• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taşlama - makine aletleri

Sonuçlar

Taşlama - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

 1. WILHELM WINTER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Makine, tesis ve bileşenlerin imalatı, teslimatı ve montajı - Yeni tesislerin montajı (mekanik, hidrolik ve elektrik) - Üretim tesislerinin değiştirilmesi ve modernleştirilmesi, onarımlar ve revizyonlar - Modern makine parkıyla şirket tesislerinde üretim ve standart bileşenler için yedek parça stokları, böylece ihtiyaç halinde (örn. tesis durduğunda, hasar durumunda) en kısa sürede tepki verilebilir.

 2. WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WALDEMAR LOESER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, manüel rektifiye aletleri, Metaller için Parlatma/Bindirme tezgahları - Makine aletleri, matkap makinaları, şerit zımparalar, Çapak alma fırçaları, zımpara makineleri, silindir şeklinde rektifiye tezgahı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Speyer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TECHNO-COMMERZ HAU-KLENNER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TECHNO-COMMERZ HAU-KLENNER GMBH, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mühlheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. HIRZ-KRÄMER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HIRZ-KRÄMER GMBH, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bad König, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FRITZ STUDER AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  FRITZ STUDER AG, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Steffisburg, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CAMUT - RETTIFICATRICI

  İtalya

  Verified by europages badge

  CAMUT - RETTIFICATRICI, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Madeni inşaat malzemeleri, manüel rektifiye aletleri, döner tablalı rektifiye makinaları, Madeni inşaat malzemeleri, endüstriyel doğrultucular sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saluggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ADCOS CNC TECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ADCOS CNC TECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Finnentrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Afacan machinery 1978 yılında Balıkesir Ağır Sanayi Bölgesinde kurulan AFACAN, kollu inşaat demiri kesme makasları ile başladığı sektördeki faaliyetlerine istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyerek günümüze kadar gelmiştir. Geçen 45 sene içerisindeki imalat tecrübesiyle Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 si kapalı toplam 10000 m2 alanda imalat kalitesini sürekli geliştirdiği son teknoloji uygulamalarla inşaat demiri kesme ve bükme sektöründe gerek el aletleri gerekse makineler konusunda güven yaratmış olan AFACAN yurtiçi piyasalarda olduğu kadar yurtdışı piyasalarda da müşterilerine en iyi hizmet ve kaliteyi hedeflemiştir. AFACAN'ın 45 yıllık deneyimini yansıtan ürün yelpazesinde el aletleri grubu ; kollu demir kesme makasları (Bolt cutter), oturak demir kesme makasları (Rebar cutter), etriye kıvırma kolları ( stirrup bender ), demir bükme anahtarından ( bar bending keys ), makine grubu ; portatif demir kesme makineleri ( portable rebar cutting machine), portatif demir bükme makineleri (portable rebar bending machine), mekanik demir kesme makineleri ( mechanic rebar cutting machine ), hidrolik demir kesme makineleri, demir bükme makineleri ve yardımcı aparatlardan oluşmaktadır.

 4. POLEKS MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  POLEKS MAKİNA olarak 1970 yılından beri Motor Yenileme ve Satıh Taşlama Makinesi imalatı yapıyoruz. Rektifiye Makineleri, Krank Taşlama Makineleri, Honlama Makineleri, Yüzey Taşlama Makineleri, Kapak Revizyon Makineleri, Kol Torna Makineleri, Hidrolik Presler, Torna Tezgahları…ve pek çok özel makine ile hizmetinizdeyiz. Makinelerimiz birçok resmi kurum ve büyük çaplı şirketler tarafından tercih edilmektedir. Mercedes Benz Türk, Sarıgözoğlu, Mikron kalıp, Teleset Group, Borusan İstanbul, Robotec Gmbh İstanbul, Kardemir demir çelik, üniversiteler ve askeri birliklerde makinelerimiz kullanılmaktadır. Danimarka, Peru, Cezayir, Yunanistan, Almanya, Tayland, Kazakistan, Endonezya, İran, Irak, Fas, Libya, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri gibi pek çok ülkeye makine ihracatı yapmaktayız.

