• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tarım - makineler ve malzemeler

Sonuçlar

Tarım - makineler ve malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. BELGOMILK IA SA

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Şirketi, tarım ve hayvancılık alanında lider bir kuruluştur. 1996 yılında kurulan şirket, ticari faaliyetlerde 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. 2005 yılında geleceğe yatırım yapan şirket, geniş bir kategori yelpazesinde uzmanlaşan yeni bir üretim birimi geliştirmek üzere yöneticilerden oluşan özel bir ekip kurdu. Şirket uygun fiyatlı hayvancılık üniteleri, geleneksel binalar, depolar, sağım odaları, tuzaklar, besleme bantları, öğütücüler, silolar, peynir mandıraları ve soğutma tankları sunmaktadır. Belgo-Milk Şirketi, mümkün olan en iyi süt ürünlerini sağlamak için Lacaune Koyunu, ASSAF ve Friesland gibi çeşitli yüksek kaliteli hayvan ırklarıyla çalışmaktadır. Şirket ayrıca ürünlerinin kalite ve güvenliğini sağlamaya yardımcı olan gelişmiş bir sistem olan TYROBOX® kullanmaktadır. Belgo-Milk Company, mükemmellik ve yeniliğe olan bağlılığıyla müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

 2. MAKENAS GRAIN MILLING TECHNOLOGY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2000 yılında kurulan Makenas Grain Milling Technology, Türkiye'den anahtar teslim un, irmik, mısır ve çelik silo tesisleri değirmen makineleri üreticisidir. 28.000m2 alana sahip (10.000m2 kapalı ve 18.000m2 açık alan) üretim tesisimiz ile dinamik ve büyüyen bir firmayız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Tahıl Ayırıcılar, •Yatay Ovucular•Kuru Taşlayıcılar, •Nem Alma Makineleri•Valsli Değirmen Makineleri•Plansifterler •Kova Asansörler •Zincirli Konveyörler, •Pnömatik Siklon •Ürün Depolama Siloları •Çekiçli Değirmenler, •Davul Elek ve daha fazlası web sitemizde keşfedilecek! Ana misyonumuz, müşterilerimiz için en iyi kalite ve uygun fiyatlarla makine ve yedek parça ile tüketim malzemeleri üretmek ve satmaktır. Yeni teknolojideki en yeni trendleri takip ederek ürünlerimizi geliştiriyor, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda lider firma olmayı hedefliyoruz. Ayrıca tesis kurulumu da sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 3. TECNO GROUP LAB S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tecno Group Lab meyve sebze işleme makinelerinin yapımında faaliyet gösteren bir firmadır. Firmanın temel amacı müşteri memnuniyeti, müşterinin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılayan ve aynı zamanda piyasa koşulları ile uyum içerisinde olan ürünleri tedarik etme becerisidir. Firma güvenilir ve emniyetli makineler tasarlar ve üretir: besleyiciler, döner tablalar, kasa yıkama makineleri, narenciye ve sebze işleme hatları, fırıncılık makineleri.

 4. GEMMO GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  Üstün kaliteli tırtıllı alt hareket takımları üreticisi firma, 1989 yılında, Gemmo Riccardo olarak teknolojik ve üretim açısından İtalya'nın en ileri bölgesi olan ünlü kuzeydoğu bölgesinde doğdu. Son yıllarda Gemmo Riccardo hızlı bir büyüme gerçekleştirerek 2001 yılında Gemmo Group adı altında yeni bir şirket olarak tekrar kuruldu ve bugün sektörünün lider firması konumuna geldi.

 5. ALPA MINING S.I.A.

  Latviya

  Verified by europages badge

  ALPA Madencilik, çeşitli endüstriler için bir ekipman ve makine sağlayıcısıdır: madencilik ve taş ocakçılığı, metal, tarım ve aynı zamanda gıda işleme endüstrisi için ambalaj. Ayrıca ekipmanınız için yedek parça ve sarf malzemeleri de sunuyoruz. İster yeni bir ekipmana yatırım yapmak istiyor olun, ister kullanılmış ekipman satın alıyor olun, sizin için bir ekipmanımız var. Sattığımız her ekipmanı servis ve satış sonrası hizmetlerimizle destekliyor, ayrıca hızlı teslimat için çözümler sunuyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  YONGMING MACHINERY, temizlikten derin işlemeye kadar mahsullerin işlenmesi için standart ve özelleştirilmiş ekipmanlar üretir ve tedarik eder. Ürün ve Hizmetler, birincil temizlik çözümlerinden kabuk soyma, yağ çıkarma ve biber seçme gibi montaj hattı operasyonlarına kadar uzanmaktadır. Ürünlerimiz aşağıdaki gibidir: •Ayçiçeği Tohumu Bombardıman Makinesi •Hava Elek Temizleyici •Tahıl Parlatıcı •Yerçekimi Ayırıcı •Tahıl Ayırıcı •Renk Ayırma Makinesi •Pulse-jet Torba Filtre Toz Toplayıcı, vb. Daha fazlasını keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

 2. PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarımsal üretim, patlama-dirençli köprü vinçleri, tarım makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, tarım işleri, tarım ürünleri, Tarımsal üretim, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kitaygorod, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. BIONALAN

  Fransa

  Verified by europages badge

  BIONALAN, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım - makineler ve malzemeler, Tarım - makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Euilly Et Lombut, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. NEW SWAN

  Hindistan

  Verified by europages badge

  NEW SWAN, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama - Makineler ve sistemler, takım çantası arabaları, Yağlama - Makineler ve sistemler, çekiç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludhiana, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 5. PAYAZA AUTOMOTIVE MACHINERY INDUSTRY AND TRADE LIMITED COMPANY

  Türkiye

  Dear MR/MS, Our company is a manufacturer/exporter of Agricultural Spraying Machines and Fertilizer Spreaders from Turkey and we would like to inform you about our products and our company. As we have recently received a large number of requests for our products from your country, we would like to work with you to enable your citizens to reach our products more easily and to increase our commercial volume. You can review our products on our corporate website https: //payaza.com.tr/urun-kategori/makine-grubu/ or in the attached small catalogue. For all our machines, if you wish, you can change the color, model and technical features, design your own machine and place a special order. For more information about our company and our products, you can contact us at any time via export@payaza.com.tr e-mail address or 0090 532 770 77 50 Whatsapp Live Support Line. Thank you very much for spending your valuable time with us. It will be a great pleasure for us to meet and work with you.

 1. SRD MACHINE

  Türkiye

  HAKKIMIZDA Elevatorsan®, Tahıl işleme ve iyileştirme ekipmanları ve hemen hemen her çeşit gıda ve endüstriyel taşıma ve depolama sistemleri üretiminde, dünya çapında tecrübeli bir firmadır. Özellikle Tahıl işleme ve temizleme, Taşıma ve depolama sistemleri ile birlikte paketleme işlerine sayısız çözüm üretebilmekten gurur duyuyoruz. Yeni model universal sistemlerimiz her çeşit taneli ürünleri temizler ve ürün içinde istenmeyen taş, toz, çöp, ve kırık veya iyi yetişmemiş yabancı maddeleri ayırır. Ayrıca Teknolojik son sürüm seçme makinelerimiz ürünlerinizi ağırlığına, boyutuna hatta rengine göre bile ayırabilir. Tüm bu taşıma ve işleme basamaklarından sonra paketleme ve çuvallama makinelerimizle süreci sonlandırıyoruz. Elevatorsan® makine sistemleri mekanik olarak veya bilgisayarlar ile kontrol edilebilir. Bizim amacımız, müşterimizin bütçesine göre taşıma ve depolama problemlerine alternatif çözüm teklifleri sunmak. Ek olarak tüm makine sistemlerimiz kapasite ve uyumluluk isteklerinize göre tasarlanır ve üretilir. ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA Bizim ürün portföyümüz, bu sektörede faaliyet gösteren değerli müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimiz ile birlikte Ürün taşıma ve depolama sistemlerinde ki geniş kapsamlı tecrübemizin bir sonucudur. Kalitemizin temeli, araştırmaya ve geliştirmeye olduğu kadar, geniş endüstri standartları ve becerimizle birlikte hem teknolojinin getirdiği yeniliklere hemde müşteri taleplerine dayanır. Biz Elevatorsan olarak, her çeşit universal Taşım

 2. MEHMET ERDIREN DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  With its roots going back to 1950's, Mehmet Erdiren Gear Industry was established in 2000 and it works as a third generation, technology and quality focused manufacturer of gears. We are able to supply almost any customer request, including up to 10 Modules straight bevel gears, spur gears, pinion gears and pump gears. Max diameter of 350 mm. Gearing Quality DIN 5. Machines in the production line; It consists of high precision CNC gear hobbing, bevel gear cutting, gear profile grinder, cylindrical grinding machine. In addition to manufacturing and branding for many companies and trademarks around the world, we also produce brand-free products. We can handle all kinds of projects with low and medium quantity.

