• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taşıma zincirleri

Sonuçlar

Taşıma zincirleri - Ithalat/Ihracat

 1. BECHTEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Elevatör kovası, elevatör kayışı, plak vidası, kazıyıcı zincir, burçlu konveyör zinciri, çatallı zincir, zincir çarkı, dönüş makarası, konveyör kanadı, orta rulman, konveyör vidası tedarikçisi

 2. BRANDAU GELENKKETTEN GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  35 yıldan daha uzun bir süredir elde ettiğimiz teknik bilgi birikimi ve çalışanlarımızın yüksek motivasyonu ihtiyaçlarınıza münferiden yanıt vermeye çalışmaktayız. Özellikle konveyör zincirleri, konveyör teknolojisi için çelik mafsallı zincirleri ve bunların pas ve aside dayanıklı varyantlarının yanı sıra eğimli konveyör zincirleri, içi boş saplamalı zincirler, fırın zincirleri, elek zincirleri, tahrik zincirleri üzerinde uzmanız. BRANDAU Gelenkketten şirketi, her türlü uygulama için size, (DIN veya ISO standartlarına uygun), teknik özellikleriniz, çizimleriniz veya eskizlerinize göre - kalite açısından optimize edilmiş fabrika standartlarımıza göre - ayrıca paslanmaya dayanıklı ve aside dayanıklı varyantlarıyla uygun zincirler sağlar. Kısa teslimat süreleri ve iyi fiyat / performans oranı. Avrupa'daki optimize edilmiş üretimimiz, programlama gereksinimlerinize esnek bir şekilde cevap vermeyi olanaklı kılar.

 3. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH şirketi tahrik, sevk ve yük zincirlerinin yanı sıra zincir çarkları ve özel imalatlar alanında da güvenilir iş ortağınızdır. Deneyim ve uzmanlık, yüksek nitelikli ve kaliteli ürünlerimizin temel taşıdır. Hizmetlerimizden en başından itibaren yararlanın: İhtiyaçlarınıza uyarlanmış bileşenlere ilişkin danışmanlık ve bu bileşenlerin seçiminden, ürünün tamamlanmasına kadar. Özel zincirlerden, zincir çarklarına ve her türden özel yapım zincirlere kadar, size her bir müşterinin gereksinimlerine uygun geniş kapsamlı standart ürünler ve bireysel komple çözümler sunuyoruz. Yılların tecrübesi ve mevcut DIN standartlarına uygunluk sayesinde, şirketimizden birinci sınıf ürün geliştirmeleri garanti ediyoruz. Ürünlerimiz hakkında müşterilerimizin memnuniyet düzeyinin ne kadar yüksek olursa olsun, ürünlerimizin yüksek kalitesini, performansını ve kalitesini sürekli artırıyoruz.

 4. ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ASCHAUER E. GMBH ANTRIEBS- UND FÖRDERTECHNIK, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıyıcı bandlar, Taşıma zincirleri, Zincirler, Kompensatörler/dengeleyiciler, Taşıyıcı bandlar, Taşıma zincirleri, Vidalı konveyörler, Zincirler, Kompensatörler/dengeleyiciler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Traiskirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. EL ROMANO MEGA SOLUTIONS ROMAN SOBKOWIAK

  Polanya

  Verified by europages badge

  EL ROMANO MEGA SOLUTIONS ROMAN SOBKOWIAK, yılında kurulan ve Mal taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taşıma zincirleri, Karayolu taşıma hizmetleri, Kara taşımacılığı - Lojistik hizmetler, Hava taşımacılığı hizmetleri, Deniz nakliyeciliği, ekspres taşıma, Özel nakliyat, Ekspres teslim hizmet, ADR taşımacılığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dominowo, Polanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ASCB

  Fransa

  Verified by europages badge

  ASCB, yılında kurulan ve Karayolu taşıma hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Taşıma zincirleri, Taşıma zincirleri, agence de transports, Nakliye endüstrisinde kullanılan zincirler, sanayi taşımacılığı için kamyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Meaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. AZM RULMAN A.S.

  Türkiye

  Değerli, AZM Rulman A.Ş. Dostları, 1986 yılında kurulan AZM Rulman A.Ş; kurulduğu günden bu günlere siz değerli dostlarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde oldu.Her geçen gün inançla, yılmadan ve azimle siz deðerli müşterilerimize, “kazandırmadan kazanma, kazandır ve kazan” prensiplerimizle birlikteliğimizi devam ettirdik ve devam ettirme kararlılığımızı sürdürmekteyiz.Sanayimize ve siz değerli dostlarımıza katkıda bulunmanın gururunu, mutluluğunu hep beraber yaşadık. AZM Rulman A.Ş. olarak kuruluşumuzdan bu güne kadar her sattığımız ürünün arkasında durduk. Bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda kalitesine güvenmediğimiz malı satmadık.Ülkemize dünyanın en genç ve en son teknolojisiyle kurulan ART rulman fabrikasını ülkemize kazandırdık. Türkiye de ilk olarak rulmana 24 ay garanti verdik. Distrübütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız markaların seçimini yaparken herşeyden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olması için, firmamız bünyesinde bulunan teknik mühendislik ekibimizle, rulman seçimi, hesaplama işlemleri, takma - sökme, yağlama, depolama ve diğer kullanım şekilleri gibi konularda rulman kullanan yetkililerin bilgilendirilmesi için seminerler ve toplantılar düzenlemekteyiz. Ülkemiz ve sanayimizin aydınlığı için, inanan ve güvenen siz değerli dostlarımızla işbirliği içerisinde, birbirimizden aldığımız tecrübe ve pozitif enerji ile birlikte kalkınmamız için inanan kişiler ile güç birliği oluşturmaktayız.“ Her zaman birlik beraberliğe doğru...”Saygılarımızla,

 3. KOSE PAZARLAMA LTD STI

  Türkiye

  Kose Pazarlama Ltd, a prominent international trading company in Turkey, redefines the standards of global commerce. Specializing as a Turkey sourcing agent, we offer comprehensive services in product sourcing, ensuring access to high-quality Turkish goods and manufacturers. Our expertise in factory, supplier, and vendor sourcing connects you with the best resources in Turkey, streamlining your procurement process. As an adept turkey trading company, we excel in contract management, tailoring solutions to fit your unique business needs. Our services extend to efficient shipping & logistics, leveraging our EOR Turkey capabilities to offer seamless, compliant, and efficient transportation solutions. Moreover, We stands out in SCM Turkey, offering innovative supply chain management solutions. Our approach combines advanced logistics with local insights, ensuring smooth integration with global markets and unparalleled efficiency. Our warehouse solutions across Turkey cater to varied storage needs, enhancing your logistics management. As your trusted turkey freight forwarder, we ensure that your cargo is handled with utmost care and professionalism. Partner with us, a rising international trading company in Turkey, and experience the peak of trading companies in Turkey. We are committed to elevating your business experience with our specialized services in sourcing from Turkey. Let Kose Pazarlama Ltd be your gateway to exceptional international trade opportunities.

 4. MAKELSAN CHAIN

  Türkiye

  As Makelsan Chain we are expertised in manufacturing of made to order chains and sprockets. By the demand of some sectors involving transporting system, we added conveyors and conveyor equipments sales to our product range. Providing the rapid and best qualified solutions is our priority. For over 40 years , as a family business, we value the family concept and we have been building long lasting relations. With the technological developments and innovative point of view we are carrying and transforming our values to generations.

 5. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Yuvarlak çelik zincirleri ve demir ürünleri üretimi: Gübre dağıtım zincirleri, yükleme aracı zincirleri, sevk zincirleri (mezbaha zincirleri, 50 m uzunluk. Modeller: Galvanizli veya paslanmaz çelik (1.4571), kaliteli zincirler (yuvarlak çelik zincirler DIN 763, DIN 766, DIN 32891, DIN 32895) , vinç zincirleri (DIN 5684-5, EN 818-7), tarımsal alan için zincirler, yük kaldırma zincirleri (DIN 695'e ve EN 818-2'ye uygun bağlama zincirleri), paslanmaz zincirler, düğüm zincirleri, plastik zincirler, kaynaklı yuvarlak çelik zincirler.

 1. EFORTRANS TURİZM

  Türkiye

  Personel Taşımacılığı hizmetini bilgili tecrübeli ve ilkeli personel servis hizmet anlayışıyla sürdüren Efortrans sizlere muazzam personel taşımacılığı hizmetini ve kalitesini sunmayı garanti ediyoruz Almış olduğumuz kalite belgelerimiz ve Markamızın tescil belgesi alarak yüksek kalite standartlarınıda servcis hizmeti vermekteyiz. Efortrans bünyesinde çalışan araçlarımız taşımacılık sektörünü düzenleyen Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğine göre yüksek donanım seviyesine sahiptir.Araçşalrımızın tamamında yüksek güvenlik standardına uygun 3 ve 2 nokta emniyet kemeri bulunan araçlarımız koltuklarının her biri özel koltuk sigortasına sahiptir. Sürücülerimizin sağlık raporları ve sabıka kayıtları devamlı olarak yenilenmekte beraber sürücülerimiz E sınıfı ehliyetli deneyimi 2 yılı sart koşarak, SRC ve Psikoteknik yeterliliği almış olmakla beraber, periyodik olarak Kalitesi ve Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimlerini almaktadır.

 2. CPL INDUSTRIE

  Belçika

  CPL 2002 yılından beri müşterilerimize standart olmayan ihtiyaçlarına uyarlanmış zincirler üretmektedir. Sanayi için, özellikle aşırı yük koşullarına, paslanmaya, aşınmaya ve yüksek sıcaklıklara dayanması gereken her türden taşıma zincirleri. Özellikle demir işleri için, transportör zincirleri, konveyörler ve demir virörleri tasarlayıp üretiyoruz. Raskin pres bakımı ve mevcut tesislerin yenilenmesi.

 1. GRONEMEYER MASCHINENFABRIK GMBH & CO.

  Almanya

  Planlama, Uygulama, Proje Yönetimi, Servis - Mühendislerimizin ve montaj ekiplerimizin deneyimi, ortak planlamadan devreye almaya kadar size sunulmaktadır. Konveyör sistemlerimiz, münferit malların şirket içi malzeme akışı ve üretim makinelerinin birbirine bağlanması için kullanılır. Çeşitli alanların yanı sıra yiyecek, içecek, cam ve kimya endüstrileri için eksiksiz konveyör sistemleri tedarik ediyoruz.

 2. ROTA ZINCIR TEKNOLOJILERI

  Türkiye

  We, Rota Zincir Teknolojileri, are the manufacturer of central type elevator and conveyor chains based in Ankara / TURKEY . We are manufacturing tailor-made chains of all types for the cement, lime, agrega and asphalt plants.

 3. CELIKAY ZINCIR SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Şirketimiz 1996 Yılında kurulmuş olup, geçmişteki bilgi ve tecrübesini kullanarak sektördeki yerini almıştır. Amacımız , ürünlerimizi Türk Sanayicisi ve kullanıcısına kaliteli, uygun fiyat koşulları ile sunmaktır. Şirketimizin ürün yelpazesinde bulunan standart normlu zincirleri ithal ve yerli, özel amaclı zincirleri ise yerli olarak üretmekte ve pazarlamaktadır. Çelikay Zincir Dişli San. ve Tic. Ltd. Şti.

 4. CLIPSMACHINE CO.

  Türkiye

  Firmamız boyahanede kullanılan tüm marka ram makinalarının aluminyum klips zincir iğne taşıyıcı kenar kilitleyici fırça iğne plakası kızak grafit v.s yedek parçalarını üretmekteyiz.Aynı zamanda bu parçaları ayrı ayrı olarak sevk edebiliyoruz.Söz konusu parçaları istenirse tamirde yapabiliyoruz.