 5. KAPP NILES GMBH & CO. KG

  Almanya

  KAPP NILES diş açma profil oluşturma alanında ince işleme amaçlı tezgah ve takımlarda dünyadaki lider firmalardan biridir. Yaklaşık 800 kişilik uzman çalışanlarımız yenilikçilik gücümüzü ve 115 yıldan beridir büyüyen uzmanlığımızı temsil eder. KAPP NILES otomotiv, havacılık ve kompresör endüstrisi, tahrik tekniği, enerji ve rüzgar gücü, demiryolu tekniği, hammadde kazanımı ve denizcilik gibi sektörlerde teknoloji ortağınızdır. KAPP NILES tezgahları, takımları ve teknoloji çözümleri ile dişli çarkları ve profilleri milimetrenin binde biri hassasiyetle ve sekiz metreye kadar çapta işleyebilirler. Her sistem çözümü & takım tezgahı servisi, uzmanlar tarafından müşteri ihtiyaçlarına göre optimize edilir. Altı tesisimizde bilgi birikimimiz ve "Made in Germany" kalitemiz ile tüm önemli piyasalar için yerinde üretim. KAPP NILES müşterileri böylece havada, karada ve denizde ürünlerini harekete geçirebilir.

 1. OKAMOTO MACHINE TOOL EUROPE GMBH

  Almanya

  Okamoto Machine Tool Works Ltd. Japonya 1926 yılından beri yüksek kaliteli taşlama tezgahları ve bunlara ait donanımlar konusunda dünyadaki lider üreticilerden biridir. Okamoto Machine Tool Europa GmbH firmasının merkezi Frankfurt am Main'daki Langen'dadır ve bu şirket 1992'den beri Avrupa piyasası için merkez ofisimizdir. Ürünlerimiz arasında: Yüzey taşlama tezgahları, üniversal dairesel taşlama tezgahları, CNC dış ve iç dairesel taşlama tezgahları, dairesel tablalı yüzey taşlama tezgahları, lepleme makinesi ve benzeri çok sayıda ürün

 2. SOYLU ELMAS MERMER SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Evet, taş kalpliyiz! Çünkü biz taşa gönül verdik. Taşı işlemeyi bir iş değil aşk edindik. İnsanların yüzyıllar boyunca şekilden şekile soktuğu taş, yapı endüstrisine sağladığı katkının yanı sıra, göze hitap eden estetik görüntüsüyle de taş işleme sanatının doğmasına vesile olmuştur. Çağımızın modern teknolojisi her dalda olduğu gibi, taş işleme sanatında da yeni ufuklar açmıştır. Ve biz insan ruhunun estetiğe olan gereksinimine teknolojik katkıda bulunanlar ile, bu teknoloji yetenekleriyle birlikte bir sanat haline getirenlere sonsuz teşekkürlerimiz sunmayı bir borç biliyoruz.

 1. POLEKS MACHINE

  Türkiye

  We are one of the first Engine Rebuilding and Surface Grinding Machine Manufacturer in Turkey with experience since 1970. As POLEKS we manufacture European quality machines with our CE certificate that proves high standard manufacturing. Our after sales service, repairs & warranty is backed up by 80+ employees which encourages your business extra safe buying experience from us at POLEKS. From our purpose built material casting foundry to your finished product every nut & bolt is carefully cross checked & tested before you buy. We export our products to many countries like Tunisia, Germany, Italy, Hungary, Netherlands, Russia, UAE, Denmark, Peru, Algeria, Greece, , Thailand, Kazakhstan, Indonesia, Iran, Iraq, Morocco, Libya, Syria, Congo… Please visit our website www.poleks.com.tr and for our general catalogue check: http: //www.poleks.com.tr/ekatalog/genelKatalog.pdf

 2. ARMES VIBRASYON VE MAKINE SANAYI VE TICARET LTD. ŞTI

  Türkiye

  We produce vibration grinding processing machines and various types of vibration finishing machines, casting machines , dry and degreasing machines and centrifugal surface finishing machines. Moreover , we have some rectangular types such as grinding machines and conveyors. Plus, we produce various fields of application like ground sieve and bagging machines, magnetic separators, sound cover systems, automatic chemical dosing pump, pneumatic sieve control implementation. We provide consumable supplies / tools ceramic abrasives, polishing stones, grinding stones, stainless steel balls, polishing pastes, plastic stones, drying and polishing granules process fluidsWorkspace: Grinding, polishing, crushing rust removal, deburring, rounding, color changing metal and non metal, stainless steel cast iron, silver, gold, aluminum, copper, zinc, marble, plastic marble.We also provide a renewal service for old machines. A cost effective opportunity for exchanging secondhand machinery isalso possible

 3. FAMAK MAKINA

  Türkiye

 4. MAINGAUT RECTIF

  Fransa

  Herhangi çelik, krom, seramik, karbür mekanik parçaları düzeltme şirketi. Biz tüm inşaat, medikal, otomotiv, elektronik, kesme aletleri ve tüm endüstri sektörlerinde çalışırız. Bizim işimiz silindirik, yüzey ve profil düzeltme, koordineli düzeltme, iç ve dış düzeltme, aynı zamanda 1gr dan 300 kg'a ve 1 M ye kadar koordinatlarla işaretleme, montaj ve de düzenlemeyi bitirmektir.

 5. XIQI OILFIELD EQUIPMENT MANUFACTURER CO., LTD

  Çin

  XIQI OILFIELD EQUIPMENT MANUFACTURER CO., LTD, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yancheng, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. GSN SCHLEIFTECHNIK GMBH

  Almanya

  GSN SCHLEIFTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. makine revizyonu, cam taşlama için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stödtlen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. REHNEN GMBH & CO.KG

  Almanya

  REHNEN GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, İşyeri tezgahları, Tahta zımparalama/parlatma makineler, İşyeri tezgahları, tahrip etme makinaları, kenar taşlama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. PONTOW-MAISCH GMBH

  Almanya

  PONTOW-MAISCH GMBH, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hanau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. OTEC PRÄZISIONSFINISH GMBH

  Almanya

  OTEC PRÄZISIONSFINISH GMBH, yılında kurulan ve Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşlama - Makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Taşlama - Makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, çapak alma, santrifüj kuvvet ile kalıplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Straubenhardt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TECNO.TEAM GMBH

  Avusturya

  TECNO.TEAM GMBH, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. cnc düzeltmeleri, cnc taşlama aletleri, endüstriyel tornalar, cnc aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kottingbrunn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Almanya

  NORBERT GOTTWALD WERKZEUGMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Matkaplar - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Matkaplar - Makine aletleri, Değirmen - makine aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grünhainichen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ILERIM ELEKTRIK OTOMASYON MAKINA LIMITED COMPANY.

  Türkiye

  ILERIM ELEKTRIK OTOMASYON MAKINA LIMITED COMPANY., yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. SARFI GEZA EV. - CLARFLEX

  Macaristan

  SARFI GEZA EV. - CLARFLEX, yılında kurulan ve Zımpara diskleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Taşlama - Makine aletleri, Törpüleyici bileği taşları, Doğal aşındırıcı maddeler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar, Taşlama - Makine aletleri, Törpüleyici bileği taşları, Doğal aşındırıcı maddeler, Endüstriyel kesiciler ve bıçaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 6. PRODAVNICA ALATA D.O.O

  Sırbistan

  PRODAVNICA ALATA D.O.O, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Belgrade, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 7. BEPETERSON INC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  BEPETERSON INC., yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Avon, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 8. RECTITECNIC

  İspanya

  RECTITECNIC, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Paiporta, İspanya 'de bulunmaktadır.

 9. SAFOP S.R.L.

  İtalya

  SAFOP S.R.L., yılında kurulan ve Makine aletleri - Metal İşleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taşlama - Makine aletleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, Taşlama - Makine aletleri, Çelik ve metallerin torna edilmesi, metal matkapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pordenone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. G&N GENAUIGKEITS MASCHINENBAU NÜRNBERG GMBH

  Almanya

  G&N GENAUIGKEITS MASCHINENBAU NÜRNBERG GMBH, yılında kurulan ve Taşlama - Makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yuvarlak yüzey üzerinde rektifikasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erlangen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Taşlama - makine aletleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

7.834 Şirketler