• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sucuk-sosis

Sonuçlar

Sucuk-sosis - Ithalat/Ihracat

 1. FORATIA EUROPE OU

  Finlandiya

  Verified by europages badge

  Gerçekten Dünya Çapında Bir Bakış Açısıyla, Ürünleri Avrupa, Kuzey & Güney Amerika ve Uzak Doğu'nun Üretim Alanlarından Tedarik Ediyoruz. Ana Ürün Gruplarımız Palm Çekirdeği Yağı, Palm Yağı, Kolza Yağı, Soya Yağı, Ayçiçek Yağı, Karışımlar, Mısır Yağı, Pamuk Yağı, Yüksek Oleik Ayçiçek Yağı, Kümes Hayvanları, Domuz Eti, Dana Eti, Balık, Patates Kızartması, Sebzeler, Alkolsüz İçecekler ve Süt Ürünleri. Bir Gıda ve Yağ Tedarik Şirketi olarak Foratia Europe OU, Dünya Çapında 100'den Fazla Ülkeye Yemeklik Yağlar, Enerji İçecekleri, Alkolsüz İçecekler, Viskiler, Şaraplar ve Dondurulmuş Ürünler Sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Güney Amerika ve Karayipler'de Aktifiz. Hizmetlerimizi ve Ürünlerimizi Aşağıdaki Gıda Sektörlerinden Müşterilerimize Sunuyoruz: Üreticiler, Toptancılar, Gıda Hizmeti Distribütörleri ve Hizmet Veren Perakendeciler. Yüksek Kaliteli Ürünler ve Markalar Sunan Güvenilir Bir İş Ortağı Olarak Tanınırız. Paketleme, Kalite Kontrol, Dokümantasyon, Lojistik ve Müşteri Hizmetlerimiz Dahil İşinizin Her Alanında Profesyonel Hizmet Sunuyoruz. Tüm Hizmetlerimizi Rekabetçi Fiyatlarla Sunuyoruz. Bu yüzden Foratia Europe OU, Dünya Çapında Gıda ve Yağ Tedarik Uzmanınızdır. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 2. DETRY

  Belçika

  Verified by europages badge

  1963 yılından beri, eşsiz lezzetleri ve şarküteri uzmanlarımızın ustalığı ile bilinen şarküteri ürünlerinden oluşan bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Jambondan sosise, ezmeler ve çiğ ürünler de dahil olmak üzere, her zaman tadı daha zengin olan bir ürün yelpazesini oluşturan 9 büyük aile bulunmaktadır ! AUBEL markasını işletmenizde satmak mı istiyorsunuz? Şarküteri ürünlerimizi toptan veya kendi markanız altında paketlenmiş olarak satın almak ister misiniz? Bizimle iletişime geçin ve projeniz ile ilgili görüşelim

 3. SARL RINJONNEAU & FILS

  Fransa

  Verified by europages badge

  SARL RINJONNEAU & FILS, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Sucuk,sosis, şarküteri, kamp ekipmanı, Yiyecek ithalat - ihracatı, Gıda/Beslenme - Spesyalite, promosyon amaçlı plastik, ahşap, metal, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carpentras, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. VAN DER JEUGT BV

  Belçika

  Verified by europages badge

  VAN DER JEUGT BV, yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Jambon, kasaplar için kasalar, Jambon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lokeren, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. MESOPOTAMIA CASINGS GIDA ITH.IHR.LTD.STI.

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MHD03SUCUKLARI

  Türkiye

  ABOUT US Greetings from AFYONKARAHİSAR, the "CITY OF GASTRONOMY" with its tastes that makes you smile; the city that witnessed many important events in our history, that is the crosspoint of many civilizations and roads... SUJUK; is a unique Anatolian food that can be consumed with different cooking styles at breakfast, lunch or dinner. It is delicious with a unique taste no matter how it is cooked. Fabricated food has become unhealthy with the use of artificial and synthetic additives, and every kind of fraud. On the contrary, our sujuk that has almost become a synonym of AFYONKARAHİSAR is now on sale with; brand: "MHD 03 SUCUKLARI", slogan: "LOVE OF MEAT and SPICE", motto: "FRAUDSTER is himself DEFRAUDED", and the following ingredients; red meat: whole carcass meat (including special meat of the animal tenderloin, steak, ribeye, roast beef, etc.), oil: omentum oil, spice: real garlic (not garlic powder), carefully selected spices, rock salt and natural animal intestines, apart from these, no additional products, artificial and synthetic additives are used. We invite you to taste our sujuk to spread the inherited natural legacy flavor onto the future generations, by leaving an unforgettable taste in your mouth.

