• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tarım - makineler ve malzemeler

Sonuçlar

Tarım - makineler ve malzemeler - Ithalat/Ihracat

 1. BELGOMILK IA SA

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Şirketi, tarım ve hayvancılık alanında lider bir kuruluştur. 1996 yılında kurulan şirket, ticari faaliyetlerde 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. 2005 yılında geleceğe yatırım yapan şirket, geniş bir kategori yelpazesinde uzmanlaşan yeni bir üretim birimi geliştirmek üzere yöneticilerden oluşan özel bir ekip kurdu. Şirket uygun fiyatlı hayvancılık üniteleri, geleneksel binalar, depolar, sağım odaları, tuzaklar, besleme bantları, öğütücüler, silolar, peynir mandıraları ve soğutma tankları sunmaktadır. Belgo-Milk Şirketi, mümkün olan en iyi süt ürünlerini sağlamak için Lacaune Koyunu, ASSAF ve Friesland gibi çeşitli yüksek kaliteli hayvan ırklarıyla çalışmaktadır. Şirket ayrıca ürünlerinin kalite ve güvenliğini sağlamaya yardımcı olan gelişmiş bir sistem olan TYROBOX® kullanmaktadır. Belgo-Milk Company, mükemmellik ve yeniliğe olan bağlılığıyla müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

 2. SECA AGRICULTURE MACHINERY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1976'dan beri yüksek kaliteli tarım makinelerinin önde gelen üreticisi olan Türkiye merkezli AGRI SECA Tarım Makinelerine hoş geldiniz. Soğan ve sarımsak ekim makineleri de dahil olmak üzere üst düzey ekim makinelerinden oluşan geniş ürün yelpazemiz, dünya çapındaki çiftçilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Son teknoloji ürünlerimizi keşfedebilirsiniz: •Bakla Tohumu Ekme Makinesi •Sarımsak Ekme Makinesi •Soğan Ekme Makinesi •Toprak İşleme Makinesi •Evrensel Tohum Ekme Makinesi •Sebze Ekme Makinesi, AGRI SECA'da, teknoloji ve geleneksel işçiliğin entegrasyonu yoluyla tarımda yeniliği teşvik etmeye kendimizi adadık. Her makine, güvenilirlik, verimlilik ve tarlada maksimum performans sağlamak için titizlikle üretilir. Misyonumuz, çiftçileri günümüzün sürekli değişen tarımsal ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları araçlarla güçlendirmektir. İster küçük ölçekli bir çiftçi olun ister büyük tarımsal operasyonları yönetiyor olun, AGRI SECA Tarım Makineleri sürdürülebilir büyüme ve refah için güvenilir ortağınızdır. Mükemmelliğe ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımızla, tarım uygulamalarında her seferinde bir makine ile devrim yaratıyoruz. AGRI SECA Tarım Makineleri ile iş ortaklığı yapın ve kalite, performans ve güvenilirlik farkını yaşayın. Başarıyı geliştirmek ve tarımın geleceğini şekillendirmek için bize katılın.

 3. MAKENAS GRAIN MILLING TECHNOLOGY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2000 yılında kurulan Makenas Grain Milling Technology, Türkiye'den anahtar teslim un, irmik, mısır ve çelik silo tesisleri değirmen makineleri üreticisidir. 28.000m2 alana sahip (10.000m2 kapalı ve 18.000m2 açık alan) üretim tesisimiz ile dinamik ve büyüyen bir firmayız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Tahıl Ayırıcılar, •Yatay Ovucular•Kuru Taşlayıcılar, •Nem Alma Makineleri•Valsli Değirmen Makineleri•Plansifterler •Kova Asansörler •Zincirli Konveyörler, •Pnömatik Siklon •Ürün Depolama Siloları •Çekiçli Değirmenler, •Davul Elek ve daha fazlası web sitemizde keşfedilecek! Ana misyonumuz, müşterilerimiz için en iyi kalite ve uygun fiyatlarla makine ve yedek parça ile tüketim malzemeleri üretmek ve satmaktır. Yeni teknolojideki en yeni trendleri takip ederek ürünlerimizi geliştiriyor, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda lider firma olmayı hedefliyoruz. Ayrıca tesis kurulumu da sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 4. GEMMO GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  Üstün kaliteli tırtıllı alt hareket takımları üreticisi firma, 1989 yılında, Gemmo Riccardo olarak teknolojik ve üretim açısından İtalya'nın en ileri bölgesi olan ünlü kuzeydoğu bölgesinde doğdu. Son yıllarda Gemmo Riccardo hızlı bir büyüme gerçekleştirerek 2001 yılında Gemmo Group adı altında yeni bir şirket olarak tekrar kuruldu ve bugün sektörünün lider firması konumuna geldi.

 5. TECNO GROUP LAB S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tecno Group Lab meyve sebze işleme makinelerinin yapımında faaliyet gösteren bir firmadır. Firmanın temel amacı müşteri memnuniyeti, müşterinin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılayan ve aynı zamanda piyasa koşulları ile uyum içerisinde olan ürünleri tedarik etme becerisidir. Firma güvenilir ve emniyetli makineler tasarlar ve üretir: besleyiciler, döner tablalar, kasa yıkama makineleri, narenciye ve sebze işleme hatları, fırıncılık makineleri.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TARET

  Polanya

  Verified by europages badge

  TARET, altmış yıldan fazla süredir metal işleme ve tarım makineleri çözümlerinde mükemmeliyetle tanınmış bir şirkettir. Sektörün öncüleri olarak, yenilik ve güvenilirlik yolunda ilerledik ve kapsamlı metal işleme standartlarını oluşturarak küçük traktörler için tarım makinelerinin üretimine öncülük ettik. Ürün ve hizmetlerimizin ötesinde olağanüstü müşteri desteği ve memnuniyeti, mükemmelliğe olan bağlılığımızdır.

 2. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  YONGMING MACHINERY, temizlikten derin işlemeye kadar mahsullerin işlenmesi için standart ve özelleştirilmiş ekipmanlar üretir ve tedarik eder. Ürün ve Hizmetler, birincil temizlik çözümlerinden kabuk soyma, yağ çıkarma ve biber seçme gibi montaj hattı operasyonlarına kadar uzanmaktadır. Ürünlerimiz aşağıdaki gibidir: •Ayçiçeği Tohumu Bombardıman Makinesi •Hava Elek Temizleyici •Tahıl Parlatıcı •Yerçekimi Ayırıcı •Tahıl Ayırıcı •Renk Ayırma Makinesi •Pulse-jet Torba Filtre Toz Toplayıcı, vb. Daha fazlasını keşfetmek için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

 3. ALPA MINING S.I.A.

  Latviya

  Verified by europages badge

  ALPA Madencilik, çeşitli endüstriler için bir ekipman ve makine sağlayıcısıdır: madencilik ve taş ocakçılığı, metal, tarım ve aynı zamanda gıda işleme endüstrisi için ambalaj. Ayrıca ekipmanınız için yedek parça ve sarf malzemeleri de sunuyoruz. İster yeni bir ekipmana yatırım yapmak istiyor olun, ister kullanılmış ekipman satın alıyor olun, sizin için bir ekipmanımız var. Sattığımız her ekipmanı servis ve satış sonrası hizmetlerimizle destekliyor, ayrıca hızlı teslimat için çözümler sunuyoruz.

 4. PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarımsal üretim, patlama-dirençli köprü vinçleri, tarım makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, tarım işleri, tarım ürünleri, Tarımsal üretim, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kitaygorod, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. BIONALAN

  Fransa

  Verified by europages badge

  BIONALAN, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım - makineler ve malzemeler, Tarım - makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Euilly Et Lombut, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. NEW SWAN

  Hindistan

  Verified by europages badge

  NEW SWAN, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlama - Makineler ve sistemler, takım çantası arabaları, Yağlama - Makineler ve sistemler, çekiç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludhiana, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. SRD MACHINE

  Türkiye

  HAKKIMIZDA Elevatorsan®, Tahıl işleme ve iyileştirme ekipmanları ve hemen hemen her çeşit gıda ve endüstriyel taşıma ve depolama sistemleri üretiminde, dünya çapında tecrübeli bir firmadır. Özellikle Tahıl işleme ve temizleme, Taşıma ve depolama sistemleri ile birlikte paketleme işlerine sayısız çözüm üretebilmekten gurur duyuyoruz. Yeni model universal sistemlerimiz her çeşit taneli ürünleri temizler ve ürün içinde istenmeyen taş, toz, çöp, ve kırık veya iyi yetişmemiş yabancı maddeleri ayırır. Ayrıca Teknolojik son sürüm seçme makinelerimiz ürünlerinizi ağırlığına, boyutuna hatta rengine göre bile ayırabilir. Tüm bu taşıma ve işleme basamaklarından sonra paketleme ve çuvallama makinelerimizle süreci sonlandırıyoruz. Elevatorsan® makine sistemleri mekanik olarak veya bilgisayarlar ile kontrol edilebilir. Bizim amacımız, müşterimizin bütçesine göre taşıma ve depolama problemlerine alternatif çözüm teklifleri sunmak. Ek olarak tüm makine sistemlerimiz kapasite ve uyumluluk isteklerinize göre tasarlanır ve üretilir. ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA Bizim ürün portföyümüz, bu sektörede faaliyet gösteren değerli müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimiz ile birlikte Ürün taşıma ve depolama sistemlerinde ki geniş kapsamlı tecrübemizin bir sonucudur. Kalitemizin temeli, araştırmaya ve geliştirmeye olduğu kadar, geniş endüstri standartları ve becerimizle birlikte hem teknolojinin getirdiği yeniliklere hemde müşteri taleplerine dayanır. Biz Elevatorsan olarak, her çeşit universal Taşım

 1. MEHMET ERDIREN DISLI MAKINA SANAYI VE TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  With its roots going back to 1950's, Mehmet Erdiren Gear Industry was established in 2000 and it works as a third generation, technology and quality focused manufacturer of gears. We are able to supply almost any customer request, including up to 10 Modules straight bevel gears, spur gears, pinion gears and pump gears. Max diameter of 350 mm. Gearing Quality DIN 5. Machines in the production line; It consists of high precision CNC gear hobbing, bevel gear cutting, gear profile grinder, cylindrical grinding machine. In addition to manufacturing and branding for many companies and trademarks around the world, we also produce brand-free products. We can handle all kinds of projects with low and medium quantity.

 2. PAYAZA AUTOMOTIVE MACHINERY INDUSTRY AND TRADE LIMITED COMPANY

  Türkiye

 3. DT DEMIRBAS TARIM SANAYI LIMITED SIRKET

  Türkiye

 4. AGROMEKS AGRICULTURAL MACHINERY

  Türkiye

  As Agromeks Agricultural Machinery family, we are manufacturing for farmers and agricultural sector Stone Collector / Stone Picker Machines, Stone Crusher Machines, Solid Manure Fertilizer Trailers and Beach Cleaner Machines with our state-of-the-art equipment and modern design understanding in our production facilities located in Konya/Aksehir Organized Industrial Zone with an open area of 35.000m2 and 10.000m2 closed area. We serve our farmers/users with our constantly improving agricultural technologies R&D team, our innovative marketing department, our 72 dealers and service network, especially in Turkey, with reliable delivery, fast service, 24/7 after-sales customer representatives. Agromeks Tarım Makinaları ailesi olarak üretimimizde son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve modern tasarım anlayışımızla çiftçilere ve tarım sektörüne yönelik Taş Toplama Makinaları, Taş Kırma Makinaları, Katı Gübre Gübre Römorkları ve Sahil Temizleme Makinaları üretmekteyiz. Konya/Akşehir Organize Sanayi Bölgesi'nde 35.000m2 açık, 10.000m2 kapalı alana sahip tesislerimiz bulunmaktadır. Sürekli gelişen tarım teknolojileri Ar-Ge ekibimiz, yenilikçi pazarlama departmanımız, Türkiye başta olmak üzere 72 bayi ve servis ağımızla, güvenilir teslimat, hızlı servis, 7/24 satış sonrası müşteri temsilcilerimizle çiftçilerimize/kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz.

 5. CEVIKSAN PULVERIZATOR TARIM MAK. SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Firmamız ‘Çeviksan Pulverizatör Sanayi ve Ticaret’ ismiyle 1999 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Piyasayı analiz ederek, pulverizatör sanayisinde eksik ve şikayetleri belirleyerek işe koyulduk. Bize göre en büyük eksiklik ürün kalitesi ve imalatçı firmaların birbirlerine karşı olan güven eksikliği idi. Hedef ve misyonumuzu bunlara göre belirledik, KALİTE ve GÜVEN sözlerini kendimize ilke edinerek kazancı ikinci plana bıraktık. Bu özverinin karşılığını yıllar sonra ÇEVİKSAN ürünlerinin piyasada aranan bir marka olmasıyla aldık. Yeni tasarımlar, çalışma disiplini ve gelişen makine parkı ile sektörümüzde daima öncü olduk. ÇEVİKSAN’ı bir marka yapan değerli çiftçilerimize ve makine imalatçılarımıza TEŞEKKÜR etmeyi bir borç bilir, bol kazançlar diler ve saygılarımızı sunarız.

 6. AGROKIT

  Türkiye

 7. KYN GLOBAL TRADING DIS TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  KYN GLOBAL TRADING, Türkiye ile dünyadaki diğer ülkeler arasındaki ticareti kolaylaştırma konusunda uzmanlaşmış bir Türk ihracat-ithalat şirketidir. Merkezi Türkiye / Konya'da bulunan şirket, yerel pazar hakkında derin bir anlayışa ve geniş bir tedarikçi ağına sahiptir, bu da onu çeşitli sektörlerdeki işletmelere geniş bir ihracat-ithalat hizmetleri yelpazesi sunmak için iyi bir konuma getirmektedir. Şirketin ana odak noktası, müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunarken, aynı zamanda onların özel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunmaktır. KYN GLOBAL TRADING, güvenilir ve profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra müşteri memnuniyetine sarsılmaz bir bağlılığı sürdürerek müşterileriyle uzun süreli ilişkiler kurmuştur. KYN GLOBAL TRADING, tarım ürünleri, tekstil, makine, inşaat malzemeleri, Ahşap Peletler , gıdalar , Asansörler ve diğerleri dahil olmak üzere çok çeşitli ürünlerle ilgilenir. Şirket, tedarikten nakliyeye kadar her şeyi kapsayan kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunarak müşterilerinin ürünlerini zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde teslim almalarını sağlar. Bir Türk ihracat-ithalat şirketi olarak KYN GLOBAL TRADING, uluslararası ticaretle ilgili düzenlemeler ve gereklilikler konusunda bilgili olup, müşterilerine etkin ve sorunsuz hizmet sunmasını sağlar. Şirketin Türkiye pazarındaki uzmanlığı, kalite ve müşteri memnuniyeti taahhüdü ile birleştiğinde, onu ithalat-ihracat faaliyetleri yoluyla küresel varlığını genişletmek

 8. SOIL MASTER DIS TICARET SANAYI LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Firmamız 1974 yılında tarım römorku imalatı ile Tarım Alet ve Makinaları sektöründe faaliyetini göstermeye başlamıştır. Kuruluşundan bu güne kadar değişik tarım ürünleri üreterek, gerek geçmişte gerekse gelecekte, her zaman kalitede öncülük sağlayan firmamız, teknolojiye ayak uydurması, çiftçilerimizle birebir diyalog da bulunarak ve başarıyı hedef kabul ederek tüketiciye en iyi hizmeti sunmaktadır. Her alanda hızlı teknolojik gelişmenin yaşandığı günümüzde, dünya standartlarına ulaşabilmek için gelişen teknolojiyi yakından takip edip, uygulamak gerekmektedir. Üretimde faydalılığı ve orjinalliği benimsiyerek, yurt içi ve yurt dışı pazarlarada gereken önemi vermiştir. Dünya Tarım Makinaları sektöründeki teknolojik gelişmeler ile entegre olarak kendini sürekli yenileyen SOILMASTER Tarım Makinaları günümüz çiftçisinin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilmektedir. SOILMASTER Tarım Makinaları her zaman en iyi kalitede ve en kullanışlı ekipman üretmeyi, satış sonrası servis ve yedek parça hizmeti ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlama ilkesini kendine misyon edinmiştir İnternet Sitemizden dünya standartlarındaki bu ürünlerimizi inceleme fırsatına sahip olacak, bizimle kolayca iletişim kurabileceksiniz. Tüm müşterilerimizin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür eder, ürününüzün verimli ve kazancınızın bol olmasını dileriz...

 1. AYNURA INOVASYON IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  ​Merkezi Konya'da bulunan AYNURA İNOVASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ, kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen yapısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla gelişen bir firmadır. AYNURA İNOVASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ, ürünlerini dış pazarlara ulaştırmayı amaçlayan firmalarla işbirliği ortamı yaratmayı amaçlamış ve bu amaç doğrultusunda, faaliyette bulunduğu alanlar içerisinde güven ve başarı sağlamıştır. Bu güven ve başarının altında yatan önemli unsurlar ise dış ticaretin olmazsa olmazları sayılabilecek; çözüme hızlı ulaşma, doğru pazarlama yöntemleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti, iyi organizasyon, yeterli teknik bilgi, geniş dünya görüşü ve ticari etik anlayışıdır. AYNURA İNOVASYON İÇ VE DIŞ TİCARET LTD ŞTİ, Dünya pazarında artan ticari faaliyetleri sonucu, Rusya Federasyonunda iş biriliği ortaklığı anlaşmaları yapmıştır.. Amaç, bu anlaşmalar doğrultusunda alıcıların her türlü ticari ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmaktadır. Başta Rusya Federasyonu olmak üzere Ukrayna , Gürcistan, Azerbaycan , Türkmenistan , Kırgızistan , Özbekistan , Tacikistan Kazakistan ve Ermenistan dan ithal ve ihraç edilmek istenen ürünün pazar araştırması, kalite kontrolü ve sevkiyatı alanında uzman personel kadrosu ile bizzat yerinde yapılmakta ve alıcıların kaliteli ve sorunsuz bir hizmet alması gerçekleştirilmekte olup yurtdışından temin etmek istedikleri hammadde ve gerekli ekipmanların ithalatınıda gerçekleştirmektedir.

 2. ARBEMU

  Türkiye

  Arbemu | Supply Better Arbemu is a trading company specializing in supplying equipment, materials, industrial goods, and raw materials for various industries. The company was established in 2022 as a division of Modulus Metal Company as a result of the combination of many years of experience in manufacturing, sourcing, procurement, project management, and industrial knowledge. Our experience is in various industries such as automotive, machinery, consumer goods, urban furniture, food, agriculture, renewable and conventional energy, civil engineering, transport and logistics, chemicals, and also customer-specific parts.

 3. ASIL FARM TECHNOLOGIES

  Türkiye

  Asil Çiftlik Ekipmanları olarak 2002 yılında otomatik hayvan sulukları imalatı ile başladığımız serüvenimiz, 2006 yılından itibaren "çiftlik" denince aklınıza gelebilecek bir çok ürünün imalatı ve yerine montajı ile devam ediyor. 19 yılına, dünyanın bir çok ülkesinde 3300 Büyükbaş ve küçükbaş çiftliği sığdıran Asil Çiftlik Ekipmanları, yenilikleri üretmeyi ve sektörde öncü firmalardan olmayı ilke haline getirmiştir. Tarım ve hayvancılık sektöründe Türkiye'nin ilk çevrimiçi alışveriş sitesini kurarak çiftçileri yıllardır ürünlerimiz ile buluşturuyoruz. Yurt içi ve yurt dışında sahip olduğumuz 20 bayimiz ile çiftçilerin her zaman yanındayız.

 4. ARS AGRICULTURAL SPRAYERS

  Türkiye

  Kalite ve dürüstlük ilkesi ile çalışan firmamız çiftçimiz için en iyi ürünü en uygun şekilde sunmaya çalışır.Kalite odaklı üretim ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.Buna paralel olarak firmamız tse-ce gibi standartlara uygunluk belgelerine sahiptir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla satışlarımız bayilerimiz, tarım kredi kooperatifleri ve pancar ekicileri kooperatifleri aracılığı ile tüm Türkiye’de gerçekleşmektedir.Yurt dışında ise direk ve dolaylı ihraç ile satışlarımız gerçekleşmektedir. ARS TARIM MAKİNELERİ San.Tic.Ltd.Şti. olarak siz değerli çiftçilerimize en az kayıpla en iyi ürünü alabilmeniz için çalışmaktayız

 5. ÜÇBAŞAK TARIM MAKINELERI

  Türkiye

  Üçbaşak Tarım, tarım makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve Konveyor Bant makineleri için ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır. 20’nin üzerinde çalışanı ile dinamik ve güçlü insan kaynağına sahip olan Üçbaşak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma değer sağlayan Üçbaşak Tarım; yoğun Ar-Ge çalışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Sürekli gelişim ve sıfır hata üretim sistemi, Üçbaşak Tarım ürünlerinin hem yurt içinde hem de yurt dışında güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır. Başlıca Ürün Gruplarımız; • Gübre Serpme Makineleri • Ot Toplama Tırmıkları • İlaçlama Makineleri • Yem Karma Makineleri • Tesviye Kürekleri • Traktör Arka Yükleyicileri • Helezonlar

 6. KPS OTOMOTIV

  Türkiye

  Ağır araç ile Makine imalatı yapan firmalara yüzün üzerinde plastik kauçuk takoz, conta ve vidalı sıktırma dediğimiz ürün üretiyoruz. Yeni ve seri kullanılan ürünlerde kalıp tarafımızdan yapılıp müşterimize direkt ürün veriyoruz. Müşterimizin elinde mevcut olan kalıbından alınacak ürünü hammadde sini kendisi karşılayıp fason üretim yapıyoruz. Müşterimizin elinde mevcut olan kalıbından alınacak ürünün hammadde side tarafımızdan karşılanıp ürün olarak veriyoruz. Az adetli ürünlerde kalıp tarafımızdan yapılıp ücreti müşteri tarafından karşılanarak plastik veya kauçuk ürün üretiyoruz. Müşterilerimizin bünyesinde plastik veya kauçuk kendi üretimi olanlara sadece kalıp yapıyoruz. Extrüdör makinesi ile her türlü fitil kuşak benzeri ürünler üretebiliyoruz.

 7. ERON OTOMOTIV LTD.

  Türkiye

  ERON OTOMOTİV located in Istanbul. We are supplying various kind of Automotive Parts, Tractor Parts, Spare Parts, Construction Machines & Agricultural implements and Petrochemical Materials according our customers’ requirements. Careful selection of the suppliers from the Europe as well as thorough quality control has allowed us to create a very wide product range of spare parts for Tractors, Passenger Cars, Delivery trucks and Agricultural machines. Our team have experience to doing business with over 20 countries in the world. We always try to be a best business partner and provide solution for our customers. We would like to be supplier of your company. So you can find a wide range of parts you need in one supplier. Please do not hesitate to ask if you have further request or question. For more information please visit our website. Automotiv Parts : Motor & Engine Parts √ Transmissions √ Brakes, Pads, Discs √ Drive Wheels √ Auto Chemical & Freshing Materials √ Auto Accessories √Tires, Tubes & Plastic Parts Tractor & Agricultural parts : Spare Parts & Components √ Agri Machines √ Agricultural Parts √ PTO Drive Shafts √ Steering Front Axle Shafts √ Propeller Shafts √ Safety Clutches Plastic raw materials: √ Polymers √ Carbon Black √ Chlorides & Urea √ Resin √

 8. RIME AGRI

  Türkiye

  RIME AGRI agricultural films have been designed to attain the highest level of protection for silage. Some examples of use are in bunker silos or for baled silage. Using RIME AGRI agricultural films here significantly and demonstrably reduces rotting.The roll baler is designed for uninterrupted operation. Thanks to many features such as a fully automatic lubrication system, a sensored bale chamber, a self-rolling system and a top harvester, it can easily bale at a professional level. The wide mesh slot can work uninterruptedly with its elastics suitable for all types of surfaces, and the collection elastics that keep up with the ground. It brings the piece size to ideal levels thanks to the upper cutting board. Thanks to the sensors, it informs the operator of the center of gravity of the bale and guides the operator. In this way, roll bales of maximum quality can be obtained.Silage Bale Packing Machine, which has the potential to work with many different materials, can pack garbage, paper and sawdust, vegetables and fruits, sugar cane wastes and straw, as well as agricultural products.Combining low fuel consumption and high harvesting performance with its light structure and powerful gearbox design, corn harvesters offer the user the opportunity to work efficiently. Thanks to its strong body and blade design, corn harvesters, which offer long-lasting use, take their movement directly from the tractor PTO and provide low fuel consumption without tiring the tractor thanks to i

 9. ALPTAR FARM MACHINERY

  Türkiye

 10. ALISRA

  Türkiye

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tarım - makineler ve malzemeler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

7.461 Şirketler