• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taşıma sistemleri

Sonuçlar

Taşıma sistemleri - Ithalat/Ihracat

 1. KNOLL MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KNOLL Maschinenbau, metal işlemede talaşlar ve soğutma yağları için taşıma, filtre sistemleri ve pompaların lider tedarikçisidir. Merkezî veya dağıtık fonksiyonları bulunan komple tesisler ve sistem çözümleri geniş bir ürün yelpazesi ile gerçekleştirilmektedir. Takım tezgahlarını daha güçlü ve üretim süreçlerini daha temiz ve daha verimli hale getiren bir ürün yelpazesi geliştirilmiştir. Takım tezgahlarında tornalama, frezeleme, delme veya işleme yapılan tüm endüstriler KNOLL ürünlerini kullanır. Örnek olarak makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, araç imalatı ve havacılık endüstrisi sayılabilir. Arabalar, tıraş jiletleri, araba jantları, bıçaklar veya cep telefonları, KNOLL'un üretime katkıda bulunduğu son ürünlerin listesi çok çeşitlidir. Esnek montaj ve taşıma sistemleri zorlu lojistik görevleri çözer ve ürün portföyünü tamamlar. KNOLL, ABD, Çin, Polonya ve İtalya'daki yan kuruluşları ve dünya çapındaki satış ortakları ile dünya çapında temin edilebilir.

 2. TEELMANN HANDELS GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kaynaklı konstrüksiyon ve metal işleme konusunda uzmanınız. Tüm siparişler bizim tarafımızdan işlenir ve talip edilir. Gümrükleme sırasında ortaya çıkan olası masrafları sizin için üstlenebiliriz. Almanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye ve Hollanda'da üretim tesisleri bulunan tüm dünyada faaliyet gösteren bir ticarî şirketiz. Üretim tesislerimizin farklı alanlarda ki faaliyetleri sayesinde geniş bir geniş bir ürün yelpazesini sunma olanağına sahibiz. Ama bireysel talepler için de doğru yerdesiniz.

 3. ANDREAS BERG STAHL- UND MASCHINENBAU E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kriyojenik çapak alma için ekipman olup olmadığı ve Dekapaj, yüksek basınçlı yıkama, aşındırıcı kumlama veya çelik konstrüksiyon, kaynak teknolojisi, mekanik işleme, sac işleme ve 3D baskı - sahibi tarafından yönetilen aile şirketi Berg Stahl- und Maschinenbau e.K. geliştirme ve üretimde birinci sınıf kalite anlamına gelir! 40 yılı aşkın deneyimimizle geniş bir bilgi birikiminden yararlanabiliyoruz: Elastomer çapak alma ve kriyojenik dekapaj, özel yıkama, aşındırıcı kumlama, çelik yapılar, ses geçirmez kabinler, kaplama ve Kapak, makine çerçeveleri, montajlar, kaynak işlemleri (MIG, MAG, TIG, direnç punta kaynağı, saplama kaynağı, E-kaynak, kaynak robot sistemleri), 7 m freze uzunluğuna kadar 3/4/5 eksenli CNC freze makineleri, 3 m'ye kadar CNC torna tezgahları, CNC alev kesme makineleri, plazma ve Otojen, CNC abkant presler, delik delme, yuvarlak haddeleme, yüzey bitirme (boyama, sıcak daldırma galvanizleme, kromlama, kum ve Cam boncuk kumlama, asitleme ve Perdahlama) ve çok daha fazlası. Dünya çapında teslimat yapıyoruz! !

 4. TRAPO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Westphalian kasabası olan Gescher-Hochmoor'da bulunan TRAPO GmbH, endüstriyel otomasyon ortağıdır. Temel uzmanlıkları arasında dünya çapında tasarım ve mühendislik, üretim ve devreye almanın yanı sıra üretim ve lojistikteki makineler ve tertibatlar için satış sonrası hizmetler yer almaktadır. Sanayide, TRAPO çözümleri toplama, paketleme, paletten çıkarma, paketleme, depolama, tasnif ve dağıtım teknolojisinde kullanılmaktadır. Hedef: Tüm üretim süreçlerinin otomasyonuna yönelik küresel olarak artan talebi karşılamak. Talep: İhtiyaç ortaya çıkmadan önce çeşitli üretim süreçlerini otomatikleştirmek için çözümler sunmak. Dünya çapındaki müşterilerimiz, 60 yılı aşkın süredir edindikleri deneyim ve bilgi birikiminden yararlanmaktadır. TRAPO GmbH, en son teknoloji ile üretimde ve iç lojistikte sorunsuz geçişler için dünya çapında yeni standartlar belirliyor. Araştırma ve geliştirme, kurum içi teknik merkezde her zaman merkezi bir rol oynamıştır. TRAPO GmbH, müşterileriyle birlikte en uygun çözümleri geliştirir ve TRAPO teknik merkezinde tüm fonksiyonları gerçek koşullar altında test eder.