 2. HÖHENRAINER DELIKATESSEN GMBH

  Almanya

  Höhenrainer şirketi %100 hindi etinden hindi sosisi üretmektedir. Ürünlerimizde az yağ ve yüksek kaliteli protein vardır ve böylece çok doyurucu ve çok yönlüdür. Şirketimiz aile geleneğinden gelen 35'in üzerinde yüksek kaliteli Alman ürünü sunmaktadır. Burada yüksek kalite ve tam yeme zevki bizim için daima en ön plandadır. Bunun için daima en iyi malzemeyi, geleneksel tarifler ve gerçek Alman kasaplığı çerçevesinde kullanırız. Üretimi Bavyera'daki tesisimizde gerçekleştirmekteyiz. Höhenrainer adı şirketimizin bulunduğu Großhöhenrain köyünden gelmektedir. Şirketimizin kurucusu Georg Lechner Bavyera'ya hindi yetiştiriciliğini getiren kişidir. Bu tarihten beri şirketimiz, Bavyera geleneğini sürdüren bir aile işletmesidir. Bavyera'nın sosis geleneğini, toplam olarak yakl. 200 çalışandan oluşan deneyimli ekibimizle sürdürmekteyiz. Eğitimi kendimiz veririz: Bir zamanki çıraklarımız bugün şirketimizde sorumlu noktalarda çalışmaktadırlar.

 3. EMBUTIDOS ARÉVALO

  İspanya

  Aile şirketimiz, geçmişinin verdiği deneyim ile modern teknolojilerin uygulanması arasında uyumlu bir denge oluşturmayı başarmış ve böylece işimize asalet katan ve her geçen biraz daha ileriye gitme şevki veren üstün kaliteli ürünler sunmamızı sağlamıştır. Damak zevkine hitap eden ve unutulmaz tatlar sunan geleneksel ürünler, büyük özenle ele alınan yaygın olarak kullanılan ürünler (jambon, lomo, chorizo), özel bir kaliteye ve eşsiz bir tada sahip bir ürünü elde etmek için en modern kurutucularda uygulanan dikkatli ve özenli bir kalite takibi.

 4. COLAKOGLU ET ISLEME TESISI

  Türkiye

  Sucuk, salam, sosis, jambon ve köfte çeşitleriyle, Türk mutfağının ve kahvaltılarımızın vazgeçilmez lezzetleri, bugün Çolakoğlu'nun modern tesislerinde, el değmeden, kusursuz hijyen ve kalite güvencesiyle üretilmektedir. 55 yıllık deneyimiyle uzmanlaşan Çolakoğlu, sofralara ulaştırdığı Et Ürünleriyle güvenle tercih edilmektedir.Çolakoğlu Et Ürünleri, 1953 yılında Seyit Sedat Orcan tarafından Bayraklı Mezbaha tesislerinde kurulmuş olup, 1980 yılında Karşıyaka Doğançay daki tesislerine taşınarak İzmir halkına 27 yıl hizmet verdikten sonra, değişin üretim koşulları ve teknolojisine uyum sağlamak amacıyla 2007 yılında İzmir - Çanakkale yolu üzerindeki Avrupa standartlarına uygun Menemen tesislerine taşınmıştır.ISO 22000: 2005 Gıda Güvenliği ve ISO 9001: 2000 Kalite Standartlarına uygun inşa edilen tesislerinde, Türk Gıda Kodeksine uygun şartlarda üretimlerine devam edilmektedir. Kırmızı Et ve Et Ürünleri Tebliği ile Beyaz Et ve Et Ürünleri tebliğine göre ruhsatlandırılmış tesisimiz.

 5. PORTALCONSA

  İspanya

  PORTALCONSA, geleneksel Chorizo ve soğanlı Chorizo, jambon, lard ve Cacheira (domuz kellesi), vb... gibi Galiçya'ya özgü ürünler ve onların yanında uzman ellerin bilgi birikimi ve teknolojik altyapımız sayesinde sunduğumuz ürünlerin lezzetine katkı yapan ögeleri ihmal etmeden topraklarımızda yetişen hayvanlardan elde edilen yüksek kaliteli etlerden dana kıyma, sosis ve Criolla gibi daha genel ürünleri sunmaktadır.

 1. MANUFACTURAS TABERNER

  İspanya

  1953 yılından beri, sanayi kasapçılığa destek olmak ve hizmet sunmak için her ürünün lezzetini geliştirip yaratıyoruz. Gelişimden sorumlu personelimiz baharat ve malzeme karışımları üretmek için en yüksek kalite standartlarına uyan üretim hatları ile donatılmıştır, en son teknolojiye sahip laboratuar ürünlerimizin kalitesini kontrol eder. Çalışanlarımızın bu teknik bilgileri ile birleştirilen bu değerler önemli bir ürün serisi yaratmamızı sağlamıştır.

 2. ELIT ROCC E O O D

  Bulgaristan

  2011 yılında sanayi sektörü ve üretim sektöründeki insanlardan Canlı hayvan üretimi, Canlı hayvan hayvan ithalat ihracaatı Et işleme tesisi mezbaha kullanıcıları üretim kesim ve satışı tarım ürünleri imalat imalat ithalat ve ihracaatı İşlenmiş et ürünler imalat ve toptan satışı. Sucuk, Kavurma, pastırma, Kuru et.

 1. GARRUDO BENITO

  İspanya

  Şarküteri ve jambon atölyesi. Kemiksiz ve dilimlenmiş jambonlar. Omuz, file, şarküteri ve iber domuz etleri.

 2. LOS QUIJALES

  İspanya

  El işçiliğiyle üretilmiş ürünler, İspanya'nın Levante bölgesinin zengin ve eskiye dayanan şarküteri geleneğinin ürünleri. İşletme bu ürünleri tüm bölgede birer referans haline getirmiştir.

 3. FUMEIROS DA GUARDA

  Portekiz

  FUMEIROS DA GUARDA, yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sosisleme, jambon, koyun peyniri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guarda, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. LTD ECOPRODUCT-2017

  Ukrayna

  LTD ECOPRODUCT-2017, yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pişmiş şarküteri, bükme operasyonları için aksesuarlar, vitrin ürünleri, italyan sucuğu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kharkov, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. CONSORZIO CALABRIA IN TAVOLA SRL

  İtalya

  CONSORZIO CALABRIA IN TAVOLA SRL, yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. parmıgıano reggıano, jambon ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crosia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MEATALY

  İtalya

  MEATALY, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sucuk,sosis, İtalyan şarküteri ürünleri, Sucuk,sosis, sosisler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant'egidio Del Monte Albino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BUISSON

  Fransa

  BUISSON, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Jambon, Sucuk,sosis, gıda ipleri, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Jambon, Sucuk,sosis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rungis Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SALA DE DESPIECE Y EMBUTIDOS CASTRO SL

  İspanya

  SALA DE DESPIECE Y EMBUTIDOS CASTRO SL, yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Tomelloso, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. PATRIMONIAM

  Fransa

  PATRIMONIAM, yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rillieux La Pape, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. M-NOVOMAX-D PRODUCTION OF MEAT PRODUCTS

  Slovakya

  M-NOVOMAX-D PRODUCTION OF MEAT PRODUCTS, yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çiğ domuz eti, çiğ sığır eti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busince, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 3. FONT - SANS, S.A.

  İspanya

  FONT - SANS, S.A., yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Korizolar, ispanyol jambonu, İber şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Feliu de Pallerols, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. HENRI RAFFIN

  Fransa

  HENRI RAFFIN, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sucuk,sosis, sosisler, çiğ jambon, sosisler, Sucuk,sosis sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, LA ROCHETTE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. EBNER GMBH

  Avusturya

  EBNER GMBH, yılında kurulan ve Kasap eti ve taze kümes hayvanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Sucuk,sosis, Et ve salam konserveleri, Sakatat, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Sucuk,sosis, Et ve salam konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Irnfritz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. D'ARGIFRAL

  Belçika

  D'ARGIFRAL, yılında kurulan ve Et ve şarküteri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sucuk,sosis, Sucuk,sosis, domuz eti şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chaineux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. THIERY FREDERIC

  Belçika

  THIERY FREDERIC, yılında kurulan ve İsleme yeri ve salamura sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Pişirilmiş ve terbiyeli etler, Sucuk,sosis, Pişirilmiş ve terbiyeli etler, sosisler, Sucuk,sosis, kasaplık sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mussy La Ville, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. IRURA

  İspanya

  IRURA, yılında kurulan ve Pişirilmiş ve terbiyeli etler sektöründe faaliyet gösteren bir. Sucuk,sosis, Sucuk,sosis, şarküteri, Korizolar, fileto sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Irura-Guipúzcoa, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. JSC BREST MEAT PACKING PLANT

  Beyaz Rusya

  JSC BREST MEAT PACKING PLANT, yılında kurulan ve Sucuk,sosis sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sığır eti, Domuz eti, Jambon, et ve türevleri halleri, Sığır eti, Domuz eti, Jambon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brest, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 10. ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA

  Polanya

  ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA, yılında kurulan ve Jambon sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sucuk,sosis, Pate (Börek), İsleme yeri ve salamura, Sucuk,sosis, Pate (Börek), İsleme yeri ve salamura, kanatlı hayvan şarküterisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aleksandria, Polanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz