• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tarımsal üretim

Sonuçlar

Tarımsal üretim - Ithalat/Ihracat

 1. BIZIM ANADOLU TARIM

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Bizim Anadolu Tarım 1973 yılında kurulmuştur. Şirketimiz Yenilebilir Çekirdekler ve Kuruyemiş ürünlerinin tedariği ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Bugün, şirketimiz müşterilerimiz için en iyi ürünü yaratmak adına mevcut en son teknolojileri kullanan Avrupa'nın en büyük işleme tesislerinden birine sahiptir: Başta Kabak Çekirdeği, Ayçiçeği Çekirdeği, Kahve çekirdeği, Badem, Kaju, Hindistan Cevizi, Ceviz, Nohut ve Soya Fasulyesi gibi farklı bir dizi tohum sunuyoruz. Çekirdeklerimiz olağanüstü kalitesi ve tadıyla bilinmektedir. En yeni tesislerimiz, ürünün kalitesini garanti eden günde 80 tondan fazla işleme kapasitesine sahip en son teknoloji tohum işleme makineleriyle donatılmıştır. Tesis, her gün yüksek kaliteli ürünler üretmektedir. 50 yıllık tecrübemiz sayesinde Bizim Anadolu Tarım, Türkiye'nin en eski ve en çok bilinen tarımsal ürün ihracatçılarından biridir. Sürekli bir yenilik ve gelişme arayışı içindeyiz ve bu, işimizi Türkiye'de kısa sürede lider bir tarım şirketine dönüştürmemizi sağlamıştır. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle ulusal ve uluslararası alanda yaygın olarak tanınıyoruz. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti Bizim Anadolu Tarım'da bir numaralı önceliğimizdir. Web sitemizi ziyaret edebilir veya her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. NEAR TRADE

  Portekiz

  Verified by europages badge

  NEAR TRADE, dünya çapında tedarikçileri ve alıcıları bir araya getiren Portekiz merkezli bir ticaret şirketidir. Avrupa'daki işinize benzersiz ve egzotik ürünler getiriyoruz. Pratiklik, nesnellik ve ortaklık temellerimiz, yerel mevzuata, normlara ve kültürlere göre farklı ortaklarımıza en iyi anlaşmaları sunmamızı sağlar. Sağlam bir ortaklık portföyü sayesinde, GÜNEY AMERİKA'lı ve AVRUPA'lı tedarikçilerimiz ve dünya çapındaki alıcılarımız arasında iletişim kuruyoruz. Sürecimiz basittir ve büyük anlaşmaları somutlaştırmaya yönelik her talebi karşılar. Şu sektörlerde faaliyet gösteriyoruz: emtialar, endüstriler, teknoloji, kamu ve finans. İlgili sektörlerdeki projelere olumlu katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Sağladığımız ürünler arasında şunları bulabilirsiniz: İçecek: En iyi markalarla çalışıyoruz: Heineken, Coca-Cola, Budweiser, vb. Ayrıca, Brezilya'nın yerel doğal içecek üreticileri, aserola, graviola gibi doğal egzotik meyveler, cupuaçu (pulpa veya toz halinde) ve tropikal manyok ile yapılan biyo atıştırmalıklar. Gıda : İNSAN VE ENDÜSTRİYEL TÜKETİM İÇİN HUBUBATLAR, HAYVAN PROTEİNİ, MEYVELER, BİTKİSEL YAĞLAR, TOHUMLAR VE HAYVANCILIK YAĞLARI. ŞARAP, ZEYTİNYAĞI, MUHTELİF MEYVE SULARI, MEYVE KONSANTRESİ, SOSİS, DÖKME HAKE, KORUYUCULAR, İŞLENMİŞ GIDALAR. Diğer Ürünler: GİYİM, AHŞAP, PETROL TÜREVLERİ, BİYOKÜTLE, BİYOYAKITLAR. Ürünlerinizi uluslararası pazarda ticarileştirmenize veya belirli bir ülkeden ithalat yapmanıza yardımcı olacak bir ortak mı arıyorsunuz? Bize Ulaşın!

