• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sarapcılık - makine ve ekipman

Sonuçlar

Sarapcılık - makine ve ekipman - Ithalat/Ihracat

 1. KUBOTA BRABENDER TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kubota Brabender Technologie GmbH Kubota Brabender Technologie GmbH, tüm endüstriyel sektörlerde granül, toz, sıvı ve elyaf gibi dökme malzemeler için dünyanın önde gelen gravimetrik ve volumetrik besleyici üreticilerinden biridir. Şirket, yüksek hassasiyetli dijital tartım teknolojisi alanında 65 yılı aşkın bir uzmanlığa sahiptir ve evrensel ve özel ölçüm sistemlerini, kontrollerini ve boşaltma yardımcılarını sürekli olarak geliştirmiş ve iyileştirmiştir. Geniş ürün portföyü "ağırlık kaybı" besleyicileri, tartım bandı besleyicileri, tek ve çift vidalı besleyiciler, titreşimli tepsi besleyicileri, silolar ve kutular için dökme torba boşaltma yardımcıları ve dökme bileşen kütle akış ölçerlerinden oluşmaktadır. 2022 yılında Kubota Brabender Technologie GmbH, Japonya'nın Osaka kentinde yerleşik Kubota Corporation'ın tamamına sahip olduğu bir iştiraki haline gelmiştir. Kubota Brabender Technologie, teknik ve danışmanlık hizmetlerini dünya çapında bir iştirak ve temsilcilik ağı aracılığıyla sunmaktadır.

 2. CYGNUS INSTRUMENTS LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  CYGNUS INSTRUMENTS LTD, yılında kurulan ve Ultrasonik ölçüm ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sızıntı detektörleri, Ölçüm - aygıtlar ve cihazlar, Ölçüm ve kontrol aletleri, Dalış ekipmanları, Zarar vermeyen testler/provalar, kalınlık ölçme cihazları, Sızıntı detektörleri, Ölçüm ekipmanları, tahripsiz metal testi aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dorchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. FERRUM-MASCHINEN EIN BEREICH DER KMS AUTO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Almanya

  Verified by europages badge

  FERRUM-MASCHINEN EIN BEREICH DER KMS AUTO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. elektrik ekipmanı, ekskavatörler, her tipten kürekler, liman, kanal ve nehir hafriyat ve kazıma çalışmaları için çekme dubaları, Ekskavatörler için yedek parçalar, minik ekskavatörler, küçük ekskavatörler için yedek parçalar, arazi düzeltme işleri için makina ve ekipmanlar, inşaat makinelerinin yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mulda, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EXACTA OPTECH LABCENTER SPA

  İtalya

  EXACTA OPTECH LABCENTER SPA, yılında kurulan ve Laboratuar ekipman ve aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şarapçılık - makine ve ekipman, endüstriyel kimyasal ürünler, Şarapçılık - makine ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Prospero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. KIMIDO KINDLER GMBH

  Almanya

  Dozajlama – Tartma – Destekleme - Karıştırma – bu bizim dünyamız! Her şey sıvı katkı maddelerini tartma ve dozajlama için akışkanlık ölçümünde kendimizi geliştirmemizle başladı. Aynı zamanda pek çok farklı materyalde de dozajlama çözümleri sunuyoruz. Toz, pigment, tanecik, plastik fiber, ya da cam fiber - neredeyse her konuda dozajlama çözümümüz hazır! Standart makineler ya da özel çözümler – İhtiyacınız doğrultusunda size tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyacağız. Ürün yelpazemiz: Toz dozajlama makineleri, Kompakt pigmentler için dozajlama makineleri, Tanecik dozajlama makineleri, is karası için dozajlama makineleri, ayırıcılar ve mikser havasızlandırıcılar, Plastik fiberler için fiber dozajlama makineleri, doğal fiberler ve cam fiberler, renk harçları için akışkanlık, katkı maddeleri, kimyasal ölçekleri, az miktarda ve laboratuar tipi EASYMIX, Yarı otomatik oluk paketleyici, taş döşeme ve beton plakalara yönelik yüzey işleme için direkt yıkama makinesi DAW sistemi.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BNP PARIBAS LEASING SOLUTIONS

  Portekiz

  BNP PARIBAS LEASING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Finans ve kredi kuruluşları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüstriyel makine ve ekipman leasıngi, kuruluş finansmanı için leasıng, leasıngs kolaylıkları için makina ve ekipman kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. ENES MAKINA IMALAT VE KIMYA SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız Kozmetik sanayi sektöründe aerosol parfüm dolum ve kapatma makinaları üretimine 1985 yılından bu yana ENES MAKİNA İMALAT VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ adı altında makina üretimi-yedek parça ve servis hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel amaçlı makinalar da üretebilen firmamız, siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını yerine getirebilmek için uzman ve deneyimli kadrosuyla size yardımcı olmaktan gurur duyacaktır. FAALİYET ALANLARIMIZ - Rotary Sistem Full Otomatik Aerosol Dolum Ve Kapatma Makinası - Ful Otomatik Aerosol Dolum Ve Kapatma Makinası - Full Otomatik Köpük Dolum Kapatma Ve Çalkalama Makinası - Otomatik Aerosol Dolum Ve Kapatma Makinası - Manuel Aerosol Dolum Ve Kapatma Makinası - Otomatik Actuatör Çakma Makinası - Otomatik Valf Atma Makinası - İnkjet Kodlama Ünitesi - Otomatik Pensli Banyo (Test) Makinası - Otomatik Ve Manuel Çakmak Dolum Makinası - Otomatik Şişe Dolum Ve Kapatma Makinası - Valf Yüzük Çakma Ve Rezistanslı Jelatin Makinası - Manuel Şişe Dolum (Vakumlu) Makinası - Yarı Otomatik Havalı Şişe Kapatma Makinası - Kollu Şişe Kapatma Makinası - Havalı Aerosol Valf Sökme Makinası - Otomatik Sıvı Dolum Ve Kapatma Makinası - Otomatik Ve Manuel Jole Dolum Ve Kapatma Makinası - Otomatik Camsil-Kolonya Dolum Ve Kapatma Makinası - Otomatik Ve Manuel Japon Dolum Ve Kapatma Makinası - Manuel Tutkal Dolum Makinası

 3. HEXTECH GREEN MAKINE SANAYI VE TIC. A.S

  Türkiye

  Firmamız 2016 yılında Istanbul'da kurulmuştur. Tarım sektörüne yönelik ürünler ve akıllı teknolojiler üretmekte ve ihraç etmekteyiz. Üretim faaliyetlerimizi İKİTELLİ OSB bünyesinde bulunan , üretim tesisimizde gerçekleştirmekteyiz. Arge süreçlerimizi firmamız bünyesinde gerçekleştiriyoruz. 3 adet TUBITAK , 3 adet Teknokent projesi tamamladık. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın desteklediği özel firmalardan biriyiz. Teknolojimizle , Sanayi ve Teknoloji bakanlığı tarafından düzenlenen , 2021 yılı Verimlilik proje ödülüne hak kazandık. Gübrelerimiz organik ürün lisansına , sisstemlerimiz CE belgelerine sahiptir. ÜRÜNLERİMİZ - Konteyner Seralar - Yapay zeka destekli büyük kapasite sera sistemleri - Birki Yetiştirme Makineleri - Organomineral Gübreler ( Humik , N-P-K , İkincil ve iz elementli sıvı gübre , Seaweed özlü gübre , yaprak gübresi , Hidroponik Bitki besin seti ( grow-bloom - micro) , Kenevir gübre seti ( grow-bloom - micro ) ) - Kompost - Torf/ Turba - Bitki yetiştirme karışımı / Toprak düzenleyici ürün - Paper pot - Plant tape - Htg Slab - bitki yetiştirme kiti

 4. VALENT BAKERY EQUIPMENTS

  Türkiye

 5. EKMAK MAKINE SANAYI VE TIC LTD STI

  Türkiye

  EKMAK MAKINE SANAYI VE TIC LTD STI, yılında kurulan ve Dahili ısıtma - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar, Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. TPM ENDÜSTRIYEL OTOMASYON MAKINE SANAYI VE TIC. LTD.STI

  Türkiye

  TPM ENDÜSTRIYEL OTOMASYON MAKINE SANAYI VE TIC. LTD.STI, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gebze/kocaeli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. TESTFORM ULUSLARARASI MAKİNE TEST CİHAZLARI İNŞAAT İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Türkiye

  TESTFORM ULUSLARARASI MAKİNE TEST CİHAZLARI İNŞAAT İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, yılında kurulan ve Laboratuar ekipman ve aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. MAKRO TEKNIK ENDUSTRI URUNLERI VE MAKINE IMALAT SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Makro Teknik, 1998 yılında, 18 yıllık uygulamacı geleneğinin ve birikiminin üzerine inşa edilmiş, Hvac komponentleri üreten, ürettiklerinde ve üreteceklerinde, her zaman müşteri odaklı kurum anlayışı ile donanmış, ilkelerini bu yönde sıralamış bir Firmadır. Firmamız 1998 yılı sonunda, hava kanalı bağlantı elemanları olan kanal flanşı ve aksamlarını imal ederek üretime başlamıştır. Müteakip zamanlarda taşıyıcı profiller, kelepçeler ve muhtelif montaj malzemelerini de ürün gamına katarak, ürün yelpazesini genişletme faaliyetlerini sürekli hale getirmiştir. Kalitemiz; Mart 2003’te, yaklaşık bir yıllık eğitim ve yeniden yapılanma sonucu, ilk denetimlerini başarı ile vererek ISO 9001 ile tescillenmiş ve Firmamız kurumsallaşma sürecini başlatmıştır. Zaman içerisinde, ilkelerinden ve sektörel kimliğinden uzaklaşmadan, kalite parametrelerini oluşturarak, departmanlarını sürekli geliştirmektedir.