 5. ERO JOINT .TANALS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Alsas (Fransa) bölgesinde yerleşik Tanals işletmesi poliüretan yivli kayışlar ve taşıyıcı bantların sökülebilir mekanik birleştirme işlemlerinin gerçekleştirilmesinde devrim yarattı. Arıza gidermede veya sürekli kullanılan ERO Joint® sistemi kayışlarınızın çok çabuk değiştirilmesini mümkün kılıyor. Bu birleştirme tipi 8 mm. veya daha büyük adımlı herhangi bir yivli kayışta uygulanabilir. Araştırma ve Geliştirme servisimiz aktarım hatlarınızı boyutlandırmak veya uygulamanıza göre özel uyarlanmış ürünler geliştirmek için gerekli tüm bilgi işlem ve test olanaklarına sahiptir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. OMS MEKANIK OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  OMS Mekanik Otomasyon Sistemlerine Hoş Geldiniz! Türkiye merkezli olarak, gıda ve içecek fabrikaları için anahtar teslimi projelerde uzmanız. Kapsamlı ürün yelpazemiz arasında Anahtar Teslim Fabrika Projeleri, Dolum Hatları, Kapak Sıkma Hatları, Etiketleme Hatları, Besleme ve Toplama Tepsileri, Kapak Besleme Sistemleri, Gıda Fırın Makineleri, Kapak Sıkma Makineleri, Etiketleme Makineleri, Konveyör Sistemleri, Şişe Sterilizasyon Makineleri ve Pleksi Makine Kapatma Sistemleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için bize ulaşın!

 2. VENNENS E.M.I

  Belçika

  Verified by europages badge

  VENNENS E.M.I, yılında kurulan ve Taşıma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Otomasyon - Sistemler ve cihazlar, Robotik, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, mekanik yapımlar, konveyörler, kayışlı taşıyıcılar, otomasyon robot teknolojisi, Vakum pompaları, Otomasyon - Sistemler ve cihazlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Niklaas, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. YUKSEL KALIP IMALAT SAN.TIC.STI.

  Türkiye

  Yüksel Kalıp San. ve Tic. Otomotiv, beyaz eşya, elektrik elektronik sektöründe faaliyet göstermektedir. Konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu ile 10 tondan 400 tona kadar pres parkı bulunmaktadır. Progresif-transfer kalıp-kesme form sıvama kalıplarında tecrübeli kalıphanesi, hatlar ile metal şekillendirme konusundaki tecrübesine güvenmektedir. Scales yenilikçi, proaktif ürünler ve kaliteli hizmet anlayışıyla mobilya aksesuarları sektöründe artı değer katmaktadır. Yüksek kaliteli sürgülü kapak, sürme kapak sistemleri, masa sistemleri, çeşitli mobilya ve banyo aksesuarları konusunda uzman kadrosuyla fonksiyonel çözümler üretmektedir. Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler geliştiren Scales, Türkiye'nin yanı sıra tüm dünya tüketicilerine hitap etmektedir. Müşteri memnuniyet ve tasarım odaklı ürünleriyle öne çıkan Scales hem yeni teknolojileri uygulama becerinde hem de farklı çözümler üretme kapasitesine sahip bir şirkettir. 40 yıl önce Yüksel Kalıp ile başlayan yolculuğumuz bugün Scales ile yeni ürünler ve hayata değer katan çözümlerle devam ediyor.

