• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sera bitkileri

Sonuçlar

Sera bitkileri - Ithalat/Ihracat

 1. SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI

  Türkiye

  Değerli Space House Sera Sistemler Ltd. Şti. müşterisi, Size ve işinize değer katan bir sera sistemi arıyorsanız, Space House Sera Sistemler Ltd. Şti. tam olarak aradığınız firmadır. Kuruluşundan bu yana, müşterilerine kaliteli sera sistemleri sunmak ve onların üretim ve ekonomik faaliyetlerini optimize etmek amacıyla çalışmaktadır. Space House Sera Sistemler Ltd. Şti., modern teknolojileri ve en son tasarımları kullanarak, müşterilerine en uygun sera sistemini sunmak için çalışır. Ürün gamı, her ölçekteki tarımsal üretim faaliyetleri için uygun ve fonksiyonel sera sistemleri sunar. Firma, müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermek amacıyla odaklanmış ve teknolojik olarak önde oluşunu sürdürmüştür. Space House Sera Sistemler Ltd. Şti., tarım ve seracılık sektörlerindeki müşterilerinin başarılarının ve üretim verimliliklerinin artmasına yardımcı olmak için çalışır. Eğer tarımsal üretiminizi optimize etmek ve en iyi sera sistemini bulmak istiyorsanız, Space House Sera Sistemler Ltd. Şti. tam olarak aradığınız firmadır. Lütfen bizimle iletişime geçin ve size nasıl yardımcı olabiliriz hakkında daha fazla bilgi edinin. Saygılarımızla, Space House Sera Sistemler Ltd. Şti.

 2. ECO SERA SISTEMLERI

  Türkiye

  Eco Sera Sistemleri A.Ş. olarak Merkez Akdeniz İlçesi Mersin adresinde hizmet vermekteyiz. Firmamız yıllık ortalama 1000 dönüm tam otomatik kapalı devre meyve ve sebze serası yapma kapasitesine sahiptir. Bunun dışında örtü altı meyve bahçesi kurulumu, meyve ağacı fidanı ve sebze fidesi yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bu konularda başta Antalya, Mersin, Adana, Hatay bölgesinde olmak üzere tüm Türkiye de ve yurt dışında faaliyetlerimiz mevcuttur.

 3. SERA TEKNIK

  Türkiye

  SERA TEKNIK, yılında kurulan ve Sera bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sera çiçekleri, sera meyveleri, sera ürünleri, gergiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mersin, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. GREENARIUM

  Romanya

  GREENARIUM, yılında kurulan ve Kara hayvanları için özel yerler ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. teraryum, tifani stili lambalar, sera bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sibiu, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. LOTOS K

  Ukrayna

  LOTOS K, yılında kurulan ve Sera bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Glevakha, Kyiv State, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. RIEBL- GELTINGER

  Almanya

  RIEBL- GELTINGER, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pfeffenhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GERT HÖFER

  Almanya

  GERT HÖFER, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Meyveler, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WALTER HEERMANN GMBH

  Almanya

  WALTER HEERMANN GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BLUMEN-ATELIER SCHWARZ

  Almanya

  BLUMEN-ATELIER SCHWARZ, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bottrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BLUMEN ERTLE

  Almanya

  BLUMEN ERTLE, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sontheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CASITA HERMOSA PIANTE

  İtalya

  CASITA HERMOSA PIANTE, yılında kurulan ve Sera bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. orkide, dekorasyon bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruvo Di Puglia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SSA INVERNADEROS

  İspanya

  SSA INVERNADEROS, yılında kurulan ve Seralar - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sera bitkileri, sera ürünleri, gergiler, bahçecilik seraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carlet (valencia), İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Almanya

  WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Büren, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. HIVERNACLEHORTA

  İspanya

  HIVERNACLEHORTA, yılında kurulan ve Sera bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. toptan çiçek ve bitki satışı, aromatik bitkiler, dekorasyonlu vazolar, sera çiçekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. BLUMEN-BERRET GMBH

  Almanya

  BLUMEN-BERRET GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mühlacker, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR

  Almanya

  BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FLORAPRIMA GMBH

  Almanya

  FLORAPRIMA GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wendeburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BLUMENHAUS WALTER HEIMANN

  Almanya

  BLUMENHAUS WALTER HEIMANN, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Giengen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. JOACHIM REIMANN

  Almanya

  JOACHIM REIMANN, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Meyveler, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neugersdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ROSENHOF BEUTLER

  Almanya

  ROSENHOF BEUTLER, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Meyveler, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vaihingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BLUMEN STIERLE-WAGNER

  Almanya

  BLUMEN STIERLE-WAGNER, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveler, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Meyveler, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Böblingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. STEFAN SCHÄDLER

  Almanya

  STEFAN SCHÄDLER, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zeltingen-Rachtig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. OPPERMANN FLORISTIK

  Avusturya

  OPPERMANN FLORISTIK, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ampflwang, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 4. BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO

  Almanya

  BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyveler, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Meyveler, Bitki yatakları çiçek soğanları ve tohumlar, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NOORDAM

  Hollanda

  NOORDAM, yılında kurulan ve Çiçekli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Sera bitkileri, Sera bitkileri, kesme çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, S-Gravenzande, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. BERINGGAARD APS

  Danimarka

  BERINGGAARD APS, yılında kurulan ve Kurutulmuş çiçekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bonsai ağaçları, Çiçekli bitkiler, Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler, Bonsai ağaçları, Çiçekli bitkiler, Sera bitkileri, Yeşil yapraklı bitkiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gilleleje, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. FLOWER DREAMS LDA

  Portekiz

  FLOWER DREAMS LDA, yılında kurulan ve Sera bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. bütün dünya'ya bitki ve çiçekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rio De Mouro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. BLÜTENPRACHT FRISCHBLUMEN GMBH

  Almanya

  BLÜTENPRACHT FRISCHBLUMEN GMBH, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. HORTICULTURE HALLEUX

  Belçika

  HORTICULTURE HALLEUX, yılında kurulan ve Yeşil yapraklı bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çiçekli bitkiler, Sera bitkileri, Çiçekli bitkiler, Sera bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boirs, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. SABINE KRÖPER

  Almanya

  SABINE KRÖPER, yılında kurulan ve Sebzeler, kök sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık, Ev ve sera bitkileri,çiçekçilik, Sera bitkileri, Kesimlik çiçekler, Fidanlık ve ormancılık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crailsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Sera bitkileri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

13.027 Şirketler