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 1. CEVIKSAN PULVERIZATOR TARIM MAK. SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız ‘Çeviksan Pulverizatör Sanayi ve Ticaret’ ismiyle 1999 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Piyasayı analiz ederek, pulverizatör sanayisinde eksik ve şikayetleri belirleyerek işe koyulduk. Bize göre en büyük eksiklik ürün kalitesi ve imalatçı firmaların birbirlerine karşı olan güven eksikliği idi. Hedef ve misyonumuzu bunlara göre belirledik, KALİTE ve GÜVEN sözlerini kendimize ilke edinerek kazancı ikinci plana bıraktık. Bu özverinin karşılığını yıllar sonra ÇEVİKSAN ürünlerinin piyasada aranan bir marka olmasıyla aldık. Yeni tasarımlar, çalışma disiplini ve gelişen makine parkı ile sektörümüzde daima öncü olduk. ÇEVİKSAN’ı bir marka yapan değerli çiftçilerimize ve makine imalatçılarımıza TEŞEKKÜR etmeyi bir borç bilir, bol kazançlar diler ve saygılarımızı sunarız.

 2. KYN GLOBAL TRADING DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  KYN GLOBAL TRADING, Türkiye ile dünyadaki diğer ülkeler arasındaki ticareti kolaylaştırma konusunda uzmanlaşmış bir Türk ihracat-ithalat şirketidir. Merkezi Türkiye / Konya'da bulunan şirket, yerel pazar hakkında derin bir anlayışa ve geniş bir tedarikçi ağına sahiptir, bu da onu çeşitli sektörlerdeki işletmelere geniş bir ihracat-ithalat hizmetleri yelpazesi sunmak için iyi bir konuma getirmektedir. Şirketin ana odak noktası, müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarken, aynı zamanda onların özel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunmaktır. KYN GLOBAL TRADING, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra müşteri memnuniyetine sarsılmaz bir bağlılığı sürdürerek müşterileriyle uzun süreli ilişkiler kurmuştur. KYN GLOBAL TRADING, tarım ürünleri, tekstil, makine, inşaat malzemeleri, Ahşap Peletler , gıdalar , Asansörler ve diğerleri dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerle ilgilenir. Şirket, tedarikten nakliyeye kadar her şeyi kapsayan kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunarak müşterilerinin ürünlerini zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde teslim almalarını sağlar. Bir Türk ihracat-ithalat şirketi olarak KYN GLOBAL TRADING, uluslararası ticaretle ilgili düzenlemeler ve gereklilikler konusunda bilgili olup, müşterilerine etkin ve sorunsuz hizmet sunmasını sağlar. Şirketin Türkiye pazarındaki uzmanlığı, kalite ve müşteri memnuniyeti taahhüdü ile birleştiğinde, onu ithalat-ihracat faaliyetleri yoluyla küresel varlığını genişletmek

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 3. AGROKIT

  Türkiye

  Bonjour Je vous rejoins de Konya, la capitale agricole de la Turquie. Nous sommes la plus grande ville productrice de machines agricoles au Moyen-Orient et nous produisons des machines agricoles à Konya, vous pouvez voir notre épandeur d'engrais et nos produits sur notre catalogue et notre site Web. Vous pouvez également obtenir le concessionnaire de notre marque dans votre pays et le vendre. Nous avons besoin de partenaires commerciaux liés à cela. Nous serions ravis de vous rencontrer et de travailler avec vous. Vos informations et demandes vous seront retournées dans les plus brefs délais. Passe une bonne journée Merci.