 4. SRD MACHINE

  Türkiye

  HAKKIMIZDA Elevatorsan®, Tahıl işleme ve iyileştirme ekipmanları ve hemen hemen her çeşit gıda ve endüstriyel taşıma ve depolama sistemleri üretiminde, dünya çapında tecrübeli bir firmadır. Özellikle Tahıl işleme ve temizleme, Taşıma ve depolama sistemleri ile birlikte paketleme işlerine sayısız çözüm üretebilmekten gurur duyuyoruz. Yeni model universal sistemlerimiz her çeşit taneli ürünleri temizler ve ürün içinde istenmeyen taş, toz, çöp, ve kırık veya iyi yetişmemiş yabancı maddeleri ayırır. Ayrıca Teknolojik son sürüm seçme makinelerimiz ürünlerinizi ağırlığına, boyutuna hatta rengine göre bile ayırabilir. Tüm bu taşıma ve işleme basamaklarından sonra paketleme ve çuvallama makinelerimizle süreci sonlandırıyoruz. Elevatorsan® makine sistemleri mekanik olarak veya bilgisayarlar ile kontrol edilebilir. Bizim amacımız, müşterimizin bütçesine göre taşıma ve depolama problemlerine alternatif çözüm teklifleri sunmak. Ek olarak tüm makine sistemlerimiz kapasite ve uyumluluk isteklerinize göre tasarlanır ve üretilir. ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA Bizim ürün portföyümüz, bu sektörede faaliyet gösteren değerli müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimiz ile birlikte Ürün taşıma ve depolama sistemlerinde ki geniş kapsamlı tecrübemizin bir sonucudur. Kalitemizin temeli, araştırmaya ve geliştirmeye olduğu kadar, geniş endüstri standartları ve becerimizle birlikte hem teknolojinin getirdiği yeniliklere hemde müşteri taleplerine dayanır. Biz Elevatorsan olarak, her çeşit universal Taşım

 5. ROOFTECH OTOMOTIV SAN.VE TIC.LTD ŞTI.

  Türkiye

  Rooftech Otomotiv, 2016 yılından bu yana araç üstü tavan çıtası, ara atkı ürünlerini üreterek sektöre giriş yapmıştır. 2016 yılından buyana ihracat odaklı çalışan firmamız 2021 yılında iç piyasaya hedeflerini büyüterek, gelecek planlamasını da göz önüne alarak iç piyasaya ürün vermeye başlamıştır. Almanya, Filistin, Fas, Cezayir ülkelerine ihracat yapmaktadır. Uluslararası standartlarda büyümeyi hedefleyen bir kuruluş olarak, araştırma ve geliştirmeye önem vermekteyiz. Hızla gelişen ve büyüyen dünya pazarlarında, Rooftech Otomotiv olarak kaliteli, güvenli ve zamanında teslim anlayışını dürüstlük ilkesi üzerine inşa ederek pazar payımızı gün geçtikçe büyütüyoruz. Firma Olarak Yaptığımız İşlerin Öneminin Farkındayız. Hedefimiz, Sadece Bölgesel Rekabet Gücümüzü Arttırmakla Sınırlı Değil. Biz, Dünyadaki Ekonomik, Sosyal ve Siyasî Değişim ve Gelişmeleri Yakından Takip Eden, Kaynakları Buna Göre Geliştiren, ‘’Toplam Kalite Yönetimi’’ Anlayışına Sahip, Dinamik Bir Aileyiz. Sürekli Eğitim, Bu Anlayışımızın Tabii Bir Uzantısıdır. Bu Amaçla Şirket İçi ve Dışı Eğitimler İle Eleman Performansımız Sürekli Yükseltilmekte, Dışarıdan Alınan Danışmanlık Hizmetleri İle Firmamızın Rekabet Gücü Sürekli Arttırılmaktadır.

 1. JONGE POERINK CONVEYORS

  Hollanda

  Jonge Poerink Konveyörleri: işletmenize iş yaptırırlar. Jonge Poerink Konveyörleri güvenilir taşıma sistemlerinde dünyaca ünlü uzmandır. Pazar bizi beklentilerin üzerine çıkan, sağlam bir iş ortağı olarak görmektedir. Yüksek kaliteli spiral ve kıvrımlı konveyörleri geliştirmemiz ve imal etmemiz gücümüzü artırmıştır. Yenilikçi taşıma çözümlerimizi gıda ürünleri işleme, ambalajlama, içecek ve ağır hizmet gibi çeşitli endüstri dallarına sunuyoruz. Sistemlerimizin kurulumu modüler sistemlidir. Başka bir deyişle, mümkün olan yerlerde standart, ihtiyaç olan yerlerde kişiselleştirilebilir tiptedirler. Derin bilgi birikimimizi ve deneyimimizi katarak müşterilerimizin her türlü durumda ideal yapılandırmayı oluşturmalarına yardımcı olabiliriz. Ayrı konveyör ünitelerinin yanı sıralı konveyör ünitelerinden oluşan komple üretim hatları da teslim edebiliriz. Jonge Poerink Konveyörleriyle ilgili daha fazla bilgi web sitemizde mevcuttur.