 5. BIMAC SRL

  İtalya

  Bimac'ın uzmanlıkları: gelen ve giden malların taşınması, mamul veya ham ürünlerin makineyle aktarılması. Operasyon anlamında her türlü ihtiyaçlara kişiselleştirilmiş çözüm getirir.

 6. FÖRDERTEC GMBH

  Almanya

  FörderTec GmbH şirketi, kanalizasyon çamuru, odun (odun yongaları, hurda odun, odun talaşı), kül ve cüruf için bir konveyör sistemi teknolojisi gibi geniş bir alanda faaliyet göstermektedir.

 7. KETTEN WÄLDER GMBH

  Almanya

  KETTEN WÄLDER GMBH, yılında kurulan ve Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zincir aksesuarları, Taşıma zincirleri, Zincir aksesuarları, Taşıma zincirleri, paslanmaz çelik zincirler, delinmeye karşı dayanıklı tıkaçlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Endorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RUD KETTEN RIEGER & DIETZ GMBH U. CO. KG

  Almanya

  RUD KETTEN RIEGER & DIETZ GMBH U. CO. KG, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Taşıma zincirleri, palamar zincirleri, Kaldıraç vidaları, çengeller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AHCT LIMITED

  Birleşik Krallık

  AHCT LIMITED, yılında kurulan ve Taşıma zincirleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. mal taşımacılığı, uluslararası taşımacılık, lojistik, Stearik asit sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. TLN

  Hollanda

  TLN, yılında kurulan ve Taşıma zincirleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. lojistik hizmetler, mal nakliye römorkları, eşyaların kara yolu ile hızlı nakliyatı, ulusal ve uluslararası sevkiyatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zoetermeer, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. RENOLD GMBH

  Almanya

  RENOLD GMBH, yılında kurulan ve Taşıma zincirleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Einbeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KÖBO-DONGHUA GMBH & CO. KG

  Almanya

  KÖBO-DONGHUA GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Burçlu zincirler, Taşıma zincirleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VIRGINIO NASTRI S.R.L.

  İtalya

  VIRGINIO NASTRI S.R.L., yılında kurulan ve Taşıyıcı bandlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Taşıma zincirleri, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Taşıma zincirleri, ticari mal mekanik transportörü için rulolu konveyörler, CNC freze sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arzignano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. PROFI-TEC ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Almanya

  PROFI-TEC ANTRIEBSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Zincirler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Taşıma zincirleri, CAD tasarım geliştirme işi, transmisyonlar için zincirli kasnaklar, Taşıma zincirleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offenbach / Queich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GAMBAROTTA GSCHWENDT S.R.L.

  İtalya

  GAMBAROTTA GSCHWENDT S.R.L., yılında kurulan ve Taşıma zincirleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. depolama işleri için otomatizasyon tesisatları, damperli elevatörler, ticari eşya depolamak için mekanik sonsuz dişli transportörler, ticari eşya depolamak için mekanik damperli transportörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. A.R.C.E.M.I. IMPIANTI S.R.L.

  İtalya

  A.R.C.E.M.I. IMPIANTI S.R.L., yılında kurulan ve Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşıma zincirleri, Hava ve yer taşıma bantları, Taşıma zincirleri, Hava ve yer taşıma bantları, kaldırma tesisatı, damperli elevatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mattarello Di Trento, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. IMCOS SRL

  İtalya

  IMCOS SRL, yılında kurulan ve Taşıma zincirleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ticari malları kaldırma için transportörlü elevatörler, madeni yongalar için plakalı taşıyıcılar, damperli elevatörler, taşıyıcı ve elevatör döşemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Casatisma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. MASCHINENFABRIK HERMANN FRANZ GMBH

  Almanya

  MASCHINENFABRIK HERMANN FRANZ GMBH, yılında kurulan ve Taşıma zincirleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bakır zincirler, Bakır zincirler, damperli elevatörler, Vakum pompaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Korschenbroich, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz