Almanya'da olan orta ölçekli bir işletmedir ve Avrupa'da çok sayıda temsilciliğe sahiptir. Sıvı filtrasyonu için endüstriyel filtre ürünleri geliştiriyoruz ve satıyoruz. CleverFilter çözümleri her zaman metodiktir ve öncelikli bir hedefe yönelir: Müşterilerimiz için olası en iyi faydayı garanti edebilmek. Temelde toptan satış yapıyoruz ve faaliyetlerimiz aşağıdaki alanlara odaklanmıştır: NİTELİKLİ UZMAN SATIŞ: Toptancılar ve distribütörler. ÜRETİM YAPAN FİRMALAR: Su hazırlama, gıda üretimi & yüzey işleme. BÜYÜK TÜKETİCİLER: Otomobil üreticileri, kağıt üretimi & metal üretimi. İş ortaklarımıza özel teslimat ve ödeme koşulları sunuyoruz. Piyasaya ilk çıkışınızda özel pazarlama önlemleriyle sizi destekliyoruz. Talep edilmesi durumunda büyük gönderileri veya belirli tarihli gönderileri sizin sevk dokümanlarınızla gönderiyoruz.

 7. NORAFIN INDUSTRIES (GERMANY) GMBH

  Almanya

  Çözüm konseptleri konusundaki hizmet sağlayıcınız Norafin, iş ortaklarına kapsamlı ürün çözümleri sunar. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ürün fonksiyonlarına dönüştürmek ve tüm ürün oluşum süreci boyunca kullanıcılarımızı desteklemek amacıyla hareket ediyoruz. Bunu yaparken de, tüm tedarik zincirini kapsayan ve piyasa tarafından bilinen prosedürlerimizi uyguluyoruz. Müşterilerimize yüksek kaliteli, yenilikçi biçimde su jetiyle sertleştirilmiş ve örülmüş yapağı malzemeler ve kompozit malzemeler sunuyoruz.

 8. MAYFRAN GMBH

  Almanya

  Atık işleme ve soğutucu yağlama maddesi işleme, metal işlemede malzeme taşıma, geri dönüşüm, evsel atık işleme ve diğer uygulama alanlarında teknolojik çözümlerde dünya düzeyinde lider hizmet sağlayıcılardan biriyiz. Mayfran ürünleri aşağıdaki sektörlerde malzeme parçalarını ve sıvıları sevk eder, filtreler, ayırır, parçalar, presler ve işler: Otomotiv, havacılık, tüketim malları, petrol ve gaz, çelik işleme, evsel atık, selüloz ve kağıt, tıbbi ürünler, ağır makineler ve ilgili diğer alanlar. Mayfran şirketi 1933 yılında kuruldu. Merkezi Cleveland, Ohio, ABD'de bulunan şirketimiz tüm dünyada faaliyet göstermektedir. Geniş ürün yelpazesi, tüm dünyada sistemler tasarlayan ve kuran deneyimli uygulama ve proje mühendisleri ve referans listesindeki uzun yıllara dayanan başarılı projeler sayesinde Mayfran metal işleme sektörü için maliyetten tasarruf sağlayan ve gelirleri arttıran çok çeşitli çözüm seçenekleri sunar.

 9. SELÇUK ENDÜSTRI

  Türkiye

  2009 yılında Ülkemiz sanayi kuruluşlarının; Filtre, Elek, Süzgeç, Tel ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyetlerine başlayan firmamız geride kalan 11 yıllık süreçte alanında güvenilir ve aranır bir firma olmuştur. Gün geçtikçe artan müşteri ihtiyaç ve taleplerine daha etkin cevap vermek amacıyla firmamız 2019 yılında Bayrampaşa daki yeni üretim alanına taşınarak faaliyetlerine devam etmektedir. MİSYONUMUZ Filtre, Elek, Süzgeç, Tel imalat ve satış faaliyetlerinde sanayinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek. VİZYONUMUZ Filtre, Elek, Süzgeç, Tel faaliyet alanlarında güvenilir ve saygın bir firma olmak. KALİTE POLİTİKASI FİLTRE, ELEK, SÜZGEÇ, TEL imalat ve satışı konularında hizmet veren SELÇUK ENDÜSTRİ kendi sektöründe güvenilirlik ve hizmet kalitesi ile lider bir kuruluş olma ilkesini benimsemiştir. Şirketimizin kalite politikasının temelini, istenilen nitelik ve kalitedeki ürünü, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerine sunmak oluşturmaktadır. Şirketimiz ürünün tedarik edilmesinden son kullanıcıya ulaşmasına kadar tüm aşamalarda müşteri istek ve ihtiyaçlarını gözeten bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Bu sebeple müşteri ihtiyaçlarını ve şikâyetlerine en kısa sürede cevap verebilmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekli iyileştirmek, Yürürlükteki kanun ve yönetmelikler çerçevesinde tüm çalışmalarımızı yapmak ve Kalite Politikamızı daima iyileştirmek.

 10. SCHWEGMANN FILTRATIONS-TECHNIK GMBH

  Almanya

  SCHWEGMANN FILTRATIONS-TECHNIK GMBH: Filtrelerimiz, pompaların korunması için kontrol taramalarında, ek konteyner veya boru hatlarındaki istenmeyen kalıntıların süzülmesinde, dolum öncesindeki kontrol taramalarında kullanılır, örn. : Yağlama maddeleri, sanayi suyu arıtma (örn. metal talaşların temizlenmesi), yapışkan madde üretimi ve aerosoller. Ürünlerimiz: Dokuma ve iğneleme ile oluşan keçe, filtre torbası, yuvarlak filtre torbası, torbalı filtre, filtre mumu, mumlu filtre, hava filtresi.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz