• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • spor malzemeleri

Sonuçlar

Spor malzemeleri - Ithalat/Ihracat

 1. NIERHAUS GMBH MARKE WOHLTAT KNIESCHONER

  Almanya

  Verified by europages badge

  Madencilikte profesyonel diz koruması için güvenilir bir tedarikçi olarak, DIN 23311 numaralı Madencilik standardı Madencilik Standartları Komitesi ile işbirliği halinde 1953 yılında geliştirilmiştir. Böylece, kullanıcılar için optimum koruma ve aynı zamanda diz koruyucular için yüksek kalite standardı şirketimizde belirlenmiştir. Eski kalite standartlarını korurken, 2005 yılından itibaren yeni Avrupa standardı olan DIN EN 14404'ün gereksinimleri de, doğaldır ki, karşılanmaktadır. Fikrî mülkiyeti korunmuş olan Wohltat® mal işaretine sahip olan ürünlerimiz bugün de eskiden olduğu gibi sağlam ve kaliteli diz koruyucularının yanı sıra farklı kullanıcılar için geliştirilmiş çok geniş bir ürün yelpazesi içermektedir. Diz çökmeyi gerektiren her türden çalışma için etkili ve kalıcı bir diz koruması sunuyoruz. O zamanlar madencilik sektöründe çalışmak için diz koruyucularının üretimiyle başlayan faaliyet, bugün koruma ve güvenlik için tüm el işlerinde diz koruyucular üreten bir şirket haline gelmiştir.

 2. BIKINI BEACH CONCEPT

  Tunus

  Verified by europages badge

  Bikini Beach Concept, 1998'den beri Mayo ve Spor giyim serilerinin tasarımı ve üretimi için kişiye özel desteğe odaklanan bir aile şirketidir. Sürdürülebilir geliştirme hedeflerine uygun tavsiyeler, modelistlik hizmeti ve modern vizyon. Fikirleriniz ekibimizin yardımıyla hayat bulur. Ürünlerinize gerçek bir katma değer kazandırırız. Uygun destek sunan ve bir dizi uluslararası ortakla çalışan Bikini Beach Concept ekibi, iyi ilişkiler, yakınlık ve kalıcı müşteri memnuniyetini garanti etmek için hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor. Koleksiyonunuzu hayata geçirmek için her aşamada size eşlik ediyoruz. KAYNAK SAĞLAMA: Ürünlerinizi geliştirirken en iyi hammaddeleri seçmeniz için size destek oluyoruz. Çevreye duyarlı ve kaliteli malzemeler sunmayı taahhüt ediyoruz. GELİŞTİRME: Tasarım Ofisimiz, markanızın gidişine göre size teknik tavsiyelerde bulunmaya ve endüstriyel konularda rehberlik etmeye hazırdır. ÜRETİM: Ismarlama üretim, 25 yılı aşkın deneyime sahip 200'den fazla kişinin çalıştığı fabrika. Bikini Beach Concept, ilk fikirden nihai teslimata kadar müşterilerinin yanında olan bir şirkettir. LOJİSTİK: Ürünlerinizin tüm lojistiğini biz yönetiriz, size sadece ürünlerinizi satışa sunmak kalır. Deniz veya hava taşımacılığı üzerinden kapıdan kapıya teslimat çözümleri sunuyoruz..

 3. MEGAFORM

  Belçika

  Verified by europages badge

  MEGAFORM, Sürdürülebilir kalkınmaya saygı duyarak her yaş ve yetenek için Beden Eğitimi ve Zindelik alanında kurumsal pazara yenilikçi ve eğitsel ürünler ve kaynaklar sağlayan iş ortağınızdır. Firmamız Belçika merkezli olup 30 yıldan uzun bir süredir Avrupa genelinde ve ötesinde bayilere hizmet vermektedir. MEGAFORM ürün yelpazesi, (uyarlanmış) beden eğitimi, geleneksel spor malzemeleri, yenilikçi aktivite fikirleri, yeni spor oyunları, duyusal motorlu çözümler toplantısı özel ihtiyaçlar piyasa gereksinimleri ve her türlü fiziksel aktiviteyi organize etmek için gerekli olan diğer pek çok aksesuardan oluşmaktadır. MEGAFORM, kendi markasını taşıyan ürünleri pazara sunmakta ve Spordas® ile Stimove® markalarının gururlu sahibidir. Aynı zamanda, Park&Sun Sports®, DOM Sports®, Sand Socks®, Tangles®, Skillastics®, PedaYoga®, ARK Therapeutics®, COMFY®, manimo® ve çok daha fazla tanınmış yüksek kalite markalarının resmi Avrupa distribütörüdür.

 4. REBURNFIT 2

  Fransa

  Verified by europages badge

  REBURNFIT 2, yılında kurulan ve Jimnastik kıyafetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Spor gömlekler, Spor giysiler, Spor malzemeleri, Spor gömlekler, Spor giysiler, Spor malzemeleri, giysiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livry-Gargan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DATA F.

  İtalya

  Verified by europages badge

  DATA F., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin torna edilmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas mekanik işleme, Spor malzemeleri, Özel çelikler, hassas mekanik işlemeler, BOULENCIEL, metallerin işlenmesi, Hassas mekanik işleme, hassas tornalama işlemleri, Spor malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pinasca, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BÄNFER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÄNFER GMBH, yılında kurulan ve Spor malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Wildungen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TESI-GOLF INH. LARS THIEME

  Almanya

  Verified by europages badge

  TESI-GOLF INH. LARS THIEME, yılında kurulan ve Spor malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Erfurt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COLIBRÍ SPORT

  İspanya

  Verified by europages badge

  COLIBRÍ SPORT, yılında kurulan ve Spor malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor giysiler, toptan spor kıyafetler, atletizm formaları, sportif iç çamaşırları, Spor giyim, Halkalar, Spor giysiler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Pere De Vilamajor, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. RUSE SPORT

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  RUSE SPORT, yılında kurulan ve Spor - malzeme ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Spor malzemeleri, Jimnastik malzeme ve ekipmanları, kürek çekme kondisyon aleti, Spor malzemeleri, Jimnastik malzeme ve ekipmanları, futbol kaleleri, statlar için oturma sıraları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruse, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. AKBULUS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  AKBULUS, yılında kurulan ve Ayakkabılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - İthalat/İhracat, Giyim - ithalat - ihracat, Tekstil ve giyim ithalat ve ihracatı, Çocuklar ayakkabıları, Erkek ayakkabıları, Spor ve rahat ayakkabılar, Spor malzemeleri, Spor ve boş zaman, İdman ayakkabıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ROWECO HOLZVERARBEITUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ROWECO HOLZVERARBEITUNG GMBH, yılında kurulan ve Spor malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Coppenbrügge, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TITAN SPOR MALZEMELERI

  Türkiye

  Tüketicisine en kaliteli ürünü sunmak ana hedefi olan Titan Spor , ArGe ve Kalite Kontrol yolu ile üretiminin her aşamasında uygulanan titiz kalite kontrolleri ile tüketiciye ulaşan ürününlerin kalitesinden her zaman emin olmaktadır. Dolayısıyla da en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.Üretimini Yaptığımız ürünlerin kullanıldığı spor dallarının listesi Kick Boks Muay Thai Wushu Taekwondo Budo Aikido MMA Boks Güreş Jimnastikİmalatını yaptığımız spor ürünlerinde insan sağlığına zararsız materialler kullanmaya özen gösteriyoruz.

 1. SUNFLEX SPORT GMBH + CO. KG

  Almanya

  Sunflex, masa tenisi, eğlence sporları, dart ve badminton alanlarındaki geleneği temsil etmektedir. Günümüzde üçünce nesle geçen şirket, 50 yılı aşkın süredir her zaman aile tarafından işletilmiştir. İnsanların birlikte oyun oynadıklarında onları birbirine bağlayan çok değerli deneyimler yaşayabileceğine inanıyoruz. Ürünlerimizle her nesilden insanları harekete geçirmek istiyoruz. Başarılı masa tenisi ürünlerimiz uzman bir ekip tarafından geliştirilmektedir. Geleceğe yönelik teknolojilerin temelini uygulama deneyimi ve yetkinlik oluşturmaktadır. Kaliteli ürünlerimiz bugün 100'den fazla ülkede mevcuttur. Ayrıca spor ve eğlence ürünlerimizi tutku ve yaratıcılıkla besliyoruz. Müşterilerimize yüksek kaliteli ve güvenli oyun ve spor malzemeleri sunmak bizim için çok önemlidir. Herkesin "bu ürün buna değer" diye düşünmesi ve kendini iyi hissetmesi bizim için değerlidir. Özellikle çocuklarımızın oynadığı ürünler, özel sorumluluğumuz kapsamındadır.

 2. CNG SPOR MALZEMELERI

  Türkiye

  Firmamız 2004 yılında kurulmuştur. Spor sektöründen almış olduğu değerle beraber, emin adımlarla her geçen gün yerini almaktadır. Firmamız bünyesinde spor sektörünün ihtiyacı olan her türlü spor malzemelerinin üretimi ve tedariki tarafımızdan yapılmakta olup, değerli müşterilerimizin ihtiyacına en kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde cevap vermektedir. ‘Her Zaman, Her Yerde Spor’ Sloganımızla beraber siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. • Uzmanlık alanlarımızı genişleterek sektörde yeni ufuklar açmak, müşterilerimizin artan gereksinim ve beklentilerini aşarak memnuniyetlerini en üst düzeye taşımak. • Etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek, tüm paydaşlarımıza ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak. • Uluslararası standartlar ile kalitesi kanıtlanmış, dünya markaları ile en yüksek düzeyde hizmet vermek. • İnsan kaynaklarına, ileri teknolojiye ve spora yatırıma devam etmek.

 3. SPORT ITALIA - SRL

  İtalya

  Spor malzemeleri sektörünün lider kuruluşu olan SPORT ITALIA, atletizm ve jimnastik için gerekli malzemelerin dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket toptan veya perakende olarak yeni eğitim almaya başlayanlara olduğu kadar profesyonel olarak uygulayanlara yönelik atletizm, ritmik jimnastik, trambolin, basketbol, hentbol, futbol, tenis, Amerikan futbolu, vücut geliştirme sporlarında kullanılan malzemeler ile o sporlar için koruyucu aksesuar ve mobilyaların satışı yapmaktadır.

 4. TEXTILE LAFITTE SECTEUR FLECHETTES

  Fransa

  Dart oyuncuları için Fransız malı çok sayıda giysi ve kullanım eşyasının internetten satışı. Dart sporuna tutkulu kadın ve erkekler için kişilere özel spor giysi. Textile Laffite, kişisel veya toplu spor yapan tüketicilere, profesyonel sporculara yönelik olarak spor kulüplerinin renklerine uygun tişört ve spor giysiler önermektedir.

 5. PUTTKAMMER HANDEL GMBH & CO KG

  Almanya

  Puttkammer Handels GmbH & Co. KG; yüksek kaliteli spor ve marka ürünleri ticareti yapan bir Alman şirketidir. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için bol çeşitte spor ürünleri ihraç ediyoruz. Kış sporları ürünleri, havuz ürünleri, koşma ve idman ekipmanı, fitness ürünleri, eldivenler, spor gözlükleri, ayakkabı kurutucusu, ayakkabı ısıtıcısı, çekme aletleri ve daha fazlası. Markalarımız arasında ScreenGloves, LIMUWA, SOXEGO ve DRYKICK de vardır. Sizinle iş yapmaktan mutluluk duyarız

 6. SPOR MALZEMELERI

  Türkiye

  Tüm branş profesyonel spor malzemelerini (boks, eskrim, jimnastik, atletizm, taekwondo, uzak doğu sporları) ve ekipmanlarını (basketbol potası, basketbol panyası, voleybol direği, kale filesi, tatami, jimnastik aletleri) sitemizde bulabilirsiniz. Ankarada faaliyette olan 2 şubemiz ve 2 imalathanemizle hizmetinizdeyiz. Merak ettiğiniz tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz 444 57 79

 7. DEPORTES MOYA

  İspanya

  Madrid’in en büyük uzman mağazası, piyasadaki en iyi fiyatlar. 30 yıllık deneyim ve profesyonel çalışma. E-ticaret satış hizmeti. 2000’den fazla spor ayakkabı modeli.

 8. SANTIN DIGITAL

  İspanya

  Süblimayon. Spor giysileri için süblimasyon.

 1. KARDEŞLER SPOR - TORKA - INTSPOR

  Türkiye

  Firmamızın toptan ve perakende olmak üzere satışları vardır. Sporun her branşında geniş ürün yelpazesi ile hizmetinizdeyiz.

 2. UNITEDTRADEAGENCY.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Spor Malzemeleri adına Ortadoğu ve Asya Distribütörüyüz. EPDM granül, PVC Çit Tel, Suni Çim Spor ekipmanları üretiyoruz.

 3. REINHART SKG

  Yunanistan

  REINHART SKG, yılında kurulan ve Spor malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sportif malzemeler - üretim, futbol kıyafetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 4. D&S SRL

  İtalya

  D&S SRL, yılında kurulan ve Spor malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. minderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galliate Lombardo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DEHUA HAPPY DRAGON CERAMIC CO., LTD

  Çin

  DEHUA HAPPY DRAGON CERAMIC CO., LTD, yılında kurulan ve Spor malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dehua, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. ELANI BY CEOLIEBLING GMBH

  Almanya

  ELANI BY CEOLIEBLING GMBH, yılında kurulan ve Spor malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ORTUS FITNESS

  İspanya

  ORTUS FITNESS, yılında kurulan ve Spor malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Güzellik ürünleri, spor malzemesi ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SPORTS FORCE GMBH

  Almanya

  SPORTS FORCE GMBH, yılında kurulan ve Spor malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ansbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. JOKER FLOORS

  İtalya

  JOKER FLOORS, yılında kurulan ve Sportif sistemler - İnşaat ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Spor malzemeleri, Plastik malzeme - Tabanlar/döşemeler, Spor malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Subbiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SPORTS COMPLEX AVANGARD

  Ukrayna

  SPORTS COMPLEX AVANGARD, yılında kurulan ve Spor malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Spor ve boş zaman, Spor ekipmanları, spor servisleri, sportif tesisler, Spor ve boş zaman, Spor ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Spor malzemeleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

3.005 Şirketler