• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sac ve borular

Sonuçlar

Sac ve borular - Ithalat/Ihracat

 1. EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO

  Portekiz

  Verified by europages badge

  EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO, yılında kurulan ve Çelik ve metallere kaynak yapılması sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. İnşaat malzemeleri, Profilli saclar - Demirli metaller, Sac ve borular, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, İnşaat malzemeleri, konstrüksiyon çelikleri, metal konstrüksiyon çelikleri, Profilli levhalar, Profilli saclar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd, Çin'de toplam düşük maliyetli ve kaliteli mekanik ürünler için tek elden çözüm sunan 13 yılı aşkın bir süredir üretim yapan tesislerden oluşan bir gruptur. Sac metal imalatı, CNC işleme parçaları, boru bükme parçaları, kaynak parçaları, özellikle montaj parçaları gibi her türlü metal parçayı üretebiliriz. Ürün pazarı çeşitliliği otomobil sanayi, medikal sanayi, tarım makineleri, spor endüstrisi ve benzer sektörleri kapsar.

 3. DOGRAR METAL

  Türkiye

  Verified by europages badge

  DOGRAR METAL, yılında kurulan ve Endüstriyel metal levha işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Sac ve borular, Profiller - Demirli metaller, Çelik ve metallerin bükülmesi, Eğme makine aletleri, Paslanmaz çelik boru ve tüpler, Metal işi, Kozmetik amaçlı plastik konteynerler, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denizli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, yılında kurulan ve İnce borular için bağlantılar/rakorlar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Endüstriyel su tesisatı ve vanalar, Sac ve borular, Endüstriyel su tesisatı kumandaları, paslanmaz çelik bağlantı elemanları, Elektrovanalar, Boru aksesuarları, paslanmaz çelik flanşlar, sıkma kelepçesi, kelebek vanalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Priest, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Delikli saclar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sac ve borular, Profilli levhalar, ölçüye göre delikli saclar, delikli saclar, alümin saclar, Sac ve borular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dillingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CESAL ELEKTRO S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  CESAL ELEKTRO S.R.O., yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sac, kaynak işleri, kıvırma, cnc'li oyma işlemleri, metal levha, metal dolaplar, sac zımbalama, sac katlama makineleri, Saç aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blovice , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. HUWER MASCH-TEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUWER MASCH-TEC GMBH, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oberreidenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. GDH METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  GDH METALLVERARBEITUNGS GMBH, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad Marienberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HERKULES WETZLAR GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HERKULES WETZLAR GMBH, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Solms, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. JEHLE AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  JEHLE AG, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Etzgen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 1. ADRIAN MICHEL GROUP AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  ADRIAN MICHEL GROUP AG, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schmiedrued, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. ERNST VOGELSANG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERNST VOGELSANG GMBH, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Herscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. COLDEX

  İsviçre

  Verified by europages badge

  COLDEX, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Unterägeri, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. GUSTAV MASSOPUST GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GUSTAV MASSOPUST GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Alfdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PELCZ METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PELCZ METALLVERARBEITUNGS GMBH, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Stetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. THOMAN BIEGEMASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  THOMAN BIEGEMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Breisach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CMM MECCANICA

  İtalya

  Verified by europages badge

  CMM MECCANICA, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sac ve borular, metallerin işlenmesi, metal lehimi, Sac ve borular, metal kesme işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santa Lucia Di Piave, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. NEUMETALL AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  NEUMETALL AG, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Erschwil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 7. FEINBLECH FESTL GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  FEINBLECH FESTL GBR, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Scheyern, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. KAISER PROTOTYPENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAISER PROTOTYPENBAU GMBH, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Erndtebrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SINCON TECHNOLOGY GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SINCON TECHNOLOGY GMBH, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Einsiedeln, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. GMAK KALTFORMTEILE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GMAK KALTFORMTEILE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Fransa

  Verified by europages badge

  ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, yılında kurulan ve Laminant kaplamalar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Demir olmayan metal çubuklar, Sac ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Demir olmayan metal çubuklar, nikel alaşım çubuklar, nikel alaşımları, Sac ve borular, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, metalürji sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Amblainville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HUSTER & SANTENBERG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HUSTER & SANTENBERG GMBH, yılında kurulan ve Sac ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Chemnitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. PROMEX BG

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  PROMEX BG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel metal levha işleri, Çelik ve metallerin kesilmesi, Çelik ve metallerin bükülmesi, Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Eğme makine aletleri, Sac ve borular, Dövme saclar, Metal kesme makine aletleri, Değirmen - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 6. NEK STEEL

  Türkiye

  "NEK STEEL" paslanmaz ve demir çeliksektöründeki 14 yıllık tecrübesiyle; savunma sanayi, otomotiv, mimarlıkve inşaat, beyaz eşya, otomotiv, konveyör, mutfak gereçleri, taşımacılık, gemi inşa, tarım makinaları vb.sektörlere hammadde sağlamaktadır. Paslanmaz Çelik Ürünler: Paslanmaz Çelik Rulo Sac Paslanmaz Çelik Plaka/Levha Paslanmaz Çelik Quarto Plaka/Tabaka Paslanmaz Çelik Tel Paslanmaz Çelik Yuvarlak Mil, Altı Köşe, Kare Çubuk, Lama, Köşebent Paslanmaz Çelik Boru, Kutu-Dikdörtgen Profil Profil Ürünleri: Siyah Kare Kutu Profil, Siyah Dikdörtgen Kutu Profiller Astar Boyalı Kare-Dikdörtgen Kutu Profiller Galvanizli Kare-Dikdörtgen Kutu Profiller Boru Ürünleri: Spiral Kaynaklı Dikişli Çelik Borular (SAW) Boyuna Kaynaklı Dikişli Çelik Borular (ERW) Dikişsiz Çelik Çekme Borular Hadde Ürünleri: NPI (IPN), NPU (UPN), IPE, HEA, HEB, HEM, T Profil Demirleri Eşkenar L Köşebent, Çeşitkenar L Köşebent Demirleri, Kare Dolu Demirler, Lama ve Silme Demirler, Yuvarlak (Mil) Dolu Demirler Yuvarlak Nervürlü-Nervürsüz İnşaat Demiri Kangal Filmaşin Yassı Çelik Ürünler: Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş Asitlenmiş Rulo/Sac/Plaka Siyah, HRP, DKP, Galvanizli, Boyalı Rulo/Sac/Plaka Silisli GO (Trafo sacı), Silisli NGO (Dinamo Sacı) Rulo/Sac/Plaka Baklavalı, Baskılı, Delikli, Gözyaşı Desenli Rulo/Sac/Plaka Aşınmaya Dayanıklı Docol Wear, Hardox, Weldox Rulo/Sac/Plaka

 7. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Litvanya

  2006 yılında kurulmuş olan "Baltic Tube Service“ anonim şirketi yeni ve ikinci el boruların yanı sıra yassı çelik kazıklar da satmaktadır. Şirketin kurulmasından bu yana Baltic Tube Service birçok Avrupa ülkesinde çeşitli projelerde, çukur açmadan inşaat teknolojisini kullanarak ihracat limanları ve boru hatlarının inşaat ve işletilmesinde "yer almıştır". Baltic Tube Service malların depolarından herhangi bir Avrupa ülkesine hızlı teslimatını garanti eder. Personelimiz en iyi kazan-kazan çözümünü seçmenizde size yardımcı olacaktır