 3. PAL GARDENS COMPANY

  Filistin toprakları

  Verified by europages badge

  PAL GARDENS COMPANY, 2007 yılından bu yana Yüksek Kaliteli Medjoul Hurmaları üretiminde uzmanlaşmış bir şirkettir. Misyonumuz, hem yerel hem de uluslararası pazara yüksek kaliteli hurma ve tarım ürünleri sunmaktır. Ürün yelpazemizde Qamar, Sahara Crown ve Watani gibi premium hurma markaları bulunmaktadır. Yıllar içinde Filistin'de 20'den fazla ülkeye ihracat yapan lider bir hurma ihracatçısı olduk. Dünyanın önde gelen işletmeleri ile ortaklıklar kurarak alanımızı genişletmeyi ve ürünlerimizi yeni pazarlarda tanıtmayı istiyoruz. Tüm ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun olarak yetiştirilmekte, paketlenmekte ve ihraç edilmektedir. Hurma paketleme ​​merkezimiz pazardaki en büyük ve en modern olanıdır. Hurmalarımız tam otomatik üretim hatlarında ağırlıklarına, kalitelerine ve boyutlarına göre özenle ayıklanmakta, ardından suyla yıkanıp paketlenmeden önce kurutulmaktadır. Ayrıca, yerel çiftçilere, onları desteklemenin ve sürdürülebilir çiftçiliği teşvik etmenin bir yolu olarak, temel gübreleme, hasat ve sulama konularında tavsiyelerde bulunuyoruz. ISO 22000 ve PS standartlarına göre sertifikalandırılmış olmaktan gurur duyuyoruz. Dikimden teslimata kadar üretimin tüm aşamalarında sıkı kalite kontrol ve yönetim sürecimiz, bu yüksek kalite, sağlık, çevre ve güvenlik standartlarını korumamızı sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Hollanda

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader soğan konusunda uzmandır. Özel ayıklama ve paketleme istasyonumuzla tamamen soğan yetiştiriciliğiyle ilgileniyoruz. Saatte 75 ton kapasiteyle soğanlar tasnif edilmektedir. Yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ustalıkla birleşerek FlevoTrade soğanının kalitesiyle dünya çapında tanınmasını sağlamaktadır. Ayrıca, FlevoTrade kendi markası altında geniş bir 'rafa hazır' ürün yelpazesi sunmaktadır. Yılların ithalat ve ihracat deneyimi sayesinde ürünlerimiz özenle seçilmekte ve dünya çapında 70'ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Hollanda'nın Flevoland kentinde yer alan şirketimiz, kaliteli şirket içi hizmet ve geniş depolama kapasitesi sunmaktadır. Küresel ağımız sayesinde, tarladan müşteri eline kadar lojistiği yönetiyor ve dünya çapında bir kalite tadı garanti ediyoruz.

 5. AJ AGRO APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  AJ Agro ApS, küresel tarım pazarında en kaliteli tarım ürünlerinin güvenilir bir distribütörü olarak uzun süredir devam eden bir üne sahiptir. Mükemmellik ve dürüstlüğe olan bağlılığımız, tarım sektöründe güvenilir bir isim olarak yer edinmemize yardımcı oldu. Bizi diğerlerinden ayıran şey, tarımsal ürünlere olan köklü tutkumuzdur. Üretim, lojistik ve dağıtım da dahil olmak üzere tarımsal ihracat işinin her yönünü anlamak için önemli çaba sarf ettik. Bu kapsamlı bilgi birikimi bizi ihracat sektöründe zorlu bir güç haline getirdi. Özümüzde, müşterilerimize hizmet etmek için sürekli olarak ekstra yol kat eden uzmanlardan oluşan özel bir ekibiz. İhracat pazarlarında uzun yıllara dayanan deneyimimizle, kalite ve güvenilirlik konusunda çıtayı yükselterek alanımızda lider olarak ortaya çıktık. Danimarka'da, birinci sınıf tarım ürünlerinin lider tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Sunduğumuz ürünler arasında fındık, gübre ve hayvan yemi gibi çok çeşitli ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin çeşitli endüstrilerdeki önemini anlıyoruz ve müşterilerimize yalnızca en iyi kaliteyi sunmayı taahhüt ediyoruz. Misyonumuz, en üst düzey tarımsal ürünlere ihtiyaç duyan işletmeler için güvenilir bir ortak olarak hizmet vermeye devam etmektir. Mükemmellik, dürüstlük ve müşteri memnuniyetine odaklanan AJ Agro ApS, tarım ürünleri endüstrisinin ön saflarında yer almaya devam etmeye hazırdır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BAYCELIK TARIM ÜRÜNLERI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1975 yılında kurulan Bayçelik Tarım, Denizli merkezli lider bir tarımsal tohum üreticisidir. Sektördeki 50 yıllık tecrübemizle, Türkiye'nin en eski ve en tanınmış tarım ürünleri ihracatçılarından biri haline geldik. Şirketimiz, yüksek kaliteli yenilebilir tohum ve kuruyemiş ürünlerinin üretimi ve tedariki konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimiz için olağanüstü ürünler yaratmak üzere en son teknolojilerle donatılmış, Avrupa'nın en kapsamlı işleme tesislerinden birine sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Bayçelik Tarım olarak, başta kabak çekirdeği, ay çekirdeği ve ceviz olmak üzere birinci sınıf tohumlar sunuyoruz. Ayçekirdeklerimiz Türkiye'nin en verimli ovalarından özenle seçilmekte ve üstün kalitelerini ve lezzetlerini sağlamak için titizlikle işlenmektedir. Yıllık 15.000 ton ay çekirdeği işleme kapasitesine sahip olan tesisimiz, artan talebi karşılamak için sürekli genişlemektedir. Müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaya kararlıyız. Türkiye'de lider bir tarım şirketi olmak için işimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çalışıyoruz. Bayçelik Tarım'da müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Ulusal ve uluslararası alanda yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunma konusundaki itibarımızla gurur duyuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa veya şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, web sitemizi ziyaret edebilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 2. GK KUSHPIT-AGRO

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  KUSHPIT-AGRO, ana faaliyeti tahıl, teknik ürünler ve yağlı tohumların yetiştirilmesi olan Ukraynalı çiftçilerin (FE "Kushpita BO", FE "Kushpit", LLC "AGRO-LAN") bir birliğidir. Mahsullerin yetiştirilmesi, kalifiye işçilerin katılımı ve en son teknolojiler aracılığıyla ülkenin gıda sektörü mahsullerinin depolanmasını ve satışını sürdürüyoruz. GC KUSHPIT-AGRO, yaklaşık 30 yıldır faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Arazi bankası yaklaşık 5.000 hektardır. Yetiştirilen başlıca ürünler: bahar buğdayı, kış buğdayı, ayçiçeği, mısır, soya fasulyesi, karabuğday. Çiftliklerin kendi makine ve traktör filoları vardır. 2020 yılında, kurutuculu kendi tahıl temizleme kompleksi faaliyete geçti. Asansör kapasitesi 40 bin ton. Ayrıca, kendi laboratuvarımız ve kendi nakliye - tahıl kamyonlarımız var. Bizimle ilgili kısa bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz: www.kushpit-agro.com Ürünlerimizi hem Ukrayna'da hem de yurtdışında satıyoruz. DAP ve CIF koşullarında çalışabiliriz. Ürünleri kendi tahıl taşıyıcılarımızla teslim ediyoruz, konteyner taşımacılığı ve demiryolu ile de çalışabiliyoruz.

 3. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice", 24 yıllık varlığının ardından Batı Ukrayna'daki ilk 3 tarım şirketinden biri haline geldi. Agroprodservice tarafından ekilen verimli arazilerin toplam alanı yaklaşık 45.000 hektardır. Mısır, kışlık buğday ve arpa, ayçiçeği, soya, baharlık arpa ve buğday, kolza tohumu, bezelye ve şeker pancarı yetiştiriyoruz. Toplam sığır sayısı 3.000 başın üzerindedir. Eş zamanlı bakımla yıllık üretim hacmi 1.255 ton sığır eti olacaktır. Avrupa ve dünya çapında isim yapmış şirketlerin deneyimleri, tahıl ve baklagillerin yanı sıra şeker pancarı kök bitkilerinin verim ve kalitesinin etkili bir şekilde artmasına katkıda bulunan yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Özel Tarımsal Sanayi Kuruluşu "Agroprodservice" şirketi, çevrenin korunmasının öneminin farkındadır, bu nedenle ana şirket ilkelerinden biri "zarar vermemektir". Şirket çevreye özen göstermekte ve misyonumuza bağlı kalarak ekolojik programları desteklemektedir.

 4. KALI SRL SOCIETÀ AGRICOLA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tarım şirketi, KALI Srl, Kesin ve Sertifikalı Kalitede Organik Sızma Zeytinyağı üretimi ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. KALI Srl, Sandi - Gentilini ailesi tarafından bağlılık ve azimle sürdürülen, yeni teknolojiler ve çevreye saygılı işçiliği ön planda tutan yenilikçi bir tasarımı takip ediyor. Şirket, zeytinden doğrudan müşterilerine ulaşan nihai ürüne kadar, kendi sızma zeytinyağı için aynı özeni ve itimamı her aşamada gösterir.

 5. AUTO LOGEX S.R.L.

  Romanya

  Verified by europages badge

  AUTO LOGEX, Romanya'nın ceviz bahçelerinin zengin mirasına derinlemesine kök salmış, 2011'deki kuruluşumuzdan bu yana mükemmelliğe olan bağlılığını somutlaştıran tanınmış bir şirkettir. Ana faaliyetimiz, üstün kaliteli ceviz yetiştiriciliği, üretimi ve dağıtımı etrafında dönmektedir. Kalite ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız, faaliyetlerimizin her alanında mükemmelliği benimseyerek küresel çapta üstün ceviz sunmamızı sağlıyor.

 1. PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY, yılında kurulan ve Tarım - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, Tarımsal üretim, patlama-dirençli köprü vinçleri, tarım makine ve ekipmanları, Tarımsal sistemler ve ekipmanlar, tarım işleri, tarım ürünleri, Tarımsal üretim, Visable supports Ukrainian companies sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kitaygorod, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. S&M AGRICOLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  S&M AGRICOLE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal üretim, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Çikolata endüstrisi için kalıplar, banka mobilyaları, patlama-dirençli köprü vinçleri, Tarımsal üretim, büyük yüzeyler için çalı temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingwiller, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. EA PLUS ECOMMODITY

  Fransa

  Verified by europages badge

  EA PLUS ECOMMODITY, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarımsal üretim, Mahsul hizmetleri, Hububat ve tahıllar, BİYOLOJİK TARIM, Tropikal meyveler, gıda maddeleri – ithalat/ihracat , Gıda endüstrisi, bitkisel sıvı yağları, Tarımsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Virsac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HILAIRE AGRI-SERVICES

  Fransa

  Verified by europages badge

  HILAIRE AGRI-SERVICES, yılında kurulan ve Bakliyat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağ bitkileri, Bitkisel yağlar, Ham bitkisel yağlar, Tarımsal üretim, bitkisel gıda sıvı yağları, yarı yoğun yanıcı yağlar, kolza tohumları, ayçiçek yağları, mercimek sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vregny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. AGRI TRADIZIONE

  İtalya

  Verified by europages badge

  AGRI TRADIZIONE, yılında kurulan ve Meyve, sebze, balık için yıkama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarımsal üretim, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, Meyve ithalatı/ihracatı, Üzüm ihracatı/ithalatı, Tarımsal üretim, meyve ve sebze toptancısı, Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, meyve ithalatçıları, taze sebze dağıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vittoria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SARL CITY

  Fransa

  Verified by europages badge

  SARL CITY, yılında kurulan ve Gıda özleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru yemişler, Baharatlar, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Tarımsal üretim, Bitkisel yağlar, arap zamkı, karanfil baharatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Caix, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. FRESH FUTURE SP.Z O.O.

  Polanya

  Verified by europages badge

  FRESH FUTURE SP.Z O.O., yılında kurulan ve Meyve ve sebze ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Organik - gıda, BİYOLOJİK TARIM, Taze sebze, Tarımsal üretim, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, taze sebzeler, taze sebze dağıtıcıları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poznan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 6. INGRÉDIENTS AGRICOLES D'AFRIQUE ET D'AILLEURS - INGREAA

  Fransa

  Verified by europages badge

  INGRÉDIENTS AGRICOLES D'AFRIQUE ET D'AILLEURS - INGREAA, yılında kurulan ve Tarımsal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Meyveler, BİYOLOJİK TARIM, Yiyecek ithalat - ihracatı, Baharatlar, Gıda endüstrisi, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Meyveler, meyve ihracatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosny-Sous-Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. FRANTOIO CARMIGNANI UMBERTO

  İtalya

  Verified by europages badge

  FRANTOIO CARMIGNANI UMBERTO, yılında kurulan ve Tarımsal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım işletmesi, şarapçılık firmaları, öğütücüler, şarap üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Casciano In Val Di Pesa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. NATURELEZ

  Türkiye

  Naturelez olarak doğa ve müşterilerimiz bizim en büyük ortaklarımızdır. Biz de doğanın gücüne saygı göstererek ve koruyarak onun bütün zenginliğini ortaklarımızla paylaşabilmek istiyoruz. Doğa ile barış içinde olmak ve onun bütün çeşitliğini sahiplenmek bizim başlıca değerlerimizdendir. Bu değerlerimizi de tarlalarımızda hiçbir zaman kimyasal gübre veya ilaç kullanmayarak korumaya özen gösteriyoruz. Ayrıca, bütün hasatlarımızı el ile yaparak ve tarlalarımzda hiçbir ağır makine kullandırmayarak karbon emisyonumuzu da en düşük seviyelerde tutuyoruz. Çorum'un Osmancık bölgesinde, sürdürülebilir tarım yöntemleri ile doğadan topladığımız kaparilerimizi hiçbir zararlı katkı maddesi ilave etmeden doğal hali ile müşterilerimiz ile paylaşmayı amaçlıyoruz. Üretim sürecimizde çevresel sürdürülebilirliğin yanı sıra faaliyet gösterdiğimiz bölgenin sosyal ve ekonomik sürdürülebilirliğine de katkı sağlıyoruz. Naturelez ürettiği bütün ürünlerde yerel iş ortakları ile çalışıp birlikte büyümeyi amaç edinmiştir. Sürdürülebilir tarım misyonumuzun bir parçası olarak ürünlerimizin doğallığı ve yerliliği en önemli kalite güvencemizdir.

 1. TORGOPTYUG LLC

  Rusya

  "TORGOPTYUG", tarım ürünleri tedarik eden ve küresel gıda ürünlerin ithalat/ihracatını sağlayan bir ticaret şirketidir. Şirketin mahsul üretiminde birçok güvenilir ortağı vardır: : —yağ içeren mahsuller (keten tohumu, ayçiçeği tohumu, kolza tohumu, ketencik tohumu yağı, hardal, aspir, yağ tohumu turpu, vb.); —hubutat taneleri (buğday, arpa, çavdar, farro, yulaf, sarı ve kızıl darı, mısır, beyaz ve kırmızı sorgum); —Karabuğday "TORGOPTYUG", işlenmiş tarım ürünleri (yulaf ve buğday kepeği, un, kabuk) ve hayvan yemi için tarım ürünleri üreticileriyle düzenli olarak işbirliği yapmaktadır. Şirketin Rusya'nın her yerindeki kendi depolama tesisleri, gerekli miktarda malın dünya çapında herhangi bir yere hızlı bir şekilde gönderilmesini mümkün kılar. Gıda ürünlerinin ithalat ve ihracatında uzun süreli deneyim ve uzmanlık, "TORGOPTYUG" un çiftçiler ve müşterilerle ortaklaşa başarılı olmasına yardımcı olur. Şirketin önceliği, tüm dünyaya sağlıklı ve çevre dostu tarım ürünleri tedarik etmek, çevresel etkiyi azaltmak ve bulunduğu bölgelerde yaşam kalitesini iyileştirmektir. "TORGOPTYUG" profesyonellerden oluşan ekip, alıcılarla özelleştirilmiş teslimat koşullarını görüşmeye açıktır. Paylaşılan refahı elde etmek için şirket, küresel gıda tedarik sisteminin çeşitli katılımcılarıyla ortaklıklar kuruyor ve geliştiriyor. İşbirliğine açığız ve her türlü soruyu yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

 2. AGROCHIMINVEST, LLC

  Rusya

  AgroChimInvest LLC, kişniş, hardal, keten (keten bitkileri), nohut, mercimek, bezelye gibi tarım ürünlerinin yetiştirilmesi, işlenmesi, rafine edilmesi ve ihracatında uzmanlaşmış önde gelen Rus şirketlerinden biridir. Üretim tesislerimiz Krasnodar bölgesinde bulunan çiftliklerde yoğunlaşmıştır. Çeşitli tohumların toplanması, temizlenmesi, depolanması ve paketlenmesi sırasında sadece modern yerli ve yabancı ekipmanlar kullanıyoruz. Son yıllarda, önde gelen tarım bilimcilerimiz kendi benzersiz kültür yetiştirme teknolojimizi geliştirdiler ve uyguladılar. Tarlalardaki mahsulün büyüme döngüsü boyunca durumu şirket personeli tarafından takip edilmektedir ve gerekli tüm ayarlamaları zamanında yapılmaktadır. Ürünlerimizi düzenli olarak Hindistan, Pakistan, Nepal, Sri Lanka, Malezya, Yemen, Avrupa vb. ülkelerdeki müşterilerimize teslim ediyoruz. Tüm ürünlerimiz gerekli kalite test ve sertifikasyonlarından geçmektedir. Bu nedenle, ürünlerimizin her biri Avrupa ve uluslararası kalite standartlarını karşılamaktadır. AgroChimInvest

 3. MTK LTD

  Rusya

  International Trading Company LLC, Rusya'nın çevre dostu bölgelerinden ve diğer ülkelerden toptan tarım ürünleri ticareti yapan bir ihracatçıdır. Şirket, çok çeşitli yağlı tohumlar (keten, ayçiçeği, kamelya, hardal vb.), baklagiller (soya fasulyesi, fasulye, nohut vb.), çok yıllık ve yıllık bitki tohumları (Medicago polymorpha, melilot, çayır yoncası vb.), ve tahıl taneleri (buğday, arpa, çavdar, yulaf, karabuğday vb.) tedarik etmektedir. ITC LLC, Uzak Doğu, Batı Avrupa ve Asya'da ortaklıklar kurmuştur. ITC tarafından ticareti yapılan ürünler sertifikalıdır ve ilgili tüm Rus ve uluslararası kalite standartları ve yönetmeliklerine uygundur. Şirket, tarım ürünlerini dünya çapında deniz, karayolu ve demiryolu taşımacılığıyla mümkün olan en kısa sürede teslim etmektedir. Şirketin müşterileri, farklı ülkelerden büyük tarım şirketleriyle yapılan işbirlikleri sayesinde uygun koşullarda şeffaf ve konforlu sevkiyatların keyfini çıkarmaktadır.

 4. PROFFARM TARIM

  Türkiye

  Şirketimiz Türkiye merkezli olup, uluslararası çalışan bir kuruluştur.Amacımız; tarımda yeni teknoloji ve doğru bilgileri kullanarak, tarımsal üretimde verim ve kalite artışı ile üreticilerimizin daha fazla kazanmalarını sağlamaktır.Bilimin ve teknolojinin en güncel metotlarını kullanarak eğitimli ve üstün yetenekli ekibimizle, kolay ve doğrudan ulaşılabilir güvenilir çağdaş ve sürekli gelişimi amaçlayan tohum üretimi yapmak. Bu amaca ulaşmak için sürekli teknolojiye yatırım yaparak büyümeyi hedefleyen şirketimiz, gelişimin temeli olan ıslah çalışmalarına çok ciddi bir kaynak ayırmıştır.proffarm olarak, kendi tohumluk üretimlerinin yanında, dünya tohumculuk sektörünün önemli firmalarına da üstün kalite ve güvenilirlik anlayışıyla verdiği üretim ve tohum işleme hizmetleri ile dünya pazarında çok saygın bir konuma ulaşmıştır.Konusunda uzman yurt içi ve yurt dışı üniversiteler ile ortak çalışmalar ve bilgi paylaşımı yapmaktadır.En üst düzeyde operasyonel yetkinlik ve kaliteyi yakalamak için gereken tüm kaynakları sağlanır ve en uygun düzeyde profesyonelce kullanılır.Mısır ıslah çalışmalarının yanı , ayçiçeği, fiğ, sorgum ve yonca , rezene, hububat ve bazı baharatlar grubunda da yürüttüğü geniş tabanlı ürün geliştirme çalışmalarıyla ürün portföyünü zenginleştirerek değerli üreticilerimize daha verimli ve kaliteli ürünler sunmak yolunda ciddi çalışmalar yürütmekteyiz.

 5. BITLIS TÜTÜNÜ 13

  Türkiye

  Bitlis Tütünü topraklarımızda yetişen en kaliteli tütünlerdendir. Bizler de yıllardır özenle ve kalite bir şekilde bu mesleği icra ediyoruz. Tütünümüzün hak ettiği değeri görmesi ve geniş kitlelere ulaşması için Bitlis Tütüncü 13 markasıyla işimizi internete taşıdık. BİTLİS TÜTÜNCÜ 13 firmamız Bitlis Tütünü sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Hizmet Politikamız Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak, etkin ekip çalışmasına inanmak, iyi ahlaklı hizmet kuruluşu olmak, çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılmak ve bunu sağlamaktır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın ilgi ve dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. Bitlis Tütünü üzerine hizmet veren firmamız; Arzving Tütünü, Hevris Tütünü, Kultik Tütünü, Mutki Tütünü, Seyidava Tütünü, Çeman Tütünü, İğik Tütünü, Perxent Tütünü üzerine hizmet vermekteyiz. Tütün Çeşitlerimiz kaliteli doğal ve saftır. Kesinliklikle katkı maddesi içermezler. Tütün çeşitlerimiz keyifli ürünlerdir. Diğer tütünler gibi çok fazla kokmaz, ağızda acı tat bırakmaz, öksürük yapmaz, ciğerleri tıkamaz. İçimi çok keyiflidir. Bitlis Tütün firması olarak her zaman müşterilerimizin taleplerini en kısa süre içerisinde sonuçlandırıyoruz. Sipariş verdiğiniz ürün hemen kargoya verilmektedir.

 6. YAŞAM NURSERY

  Türkiye

  Yaklaşık 30 yıldır Türkiye'de aşılı ceviz fidanı yetiştiriyoruz. Fidanlarımız sertifikalı ve ismine doğrudur. Çeşitlerimiz CHANDLER, FERNOR, FRANQUETTE, FERNETTE'dir. Yıllardır birçok ülkeye ihracat yapmaktayız. Romanya, Arnavutluk, Hırvatistan, Özbekistan, Nepal, Makedonya, Kosova, Gürcistan başlıca ihracat yaptığımız ülkelerdir. İstek üzerine gerekli teknik destek sağlayabiliriz. Dikim ve bakım konularında tecrübeli çalışanlarımız vardır.

 7. INTERNATIONAL PRIVATE LIMITED

  Hindistan

  Yerik International, Hindistan merkezli şirket, 1991 yılından beri Tarım makineleri, mühendislik ürünleri ve el aletleri üretimi ve ihracatı konusunda uzmanlaşmıştır. Otomobil parçaları üretiminde uzmanız. Ürün yelpazemizde hidrolik silindirler, traktör bağlantı parçaları, dövme parçalar, PTO adaptörleri ve diğer parçalar, römork parçaları, tarım ve tarım aletleri, yağlama ekipmanları, üç noktalı bağlantı parçaları, kapı bağlantı parçaları ve tekerlek somun anahtarları gibi el aletleri bulunmaktadır. Uluslararası varlığımızı geliştirdik ve bugün ABD, Kanada, İngiltere, Avrupa, İtalya, Almanya, Güney Afrika, İrlanda, Avustralya, Rusya ve diğerleri dahil olmak üzere dış pazarlara ihracat yapıyoruz. Yıllar içerisinde CAD ve CAM altyapıları ile donatarak üretim tesislerimizi genişlettik, bu da üretim kapasitemizi geliştirmemize ve simülasyon ve test kabiliyetleriyle 3 boyutlu tasarım ve modelleme gibi özel çalışmalar yaparak müşterilerimizin beklentilerini aşan yüksek kaliteli ürünler sunmamızı sağlar. Dahası, tüm ekibimiz kendini şirketin büyümesine adamıştır ve başarısının anahtarı olmuştur. Ürünlerimizin kalitesini sağlamak için gelen siparişte, üretim sırasında ve teslimattan önce sıkı kalite kontrolleri yapıyoruz. Her seviyede yüksek kalite standartlarına uymaya çalışıyoruz. 30 yılı aşkın tecrübemizle, ISO 9001 standartlarına göre sertifikalandırılmış olmaktan gurur duyuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 8. GARNTEC GMBH

  Almanya

  Özel iplik çözümlerinde iş ortağınız Güçlü bir kuruluş olan Glatz Grubu özel kağıttan 0, 20 mm ile 30 mm arasındaki çaplarda kağıt ipliği ve kağıt kordonlar üretmektedir. GarnTec, tek tedarikçi olarak en ince kağıt iplik üretimi için gerekli bilgi birikimine sahiptir. Şişebilen yassı iplikler, şişen iplikler, şişen bantlar, ayırma bantları ve kablo yalıtım kağıtları , kablo sanayi için ürün yelpazesini tamamlamaktadır.

 9. GENCOMAKS

  Türkiye

 10. AZIENDA AGRICOLA EPAMINONDA MISS DELIZIA

  İtalya

  Epaminonda tarım işletmesi tescilli markası olan Miss Delizia ile otuz yıldan daha uzun süredir pazarda faaliyet göstermekte olup çeşitli türlerde kavun, karpuz ve enginar gibi ürünlerini tüm İtalya'ya ve dış ülkelere dağıtım, pazarlama ve toptan satışını yapmaktadır, ürettikleri: sarı kavunlar (Helios, Giorillo), karpuzlar (Sentinel, Melania, Caravan) ve enginarlar (Apollo, Violetto, Romanesco, Tema, İtalyan).

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tarımsal üretim - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.412 Şirketler