 2. PAKMA, UAB

  Litvanya

  JSC PAKMA gıda endüstrisi için dozajlama, sarma, ambalajlama, soğutma, kaplama ekipmanları tasarlar, üretir, test eder, birleştirir, modernize eder ve bu ekipmanların bakımlarını yapar. Ürünlerimiz: Lor peyniri paketleme GSL üretim hattı, lor peyniri dağıtıcı, soğutma tüneli, spiral soğutucu, giydirici, konveyör sistemi, eritme tankı, kaldırıcı, mantar ayırıcı, ezici, pizza sosu hattı, peynir presi, peynir üretme ekipmanı, mikser, ilaç sektörü ürünleri için dozajlama makinesi, pompalar, standart olmayan ürünler.

 1. OSM KONVEYOR MAKINE SANAYI TIC. A.S

  Türkiye

  Fi̇rmamiz 2002 yili i̇ti̇bari i̇le konveyör ve otomasyon si̇stemleri̇ alaninda faali̇yet göstermektedi̇r. Türki̇ye avrupa ve bazi arap ülkeleri̇nde proje çalişmalari i̇le kendi̇ni̇ i̇spat etmi̇şti̇r. Üreti̇mden loji̇sti̇ğe maki̇na sanayi̇nden gidaya ve enerji̇ tesi̇sleri̇ne kadar proje ve i̇malat kabi̇li̇yeti̇ne sahi̇pti̇r. Tecrübeli̇ kadro ve ti̇ti̇z proje ve üreti̇m modeli̇ uygulayan fi̇rmamiz özelli̇kle ülkemi̇zde küçük orta ve büyük sanayi̇ sektörleri̇ni̇n tamaminda kendi̇ni̇ i̇spat etmi̇şti̇r. Hedefi̇mi̇z avrupa ve dünyada daha taninmiş bi̇r fi̇rma hali̇ne dönüşümdür.

 2. ZS-HANDLING TECHNOLOGIES GMBH

  Almanya

  ZS-Handling GmbH, ultrasonik hava taşıma teknolojisine dayalı endüstriyel kullanım teknolojisi için sistemler ve tesisler geliştiren bağımsız bir şirkettir. İş parçalarını kavrama, besleme, yükleme ve boşaltma, denetleme, ayırma ve seyretlemeye yönelik ürünler sunuyoruz. Uygulama alanlarımız arasında akü / yakıt hücreleri, folyolar, cam, mercek, tıp teknolojisi, paketleme ve wafer ve çip gibi ürünler yer almaktadır. Uluslararası alanda faaliyet gösteriyoruz ve ürünlerimizi dünya çapında satışa sunuyoruz. Ürünlerimiz Bayern-Regensburg'da geliştirilmekte ve üretilmektedir. 2006 ZS-Handling GmbH'nin Regensburg'da Dr.-Ing. Michael Schilp ve Dr.-Ing. Josef Zimmermann tarafından patentli ultrasonik yatak teknolojisiyle kuruluşu. 2008 ISO 9001 sertifikası: 2008 uluslararası kalite yönetim sistemi onay belgesinden geçmiştir. 2011 Çin ve Tayvan pazarına giriş. 2013 Kore pazarına giriş. 2014 İlk seri sistemlerin üretimi. 2019 Tıp teknolojisine giriş, özellikle göz içi mercekler için ultrasonik kavrayıcılar.