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 4. AYNURA INOVASYON IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  ​Merkezi Konya'da bulunan AYNURA İNOVASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ, kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen yapısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla gelişen bir firmadır. AYNURA İNOVASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ, ürünlerini dış pazarlara ulaştırmayı amaçlayan firmalarla işbirliği ortamı yaratmayı amaçlamış ve bu amaç doğrultusunda, faaliyette bulunduğu alanlar içerisinde güven ve başarı sağlamıştır. Bu güven ve başarının altında yatan önemli unsurlar ise dış ticaretin olmazsa olmazları sayılabilecek; çözüme hızlı ulaşma, doğru pazarlama yöntemleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti, iyi organizasyon, yeterli teknik bilgi, geniş dünya görüşü ve ticari etik anlayışıdır. AYNURA İNOVASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ, Dünya pazarında artan ticari faaliyetleri sonucu, Rusya Federasyonunda iş biriliği ortaklığı anlaşmaları yapmıştır.. Amaç, bu anlaşmalar doğrultusunda alıcıların her türlü ticari ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaktadır. Başta Rusya Federasyonu olmak üzere Ukrayna , Gürcistan, Azerbaycan , Türkmenistan , Kırgızistan , Özbekistan , Tacikistan Kazakistan ve Ermenistan dan ithal ve ihraç edilmek istenen ürünün pazar araştırması, kalite kontrolü ve sevkiyatı alanında uzman personel kadrosu ile bizzat yerinde yapılmakta ve alıcıların kaliteli ve sorunsuz bir hizmet alması gerçekleştirilmekte olup yurtdışından temin etmek istedikleri hammadde ve gerekli ekipmanların ithalatınıda gerçekleştirmektedir.

 5. ASIL FARM TECHNOLOGIES

  Türkiye

  Asil Çiftlik Ekipmanları olarak 2002 yılında otomatik hayvan sulukları imalatı ile başladığımız serüvenimiz, 2006 yılından itibaren "çiftlik" denince aklınıza gelebilecek bir çok ürünün imalatı ve yerine montajı ile devam ediyor. 19 yılına, dünyanın bir çok ülkesinde 3300 Büyükbaş ve küçükbaş çiftliği sığdıran Asil Çiftlik Ekipmanları, yenilikleri üretmeyi ve sektörde öncü firmalardan olmayı ilke haline getirmiştir. Tarım ve hayvancılık sektöründe Türkiye'nin ilk çevrimiçi alışveriş sitesini kurarak çiftçileri yıllardır ürünlerimiz ile buluşturuyoruz. Yurt içi ve yurt dışında sahip olduğumuz 20 bayimiz ile çiftçilerin her zaman yanındayız.

 6. ARS AGRICULTURAL SPRAYERS

  Türkiye

  Kalite ve dürüstlük ilkesi ile çalışan firmamız çiftçimiz için en iyi ürünü en uygun şekilde sunmaya çalışır.Kalite odaklı üretim ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.Buna paralel olarak firmamız tse-ce gibi standartlara uygunluk belgelerine sahiptir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla satışlarımız bayilerimiz, tarım kredi kooperatifleri ve pancar ekicileri kooperatifleri aracılığı ile tüm Türkiye’de gerçekleşmektedir.Yurt dışında ise direk ve dolaylı ihraç ile satışlarımız gerçekleşmektedir. ARS TARIM MAKİNELERİ San.Tic.Ltd.Şti. olarak siz değerli çiftçilerimize en az kayıpla en iyi ürünü alabilmeniz için çalışmaktayız

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 7. ARBEMU

  Türkiye

  Arbemu | Supply Better Arbemu is a trading company specializing in supplying equipment, materials, industrial goods, and raw materials for various industries. The company was established in 2022 as a division of Modulus Metal Company as a result of the combination of many years of experience in manufacturing, sourcing, procurement, project management, and industrial knowledge. Our experience is in various industries such as automotive, machinery, consumer goods, urban furniture, food, agriculture, renewable and conventional energy, civil engineering, transport and logistics, chemicals, and also customer-specific parts.

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 8. ÜÇBAŞAK TARIM MAKINELERI

  Türkiye

  Üçbaşak Tarım, tarım makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve Konveyor Bant makineleri için ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır. 20’nin üzerinde çalışanı ile dinamik ve güçlü insan kaynağına sahip olan Üçbaşak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma değer sağlayan Üçbaşak Tarım; yoğun Ar-Ge çalışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Sürekli gelişim ve sıfır hata üretim sistemi, Üçbaşak Tarım ürünlerinin hem yurt içinde hem de yurt dışında güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır. Başlıca Ürün Gruplarımız; • Gübre Serpme Makineleri • Ot Toplama Tırmıkları • İlaçlama Makineleri • Yem Karma Makineleri • Tesviye Kürekleri • Traktör Arka Yükleyicileri • Helezonlar

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 1. KPS OTOMOTIV

  Türkiye

  Ağır araç ile Makine imalatı yapan firmalara yüzün üzerinde plastik kauçuk takoz, conta ve vidalı sıktırma dediğimiz ürün üretiyoruz. Yeni ve seri kullanılan ürünlerde kalıp tarafımızdan yapılıp müşterimize direkt ürün veriyoruz. Müşterimizin elinde mevcut olan kalıbından alınacak ürünü hammadde sini kendisi karşılayıp fason üretim yapıyoruz. Müşterimizin elinde mevcut olan kalıbından alınacak ürünün hammadde side tarafımızdan karşılanıp ürün olarak veriyoruz. Az adetli ürünlerde kalıp tarafımızdan yapılıp ücreti müşteri tarafından karşılanarak plastik veya kauçuk ürün üretiyoruz. Müşterilerimizin bünyesinde plastik veya kauçuk kendi üretimi olanlara sadece kalıp yapıyoruz. Extrüdör makinesi ile her türlü fitil kuşak benzeri ürünler üretebiliyoruz.

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 2. ERON OTOMOTIV LTD.

  Türkiye

  ERON OTOMOTİV located in Istanbul. We are supplying various kind of Automotive Parts, Tractor Parts, Spare Parts, Construction Machines & Agricultural implements and Petrochemical Materials according our customers’ requirements. Careful selection of the suppliers from the Europe as well as thorough quality control has allowed us to create a very wide product range of spare parts for Tractors, Passenger Cars, Delivery trucks and Agricultural machines. Our team have experience to doing business with over 20 countries in the world. We always try to be a best business partner and provide solution for our customers. We would like to be supplier of your company. So you can find a wide range of parts you need in one supplier. Please do not hesitate to ask if you have further request or question. For more information please visit our website. Automotiv Parts : Motor & Engine Parts √ Transmissions √ Brakes, Pads, Discs √ Drive Wheels √ Auto Chemical & Freshing Materials √ Auto Accessories √Tires, Tubes & Plastic Parts Tractor & Agricultural parts : Spare Parts & Components √ Agri Machines √ Agricultural Parts √ PTO Drive Shafts √ Steering Front Axle Shafts √ Propeller Shafts √ Safety Clutches Plastic raw materials: √ Polymers √ Carbon Black √ Chlorides & Urea √ Resin √

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 3. ALPTAR FARM MACHINERY

  Türkiye

  Kaniler Otomotiv, 2001 yılında 3 kardeş tarafından otomotiv yedek parça üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Konya'da 17 yıldır müşterilerine hizmet vermiştir. 2018 yılında biri tarım makineleri, diğeri ihracat / pazarlama olmak üzere 2 deneyimli kadro ile ekip oluşturmaya karar verdik. ALPTAR birlikte bir marka olur. Alptar basit, parmak çarklı ot tırmıkları, tarımsal tarla pülverizatörleri ve gübre serpme makinelerinden üretime başlayan ilk ürünlerdir. Şirketin amacı, her yıl yeni bir model ve iki yılda bir yeni bir makine türü sunmaktır. Alptar, müşterilerine çeşitli türlerde tarım makineleri de tedarik etmektedir. Konya, tarım makineleri ile tanınan bir şehir ve müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli makineler tedarik edebiliyoruz. Şu anda 1000 m2 kapalı ve 400 m2 açık alanda 3 işleme ekipmanı ile faaliyet göstermekteyiz. Lütfen ürünlerimizin keyfini çıkarın ve güncellemeler için bizi takip edin.

 4. ALISRA

  Türkiye

  •Manufacture of agricultural spraying machines spare parts, •Manufacturing of automotive brake calipers spare parts, •Manufacturing of contract spare parts in machining, •CNC automat revolver contract parts manufacturing, •Sprinkler additional metal spare parts manufacturing, •Production of special spare parts according to the customer's requests

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 5. VEPEMIR ITH.IHR.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan VEPEMİR, Çağımızın gereksinimi olan teknolojik yeniliklerle ve modern bir alt yapı ile ihtiyaç duyulan düzeyde satış yapabilmenin mümkün olacağı bilincindedir. EMİRSAN’IN yılları aşmış birikiminin gücünü de önüne katarak ilerleyen VEPEMİR; TARIM, HAYVANCILIK MAKİNE ve EKİPMANLARININ ihracatında önemli bir rol oynamaktadır.

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 6. DEMIRBAŞ TARIM

  Türkiye

  Firmamız 1951 yılından itibaren ticaretin farklı alanlarında faaliyet göstermekte olup, 2006 yılından bu yana hem Türkiye hem Avrupa’da tarımsal faaliyet alanlarındaki yenilikleri harmanlayarak %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen uluslararası kalite anlayışında, yeni sistem bağ ve bahçe sistemlerinin kurulumuna başlamıştır. Demirbaş Tarım, Avrupa’da 20 yılı aşkın süredir kullanılan çakma emprenyeli, ahşap direkli ve halatlı sistemi Türkiye’de uygulamaya başlayan ilk kurumsal firmadır. Çakma ahşap direkli ve çakma beton direkli, halatlı sistem kurulumu için gerekli olan malzemelerin % 70‘ini kendi bünyemizde üretmekteyiz. Aynı zamanda tarım makineleri alanında teknolojiyi baz alarak üretim yapmaktayız. İlaçlama ve hasat dönemlerinde çiftçilerimiz için birinci kalite makineler üreterek tüm Dünyaya ihraç ediyoruz.

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 7. FEDERMETAL

  Türkiye

  2010 yılında sıcak demircilik sektörde yerini almıştır. 2015 yılında Oto yedek parça, Bijon ve Bijon anahtarları, Levye imalatına başlayıp konusunda aranılan bir marka haline gelmiştir. 2018 yılında makina parkuru ve iş sahasını genişleterek önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile dinamik ve sağlam adımlarla iş potansiyelini yükseltip, sektöre katkısını artırmıştır. Yılların verdiği tecrübe ile 2010 yılından bugüne ismi ile takip eden’’ değil takip edilen’’ bir firma olarak gelişimini sürdürmektedir.

 8. AYKA OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  AYKA Founded in 1995, our company has been serving the agricultural sector for over 24 years. Business life began producing agricultural equipment, announced the name of the firm since 1995 with the manufacture of motor pump. Since 2007, we have been producing Engine Hoe Machine, Engine Disc Mower Grass and Water Pumps. In Konya today, our company with a strong marketing network, in 1. Organized Industrial Zone has been serving area of 2000 square meters. AYKA VİSİON In line with the vision of AYKA Hoe Machines, it develops, sells and provides after-sales services that are easy to sell and use, which are easily sold and available, meeting the customer expectations by using up-to-date technologies. Based on the Total Quality philosophy, achieving the company and unit targets within the team spirit, reviewing our business processes with the self-evaluation process, determining the preventive approaches to improve our performance, increasing the efficiency in all our processes at the international level in line with the continuous improvement approach, encouraging innovative and creative approaches, We manage our activities in an integrated manner with Environmental, Occupational Health and Safety Management Systems in order to carry out trainings that will increase technical and behavioral competencies and we work with all our strength to be a model organization with our leadership in terms of quality in the durable consumer sector.

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 9. SIR YAY SAN.

  Türkiye

  Sır Yay San. çeyrek asırlık tecrübesiyle yay sektöründe otomotiv yayları, kartela askısı, filtre mandalı ve makine yayları üretimi yapmaktadır. Baskı-kurma-çekme yayları, otomotiv yayları , filtre mandalları, tekstil makina yayları, kartela askıları ve isteğe göre her türlü tel şekillendirme ve özel yay imalatımız mevcuttur. Üretimimiz otomatik makinalarda yapılmakta olup, modern teknolojinin tüm imkanları kullanılarak maksimum ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini en uygun fiyatlarla sunmak firmamızın temel prensibidir. Saygılarımızla

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

 10. AYSA FARM AGRICULTURAL MACHINERY

  Türkiye

  Aysafarm as a manufacturer of high-performance agricultural machinery. Our goal is to reach accessibility that even our small customers can use. Our products and services are to create a high-quality solution for each farmer's business process. Today, Aysafarm brings productivity to agricultural lands in Turkey and all around. Our motto today and tomorrow has always been our biggest commitment. Our company works with its expert staff and rapidly advancing technology with its vision in order to respond to the agricultural machinery needs of Turkey and neighboring countries. It creates the foundations of advanced production technology by forming the product portfolio from the combination of experience, customer, requests and expectations and research and development studies. We will continue to be an added value to the sector and a benefit to the user, by maintaining our high handcraft standard with our understanding of manufacturing which aims to be the user and follower of the latest technologies in production and design.

  Tüm ürünler arasında "tarım - makineler ve malzemeler"

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tarım - makineler ve malzemeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

7.421 Şirketler