• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taşıma - malzeme ve ekipman

Sonuçlar

Taşıma - malzeme ve ekipman - Ithalat/Ihracat

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Lödige Industries Grubu 1948 yılında kurulmuştur ve Hong Kong, Londra, New York ve Doha (Katar) şehirlerinde bağımsız ofislere ve sayısız bağlı şirketlere sahiptir. Aile şirketinin şu anda dünya çapında 900 çalışanı bulunuyor ve bunların üçte biri Almanya'da çalışıyor. Lödige, geniş bir sektörel yelpazede konveyör teknolojisi çözümleri sunar ve lojistik işleri için kompleks malzeme akışı sistemlerinde uzmandır. Şirket, kargo işleme terminalleri alanında dünya piyasasında liderdir. Ürün yelpazesinde yük asansörleri, binek araç asansörleri, vinçler ve depolama ve alma ünitelerinden tam otomatik araç park sistemleri, havayolu kargo sistemleri ve depo yönetimi için yazılım çözümlerine kadar engelsiz yapı (merdiven asansörleri, platform asansörleri) çözümleri yer alır. Lödige servisi Lödige ve diğer üreticilerin asansör, vinç ve endüstriyel sistemleri için bakım, modernizasyon, onarım ve yedek parçalarını kapsar.

 2. MEVATEC S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  MEVA, atık konteynerleri, depolama ve taşıma ekipmanları veya kentsel tesislerin üretiminde uzmanlaşmış bir Çek şirketidir. Daha spesifik olarak, ürün yelpazemiz iç veya dış çöp kutuları, yağmur suyu tankları, tehlikeli atık konteynerleri, tıbbi atık konteynerleri, kaldırma platformları, transpaletler, plastik veya ahşap paletlerin yanı sıra belediyeler için banklar, masalar ve çeşmeler içerir. 1898 yılında kurulan şirketimiz, kapsamlı geçmişi, bilgi birikimi ve deneyimiyle gurur duymaktadır. Her müşterimiz için özel ihtiyaçlarını karşıladığımızdan ve birlikte en iyi çözümü bulduğumuzdan emin olmak için bireysel bir yaklaşım benimsiyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre özel ürünler sunabiliyoruz. Ayrıca, ürünlerimizin çoğunu stoklarımızda bulunduruyoruz ve bu da hızlı bir teslimatı garanti ediyor. Kuruluşundan bu yana, MEVA her zaman aynı değerleri korumuştur: güven ve güvenilirlik. Müşterilerimizle uzun vadeli ve başarılı ortaklıklar kurmak istiyoruz. Gücümüz, sürekli değişen bir pazarın gereksinimlerine uyum sağlama kapasitemizde yatmaktadır. Hedefimiz, kalitesi ve tasarımıyla öne çıkan cazip ürünler geliştirmektir. Ayrıca montajdan nakliyeye kadar ürünlerimizle ilgili hizmetler de sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten ve web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin! İhtiyacınız olabilecek her türlü tavsiyeyi sunmaktan mutluluk duyacağız.

 3. VEGA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Merkezi Türkiye'de, İstanbul'da bulunan VEGA İstif Mak. Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti., 1978'den beri forklift, istifleme makineleri ve transpalet endüstrisinde lider bir şirkettir. İstifleme makineleri, transpaletler ile birlikte dizel ve LPG forkliftler, elektrikli forkliftler, elektrikli platform transpaletler, elektrikli paletler, manuel hidrolik araçlar, tam otomatik akülü tahrik makineleri, yarı otomatik akülü tahrik makineleri, manuel yükleme platformları dahil olmak üzere çeşitli yedek parçalardan oluşan geniş bir portföye sahibiz. Tüm ürün yelpazemizi web sitemizde keşfedebilirsiniz! Makina ürünlerimizin yanı sıra istif makinaları ve transpalet sektörü için polyamid tekerlekler, ruletler ve kauçuk plastikten tekerler de üretmekteyiz. Şirketimiz, tüm paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak için müşteri memnuniyetinin yanı sıra etik ve ahlaki ilkeleri ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin en yüksek beklentilerini karşılayarak taşıma ve istifleme makinelerinde ayrıcalıklı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Vizyonumuz, yenilikçi yaklaşımlarla sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve dünya çapında tüketicilerin ilk tercihi olmaktır. 41 yıllık tecrübemizle kaliteli ürünleri rekabetçi fiyat ve ödeme koşullarıyla, sorunsuz ve zamanında teslimatla, ekonomik, çevresel ve toplumsal duyarlılıkla kurumsal sürdürülebilirlik anlayışıyla sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. LESSINE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Lessine Tailored Bulk Technology ambalajsız ve tozlu ürün sektöründe aktiftir, Lessine sanayi makine yapımı, kurulumunda, geliştirmesinde, tasarımında ve sanayi çözümleri konusunda uzman bir donanım ve mühendislik şirketidir. Lessine, beş ana teknolojide uzmanlıktan yararlanıyor ; parçalama ve öğütme, karıştırma, kurutma, ayırma ve işleme. Bu donanımlar birkaç faaliyet sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaktadır

 5. OMECHA UAB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Omecha, özelleştirilmiş geri dönüşüm ve atık yönetimi makineleri geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış bir mekanik tasarım ve üretim şirketidir. Müşterinin ihtiyaçlarını dinliyor ve bireysel üretim gereksinimlerine göre özel makineler üretiyoruz. Ürünlerimiz metal, C&D, plastik, kağıt ve cam gibi geri dönüştürülebilir malzemeler üzerine ana endüstri odaklı olarak üretilmektedir. Ana ürünlerimiz arasında konveyörler, parçalayıcılar, havalı ayırıcılar, titreşimli elekler, ayırma makineleri bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AEROLIFT INDUSTRIALS B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  AEROLIFT INDUSTRIALS B.V., yılında kurulan ve Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma - malzeme ve ekipman, kaldırma makineleri, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barneveld, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. BENNES ET GODETS GOUBARD

  Fransa

  Verified by europages badge

  BENNES ET GODETS GOUBARD, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atık madde taşımacılığı, yükleme küreği, dibi açılan çöp konteyneri, Atık madde taşımacılığı, kaldırma aksesuarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seiches-Sur-Le-Loir, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. SAUTEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  SAUTEC, yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava ve yer taşıma bantları, Taşıma - malzeme ve ekipman, Hava ve yer taşıma bantları, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tourcoing, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. FIMATECH FÖRDERSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FIMATECH FÖRDERSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rehling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALZTEC GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALZTEC GMBH, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trostberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. FOCO LAGER- & FÖRDERTECHNIK AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FOCO LAGER- & FÖRDERTECHNIK AG, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aesch, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. EEM CONSEIL

  Fransa

  Verified by europages badge

  EEM CONSEIL, yılında kurulan ve Yük arabaları asansörleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Depo rafları, Taşıma - malzeme ve ekipman, Yük arabaları asansörleri için yedek parçaları, manüel şaryo elevatörler ve taşıyıcılar, Depo rafları, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Laons, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. SYNEX TECH GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  SYNEX TECH GMBH, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Goisern, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. NEFTEC GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  NEFTEC GMBH, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Giffers, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS

  İtalya

  Verified by europages badge

  NMG ITALIA - MOVING SOLUTIONS, yılında kurulan ve Vinçlerin kaldırıcı dirsekleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yük vagonlarına takılan vinçler, Taşıma - malzeme ve ekipman, Endüstriyel nakil, İşyeri ve fabrika taşımacılığı, vinç kiralama, JMG CRANES, vinçli kamyon kiralanması, Yük vagonlarına takılan vinçler, JEKKO CRANES sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SSI SCHÄFER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  SSI SCHÄFER AG, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Neunkirch, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. AXA-MASCHINEN-UND ARMATUREN-GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  AXA-MASCHINEN-UND ARMATUREN-GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schöppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. S.M.B.-TECHNIK ALEXANDER TITZ

  Almanya

  Verified by europages badge

  S.M.B.-TECHNIK ALEXANDER TITZ, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Lindlar, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MAYA PALETTES

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAYA PALETTES, yılında kurulan ve Paletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ağaç ürünler, İthalat/İhracat - Ağaç, Taşıma - malzeme ve ekipman, tahta paletler, ahşap palet imalatı, Siparişle ahşap paletler, ambalaj sektörüne yönelik paletler, paletler için antrepo, standart paletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Décines-Charpieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ECCS MANUTENTION

  Fransa

  ECCS şirketi ZMC ve VITTORIOFOSSATI markalarının Fransa’daki imtiyazlı temsilcisidir. Aynı zamanda KML markalı yatak ve rulmanların yetkili temsilcisiyiz. ZMC standart ve özel taşıma hattı zincirleri üreticisidir. Bu firmalar tarımsal gıda, otomotiv, demir-çelik endüstrisi, su arıtma ve atık işleme tesisleri, özel makine üreticileri, kâğıtçılık, ahşap doğramacılık...gibi farklı alanlarda her tip zincir üretimi yapmaktadırlar. Vittoriofossati ihtiyaca göre uyarlanmış taşıma hatları ve özellikle de biriktirme hatları için zincir imalatı yapan bir imalatçıdır. Tüm bunlara ek olarak, ECCS firmasından yataklar (tümü paslanmaz, reçine veya döküm) ve rulmanlar (paslanmaz veya çelik), dövme zincir, dişli çarklar, miller, gerektiğinde üzerine dişli monte edilmiş miller, müşterinin teknik resmine göre imal edilmiş metal paletler (atık konveyörleri, metal bantlar) gibi yedek parçaları ve mekanik işleme parçalarını, ayrıca konveyörünüzde kullanılan her tip parçayı tedarik edebilirsiniz.

 1. ING. SIEGMUND HENNING ANLAGENTECHNIK GMBH-SHA GMBH

  Almanya

  Ing. Siegmund Henning Anlagentechnik GmbH – SHA GmbH 1996 yılında kurulmuştur. SHA GmbH şirketi en başından beri dökme mal sektöründe konveyör teknolojisi, karıştırma teknolojisi, silo aksesuarları, toz giderme teknolojisi ve kapatma cihazları alanlarında güvenilir ve yetkin bir tedarikçi olmuştur. Bu sırada kimya ve gıda sanayisinden yapı malzemeleri endüstrisine ve ilaç sanayisine kadar çok çeşitli endüstrilere hizmet vermekteyiz. Warlow ve Ludwigslust'taki 3.000 m²'den fazla üretim alanına sahip tesislerimizde, çok çeşitli kullanım alanları için müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış, farklı model ve yüzey seçenekleriyle sunulan vidalı konveyörler üretmekteyiz. Patlama koruması, ATEX sertifikası, aşınma koruması. Spesifikasyonlarınızı ve boyutlarınızı güvenilir ve niteliksel olarak uygulayabiliriz. Yetkin bir ekiple, taleplerinize hızlı, yetkin ve güvenilir bir şekilde yanıt verebilmekte ve uygun çözümler geliştirebilmekteyiz.

 2. PRES-SAN CONVEYOR

  Türkiye

  Yığın taşıma endüstrisinde ve otomasyon sistemlerinde kullanılan konveyör rulolarını, istasyonlarını ve ekipmanlarını kullanabilirliği, dayanıklılığı ve kalitesi yüksek bir şekilde üretmek için var olan bir şirketiz. Üretim Konularımız; *Taşıyıcı Rulo *Darbe Rulo *Dönüş Rulo *Klavuz Rulo *Taşıyıcı Şase *Dönüş Şase ve Askıları *Merkezleme Şaseleri *Derece Ayarlı Şaseler *Endüstriyel Rulolar *Zincir Dişli Rulolar *PVC Rulolar *Üretim Bantları İstenilen ölçü ve adetlerde üretim yapabilmekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 3. HABRIAL MANUTENTION ET LEVAGE

  Fransa

  1954’ten beri, HABRIAL taşıma, kaldırma ve depolama donanımları konusunda uzmandır. İş istasyonu ergonomi malzemeleri üretimi ve ticareti, istif makineleri, ticari araç giydirme ve düzenleme, ergonomik çevirteçler, liman malzemeleri ve güvenlik donanımları, vakumlu kaldırma makineleri, depolama ve raf donanımları (paletli depolama), kaldırma tablaları, transpaletler, el arabaları, seviyelendirme, römorklar, mobilya özel malzemesi. Alüminyum katlanır yük arabası, katlanır manüel alüminyum yük arabası, çelik boru yük arabaları, kanatlı çelik yük arabaları. Fıçılar için hidrolik el arabaları, demir ve plastik fıçı çevirici, fıçı için yük arabaları... Mafsallı yükleme köprüleri, alüminyum yükleme köprüleri... Palet sehpası üreticisi. Palet istifleyiciler. Manüel kaldırma tablaları, paslanmaz manüel kaldırma tablaları, elektrikli kaldırma tablaları, paslanmaz hidrolik tablalar. Her tip arazi için transpaletler