 3. SATKON SCREW

  Türkiye

  SATKON SCREW Şirketi, endüstriyel malzemelerin taşınması, karıştırılması ve depolanması alanında uzmanlaşmış bir liderdir. Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve çözüm odaklı hizmetler sunarak verimliliklerini artırmalarına yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz : Helezon konveyör, Helezon yaprak, Kovalı elevatör, Bant konveyör, Tambur Besleyici, Karıştırıcı, Bunker - silo ve Klape gibi çeşitli çözümler/ürünler bulunmaktadır. Ürünlerimiz Dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. SATKON SCREW olarak, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve müşteri odaklı hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Endüstriyel malzeme taşıma, karıştırma ve depolama ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olmak için hizmet vermekteyiz. Bizi tercih ettiğinizde, güvenilirlik, dayanıklılık ve performansı bir arada bulacaksınız. Hemen bize ulaşın ve size özel çözümlerimizle tanışın.

 4. CEMBIL MAKINA MÜHENDISLIK

  Türkiye

  Teleskopik, E-Ticaret, Bantlı, Modüller, Rulolu, Zincirli, Dönüş, Gıda Her çeşit konveyör. Otomasyon Sorter, Depo Yükleme Boşaltma Sistemleri. Barkod Okuma Konveyör. Akıllı Konveyör. Modeller: konveyör, teleskopik konveyör, yükleme boşlatma konveyör.Konveyör Sistemleri, Konveyör Bant Sistemleri, Konveyör Taşıma Sistemleri, Konveyör Bant Fiyatları, Konveyör Fiyatları, Konveyör Bant Çeşitleri, Taşıma Bandı.Talaş Konveyörü, Boryağ Filtrasyon Sistemleri, Bant Konveyörler. Kovalı Elevatör, Talaş Silosu, Yükleme ve Boşaltma Asansörleri, Konveyör Yedek Parça. Depolama ve İstifleme.Bantlı, Modüller, Rulolu, Teleskopik, Zincirli, Dönüş, Gıda Her çeşit konveyör. Barkod. Okuma Konveyör. Akıllı Konveyör. konveyör, teleskopik konveyör, Fiyat Garantisi. Koli Hazırlama Makinesi. Türler: Konveyör, Bantlı Konveyör, Robotics & Automation.PVC BANTLI KONVEYÖR · MODÜLER BANTLI KONVEYÖR · BAKLA BANTLI KONVEYÖR · TEL BANTLI KONVEYÖR · ZİNİCİRLİ KONVEYÖR · GRİPPER KONVEYÖR · ELEVATÖR SİSTEMLERİ ... Konveyör, her hangi bir malzemenin bir uçtan diğer uca aktarılmasını sağlayan devamlı aktarma mekanizmasıdır. Konveyörlerin hareketi motor gücüRulolu Bantlı Zincirli Dönüşlü Minyatür Konveyör Sistemleri ve Ekipmanları. Fabrika üretim hatları, Konveyörlü transfer sistemleri, Hızlı Üretim. Yüksek Kalite. Uygun Maliyet. Türler: Dönüşlü, Avare Rulolu, Minyatür, Elevator Konveyöler.

 5. RAY CABLE SUPPORT SYSTEMS

  Türkiye

  Üretim kapasitemiz aylık 400 ton civarında olup TS 822 (ISO EN 10143 BS2989) galvanizli sac, TS 914 (ISO EN 10143 BS729) sıcak daldırma galvaniz, TS 149 elektro galvaniz ve elektro statik toz boyalı olarak dört ana gruba ayrılmaktadır. Firmamız bu islevsel yapısı sayesinde islerinize hız kazandırmanın yanında alternatif ürün ve ekonomik maliyet analizi ile de müsterilerine zaman ve kazanç avantajı sunmaktadır. Gelisen ihtiyaçlara yenilikçi çözümler sunan firmamız üretim yelpazesine 2006 yılında Kara tipi kablo tasıma sistemlerine, Gemi tipi kablo tasıma sistemlerini de eklemis bu atılımıyla artık gemi imalat sektörü içinde çözüm ortagı olmayı basarmıstır. Kaplama çeşitleri: 1. Pre-Galvaniz ISO EN 10143(TS 822)(BS 2989) 2. Sıcak Daldırma ISO EN 1461(TS 914)(BS 729) 3. Boyalı, 4. Paslanmaz, 5. Pregalvaniz Üzeri Boya 6. Sıcak Daldırma Üzeri Boya