 8. CONMACH LASER CUTTING BENDING CENTER

  Türkiye

  LAZER KESİM BÜKÜM Türkiye'nin Avrupa yakasında, İstanbul şehir merkezine 120 km. uzaklıkta Çorlu'da bulunan fabrika binasında sac kesme ve bükme sektöründe hizmet vermektedir. Hizmet alanlarımız Lazer Kesim, Oksijen Kesim ve Büküm hizmetleridir. Firmamız Bulgaristan Lesova sınır kapısına 177, 3 km, İpsala sınır kapısına 150 km uzaklıkta bulunmaktadır. LAZER KESİM BÜKÜM 5500m² fabrika binamızda, açık ve kapalı, CNC Lazer teknolojisi ve büküm makinelerinde; ST37- ST44-ST52, dkp, hrp, galvaniz sac, paslanmaz sac, alüminyum sac, pirinç sac gibi saclar üzerine yazı ve desen kesimlerini şeffaf, kaliteli ve temiz bir işçilikle müşterilerimize en kısa sürede teslim ediyoruz. LAZER KESİM BÜKÜM müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmet, samimiyet ve güvene dayalı işbirliği, ekonomik çözümler ve zamanında teslim ile kalitesinde fark yaratmaktadır. LAZER KESİM BÜKÜM Kalite fark yaratır ve yönetim mantığına uygun olarak müşteri memnuniyetini esas alır. Biz sadece müşterilerimizi memnun etmek istemiyoruz, onları kalitemiz ve içeriğimizle memnun etmek istiyoruz. Uygun fiyat, kaliteli imalat, zamanında teslim en önemli ilkelerimizdir. LAZER KESİM BÜKÜM sektöre adım attığımız günden beri en iyi hizmet düzeyine ulaşmak için çaba sarf etmekte olup, müşterilerimize sunduğu iletişim kanallarının açık ve anlaşılır, verimli bir çalışma düzeninde olmasına özen göstermekteyiz. LAZER KESİM BÜKME, misyonumuz açık: söz verilen zamanda üstün hizmet sunmak. Ekibimiz her projeye

 9. NIRONIT EDELSTAHL GMBH & CO. KG

  Almanya

  NIRONIT EDELSTAHL GmbH & Co. KG, neredeyse 40 yıldır birinci sınıf paslanmaz çeliklerin tedariki, depolanması ve ticaretiyle tanınmaktadır. Tüm standart ve özel kalitelerde paslanmaz çelikten yapılmış sac, ham ve çubuk çelik, ayrıca nikel alaşımları ve titanyum sunuyoruz. Son derece modern kesim proseslerimizle, müşteri ihtiyaçlarına göre kısa sürede su jeti, plazma ve testere ile kesimler yapılmaktadır. NIRONIT, dünya çapında paslanmaz çelik tedarik etmektedir ve hemen hemen tüm endüstrilerde talep görmektedir: Kimya ve petrokimya ticareti, enerji santrali yapımı, makine ve aparat yapımı, açık deniz ve kıyı platformu teknolojisi, gemi yapımı, pompa yapımı, demiryolu ve ticari araç yapımı, kesim teknolojisi, çevre teknolojisi, şeker ve tarım endüstrisi, çelik yapı ve konstrüksiyonlar.

 10. TGS GAS SPRINGS LTD. CO.

  Türkiye

  TGS sanayi serüvenine 70'li yılların başında gazlı amortisörler ve çeşitli sanayi dalları için makinede işlenmiş ürünler üreterek başlamıştır. İlk gazlı amortisör üretim adımlarımız 1992 yılında başlamıştır. Gün geçtikçe üretim teknolojilerimizi ve makine ekipmanlarımızı geliştirdik ve dünya standartlarını yakaladık. Tüm ürünlerimiz en katı kalite standartlarına göre tasarlanır, üretilir ve teslim edilir. Deneyimli ve özel eğitimli çalışanlarımız, üretim sürecinin her aşamasında kalite kriterlerimize uyumu izlemektedir. Şirketimiz DIN ISO 9001: 2008'e göre sertifikalandırılmıştır. Kalite programımız, satın alma işlemlerimizde sıkı kalite kontrolleri uygulamakla başlar. 2008 yılında ürünlerimizi Avrupa ülkelerine ihraç etmeye başladık ve tüm ihracat operasyonlarımızı organize etmek üzere için ihracata yönelik olarak Tunatek Ltd. Co. şirketini kurduk. Gazlı amortisör üretiminde yaklaşık çeyrek asırlık deneyim, ürünlerimizi tüm üst düzey pazarlara sunma konusunda bize özgüven sağlıyor. Bugün yedi farklı seri halinde çelik ve paslanmaz çelik malzemenin yanı sıra onlarca farklı fonksiyon üretiyoruz. Yaklaşık 50 ülkeden ve bir düzine endüstriyel sektörden müşteriler, TGS tarafından üretilen farklı türde gazlı amortisörlere güvenmektedir. TGS ürünleri, en yüksek memnuniyetiniz için güvenilirlik, uzun ömür ve genel ürün güvenliği sağlamak üzere sürekli olarak test edilmektedir. Ar-Ge ekiplerimiz sürekli olarak ürünlerimizi ve teknolojimizi geliştirmek için araştırma yapmaktadır. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Sac ve borular - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

6.781 Şirketler