 4. ASTOR CONVEYOR SYSTEMS LTD CO

  Türkiye

  Astor Konveyör , talaşlı imalat sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda çözüm sunan makinelerin tasarımını ve imalatını yapmaktadır. Ürünlerimiz, talaşlı imalat sonrası oluşan atık talaş ve kesme yağının taşınmasını, aynı zamanda geri kazanılmasını sağlamaktadır. Ürünlerimiz arasında; Konveyörler, Santrifüj Sistemleri, Seperatörler ve Tünel Tipi İndüksiyon Ocağı Parça Yükleme Üniteleri yer almaktadır. Firmalara özel tasarımlar yapabilmekte ve merkezi çözümler sunmaktayız. Her marka CNC tezgâha uygun talaş konveyörü imalatı ve merkezi talaş taşıma &filtrasyon hatları kurmaktayız. Modern bir makine parkına sahip olan fabrikamızda; üretimde kalite ve kontrolde süreklilik hâkimdir. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş olan firmamız, üretimini yaptığı tüm makinaların yedek parça, teknik destek ve servisiyle, satış sonrası hizmetlerini deneyimli kadrosuyla sizlere sunmaya devam etmektedir.

 5. SAPELEM

  Fransa

  50 yılı aşkın bir süredir SAPELEM sanayi alanında manuel veya otomatik manipülasyonu kolaylaştıran çözümler sunmaktadır. Yenilikleri ve ürünlerinin teknik nitelikleriyle geçmişten bugüne tanınan SAPELEM hem Fransa'da hem de dünya çapında ISO 9001 kalitesiyle ön plana çıkar. Gerçek bir iş ortağı gibi, SAPELEM size operatörlerin çalışma koşullarını iyileştirmek için ve üretim ortamlarını optimize etmek için akıllı bir iş gücü sunar.

 6. ARBOMAK

  Türkiye

  Malzeme taşima - yükleme - boşaltma araba- araç veeki̇pmanlarihi̇droi̇k - elektri̇kli̇ - mekani̇k i̇sti̇fleme maki̇neleri̇metal - plasti̇k i̇sti̇fleme kutu - kasa- sandiklariraf si̇stemleri̇metal - alümi̇nyum merdi̇ven - i̇skele- platformlartakim - bakim araba - eki̇pmanlaripvc kapi - bölmelerendüstri̇yel kapi - bölmelerenerji̇ tasarruf ci̇haz - si̇stemleri̇

 7. ROS ROLLENTECHNIK GMBH

  Almanya

  Taşıyıcı sistemler için merdaneler, plastik merdaneler, çelik merdaneler, paslanmaz çelik merdaneler, motorlu merdaneler, her yöne hareket edebilen merdaneler, uzatma elemanları ve aksesuarlar gibi makara teknolojisi üreticisi

 8. CAGRI ENDUSTRI MAL. PAZ. YAT. SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  We stand as a manufacturer of conveyor components and plastic modular belt. There are more than 3000 items in our product range. In addition to this, we can supply customized goods according to our customers' wishes. Our products are being exported to more than +50 countries from all over the world. We always remain at your disposal.

 9. CAV-TECHS

  Türkiye

  Cav-techs Müşteriye özel projeler gerçekleştirir , Makina İmalatı , Projelendirme, Otomasyon Hatları , İmalat Hattı ve benzeri sistem gerçekleştirlemlerinde bir çok özel proje gerçekleştirdik, tün sisteminizi ön tasarımlar ile bitmeden gerçekçi şekilde görebilir , hızlı imalat montaj planlaması ile kısa sürede istediğiniz özel sistemlere ulaşbilirsiniz.

 10. EXPRESSO FRANCE SAS

  Fransa

  EXPRESSO FRANCE SAS, yılında kurulan ve Taşıma - malzeme ve ekipman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wasselonne, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Taşıma - malzeme ve ekipman - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

22.338 Şirketler