 6. 5S MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  5S Makina tahıl depolama ve taşıma sistemleri alanında uzman personeli ile hizmet vermektedir. Genel olarak ürünleri konveyör bant, konveyör sistemleri, silo imalatı, teleskopik konveyör, zincirli elevatör, zincirli konveyörler, çelik silo'dan oluşmaktadır.Birçok sektörde olduğu gibi tahıl depolama ve taşıma sistemleri alanında da teknik yeterlilik, akılcı ve ekonomik çözüm olmazsa olmaz gereklilikler. 5S hem teklif hem de üretim ve montaj anında bu gerekliliklere sahip olduğunu ifade ederken kendilerinin bir diğer önemli farkının da iş teslimi ile bitmeyen teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermeleri olduğunun altını çiziyor. Şirket ortaklarına bakıldığında tahıl depolama ve taşıma sistemleri alanında her biri en az 5 yıl deneyimli proje, arge, üretim, planlama, satınalma departmanlarında görev yapmış kişilerden oluşmuş bir müessese görüyoruz.

 7. SMI HANDLING SYSTEME GMBH

  Almanya

  SMI, her iş sektörü için özel çözümlerle vakumlu kaldırıcılar, taşıma cihazları, vinç yapım kitleri için güvenilir ortağınızdır.

 8. TIANHE CONVEYING MACHINE CO.,LTD

  Çin

  TIANHE CONVEYING MACHINE CO.,LTD, yılında kurulan ve Taşıma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuxi, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. Q-SYSTEM SVERIGE AB

  İsveç

  Q-SYSTEM SVERIGE AB, yılında kurulan ve Taşıma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari eşya depolamak için mekanik taşıma bantlı transportörler, mekanik konveyörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Växjö, İsveç 'de bulunmaktadır.

 2. OMNITRACK

  Birleşik Krallık

  OMNITRACK, yılında kurulan ve Bilyalı rulmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma sistemleri, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, Taşıma sistemleri, Cila bilyaları, Dahili taşımacılık için tekerlekler ve küçük tekerlekler/makaralar, tekerlekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stroud, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. AUGERS DIVISION SRL

  İtalya

  AUGERS DIVISION SRL, yılında kurulan ve Taşıma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. üzüm ve fermente üzüm taşıma için helezonik taşıma birimi ve konveyörler, sonsuz dişliler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isola Del Liri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA.

  Portekiz

  RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA., yılında kurulan ve El arabaları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıma sistemleri, Yük vagonları, endüstriyel yollar, Dahili taşıma işlemleri -Tekerlekli malzemeler, Taşıma sistemleri, Yük vagonları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coruche, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. MOTRIDAL SPA

  İtalya

  MOTRIDAL SPA, yılında kurulan ve Taşıma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari eşya depolamak için mekanik damperli transportörler, Vidalı konveyörler, Vakum pompaları, vidalar için spiraller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piacenza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. MASTER BELT LTD

  Bulgaristan

  MASTER BELT LTD, yılında kurulan ve Taşıma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Makineler için Kayışlı Konveyör, halı nakliyatçıları için yardım hizmetleri, iç perdeler, soğutma üniteleri için perdeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sandanski, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. ARELMAK MAKINA KONVEYOR

  Türkiye

  ARELMAK MAKINA KONVEYOR, yılında kurulan ve Taşıma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda endüstrisi konveyörleri, kayışlı taşıyıcılar, kıvrımlı taşıma konveyörleri, Otomasyon için sevk sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Basaksehir/istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. TIKIR MACHINE INDUSTRY

  Türkiye

  TIKIR MACHINE INDUSTRY, yılında kurulan ve Taşıma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vakum pompaları, konveyörler, endüstriyel bantlar, damperli elevatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. LEHRKE INDUSTRIE & HANDWERK E. K.

  Almanya

  LEHRKE INDUSTRIE & HANDWERK E. K., yılında kurulan ve Stoklama ve depolama - ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taşıma sistemleri, İşyeri tezgahları, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları, Taşıma sistemleri, İşyeri tezgahları, sipariş üzerine çalışma alanının düzenlenmesi, Kaldırma ve İstifleme ekleme parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Garching, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ALWAYSE ENGINEERING LIMITED

  Birleşik Krallık

  ALWAYSE ENGINEERING LIMITED, yılında kurulan ve Taşıma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Taşıma sistemleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.141 Şirketler